meshur yemegimiz

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
ferhat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

meshur yemegimiz

Mesaj gönderen ferhat » Cmt Şub 17, 2007 8:27 pm

zeynep hanim kaynagimi size kusura bakmayinki söylemem ama yokusa sürmeyin bence bu saydigim yemekden baskasi yok :D :lol: :wink:
baskasina karsi avukat, nevsine karsi bir savci gibi ol...

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Şub 18, 2007 4:58 am

Ferhat bey bu ne hiddet unutmayin " Keskin sirke küpüne zarar veriri"

yani arkadas bir konu basligi bu kadar REYTING aldi 2.ci sayfasi acildi söyle bir baktimda yemek listesi bayagi bir uzamis.amac hem hosca vakit gecirmek hemde faydali olmak.

Ilerde Admin beyden rica edecegim sitenin ana sayfasina yöresel yemeklerimiz diye koyabilir. Ferhat bey sencede iyi olmazmi? :)

Muhabbetle kal. :D :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

ferhat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

yemgimiz

Mesaj gönderen ferhat » Pzr Şub 18, 2007 7:24 pm

zeynep hanim beni ifade etdigim sadece bi tebessümdü ynlis anladiniz asabi olmayi gerekdiren bi durumda yok ortada zaten burda ayriyeten böyle seylere izin vermememiz gerekdigine inaniyorum yanlis ifadede bulunmus olabilirim kusura bakmayin
baskasina karsi avukat, nevsine karsi bir savci gibi ol...

Ayla
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ayla » Pzr Şub 18, 2007 7:50 pm

selam...

emm sey... konu yemek olunca cenemiz düstü tabii.
masallah masallah ikinci sayfaya tasmis konu, bende biraz evvel baktigimda aynisini düsünmüstüm.
Evet Zeynep hanim size katiliyorum bencede bu konuya ayri bir yer verilmeli. ama öyle siralama olarak degil sadece tarifli. anlatimli yazilmali.

:wink: hergün ne yemek yapayim diye düsünecegimize arada bir bakar kopya cekeriz.
söyledigin söz, karsindakinin anladigi kadardir.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: yanlis anlamisim

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Şub 19, 2007 2:09 am

ferhat yazdı:zeynep hanim beni ifade etdigim sadece bi tebessümdü ynlis anladiniz asabi olmayi gerekdiren bi durumda yok ortada zaten burda ayriyeten böyle seylere izin vermememiz gerekdigine inaniyorum yanlis ifadede bulunmus olabilirim kusura bakmayin
haklisiniz ferhat bey

mimiklerimiz görünmedigi icin,bazen insan yazili olarak karsinsindakine kendini dogru ifade edemiyor. asil siz kusura bakmayin.

tatliya bagladik degilmi? :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön