ŞAHİN ALTUN Olarak Hemşehrilerimizin Bilgisine

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
Sahin.ALTUN

ŞAHİN ALTUN Olarak Hemşehrilerimizin Bilgisine

Mesaj gönderen Sahin.ALTUN » Çrş Mar 18, 2009 1:32 pm

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: ŞAHİN ALTUN Olarak Hemşehrilerimizin Bilgisine

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Mar 18, 2009 2:00 pm

Şahin Bey demiş ki,

Bir günlük seçim için bu kıymetli ilişkilerimizi zedelemeyelim.Çün kü her zaman beraber acı ve tatlı olayları birlikte yaşamaktayız.Şimdiye kadar Kasabamıza hizmet eden arkadaşlara teşekkür ediyoruz diye devam ediyor............
--------------------------------------------------------------------------------------

Şahin Bey'in mesajını bir Demircili'li olarak önemsiyorum,hepimizin aynı fikir ve düşüncede olması gerekir.Bundan sonraki süreçte kendisine başarılar diliyorum. . . .

Kullanıcı avatarı
GURBETTEN SILAYA
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen GURBETTEN SILAYA » Çrş Mar 18, 2009 4:38 pm

BANA ŞİMDİ YAZDIKLARIMDA TARAF TUTULUYOR DİYECEKLER VARSIN DESİNLER.
KASABAMIZ İKİ BELEDİYELİK SINAVINDAN GEÇTİ VE İKİSİNDEDE HAKETTİĞİNE KAVUŞAMADI VE HALEN AYNI YÖN DESTEKLENMESİN DERİM VE YENİLİĞE HER ZAMAN ÖNEM VERİLMESİNİ DİLERİM. UNUTMAYALIMKİ AYRILMIS ALMANYAYI BİRLEŞTİREN HERMUTGOLL ' E BİLE İKİNCİ SEÇİMDE TEKRAR Bİ ŞANS VERİLMEMİŞTİR. BUNUN NEDENİ AYNI ZİHNİYETTE OLMAMAK YENİLİĞİ ARAMAK VE BU YENİLİĞİN PEŞİNDE OLMAKTIR. NE DİYELİM KASABAMIZ İÇİN GÖNÜLLER KIRILMADAN İNCİNMEDEN HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN.
Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Çrş Mar 18, 2009 7:05 pm

tabiki her aday yapacağını vede icraatleri bu sayfalara yazması okuyucu ve oy kullanıcıları ne kadar ilgilendirirse beni de ilgilendiren yazılan ve verilen vaadlerin sadece bu sayfalarda kalmadan gereğinin kim olursa olsun parti ve kişi ayırt etmeksezin yapılması ve o memleket için olmasıdır.kişilerin her daim geçici ama hizmetlerin ileriye dönük bir halde kalması dileğiyle tüm belde başkanı adaylara başarılar dilerim...
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

SELAMLAR

Mesaj gönderen SELAMLAR » Cum Mar 27, 2009 3:47 pm

SELAMLAR ;

BANA KİMSİNİZ NESİNİZ DEMEYİN BENDE SİZLER GİBİ KASABANIN SAKİNLERİNDENİM.

ARKADAŞLAR MALÜMUNUZ SEÇİMLER YAKLAŞIYOR ...

LÜTFEN KASABAMIZ İÇİNNNN KUKLA DEĞİL GERÇEK BAŞKAN SEÇELİM...

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Mar 27, 2009 3:59 pm

SELAMLAR yazdı:SELAMLAR ;

BANA KİMSİNİZ NESİNİZ DEMEYİN BENDE SİZLER GİBİ KASABANIN SAKİNLERİNDENİM.

ve Aleyküm Selam,

Rahat ol sormayacağız :)Kasabalı olman yeterli :)

Önemli bir NOT: Demirciliyi ilgilendiren ciddi konularda yorum yaparken adınızı ve soyadınız belirtmek zorundasınız anlaştık :wink: :wink:
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

SELAMLAR

Mesaj gönderen SELAMLAR » Cum Mar 27, 2009 4:11 pm

SELAM ;

BEN GERÇEK BİR CUMHURİYETÇİYİMDİR. SANMAYINKİ BEN İKTİDARDA OLANLARA KARŞI DEĞİLİM BEN SADECE KASABAMIZ İÇİN HAYIRLISINI İSTİYORUM.
ADIM AHMET MEHMET ALİ FATMA AYŞE NE FARKEDER BİZ SONUÇTA AYNI HAVAYI ÇEKMİŞ AYNI SUYU İÇMİŞİZDİR YANİ DEMEM ŞU Kİ ARKADAŞIM İSİM ÖNEMLİ DEĞİLDİR. ÖNEMLİ OLAN KIRILMADAN İNCİNMEDEN GERÇEKLERİ YANSITMAKTIR. YAZILARINIZ TAKİP EDİYORUM VE SİTEYE ÜYELİĞİM YENİDİR. SİZ BİR GURBETÇİSİNİZDİR. SORARIM SİZE YAŞADIĞINIZ ÜLKEDE BİR BAŞKAN İKİ KEZ GÖREV YAPMIŞMIDIR. BEN YAPTIĞINI DUYMADIM NEDEN ÇÜNKÜ O ÜLKENİN HALKI YENİLİĞİ ARIYORDU VE DEĞİŞİME GİDİYORDU. BİZİM KASABAMIZ NEDEN İLERLEMESİN NEDEN AYNI ZİHNİYETTE KALSIN. BAŞDA DA YAZDIĞIM GİBİ KUKLA DEĞİL PARAYLA İŞ YAPMAK DEĞİL GERÇEKTEN BAŞKANLIK YAPACAK BAŞKAN SEÇMEK SEÇİLMESİ İÇİN Bİ NEVİ SİZİN GİBİ SAYGI DEĞERLERE FİKİR SUNMAK GAYEM.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Mar 27, 2009 4:21 pm

Görüş ve düşüncelerinize saygı duyuyorum. Aynı memleketin çocukları olduğumuzu söylüyorsunuz.O halde gayet iyi bilmelisiniz ki...Bizim memleketimizde çok çabuk yanlış anlaşılmalara maruz kalabiliyoruz.

Sorunuza şimdilik cevap vermek istemiyorum. Çünkü tartışmayı devam ettirmenin bir anlamı yok.

Selametle..
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

SELAMLAR

Mesaj gönderen SELAMLAR » Cum Mar 27, 2009 4:30 pm

SAYIN ZEYNEP HN. ;

YANLIŞ ANLAŞILACAK BİŞEY YOK İSTİRHAM EDİYORUM. TARTIŞMA VESAYRİ BUNLARA ELBETTE GEREK YOK. SİZLERDE SELAMATLE KALINIZ EFENDİM.

Kullanıcı avatarı
GURBETTEN SILAYA
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen GURBETTEN SILAYA » Cmt Mar 28, 2009 9:36 am

Merhabalar Arkadaşlar ;

Son bırakılan mesajları okudum açıkcası '' SELAMLAR '' arkadasıma açık sözlülüğünde dolayı teşekkür ederim adınızıda yazsaydınız daha güzel olacaktı ya neyse siz bilirsiniz. Bunları ben yazmış olsaydım bana taraf tuttuğumu söyleyeceklerdi. Bu arada Şahin ALTUN benim amcamdır. Ben hiç bir zaman taraf tutmadım. Ben hep kasabam için hayırlısı dedim. Ama görüyoruz ki iki dönemdir kasabamız için pek hayırlı bişey olmadı. Hep geride kalan biz olduk. Yinede aynı şeylerin olacağını düşünüyorum. Çünkü kasabamızda zihniyet hep aynı onun busu bunun şusu deyip yine yanlışların arkasındadırlar. Arkadaşım geçmiş geçmiştir. Seçimler gelecek içindir. Gelecek de bizim pusulaya vuracağımız damgaların ucundadır. Bu sadece kasabamız için değil Türkiyemiz güzel yurdumuz eşsiz vatanımız içinde geçerlidir. Şimdi SELAMLAR arkadaşım ne yapacağız elbetteki yenilik için hareket etmek lazım bunlar senin demenle benim dememle olurmu.
Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

SELAMLAR

Mesaj gönderen SELAMLAR » Cmt Mar 28, 2009 12:16 pm

DEMEK Kİ YANLIZ DEĞİLMİŞİM BU ÖNCÜLÜK BENİMMİDİR.

Kullanıcı avatarı
GURBETTEN SILAYA
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen GURBETTEN SILAYA » Cmt Mar 28, 2009 7:37 pm

SELAM ;

YA NE DEMEZSİN ÖNCÜLÜK SENİN. YOK ÖYLE ÖNCÜLÜK FALAN BİZ KASABAMIZLA İLGİLİ KONUŞUYORUZ.

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön