Sayin Belediye Baskanimiza Arzu-Halimiz.

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Eki 03, 2007 3:45 pm

Sayin Baskanim,

Ilk önce cagrilarimizi dikkate aldiginiz icin size ve heyetinize tesekkür ediyorum. evet yazdiklarimizda samimiydik. yegane düsüncemiz gercekten güzel kasabamiz icin birseyler yapmak, ve marazi olan bazi seyleride hep birlikte ortadan kaldirmak.. tabi bunlari tek basimiza yapmamiz olanaksiz. koordine olmaliyiz bag kurmaliyiz B.Baskani, Muhtari,ögretmeni,saglikcisi,Din görevlisi, kasbanin gencleri,büyükleri, Yutrdisinda ,Yurticinde yasayan demircililer birbirinden ve Kasabasindan haberdar olmali.

Sayin baskanim,

kasabamiza cocuk parki/ parklarìn olmasini cok yerinde bulmuyorum. nedeni: bizim kasbamizin her yeri park alani gibi, cocuklarimizin oynuyacagi müsait yerlerde var. belki daha ileriye dönük bunlar düzenlenebilir.

Dügünlerimizi rahat yapabilecegimiz büyük bir alan tahsis edilse. öyle bir mekan olmaliki dogalligindan birsey kayip etmemeli kir dügünlerinin orjinalligi bazulmamali. insanlarin ihtiyaclarina cevap verecek sekilde tasarlanmali... sadece dügün degil Nisan. kina gecesi, Sünnet , Asker ugurlama gibi merasimlerimiz yapacagimiz bir yer. resmi ve milli bayramlarimizdaki etkinlikleri`de böyle bir mekanda kasabamizin halki ve diger köy kasabalarinda katilimiyle hep beraber kutlanabilir. hatta böyle bir sahada futbol musabakasi yapilabilir. (mutlaka cok düsünülerek planlanmasi gerekiyor,sosyal etkinliklerimizi yapabilgegimiz bir yer olarak düsünülmesi gerekiyor).

NOT: Erkan bey. bakin dilimizden anlayan olmus. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

selamlar

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Çrş Eki 03, 2007 4:19 pm

Evet zeynep hanım zaten belediye bınamızı başlattık düşünceleriniz bizim düşüncelerimiz dile getirmeniz çok hoş çok güzel.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Çrş Eki 03, 2007 4:51 pm

Arkadaslar valla helal olsun size,hiziniza yetisebilene ask olsun,bir gün giremedik yazilanlari okuyup toparlayana kadar iftar oldu :)

Bende nerden baslasam bilemiyorum,yalniz mümkünse 'nefretim' kardesimiz bir sakincasi yoksa kimligini aciklamasini istiyorum tabi mümkünse.

Erkan kardes olaylari o kadar güzel analiz etmiski gercekten üstüne yorum yapmam bile yersiz.
Öbür site acildigi günlerde Demircili adindan dolayi ara sira takip etmistim,ilerleyen zamanlarda tamamen kisisellesip,uslubunuda tamamen basitlestirdikten
sonra girmedim,insanlar bu kadarmi belden asagi vurur,ayni köylüsüne bu kadarmi hakaret eder ben anlamakta güclük cektim.
Hatta Site yönetisine okkali birde Mail yazdim ve o defteri kapattim.

Valla Belediye baskanlari ile pek isim olmadi ikisiylede görüsürüm,benim kriterim Beldemizi en iyi sekilde yönetecek vizyonlu,akilli insanlarin olmasidir,herkesin kendine göre haklilik paylari vardir,gurbette yasayan biri olarak direk müdahale etme hakkimiz yok.Tabiki bende izinimi memleketimde sorunsuz,rahat,suyu akan,cevresi temiz,sosyal aktivitesi cok bir sekilde gecirmek isterim.

Burdan söyle bir kani cikmasin,yani birileri birilerini koruyor veya yeriyormus gibi,tek derdimiz tartisarak fikir üreterek gelecegimize,evlatlarimiza,birbirimize yardimci olmak.
Her toplumda oldugu gibi muhalif kaldigimiz anlasamadigimiz konular olacaktir ama saygi cercefesinde cözüm bulmaya calisacagiz.

Allah'a emanet olun.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Eki 03, 2007 5:25 pm

Zeynep HANIM:

Bir lastik topu hangi kuvvetle yere atarsanız,atılan top o kuvvetin büyüklüğü ile orantılı olarak yükselir.Top yere bir ETKİ kuvveti uygular,yerde topa bir TEPKİ kuvveti verir.Buna göre her etkiye karşılık eşit büyüklükte bir tepki kuvveti vardır.

Belediye başkanının bu gibi ortamları kullanması gerekir,kullanmaması zaten hataydı.Bunların benim için fazlada bir önemi yok önemli olan Sayın Başkanın siteye katılmış olmasıdır.Çün ki Demircilide ki en güzel iletişim aracı bence bu site bunu ileride zamanla daha iyi göreceksiniz.saygılar.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Eki 03, 2007 5:59 pm

Sayın Başkan:

''Yaptığımız şeyler için pişmanlık zamanla geçer,ne var ki,yapmadığımız şeylere pişmanlığın çaresi yoktur''(j.Harris)

Sizi bu tür ortamlarda görmek bizleri memnun etti.İNŞALLAH bundan sonra kasabamıza,insanlarımıza,gençlerimize tutum ve davranışlarımızla örnek oluruz.Olayları,konuları objektif olarak değerlendiririz.Yukarıdaki yazarın sözündende anlaşıldığı gibi yaptığımız seyler düzelir ama yapamadığımız şeylere gerçekten pişman olsanızda çeresi yoktur.Biz burada İNŞALLAH yapılamayan şeylerin yapılmasından yanayız.İnsanlar bir şeyi savunurken ahireti düşünsün,kimse kimseyi küçük ve hor görmesin,insanlar birbirlerine güzel sözlerle hitap etsinler.

Bu duygu ve düşüncelerle size ve hemşerilerimize hayırlı iftarlar diliyorum.Erkan ÖZDEMİR

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Eki 04, 2007 1:42 am

Valla Belediye baskanlari ile pek isim olmadi ikisiylede görüsürüm,benim kriterim Beldemizi en iyi sekilde yönetecek vizyonlu,akilli insanlarin olmasidir,herkesin kendine göre haklilik paylari vardir,gurbette yasayan biri olarak direk müdahale etme hakkimiz yok.Tabiki bende izinimi memleketimde sorunsuz,rahat,suyu akan,cevresi temiz,sosyal aktivitesi cok bir sekilde gecirmek isterim. demis: Ugur Özdemir

Ugur kardesim,

haklisin simdiye kadar müdahale edemiyorduk. lakin bundan sonra müdahale etme hakkimizin oldugunu düsünüyorum. Internetti iletisim araci olarak kullanarak duygularimizi,düsüncelerimiz ve fikirlerimizi beklentilerimizi Demircili`lerle objektif olarak paylasabiliriz.

mutlaka herkesin yanlisi dogrusu olmustur. sonucta beseriz. yanlis anlasilmasin bizler kisilerin kendilerini sorgulamiyoruz. kimsede böyle bir lüxe sahip degil. israrla altini cizerek vurgulamak istedigimiz bugüne kadar olan yanlislar,hatalalar Demircilinin bozuk bir sistemle idare edilmesi.

kisaca: Olaylari görmemezlik`ten gelemiyoruz. artik demircilide`de akli basinda kendini gelistirmis, egitimli duyarli insanlarinda oldugunu herkesin bilmesini istiyoruz. belki bügün medini cesaretini kullanip yazi yazanlarin sayisi üc, dört kisi bizler birakmis oldugumuz mesajlarda icten, samimi,en önemlisi dürüst olursak emin ol yarin öbürgün sayimiz 30- 40 olacaktir hatta daha fazla.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Prş Eki 04, 2007 2:06 am

sayın başkan

öncelikle hoşgeldiniz bileşim dünyasındaki bu tarz platformları takip ettiginizi biliyordum ama buraya cevap yazarak toplumun düşüncelerinide takip edip yorum bırakma cesaretini göstererek herkese eşit bir şekilde kucakladıgınızı göstermiş oldunuz kendi adıma teşekkür ederim

zeynep açmış oldugun başlıga muhatabı olan sayın başkanımızında cevap yazmasıyla başarıya ulaştın tebrikler yani

sıra üzerine konulan bir çanta sıraya kendi ağırlığı kadar bir etki kuvveti uygular Sırada çantaya aynı büyüklükte bir tepki kuvveti uygular....

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Eki 04, 2007 2:20 am

pomemerkan yazdı:Zeynep HANIM:

Bir lastik topu hangi kuvvetle yere atarsanız,atılan top o kuvvetin büyüklüğü ile orantılı olarak yükselir.Top yere bir ETKİ kuvveti uygular,yerde topa bir TEPKİ kuvveti verir.Buna göre her etkiye karşılık eşit büyüklükte bir tepki kuvveti vardır.

Belediye başkanının bu gibi ortamları kullanması gerekir,kullanmaması zaten hataydı.Bunların benim için fazlada bir önemi yok önemli olan Sayın Başkanın siteye katılmış olmasıdır.Çün ki Demircilide ki en güzel iletişim aracı bence bu site bunu ileride zamanla daha iyi göreceksiniz.saygılar.
Erkan bey,

kesinlikle ETKI ve TEPKI olyani katiliyorum, cünkü bukadar olumlu elestiriye ( ben olumlu diyorum,art niyyet tasimadigimiz icin) kayitsiz kalamazlardi...maksadimiz ortada kimseyi tek tarafli yermek, yargilamak sui-zanda bulunmak degil. sagolsunlar kendileride cevap verme hassasiyente bulunmuslar.karsimizda muhatap/larimiz olunca bir adim daha cözüme yaklastigimiza inaniyorum.

Erkan bey ve Yilmaz bey, sizlerin engin anlayisina vede hösgörünüze siginarak bir rahatsizligimi dile getirmek istiyorum.
her ikinizde "Sayin Baskan" diye hitabette bulunmussunuz, dogrusu yadirgadim.sizler cok iyi bilirsinizki... bir insanin kendine degil bulunmus oldugu makama ve tasidigi sifata saygidan dolayi degisik hitap edilir. kendisi karekteri sahsiyeti ön planda tutulmaz. " Sayin Baskanmim" diye hitap etmek herhalde sizleri kücültmezdi.

Bunlari tamamen tarafsiz yaziyorum. inanin bana Demircilide cok yakinlarimdan haric, kimse beni tanimaz. bu mesajimi okuyanlarda mutlaka teyit edeceklerdir.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Eki 04, 2007 2:39 am

nefretim yazdı:sayın başkan

öncelikle hoşgeldiniz bileşim dünyasındaki bu tarz platformları takip ettiginizi biliyordum ama buraya cevap yazarak toplumun düşüncelerinide takip edip yorum bırakma cesaretini göstererek herkese eşit bir şekilde kucakladıgınızı göstermiş oldunuz kendi adıma teşekkür ederim

zeynep açmış oldugun başlıga muhatabı olan sayın başkanımızında cevap yazmasıyla başarıya ulaştın tebrikler yani

sıra üzerine konulan bir çanta sıraya kendi ağırlığı kadar bir etki kuvveti uygular Sırada çantaya aynı büyüklükte bir tepki kuvveti uygular....
Nefretim,

mesajinin kendi yazmis oldugum mesajdan sonra gördüm. Arkadaslar asil ben sizlere tesekkür ederim. sizlerin paylasimlari olmasa benim acmis oldugum konunun cokta ehemmiyeti olmazdi. hep beraber sorunlarimiz,isteklerimizi arzularimizi dile getirmeye calistik. benim icin en önemliside herkes kendine yakisir bir sekilde kimseyi recide etmeden hedef almadan uslubuna dikkat ederek dilinin döndügü kadar birseyleri paylasmis olamsiydi . tekrar ayri ayri hepinize tesekkür ediyorum.görmek istedigimiz tablo bu degilmi?

Nefretim senide elestiriyorum " SAyin Baskan" degil :) yaa arkadaslar inanin beim türkcemde cok güzel degil bende sizlerin yazilarini okuyarak kendimi gelisrmeye calisyorum bir din görevlisine HOCA diye hitap etmekte beni rahatsiz ediyor.

Hakkinizi helal edin haddimi asmis olabilirim.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Prş Eki 04, 2007 2:52 am

zeynep hanım üstte yapmış oldugunuz siteminizi anlıyorum yazımın içinde başkanım kelimesini kullandım ama yazmış oldugum yazılardan taraf oldugum intibası düşüncesine girecek arkadaşlarımız olabilir illaki bende oyumu degerli başkan adaylarımızdan birine kullandım ama buradan açıklamak istemem yani bu platform ve üyeleri her başkan yada başkan adaylarına eşit olmak zorundadır kimseye taraf olmadan herkes eleştiri veya savunmasını hassas (diplomasi) teknigi kullanarak kimseyi kırmadan incidmeden cümlelerini kurması gerekir yani (sayın başkan) cümlesi bilinçli yazılmıştır

dikkatiniz için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Prş Eki 04, 2007 8:35 am

Hayırlı günler diliyorum.
Hoş bulduk demircilinin güzel insanları.Sayın Erkan Bey gayet anlamlı ve olgun yerinde takip edenlerdensiniz.Bu sitede sizin gibi Zeynep hanım gibi uğur bey gibi nefretim yazcımız gibi vs. olması çok çok güzel.Teknoloji ilerledi değerlendirmek çok güzel ilginiz için teşekkkür ederim.Tabiki de yapılmayan şeylerin zamanı geçmeden yapılmasından yanayız.Burada herkes saygı sevgi büyük küçük tanıyarak birbirimizi sayarak fikir ve düşüncelerimizi ortaya koyup tartışarak bi çözüme varabiliriz.Ben tüm DEMİRCİLİ halkım için buradayım.ALLAHA EMANET OLUN SAYGILARIMLA.
En son Necattin.Yaman tarafından Prş Eki 04, 2007 5:15 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Eki 04, 2007 4:16 pm

Zeynep HANIM:

MAHARET HIRSIZA KARŞI KALİTELİ KİLİT GELİŞTİRMEK DEĞİL,HIRSIZLIK YAPMAYACAK KALİTELİ İNSANLAR YETİŞTİRMEKTİR.

SUYUN AKTIĞI BELLİ OLURSA MERAK ETMEYİN DURUM İYİDİR,ASIL AKIP AKMADIĞI BELLİ DEĞİLSE O ZAMAN KÖTÜ.

DERENİN KARŞI KIYISINA GEÇMEK İÇİN KÖPRÜ YOKSA KORKMAYIN,ASIL KÖPRÜ OLUPTA ÇÖKERSE O ZAMAN KORKUN.

ADAM GÜLÜYORSA AĞLIYORSA MERAK ETMEYİN,ASIL NEYE AĞLADIĞINI NEYE GÜLDÜĞÜNÜ BİLMİYORSA O ZAMAN ENDİŞELENİN.

ADAM KONUŞUYORSA,HAYKIRIYORSA TEBESSÜM EDİN.ASIL KONUŞACAĞI YERDE SUSUYORSA O ZAMAN AĞLAYIN.TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR DEMEKTİR.

Zeynep Hanım:Dünyada ki en zor şey insanlarla uğraşmaktır. Ben fikirlerimi ve düşüncelerimi hiç çekinmeden,hiç kimseden korkmadan,hiç bir menfaat gözetmeden her yerde ismimi ve adresimide yazarak açıklarım.Şu anda bu sitede oluşumun nedeni Demircili adına yapılmış olan bir emeğe destek vermek,bunu yaparkende sizde dahil kim olursa olsun düşüncelerimi söylerim.

Son zamanlarda kişilerin arasında ince mesaj trafiği yaşanıyor,bunu kimse dile getiremesede bakın ben açıklıkla söylüyorum.söyleyeceğimiz şeyleri daha net söyleyelim.Ben bir yazımda adres gösterek ''yağcılık''kelimesi kullandım siz bunu ''yalakalığa''çevirdiniz.Ben yaşanan olan hadiselerden bahsettim.Sayı Başkan'a neden ''BAŞKANIM''demediniz diyorsunuz o zaman'' DİLBİLGİSİ''kitabının farklı yazılması lazım.Ben türkçemizde doğru olanı yazdım.Eğer Sayın Başkanım yazsaydım benim Başkanım anlamına gelir.Ama Sayın başkan diye hitap etmek herkesin başkanı olduğu anlamına gelir.O yüzden yapmış olduğunuz eleştirinize katılmıyorum.Ben insanlara Kardeşim diye hitap ediyorum bazı arkadaşlar hacı hoca diye hitap ediyor.Ben bu arkadaşlarımızın isimlerini dahi bilmiyorum,öğrenmekte zor değil.

Dünya hep yarışa şahit olmuştur.Bir yanda kaliteli kilit geliştirme yarışı,diğer yanda kaliteli insan yetiştirme yarışı.Kaliteli kilit bir kaç gün içinde geliştirilir,fakat kaliteli insanların yetişmesi yıllar alır.İşte o zaman dünyanın neye ağladığı neye güldüğü belli olur.Ben Demircilide kaliteli insan yetişmesinden yanayım.İşte Demircilide ki diğer insanlarımızıda burada görmek istiyorum.

Bizlerin burada olmasının diğer bir amacıda insanlarımıza duyduğumuz saygı ve sevgidendir.Bundan sonraki süreçte İNŞALLAH ufak tefek şeyleri büyütmenin bir anlamı yok.Derdi olan sıkıntısı olan medeniyet ölçüleri içerisinde soracağını sorabilir.Zaten bende ismini anlayamadığım arkadaşlarımıza cevap vermeyeceğim çünki ki ne söylerseniz söyleyin insan yine anladığı şekilde yorumluyor.

Bir toplumda ışığı''GÖSTERENLERİN'' sayısının çoğalması çok önemli değildir,Bundan daha önemlisi ışığı''GÖRENLERİN''sayılarının artmalarıdır. Erkan ÖZDEMİR.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Prş Eki 04, 2007 8:30 pm

erkan bey kardeşim özelime yazarak adımı sorsaydınız zaten söylerdim ama sizin gibi ufku genişlemiş ufak tefek tartışmalara alınmayacak kadar erişimini tamamlamış demircili tarihinde bana göre ilk kez (siyasi platformda) sanal ortamda tek taraflı olmadan tartışmanın nasıl kaliteye dönüştügünü heralde bu siteye girenler büyük bir haz ve zevkle okumuşlardır diye düşünüyorum

ben bu siteye sizden önce kayıt oldum ve sizin gibi demirciliyi tanıyan ve yorum yapacak alt yapıya sahip veya başkan adaylarını dahi tanımayan üyelerimiz var hal böyle olunca böylesi ciddi konulara ve demirciliye hitap edicek konulara derinlemesine giremedik sizin bıraktıgınız yazıları okudugumda aslında samimiyetle söylüyorum eleştirilerim olmakla beraber bunu demirciliselemen.com aranan kişi budur dedim demirciliyi sanal alemde temsil ettigini düşündügüm bu siteye artık belediye başkanı yada adaylarınında katılacagına inandım ve fikirlerimizi düşüncelerimizi söylüyecegimiz ve onlarında burada kendilerini anlatacakları bir sanal ortamı hazırladık diye düşünüyorum tabiki bana cevap vermeme hakkınıza saygı duyuyorum sizde bende yazışırken ne kadar bir birimizi yada toplumu kırmamaga çalışsakta olmamış heralde (ben kırılmadım gerçi ama) siz kırılmışsınız

ama bazen bazı yazılarııda okuyunca yazılmaması gerektigine inanıyorum ama bu inandıgım konuları inşeallah başka bir platformda şartlar ve zemin müsait olursa kısmet belki tartışırız şimdi bu yukarda okudugun yazdıklarımı samimiyetimle yazdım aslında bir cümlene üzüldüm cevap vermeyecegim demene neyse herkese iyi geceler saglıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Eki 05, 2007 2:58 am

Uğur BEY:

Sosyal ve kültürel genlerimiz bozulup algılarımızı tamamen kestirmelere terketmişiz.Parası olan ''zengin-medeni-kültürlü''fakir olan''cahil-kültürsüz''sizden olmayan düşman haline gelmiş.Kendimizden başka kimseyi beğenmez hale gelip,her şeye muhalif,her konuya eleştirisel yaklaşıp aslında farketmeden kendi kendimizden kaçıp,yalnızlaşmış,yabancılaşmışız.

Sizcede tüm insani değerlere sahip olmak için çalışmamız gerekiyorsa bunun zamanı gelmedi mi?Birlikte olup tüm gücümüzle,dünyayı sallamayı,en azından kendi dünyamızı değiştirmeye bir yerden başlama zamanı değil mi?

Sevgili Kaedeşim:Bu dünyadaki yalnızlık insan yalnızlığıdır.Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum.Sizler bulunmuş olduğunuz yerlerde yalnızlık çekmiyorsunuz,en azından görüşebileceğiniz bir akşam çay içebileceğiniz akrabalarınız ve insanlarımız var.Ama bizlerin durumu öyle değil,gurbette ekmek parası için tek başımıza yaşıyoruz.Geçerken bir memleketlimiz uğrasada iki sohbet etsek diyoruz.O yüzden bu platformlar şahsen benim için çok önemli,bizde hasretimizi bu şekilde gidermeye çalışıyoruz.Bunu yaparken insanlardan istediğimiz kim olursa olsun samimi olmaları,birbirlerini rencide etmemeleri,birbirlerini iyi analiz etmeleri,fikirlerini ve düşüncelerini geleceklerini ve yarınlarını düşünerek,en azından gelecek nesillere örnek olacak şekilde yapmalarıdır.

1o yıla yakın İstanbulda görev yaptım.Reşadiye Sporun çok aktif olmasada içindeydim.Reşadiyemizin İstanbulda 20-30 arası köy ve belde dernekler var.Onların düzenlemiş olduğu Milletvekilleriyle,akademisyenleriyle,aydınlarıyla,iş adamlarıyla,memurlarıyla vs bir çok sosyal ve kültürel etkinliklerine katıldım,halada katılmaktayım.O dönem içerisinde bir çok hemşerimide yanımda götürdüm.İnsan gıpta ediyor.Kendi kendime soruyorum acaba biz naden bunları yapamıyoruz.Ben Demircilide bu potansiyelin olduğuna inanıyorum.Benim Demircilide görmek istediklerim bunlar.Tabiki burada iş liderlere düşüyor,bizlerede onlara insanlarımızı birleştirici,kaynaştırıcı etkinliklere yardımcı olmak düşüyor.Mesela gelecek Ramazanda İNŞALLAH sayın dernek başkanından böyle bir etkinlik bekliyorum,bir restorantta halkımızla beraber bir iftar yemeği yeriz.

Nasip olursa İNŞALLAH bir şubat ayı içerisinde yutdışı programım olacak,fırsat bulursam sizlerede uğramayı düşünüyorum.Hacılarıma ve diğer hemşerilerimize selamlarımı iletin.Geriye doğru baktığımız zaman ölümü düşünmemiz lazım,mesele geride neler bırakacağımızdır.Erkan ÖZDEMİR.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Eki 06, 2007 6:45 am

Zeynep Hanım ünyada ki en zor şey insanlarla uğraşmaktır. Ben fikirlerimi ve düşüncelerimi hiç çekinmeden,hiç kimseden korkmadan,hiç bir menfaat gözetmeden her yerde ismimi ve adresimide yazarak açıklarım.Şu anda bu sitede oluşumun nedeni Demircili adına yapılmış olan bir emeğe destek vermek,bunu yaparkende sizde dahil kim olursa olsun düşüncelerimi söylerim. demis: Erkan Özdemir

Takdir ediyorum, öylede olmasi gerekiyor. düsüncelerimizi (a) yada (b) sahsa göre, ne der düsüncesiyle yazarsak karsimizdaki kisilerde samimiyetsizlik uyandirir.

BASKAN ile BASKANIM kelimesini aciklik getirmissiniz. sizi anliyorum.. anlamakla kalmadim bilgilenmis oldum. teskr. ederim. düsüncenizede saygi duyuyorum.

Bir süre evvel medyada yer almisti: Garnizon komutani Sayin Cumhurbaskani diye hitapta`da bulunmustu... oda herhalde sizin gibi düsünmüs olacakki... Sayin Cumhurbaskanim demekten imtina etmisti.

birde kendime sordum: acaba bende sizler gibi kasabamizdaki kisileri yakindan tanisam sizler kadar cesur yazarmiydim...hmmm???
kendi adima söylüyorum hic birinizin yazdigindan ne alindim nede incildim.

Hepnize tekrar tesekkür ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cmt Eki 06, 2007 9:45 pm

Cok haklisin Erkan kardesim,dünyadaki en büyük yalnizlik insan yanlizligi bizde buralarda dedigin gibi üc bes köylümüz olsada
yinede memleketten gelecek bir haberi,bir sohbeti ariyor insan,onun icin bu site bizim icin cok önemli,surda seviyeli bir sekilde tartisip,bir nevi özlem gideriyoruz.

Insallah subat ayindaki ziyaretinde seni burda agirlamak beni mutlu edicektir,Insallah o firsati bulursunuz.
Bilmukavil Hacilarinda sizlere selamlari var.

Mevlam su Ramazanin son günlerinin yüzü suyu hürmetine bizlere rizasina muafik ameller islemeyi nasip eylesin.

Hayirli sahurlar.

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

HAYIRLI GÜNLER.

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Çrş Kas 07, 2007 9:21 am

iyi gunler.
En son Necattin.Yaman tarafından Prş Kas 08, 2007 8:37 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Kas 07, 2007 9:25 pm

Sayin Baskanim göstermis oldugunuz duyarlilik icin tesekkür ederim.
En son zeynep tarafından Prş Kas 08, 2007 8:37 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Kas 08, 2007 4:57 am

Sayın Başkan herhalde günaydın mesajı yazacaktı.Bende konuyu anlamadım umarım düzeltecektir.

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Cum Oca 23, 2009 11:31 pm

Sayın başkan adayı Necati YAMAN'' ın dikkatine verdiginiz bir mülakatta beldemizde yapacağınız icratları anlatırken şunları bunları yapacagız (YARATACAGIZ)

diye sıralıyorsunuz .Sayın YAMAN yaratmak fiili''nin sadece ALLAHU CC''luya ait oldugunun bilincindesinizdir umarım bu konuda bir tekzip yaparsınız seviniriz.

Hüseyin ÖZDEMİR.
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Cmt Oca 24, 2009 12:18 am

Necattin.Yaman yazdı:Selamlar iyi günler tüm demircili halkına hayırlı günler diliyorum.
Öncelikle bu siteyi kuran genç kardeşimiz Yılmaz beye çok teşekkür ediyorum.Bizleri burada bir çatı altında birleştirdiği için.çok güzel bir çalışma devamını diliyorum.Başarılar.
Saygı değer halkım yorumlarınızı isteklerinizi ayrı ayrı okudum güzel fikirlerinize saygı duyup o fikirlerinizi meydana getirmeye çalışacağım.Ağaçlandırma fikrine gelince ben kasabanın girişinden çıkışana kadar akasya dikimi.Ormandan özel araçla (ağaç sökme makinesiyle) çam ağacı söküp selemenimize diktim, ama maalesef iklim nedeniyle ağaçlarımız gelişmekte ilerlemedi.Zeynep hanım belirtmiş olduğunuz konu çok güzel evet belediye hizmet binasının bitiminden hemen sonra belediye etrafına gerek başka alanlara park, eğlence, çay bahçesi ve çocuk bahçesi gibi ortamlar yaratmayı düşünüyoruz.Ben isterdim ki nüfusumuz çok olsun demircili kasabasına İller Bankasından daha yüksek bakiye gelsin ama sayımda çok çalışmamıza rağmen nüfusumuz düştü.Dolayısıyla nüfusa göre bakiye geldiği için çok zor durumda oluyoruz gelir yok gider çok oluyor.Ben elimden gelen bütün güzellikleri Demircili Kasabasına ve siz değerli halkıma sunmaya çalışacağım.SAYGILARIMLA NECATTİN YAMAN BELEDİYE BAŞKANI.
Sayın başkan (ORMANDAN agac söktürup diktirdim ) diye bir ifade kulanıyorsunuz yaptıgınız iş başlı başına kanunsuzluk belediyenin özel fidanlıgı değil bunu,

biliyor olmanız gerekir 80, ve ya 100, yaşındaki ağaclar dikilmez dikilirse kurur iki üc yaşındakı fidanlar dikilse sonuc bu olmazdı sanırım. saygılarımla

H,ÖZDEMİR
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön