Tüm Demircili'lere Genel Bilgilendirme

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tüm Demircili'lere Genel Bilgilendirme

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Prş Nis 02, 2009 4:06 pm

Demircili'de 2009 seçimleri hiçbir tutanak tutmaya gerek kalmadan her hangi bir problemle karşılaşılmadan resmi usüllere uygun şekidle tamamlanmıştır.Gerek demircili de yaşayan gerekse demricili dışından gelen bize oy versin vermesin tüm seçmenlerimize teşekkür ederim.Allah’ın izniyle bu moratonuda atlattık.bu zamana kadar hep yapmak isteyipte yapamadığımız belediye çalışmaları hakkında GENEL bilgilendirmeleri bundan sonra 15 gün de bir olmazsa da en geç 1 ayda bir bu şekilde yapacağız. memleketimizle ilgili her türlü konuları bize soru şeklinde altında isim soyisminizi de belirterek sorabilirsiniz. bizi takip edinki hizmet kalitemiz yüksek olsun. tüm sorunları birlikte aşacağız. Demircili hepimizin. Ben buradan kaybeden aday arkadaşlarımıza açık çağrıda bulunuyorum.Kazansaktada keybetsekte demircililiyiz .Memleket ile ilgili seçimden önceki vaatlerinizi gelin birlikte konuşalım tekrar masaya yatıralım.ortak çözüm yoluyla yapmaya çalısalım sonuçta bunlar demircili için yapılıyor.biz bu yola çıkarken üçümüzde hizmet için bas koyduk bu yola .Sorunlarımız çok. Çözümlerimizde var.Acil sorunlarda nüfus yapılanması, selemen in tanıtımı, alt ve üst yapı meseleleriyle ilgili öncelikli çözümlerimiz olacak ama ikametgahlarımızın demircili'de olması veya olmaması ile ilgili bazı duyumlar alıyoruz. Çok acı ve talihsiz açıklamalar var niyet açıklaması var sizden istirhamım bu tür açıklamaları yapıpta sevginizi saygınızı yıtırmeyin. Eğer memleketimizin belediye olarak kalmasını istiyorsak ki bugüne kadar herkes bu konuda hep aynı fikirdeydi bundan sonra karar değiştirenleri samimi bulamayız.bunuda belirtmek istedim.
Dekader, Edingen ve Demircili üçgenininde iyi ve samimi irtibatlara ihtiyacımız var Bu başlık altındaki bilgilendirmeler ve onlara yapacağınız yorumları müsait oldukça şahsen ben diğer zamanlarda muhasebede çalısanlarım benim adıma takip edecektir.

HERZAMAN TEK NOKTAMIZ VAR DEMİRCİLİ DEMİRCİLİ DEMİRCİLİ.
HER ZAMAN YAPACAĞIMIZ TEK SEY VAR HİZMET HİZMET HİZMET.
BİRLİK OLUP DEMİRCİLİYE HİZMET VERMEK DİLEĞİ İLE ALLAHA EMANET OLUN.İYİ AKSAMLAR.NECATTİN YAMAN BELEDİYE BAŞKANI
Demircili Kasabası 2. (AKP) Belediye Başkanı

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Re: Demircili'den tüm Demircili'lere Genel Bilgilendirme

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Prş Nis 02, 2009 8:14 pm

hayırlı uğurlu olsun necattin yaman bey...... :D
Resim
En son mehtap25_60 tarafından Cum Nis 03, 2009 10:22 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Kullanıcı avatarı
KARADUMAN60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KARADUMAN60 » Prş Nis 02, 2009 8:24 pm

saygı deger başkanıma yeni dönem başkanlıgında başarılar dilerim
üstün başarılarının devamı dileklerim le saygılar sunarım .............tuncay karaduman

Kullanıcı avatarı
yavuz.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yavuz.sahin » Cum Nis 03, 2009 3:09 pm

S.A sayın başkan yeni dönem demircili ve selemen için iyiyi ve güzel olanı yapacağınızı temenni ederim ve başarılar dilerim demirciliye hayırlı işler yapmanızı ve yapılacak işler ve icraatlarla halkımız için rahatı ve huzuru getirmenizi dilerim ve tekrar hayırlı uğurlu olsun dilerim. Ayrıca biz DemirciliSelemen.Com un bu sayfalarından çalışmalarıızı takip edip, sizden aynı şekilde bilgilendirmeler bekliyor olacağız. ALLAH,A EMANET OLUN .

nazan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nazan » Cum Nis 03, 2009 11:02 pm

Şükürler olsun ki.Bundan büyük icraat mı var?Demircili ak ak diye ampulleri yaktı.Heryer aydınlandı.
En son nazan tarafından Cum Nis 03, 2009 11:31 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Cum Nis 03, 2009 11:24 pm

herkese öncelikle selam ve saygılarımı sunarım.
ben ERDİNÇ ŞAHİN................................................

bu sayfa temiz bir sayfa herkes istediğini ve düşüncelerini yazabileceği
vede dile getirebileceği bir yerde bende bir şeyler yazayım istedim...
ama yanlış kelimeleri ve kimseyi renjide edecek şeyleri yazmama taraftarıyım.tamam yanlışlık varsa tartışmaya açık bir yerde herkes
tartışabilir.herkese selamlarımı sunarken en başa kimliğimi, ve sitemimi yazmamda sebep kimseye dokunmadan herkesin bildiği yolda yürünmesinin tarifini yapmaya dilim döndüğünce yazmaya çalıştım.maksatı ve amaçı aşan cümlelerin buralara yazılmasını istemeyenlerdenim.insan kaybetmek değil kazanmak için buyrun hodri meydan diyorum ama seviyesini bozmadan kimseye çamur atmadan
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

Kullanıcı avatarı
GURBETTEN SILAYA
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen GURBETTEN SILAYA » Cmt Nis 04, 2009 1:16 pm

SAYIN DEMİRCİLİ BELD.BAŞK. NECATTİN YAMAN BEY ;

YENİ DÖNEM BAŞKANLIĞINIZ HAYIRLI OLSUN... DİLEĞİMİZ DEMİRCİLİ İLERLESİN HAKETTİĞİNE

KAVUŞSUN GERİ KALMASIN... SİZE VE EKİP ARKADAŞLARINIZA İYİ ÇALIŞMALAR DER

ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLERİM...
Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Kullanıcı avatarı
zeynep60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zeynep60 » Pzr Nis 05, 2009 12:47 am

tebrikler necattin yaman inşallah köyümüz için engüzelini en iyilerini yaparsınız

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş May 20, 2009 9:22 am

Necattin.Yaman yazdı:Bu başlık altındaki bilgilendirmeler ve onlara yapacağınız yorumları müsait oldukça şahsen ben diğer zamanlarda muhasebede çalısanlarım benim adıma takip edecektir.
NECATTİN YAMAN BELEDİYE BAŞKANI
Sayın Başkan veya konuyla ilgili belediye çalışanları,
Bu başlıkla ilgili yapılan yorumlara cevabınız ve güncel çalışmalar hakkında bilgilendirmelerinizi rica ederiz...Mesela Edingen'de büyük bir açılış yapıldı bununla ilgili belediyeden resmi bir tebrik ya da kutlama açıklaması yapmayı düşünmüyor muyuz? Hani demiştikya dernekler ve belediye arasında iletişim arttırma olayı...
Hayırlı çalışmalar.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 20, 2009 11:51 pm

Sayın Başkan müsait olunca demiş. Şu sıralar yoğun olduğunu düşünüyorum malum yakında gurbetci sezonu başlıyacak. Festival hazırlıkları... Bu yıl profesyonelce organize edilmiş festival görmek istiyoruz... Selemeni her bakımdan göze hitap eder bir vaziyette görmek istiyoruz.

Sayın Necattin bey,

Genel başkanınızın Belediye başkanlarına bir çağrısı olmuştu "Halkın her an ulaşabileceği Belediye başkanları olun" diye. Herkese birebir ulaşmanız mümkün olmayabilir, fakat teknelojinin imkanlarını kullanarak Tüm Demircililere ulaşmanız sadece bikaç saniyenizi alır.

Saygılarımla
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Haz 29, 2009 12:57 pm

::scak:: ?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Kas 10, 2009 6:01 pm

Necattin.Yaman yazdı: Bu başlık altındaki bilgilendirmeler ve onlara yapacağınız yorumları müsait oldukça şahsen ben diğer zamanlarda muhasebede çalısanlarım benim adıma takip edecektir.
Sayın Başkan (ve belediyede eli internet tutanlar),
Seçim sonrası forumumuza bir açıklama yapıp açıklamanızı yukarıdaki satırlarla bitirmiştiniz. Hiç mi müsait olamadınız Nisan 2009 dan beri, yoksa belediyede hiç bir personel yok mu sizin ağzınızdan yapacağınız bilgilendirmeleri bu ekrana yazacak bir memur / memuremiz. Siz ne kadar ilgi gösterirseniz bizde o kadar ilgi gösteririz. İnsanlarımızı bilgilendirmek adına verdiğiniz sözleri ve bu başlığa ne zamandan beri yazmadığınızı / yazdırmadığınızı hatırlatarak yorumuda üyelerimize bırakarak selamlarımı iletirim.

NOT: Bu arada seçim çoktan geçti bitti. Seçim zamanı geçersiz oylar dağıtılmadan verdiğimiz gayri resmi sonuçların doğruluğunu tekrar hatırlatarak kesin (resmi) sonuçları alttaki linkte forum olarak işi yarım bırakmamak adına paylaşalım. Sizde yarım kalmış bilgilendirmelerinizi tamamlarsanız forum üyesi Demircili'li hemşehrilerimizi bilgilendirirseniz yerinde olur.

:arrow: RESMİ SONUÇLAR
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: Tüm Demircili'lere Genel Bilgilendirme

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Kas 11, 2009 4:07 pm

mrb yılmaz abi uzun bir aradan sonra.evet haklısın haklısınız belidiyede bilgilendirme için biri veya birileri var zaman bulunupta sahsım adına konusayım ben kendi yorumum için girmeye zaman bulamadım.yoğun seçim temposu sonra işler yazın hayırlı bir iş sonra gelen işler sonra gelen talihsiz olaylar üzerine bu zaman oldu.bilgilendirme yapmak zorundayız haklısınız.simdiden sonra fırsat buldukça yapacağım.
Belediyemiz meclis üyeleri ve encümenliğimiz karar alarak erik deresini kasabaya akıtmaya karar verip bu işe gereken evraklar yapılıp belediyece girişimde bulunuldu.ve aynı zamanda 10.600 karşılığında işe başlamak amaçlı boru alımı yapıldı ve dahada alınacak yakın beldelerden istenilen kepçelerlerlede kazı çalısmalarına başlanıldı en kısa zamandada hızla işin bitirilmesine çalısılmaktadır.yapılan iş sonucu kadem kademe resimler ekte eklenmistir.

Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Çrş Kas 11, 2009 9:29 pm

Tesekkürler merkez_60 ellerine saglik, memleketimiz,yaylamiz resimler gibi cok güzel,Insallah erik deresi kasabamiza akinca
su sorunuda büyük ölcüde cözülecektir.

Selamlar iyi calismalar.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Kas 21, 2009 2:46 pm

bence cok harika ve cok yararli bir proje baskanımız ve heyetine tesekkür ederim köyümüz acısındanda cok büyük bir sorun giderilmis olucak
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Ara 06, 2009 3:48 pm

Çalışmalar ne durumda...Bilgisi olan varmı?
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Ara 10, 2009 2:55 pm

ERİK DERESİNDE YAPILAN ÇALIŞMALAR YAĞAN KAR NEDENİYLE ÇALISMALAR DURDURULMUSTUR.HAVA KOŞULU İLE HAREKET EDİLECEKTİR.
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Ara 12, 2009 12:18 am

merkez_60 yazdı:ERİK DERESİNDE YAPILAN ÇALIŞMALAR YAĞAN KAR NEDENİYLE ÇALISMALAR DURDURULMUSTUR.HAVA KOŞULU İLE HAREKET EDİLECEKTİR.

Teşekkürler Merkez_60. Hmmm Belediye çalışmaları nasıl gidiyor :) Kar' ın yağmasıyla birlikte yönetimdeki arkadaşlar inzivaya mı çekildi. :)

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön