çok komik

Şiir, kitap, film, müzik, gösteri önerileriniz ve çeşitli röportajlar bu başlık altında. Ayrıca sanatsal olsun olmasın şiirlerinizi, okuduğun kitap ve roman yorumlarınızı, gittiğiniz tiyatro oyunları ve sinema filmleri hakkındaki öneri görüşlerinizi buradan aktarabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

çok komik

Mesaj gönderen murat_efe » Cmt Eyl 02, 2006 2:54 pm

14-15 yaşlarındayken bir gece birinin kınasından dönerken yanımdaki kızlardan biri eyvah polis geliyo dedi yüksek sesle.gecenin o saatinde kızlı erkekli tenha bi köşede sohbet etmemiz çok doğru bi şey değildi aslında.hal böle olunca kızlarda polisi görünce birden korktular.ben bi anlam veremedim bu duruma.kızlara sordum neden korktunuz.temcit pilavı gibi tekrarlıyo kızlarda aynı şeyi.polis polis... hemen kaç saklan.

baktım olacak gibi değil calıların arasına daldım karanlıkta polise yakalanmamak için. kendi kendimede soruyorum yahu polisse polis biz kanunlara aykırı bişey yapmıyordukki. kızlar neden korktu anlayamadım...

ertesi gün öğrendimki gelen adamın adı polismiş. ve yanımdaki kızların dayısı olduğu için çok korkmuşlar :)
bende gerçek polis sanmış ve kızlarında bu yüzden korktuklarını zannetmiştim. çok güldüm bu olaya. halada aklıma geldikçe gülerim.

asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asilkartal » Sal Eyl 05, 2006 9:05 am

COK KOMİKTİ HARBİDEN BAK AMA.....

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cum Haz 08, 2007 12:04 pm

Pc başında kahkaya boguldum harıka :lol: cok yasa
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Çrş Haz 13, 2007 11:09 am

kandoğmuş kadar ilginç ve komik olmasada eskiden bende bi olay yaşadım :)
bi genç kızla tanışmıştım o dönemler :oops: çok güzel bi insandı halada arkadaşımdır kendisi, o dönemler konuşmaya başladığımızın ilk gecesi telefonla saat 04:00 sularına kadar konuşmuştuk daha sonra yağmur yağmaya başladı ve biraz derine dalarak dışarıya çık gezelim yağmurda dedim :oops: 8) o kendi evlerinde olsa çıkabileceğini ama akrabasında kaldığı için çıkamayacağını söyledi bende tamm ben geliyorum o zaman dedim inanmadı :) yolda yürürken ne önümü görebiliyorum, ne gittiğim yeri biliyorum, telefonun ışığından faydalanarak yolu aydınlatmaya çalışıyorum, aynı zamanda gelen mesajlardaki adres tarifine göre yolda yürüyorum, köyde ne kadar cin, peri vb. hikayalerin olduğunu siz benden daha iyi biliyorsunuz, üzerim simsiyah, kapşonuda geçirmişim kafama, gök gürlüyor, yağmur yağıyor, ben yolda yürümeye çalışıyorum bizim evden o eve gitmek yarım saatimi (30 dk.) aldı. Uzak Uzak olmasına ama karanlıkta o kadar vaktimi aldı, köyün sonunda bi dağ var onun yanına kadar yürüdüm aklıma ne korku, nede yakalanırım hissi vardı sanki sadece macera içindi :D ilerde anlatabileceğim bi olay olsun diyemiydi bilmiyorum ve zor bela pencereye geldim :) o telefonu yüzüne ben benimkini yüzüme tuttum ve ilk defa yakından görmüştüm :) ay parçası gibi parlıyordu yani telefonu tuttuğu için olsa gerek :D evde mesajlaşırken elini tutmaya geliyorum diye attığım mesajı gerçekleştirmek istediğimi ve hemen tutup gitmem gerektiğini söyledim :) o uzattı ben heycanlandım, o uzattı ben utandım ve o uzattı ben ttuttum :) daha sonra eve giderken tam ara sokaktan cıktım bi el feneri yolumun üzerine yandı tabii ister istemez tedirgin oldum, baktım ışık farklı bi yöne çevrildğinde eve girdim ve geceye nokta koyan mesajımı yolladım :) sabah saat 04:45 gibi kafamı yastığa koydum ( eski bir olay :) olduğunu vurgulamak istiyorum :D canlı canlı anlatmıştım ahhhh kurudere ahhhhhh :D, ahhh gabaluklu ahhh :D)

Böyle bişey yaptım işte 8) Player İyibilir :D

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş Haz 13, 2007 4:55 pm

BİLMEZMİYİM BANA ANLATTIĞINDA KOPTUM ZATEN GÜLMEKTE...GECENİN Bİ VAKTİ SEN KALK KIZIN EVİNE GİT...OLUM UYKU GİBİ EN DEĞERLİ ŞEY BIRAKILIP GİDİLİRMİ BE.... :twisted: :twisted: :twisted: ŞAKA Bİ TARAFA SEVİYOSAN HERŞEYİ YAPARSIN...DEMEKKİ SENDE SEVMİŞİN...
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Ayla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ayla » Çrş Haz 13, 2007 5:34 pm

PlayerBoys yazdı:BİLMEZMİYİM BANA ANLATTIĞINDA KOPTUM ZATEN GÜLMEKTE...GECENİN Bİ VAKTİ SEN KALK KIZIN EVİNE GİT...OLUM UYKU GİBİ EN DEĞERLİ ŞEY BIRAKILIP GİDİLİRMİ BE.... :twisted: :twisted: :twisted: ŞAKA Bİ TARAFA SEVİYOSAN HERŞEYİ YAPARSIN...DEMEKKİ SENDE SEVMİŞİN...
yanilmiyorsam ukala konuşmaya başladığımızın ilk gecesi telefonla demis...

eger hemen sevgiden bahsediyorsa desene bu bizim ukala baya bi sipsevdi.
söyledigin söz, karsindakinin anladigi kadardir.

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Çrş Haz 13, 2007 5:40 pm

Ayla yazdı:
PlayerBoys yazdı:BİLMEZMİYİM BANA ANLATTIĞINDA KOPTUM ZATEN GÜLMEKTE...GECENİN Bİ VAKTİ SEN KALK KIZIN EVİNE GİT...OLUM UYKU GİBİ EN DEĞERLİ ŞEY BIRAKILIP GİDİLİRMİ BE.... :twisted: :twisted: :twisted: ŞAKA Bİ TARAFA SEVİYOSAN HERŞEYİ YAPARSIN...DEMEKKİ SENDE SEVMİŞİN...
yanilmiyorsam ukala konuşmaya başladığımızın ilk gecesi telefonla demis...

eger hemen sevgiden bahsediyorsa desene bu bizim ukala baya bi sipsevdi.
İYİDE O BENİM YORUMUM AYLA ONLA İLGİSİ YOK.......BEN DEMEKKİ SEVMİŞİN DİYE YORUM YAPTIM...
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Prş Haz 14, 2007 12:06 am

ByUkaLa yazdı:köyün sonunda bi dağ var onun yanına kadar yürüdüm aklıma ne korku, nede yakalanırım hissi vardı sanki sadece macera içindi :D ilerde anlatabileceğim bi olay olsun diyemiydi bilmiyorum

Sanki sadece macera içindi :).. sevmek yok arkadaşlar.. sadece macera içindi ;). sevda kolay bulunup bırakılacak birşey değil :)..

eve gittiğimde sadece şunu düşündüm o gece; BEN NE YAPTIM BÖYLE..? NEDEN YAPTIM Kİ..? diye sordum kendi kendime yani evden cıkarken sormadım nereye gidiyorum, ne yapıyorum diye, direk çıktım gittim ve gelince sordum :) ve böle tatlı bi anı oldu demekki cesaret denemesi yada başka bişey isim koyamıyorum sevda olmadığı kesin :)

Ayla yazdı:yanilmiyorsam ukala konuşmaya başladığımızın ilk gecesi telefonla demis...
Konuşmaya başladığımızın ilk günü olabilir ama diyelimki örneğin, mesela vb. :D ben 1 yıl öncesine kadar yada belirli zamana kadar platonik olarak seviyor yada o öyle seviyordu? olabilir. Sevda sadece o gece için geçerli değil.. olsaydı eğer öncedende sevdalanmış ama o geceye nasip olmuş olabilirdi:) ama sevda yok ortada :) ve bu eski bi olay ona göre :D

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Prş Haz 14, 2007 8:13 pm

bak buda güzeldı by_ukala gercekten senınkı büyük cesaret yaaaaaaa

yıkıldım gülmekten :lol:

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Cum Haz 15, 2007 9:16 am

Kıymet_Özdemir yazdı:bak buda güzeldı by_ukala gercekten senınkı büyük cesaret yaaaaaaa

yıkıldım gülmekten :lol:
:D:D ne mutlu bana.. aslında ben seni yıkmak için alattım kıymet :D 8)

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Cmt Haz 23, 2007 9:38 pm

:)
ah gençlik ah...
şükür yok böyle vukuatlarım :)
ama biliyorum yapanlar pek çok,iki küçük cimcimemde sabah namazı boş olur diye camii avlusundan buluşup tüm cemaate yakalanmıştı :)
gerçi cemaat yokmuş pek ama :)
aşk başka şey sanırım...
Rabbim her isteyene hayırlı ve helalinden nasip etsin....helal olsun diyorumki uğur gibi gece gece düşmeyin yollara :)
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Cmt Tem 28, 2007 8:34 am

12 yada 13 yaşlarındaydım. köyümüze ilk gidişimdi.
köyümüzün insanını tanımıyordum tam olarak.
günlerden çarşambaydı.
herkezin dilinde bi selemendir gidiyordu.
annemin halasının oğlu olan murat şahine ( niyaz-düriye yamanın oğlu) sordum.
--MURAT ABİ BU SELEMEN DEDİKLERİ YERDE NE VAR ABİ BU KADAR ANLATIYO MİLLET...
murat abi gayet kendinden emin bi şekilde
-- GEL ANLATİM YEĞENİM SANA SELEMENİ dedi ve köşedeki taşlardan birinin üzerine oturup bi sigara yakarak başladı anlatmaya...

BAK YEĞENİM BU SELEMEN DENEN YER İSTANBULUN İSTİKLAL CADDESİ GİBİDİR. HER CUMA ÜNLÜ SANATÇILAR GELİR KONSER VERMEYE. BU HAFTA İBRAHİM TATLISES GELECEK. HAFTAYADA TARKAN...
LÜNEPARKLAR KURULUR ÇARPIŞAN ARABALAR GELİR... ŞENLİK ALANINA DÖNER ORALAR YEĞENİM...

bende istanbulun gürültüsünden kopup köye gidince biraz sıkılmıştım. murat abide böle konser falan deyince heyecanlandım doğrusu.

cuma günü geldi çattı.murat abi bizi yaylaya cıkarırken için kıpır kıpır ama.
biz yaylaya geldikki ortada ne tarkan var nede lünaparklar.

--MURAT ABİ HANİ ABİ LÜNAPARK diye sordum. beni erik deresine yolladı. oraya kuruyolar dedi...
çoçukluk işte.erik deresinde lünapark aradım bi arkadaşla.

o zamanlar şaka olan herşey gerçekleşti ama.
tarkan gelmedi belki ama sanatçılar festivallere gelmeye başladı.
carpışan arabalar gelmedi ama küçük lünaparklar kuruldu yaylamıza.
ben murat abi tarafından keklendiğimle kaldım yani...
istanbuldan sevgilerle...

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Tem 30, 2007 2:48 am

:) ...
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Pzt Tem 30, 2007 9:13 am

bende çok kullanırım bu üç noktayı...
anlayana bir çok anlam ifade eder.
ama anlayanı bulabilsek...
...

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

seçime giderken

Mesaj gönderen murat_efe » Pzt Kas 26, 2007 9:30 pm

bi senesi demirciliye nüfus sayımına gidiyoruz
ama 8-10 otobüs dolusu insanız... kalabalığız...
gece 2-3 gibi bi dinlenme tesisine yanaştık. tesis hınca hınç dolu. adım atacak yer yok.
bizim otobüsler tesise yanaşıp kapıları acılır acılmaz otobüste hazır bulunan davullar zurnalar calmaya
bizim köylülerde oyun oynamaya başladılar...
insanlar şaşkın şaşkın bizi seyrededursun biz halaylarla horonlarla geceye ayrı bi renk kattık demircililer olarak.
herşey çok güzeldi...

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Cum Kas 30, 2007 6:08 pm

Hepsi de birbirinden komik ve ilginc olaylar.Hiç birinizi tanımıyorum ama sizin gibi renkli kişilerle tanışmak isterdim dogrusu...
Anlattıklarınız benı guldurdugu kadar da dusundurdu acaba sorusunu getırdıaklıma hep...
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Pzr Ara 02, 2007 4:21 pm

tanışırız allah nasip ederse kardeşim...
ortak bir değere sahibiz hepimizde...
bizi birleştiren o kadar çok şey varki...
illaki birgün bir köşesinde karşılaşırız köyümüzün...

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzt Ara 03, 2007 12:15 am

mavi_prens yazdı:Hepsi de birbirinden komik ve ilginc olaylar.Hiç birinizi tanımıyorum ama sizin gibi renkli kişilerle tanışmak isterdim dogrusu...
Anlattıklarınız benı guldurdugu kadar da dusundurdu acaba sorusunu getırdıaklıma hep...

bızlerı renklı bulduguna sevındım. acaba derken ne demek ıstedınız?

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Pzt Ara 03, 2007 10:10 am

bızlerı renklı bulduguna sevındım. acaba derken ne demek ıstedınız?
Orada anlatmak istediğim beni güldüren bu tip olayların ayni zamanda ne kadarını yaptığım ve yapabilecegimi düşünmemdi.
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Cum Ara 07, 2007 10:57 pm

demircili deyince insanın aklına cümbüş geliyor
ahenk geliyor...
neşe geliyor.
çok nadirdir bizim köy sınırlarında gam keder dolu birileri olsun...

renklidir insanımız vel hasıl...
çok renkli...

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Ara 07, 2007 11:13 pm

Murat Bey;

Sence nedir çümbüş,ahenk,neşe bu terimleri insanlarımızla ilgili nasıl yorumluyorsunuz,düşünceleriniz nelerdir.İnsanların renkli olması nasıldır bunun belli bir ölçüsü varmıdır.Ben sizi bu sitede daha değişik konularda da yorum yapmanızı şahsen bekliyorum.
Saygılar sunarım.
Erkan Özdemir......

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Ara 08, 2007 12:09 am

Efe kardesim bende Erkan beye katılıyorum... :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Cmt Ara 08, 2007 12:16 am

yazdığım mesajı yeniden okudum sizin sorularınızın ardından...
anlaşılamayacak bir kelime yada anlamsız bir cümle olduğunu düşünmüyorum...
yazdıklarım negatif algılanmasın lütfen...

saygılar...

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Ara 08, 2007 12:24 am

ben müsbet anladım... fakat cünbüş,ahenk derken neyi kast ettıgıni bende merak ettim. biraz daha acarmısın.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Ara 08, 2007 1:03 am

Muray Bey;

Yazdığın şeylere bir itirazım olmadı sadece senin yorumundan İnsanlarımızı yorumlamanı istedim.Yazmış olduğunuz şeyleri neden negetif algılayalım.Sizin sadece bu terimlerle ilgili yorumunuzu merak ettim.Siz bana aynı soruyu sorsaydınız ben sizi aydınlatırdım.

Başarılar................

“ŞİİRLERİNİZ, KİTAP, ROMAN, RÖPORTAJLAR, TİYATRO, SİNEMA ve NOSTALJİK” sayfasına dön