MUHTARLARDAN KAMUOYUNA DUYURU

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

MUHTARLARDAN KAMUOYUNA DUYURU

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Şub 09, 2009 4:45 pm

(Değerli üyelerimiz; İletme sorumluluğumuz gereği yorumsuz yayınlıyor, konuyla ilgili bilginize, yorumunuza sunuyoruz.)

Resim
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: MUHTARLARDAN KAMUOYUNA DUYURU

Mesaj gönderen oktay.sahin » Pzr Şub 15, 2009 12:12 am

SLM HEPISINE BASARILAR DILIYORUN VE BOL HIZMETE DEVAM DIYORUM VE DAYIMA HALK IYIYIN YAYINDA OLUR - :super: ----------------- YASAYIN IYILER--------------- :super:
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Şub 15, 2009 11:22 pm

İyi güzelde ben bu konu başlığına bir anlam veremedim.Nasıl bir mesaj vermek istiyorlar anlayan varsa bana anlatırmı? :?
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Sal Şub 17, 2009 11:19 pm

MUHTARLARIMIZA BASARILAR :lutfen: :nealaka:

Kullanıcı avatarı
olgun.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen olgun.sahin » Çrş Şub 18, 2009 12:12 am

MUHTAR ADAYLARINA BAŞARILAR DİLERİM ::alkis::

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Çrş Şub 18, 2009 12:10 pm

zeynep yazdı:İyi güzelde ben bu konu başlığına bir anlam veremedim.Nasıl bir mesaj vermek istiyorlar anlayan varsa bana anlatırmı? :?
zeynep abla msjdan ziyade msj adı altında adaylıklarını duyurma demek daha dogru olur =)
düşünmek taraf olmaktır..

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Prş Şub 19, 2009 11:00 pm

''GÖZLERIME INANAMADIM : BIR BASKA SITEDE HALEN GÖREVDE OLAN MUHTARLARIN KAMUOYUNA DUYURUSUNU GÖRDÜM.

SASKINLIK ICINDE OKUDUM VE O SITE SAHIBINI BURDAN DIGER MUHTAR ADAYLARINA HAKSIZLIK ETTIGI ICIN KINIYORUM VE DERHAL DÜZELTILMESINI ISTIYORUM.

ONA EMAIL YAZDIM - CEVAP VERMEDI : FORUMA KAYIT OLMAK ISTEDIM - OLAMADIM.

SEVGILI SITE YÖNETICISI KARDESIM : BUNU DERHAL DÜZELT; AYRICA BIR BASKA KONU DAHA VAR.

BU AYIPLAR DEMIRCILIYE YAKISMIYOR. UMUT EDIYORUMKI HERSEYI BURDAN ACIKLAMAM GEREKMEZ.'' Alıntıdır !

Arkadaslar su ustte tırnak icinde alıntıladıgım msj beldemize ait herhangi bir forum sitesinde bır kisi tarafından yılmaz abinin suan halen muhtar olan adayların ıstegı uzerıne yayınladıgı konuyu okuyup yazılmıs bellıkı .Yanı bıraz herkes elını vicdanına koysun öyle konussun .belliki muhtarların ıstegı uzerıne yazdıkları msj adı altında kendılerının tekrar aday olduklarını belırten bır bıldırı.demirciliselemen.com 'un admını yorum mu yapmıs bu bıldırıyı yayınlarken yada sadece bunlarmı aday demıs !
dıger muhtar adaylarıda bır bıldırı yayınlar ve ben ınanıyorumkı yılmaz abı'de onu aynı tarafsızlıkla burda yayınlar.ama burda altını cızerek soyluyorum kımse burda sadece bunlar aday demıyor .baska forumlarda kafasına gore yorum yazanlar once bıraz anlama yeteneklerını zorlarlarsa sevınebılırız bızde .
Haksızlıga hayatta tahammul edemem ,kendını alıkıran baskesen gıbı gorup baska yerlerde yazıcagınıza gelın cok kolay asamalarda uye olun yalan konusmayın burda söyleyın derdınızı (!)
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Şub 20, 2009 12:26 am

Sevgili Enes,
Konuya göstermiş olduğun hassasiyet ve objektif yaklaşımından dolayı şahsım, forum yönetimi ve sen gibi üyelerimizin adına sana teşekkür ediyorum. Bu açıklamayı kim yapsa ona da teşekkür ederdik zaten. YORUMSUZ diye açtığımız bu konu başlığında olduğu gibi forumumuzda birçok şeyin başka forumlarda örnek alındığını görmek öncelikle forumumuzdaki sizler gibi kaliteli üyelerimizden ve sonrasında da objektif ve yaptığı işe vakıf, Allah'tan korkan iftira etmeyen forum yönetimimizden kaynaklanmaktadır. Varsın çamur atsınlar, varsın iftira etsinler. Bir gün bunların hesabı bir yerlerde mutlaka sorulacaktır. Biz forum üyeleri ve yönetimi olarak samimi ve objektif duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz ve eğrilerin doğrulmasında, Demircili'li olupda kötü niyet taşıyanların iyi niyet sahibi olmasında elimizden gelen güzel şeyleri yapmaya internet ve insanlık varoldukça devam edeceğiz.

Yukardaki yaptığın talihsiz alıntı ile ilgili bir vurguda ben yapayım : DemirciliSelemen.Com memleketimiz ile memleketlimiz arasında eşi olmayan bir elçidir. Orada zaten yorumsuz yayınladığımızı da belirtmişiz. Bizim için her muhtar adayı her başkan adayı değil her Demircili'li ve HER İNSAN eşit hakka sahiptir. Forum ve etik kurallarımız esastır. İsteyen istediği demden vurabilir. Aslolan haktır, Allah batılı batıl bilip batıldan uzak duranlardan eylesin. Meyve veriyorsak taşlanacağız bu doğaldır ama yıkılmak ve yılmak bize ve verilen emeklerimize yakışmaz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
olgun

HACI ÖMER ŞAHİN ESKİ DERNEK BASKANI

Mesaj gönderen olgun » Cmt Şub 21, 2009 12:24 am

demircili kasabası mah.muhtar adaylarına başarılar dilerim ayrıca nufus çalışmalarında göstermiş oldukları ilgi ve alakalarına teşekkür ederim
merhabalar olsun tüm güzel insanlara

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: HACI ÖMER ŞAHİN ESKİ DERNEK BASKANI

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Sal Şub 24, 2009 2:38 am

olgun yazdı:demircili kasabası mah.muhtar adaylarına başarılar dilerim ayrıca nufus çalışmalarında göstermiş oldukları ilgi ve alakalarına teşekkür ederim
Olgun kardeşim, (Yılmaz bey) etik anlayışı icerisinde kalarak adına ne derseniz deyin bildiriyi duyuruyu tarafsızlıgını koruyarak,
yayınladı. Sizde veciz ifadelerle konunun ehemniyetine önemine binaen hassasıyetinizi göstermiş oldunuz. Bende sizlere takdir ifadelerimi, belirtmek isterim. '' ANCAK'' şu göz ardı edilmemeli (MUHTAR ADAYLARIMIZIN) kendilerini tanıtırken yani halkın karşısına cıkarlarken bu zamana kadar yaptıklarını, ve bundan sonraki vaadlerini anlatacak daha kapsamlı bir tanıtım yapmalıydılar. Artık cağımız İletişim cağı herkes derdini her türlü anlatma imkanına sahip (DEMİRCİLİ SELEMEN .COM) FORUM SİTESİ herkese acıktır . Muhtar adaylarımızın bu hizmetten yararlanmalarına imkanı saglamaktadır.

Buradan ayırmaksızın tüm ( MUHTAR ADAYLARIMZA) bu secimde bol şanslar diliyor, her şey DEMİRCİLİ için olsun diyorum.

Sayğı ve Selamlarla. Hüseyin ÖZDEMİR.
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön