/// SALİH KANDOĞMUŞ ///

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
Salih.KANDOGMUS

/// SALİH KANDOĞMUŞ ///

Mesaj gönderen Salih.KANDOGMUS » Prş Oca 08, 2009 11:19 am

İlk olarak şunu belirtmek isterim ki; sevgili hemşerilerimle interaktif bir ortamda beraber olmak gerçekten çok güzel birşey...
site yönetimine, ve bizi bu forum ortamında buluşmamızı sağlayanlara yürekten tşk ederim...

artık bende bi demirciliselemen.com üyesiyim... kendimizi tanıtmamız gerekiyorsa tabiki memnunuyetle!!!!

1954 yılında demircili köyünde (kasabasında) doğdum…
1967 ilkokulu bitirerek 1970 yılında samsun Çarşamba ilçesinde orta öğretimimi bitirdim.
1971 yılında KIRIKLARELİ kebirtepedeki öğretmen okulunu kazanarak 2 yıl tahsilimi sürdürdüm.
Daha sonraki dönemde TOKATA gelerek 1976 da öğretmen okulundan mezun oldum.ayrıca öğretmenlik yıllarında anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesini bitirdim..

1976 REŞADİYE (göllüköy)
1978 NİKSAR (korulu köyü)
1980 ERZURUM (horosan ilçesi)
1997 NİKSAR (boğazbaşı köyü)
1999 NİKSAR (merkez)

Öğretmenlik yaptım….

1999 yılında demircilinin güzel insanlarının teveccüsü üzerine 1999 seçimleriyle demircili kasabasına BELEDİYE BAŞKANLIĞI görevinde bulundum…

‘’HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR ‘’ MANTIĞIYLA ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA YARADAN MEVLA HERKEZ İÇİN HAYIRLI OLANI VERSİN……

SAYGILARIMLA

SALİH KANDOĞMUŞ

mekan_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: /// SALİH KANDOĞMUŞ ///

Mesaj gönderen mekan_60 » Cmt Şub 07, 2009 2:30 am

haydii hayırlısı.ayrıca iki üniversite okumuşşunuz tebrikler. :super: :okey:

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön