DEMİRCİLİ GENÇLİĞİ NEREDE? NE YAPIYOR? NE YAPMALI?

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

YALAN OLDUK

Mesaj gönderen MATRAX:) » Çrş Oca 09, 2008 10:32 pm

OKADAR GÜZEL ACIKLAMA YAPILMIŞKİ İNSAN GERCEKTEN OKUYA OKUYA BİTİREMİYOR SAYIN arkadaşlar hepinize tek tek düşünceleriniz için çok teşekkür edrim ama artık bi nihayete varılması gerekmezmi,şimdi BELEDİYEMİZ VE VE DERNEGİMİZ BİR ARAYA GELSE BİR DÜĞÜN SALONU TUTULSA HER AİLEYE BİR DAVETİYE VERİLSE BİR DEMİRCİLİ GECESİ YAPILSA VE BU GECE İÇİN DAVETİYE BAŞINA 5 YTL ALINSA VE BU GECEYE KATILIM AİLECE OLSA BİR FESTİVAL HAVASINDA GECSE NASIL OLUR BENCE İİ OLUR OLMAZ DİYE BİRSEY YOK ŞİMDİ YILMAZ ABİİ YAKINLARDA BİR DÜĞÜN OLMASI GEREK BENCE BU DÜĞÜNE KADAR DAVETİYELER BASILMALI VE İLERYEN TARİHTİ BİR GECE YAPILMALI SİTE YÖNETİCİSİ OLARAK HEP SANA YÜKLENİYORUM AMA NE YAPIM YAPARSAN SEN YAPARSIN TABİ DEGERLİ SİTE SAKİNLERİNİN DESTEGİNİ UNUTMAMAK GEREKİR DEDİM GİBİ HAYALSİZ YASANMIYOR .ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

Kullanıcı avatarı
Ssahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ssahin » Prş Oca 10, 2008 8:31 am

[font=Trebuchet]Başta söyleyeyim ufak bi olumsuz eleştri yapıcam

Gördüğüm kadarıyla büyük küçük herkez hem fikir bişekilde.. Bahsettiğiniz tarzda şeylerin olması demircili için çok güzel bişey keşke olsada bizde elimizden gelen desteği verebilsek ama Ben sizin gibi düşünmüyorum neden derseniz demircilinin bunu kaldırabileceğine inanmıyorum çünkü bu forumda aktif olan saygılı arkadaslarımız abilerimiz ablalarımız kadar köyümüzün kendini bilmez saygısızlığı bir zevk olarak gören kendinden ufağı hor görüp küçümseyen tabiri caizse godoş diyebileceğimiz tarzda genç ve büyükleride var.. Yapacakları çirkefliklerle bu dayanışmaya köstek olup kirletebilirler diye düşünüyorum..
Bana neden böyle düşünüyorsun sen nasıl demircililisin diyecek olursanız cevabım şu: Yaşadığım gördüğüm birkaç olay benim buşekilde düşünmeme sebep oluyo. Anlayamıyorum hemen hemen herkezin birbirine kan bağıyla akrabalığı olduğu küçücük bir kasabada birbirimize destek olmamız sahip çıkmamız gerekirken alıp veremediğiniz ne olabilir?[/font]
Dєяlєя öиüиdє dλнλ çσк ЧσL Vλя ßilмєzLєя вєиi ЧσL тυтλя . .

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Oca 11, 2008 3:26 pm

Bana neden böyle düşünüyorsun sen nasıl demircililisin diyecek olursanız cevabım şu: Yaşadığım gördüğüm birkaç olay benim buşekilde düşünmeme sebep oluyo. Anlayamıyorum hemen hemen herkezin birbirine kan bağıyla akrabalığı olduğu küçücük bir kasabada birbirimize destek olmamız sahip çıkmamız gerekirken alıp veremediğiniz ne olabilir? demis: Ssahin

bence bazi seyler degismeye basladi bile bunu azda olsa herkes fark etmeye basladi. bilmem dikkat ettinizmi? birbirimizi tanidikca sicaklik ve samimiyet olsumaya basladi. hal ve hareketlerimiz uslubumuz sadece Sanal ortamda degil gercek yasmimizdada kendini göstermeye basladi. yeterki kisiler ilk önce kendine dürüst olsun zaten karsisindaki insan o samimiyeti algilamda gecikmiyor.

"Kazananlar ve gelisenler, dinlemeye ve anlamaya calisanlardir"

Muhabettle kaliniz.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Cum Oca 11, 2008 10:25 pm

[hr]
"Kazananlar ve gelisenler, dinlemeye ve anlamaya calisanlardir" demiss Zeynep hanım ...

Bencede bu platformda oluşturduğumuz sohbetler - konular - başlıklar ve onlara yapılan yorumların güzelliği artık demircilininde ben burdayım diye veryansıl ettiğinin resmidir. Artık demircili hiç olmassa yeni nesil böyle olacak - olmalı ! Bunun olması içinde ;

KAZANAN - GELİSEN -DİNLEYEN VE ANLAMAYA ÇALIŞAN BİR DEMÜRCÜLÜ İÇİN EL ELEE :) :wink: :D

[hr]
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
suskun_34
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

suskun

Mesaj gönderen suskun_34 » Cmt Nis 19, 2008 6:27 pm

ANLADIM KADARIYLA KÖYÜMÜZDE BAZI OLUMSUZLUKLARA CARE ARANIYOR FAKAT KÖYDE DENEKTE KASABA OLDUGU GİBİ SANAL ALEMDE BİLE DESTEK CIKMIYOR YAW KARDEŞİM SEN ZOT BEN ZOT KİM VERCEK BU EŞŞE OT NEDEN BİR YERLERDEN BAŞLAMIYORUZ NEDEN BAZI SOSYAL ETKİNLİKLER DÜZENLEYİP KÖYÜMÜZÜN SORUNLARINI SANAL ALEMDE BIRAKIYORUZ ASLINDA BİR COK NEDEN VAR AMA BU NEDENLERİ BURDA DEĞİLDE BİR DEMİRCİLİLER GECESİNDE DEMİRCİLİ GENÇLİK TOPLANTISINDA YANİ BUNLARA EŞ DEĞER SOSYAL AKTİVİTELERDE GÜNCELLEŞTİRMİYORUZ
HEMEN AKLINIZA BU ORĞANİZASYONU YÖTECEK DİYE SORU İŞARETLERİ YADA BENİ İLİĞİLENDİRMEZ DAVET ETSİNLER GİDEBİLRSEM GİDERİM DİYE BUNA BENZER DÜŞÜNCELER GELEBİLİR BUNUNDA BİR CÖZÜMÜ VAR BİR HESAP ACILIR TABİ DEMİRCİLİSELEM ADINA VAKIF GİBİ BİR SEY YANİ BU TOPLANTI PARALARI BURDA TOPLANIR VE BUNA BENZER BİR COK AKKTİVİTE İÇİN GEREN MADDİYATI ORDAN HEPİMİZİN BAĞIŞLADIGI PARALARLA SAĞLAYA BİLİRİZ
BİLMİYORUM COKMU HAYEL KURUYORUM AMA HAYELSİZDE YAŞANMAZ SONRADA SEN ZOT BEN ZOT OLMASIN

matrakısssssssssssssss nbr hıc aramıyon sormuyon sen he ne ıs ole oldu dımı ayran ıctık ayrı dustuk lan ne ıs kardesım sen benım şu hanı sey vardıya anladın sen onu katılıyorum sana sonuna kadar ama yan cızme cızarım senı :::::::::::::::::)

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Nis 19, 2008 9:52 pm

[font=Arial]tabiki burAdayız :) :) [/font]
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

SaF4K
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SaF4K » Prş Haz 12, 2008 7:05 pm

tabiki hem burda hemde http: //www.demirciligenclik.org'dayız..;)
[align=center][font=Arial Black]www.demirciligenclik.org[/font][/align]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re:

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Haz 27, 2009 11:08 pm

SaF4K yazdı:tabiki hem burda hemde http: //www.demirciligenclik.org'dayız..;)

ŞAfak: Demirciligençlik sitesi hala aktifmi ben giremiyorum neden bir bilen cevaplarsa sevinirim.

Emre; Burdasında icraatlar' ın nerde ( bunu genel anlamda sordum)

Mesala 2009 Festivalinde gençler ne gibi görevler alacaklar neler yapmayı düşünüyorlar.

NURHAN: Sen gençler içinde özelliklede bayanlar arasında Derneğe üyelik talebinde bulunmuştun Üyeliğin kabul oldumu.. olmadıysa neden olmadığını yetkililere sordunmu?.

Cevapsız bırakmayınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: DEMİRCİLİ GENÇLİĞİ NEREDE? NE YAPIYOR? NE YAPMALI?

Mesaj gönderen EM-re » Cmt Haz 27, 2009 11:16 pm

zeynep abla icraat derken hangi konularda :roll:
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Haz 27, 2009 11:44 pm

EM-re yazdı:zeynep abla icraat derken hangi konularda :roll:

Emre, vakit ayırırda açılmış olan bu konuyu baştan sona kadar okursan göreceksinki genç arkadaşlarımız güzel fikirler ortaya atmışlar. örnegin : ayda birde olsa gençlerin dernekte toplanması için çapa gösterdinmi? Gençlik kollarındaki arkadaşlara böyle bir talebinizin olduğunu ibraz ettinizmi.. sormak istediklerimden sadece bir tanesi :)

20009 Festivalindeki etkinlikler hakkında siz gençlerin fikirleri soruldumu? Emre illa size sorulması gerekmiyor... sizler isteyin sorun sorgulayın bizleri köşeye skıştırınız arkamızda zehir gibi gençlerin olduğunu bilelim istiyorum. tamaaam Facboook , MSn girin.gezin eglenin ama biraz duyarlı olun.

Teşekkür ederim.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzr Haz 28, 2009 3:58 am

zeynep abla aslinda cok güzel seyler izah ettiniz bende düsüncelerimi dile getiriyim

1-Genclik Kollari biliyosunuz suan köyümüzde yok ve ben bunu zaten secimden önce 3 baskan adayımız dernege geldiklerinde köy halkının huzuruna cıktıklarında ben bunu orda dile getirdim baskanlarımıza söyledim biz genclik kollari istiyoruz genclerimizi bir arada toplamak istiyoruz dedim hatta bunu kendim dedim ordaki yanimdaki arkadaslarımda duydular büyüklerimizde zaten bana hak verdiler

2-Biliyosunuz ben bagcılarda kalıyorum köylülerimiz yenibosnada yani zaten ayda birdefa gidebiliyorum yenibosnaya oda dernege akrabalara vs evet genclikde dagılma oldugu belli ama arkamızdan gelen nesil bu i$lere baksa daha iyi olur zaten köye gittigimizde beeldiye baskanımızla bu konuyu bizzat görüsücem allahın izniyle

3-Festivalimizde elbette herseneki gibi üstümüze vazife düserse elbetteki düsücek bunu seve seve yaparız zaten her festivalde görevliydim hemen hemen bu yazında oluruz insallah tabi dernek ve belediye yönetimimizin kararı bu ama festivalde her sorumluluk icin gönüllüyüz herzaman hazırız

4-Ben dernege nezaman gelsem hic genc göremiyorum hep büyüklerimiz oluyodu buzamanın gencleri malum :) genclerimizi anca köylü bir kardesimiz askere gidince görebiliyoduk yada dügünlerde vs tabi bu genclerin toplanması olayına köyde sözü gecen sevilen sayılan büyüklerimizin el atması daha mantıklı olur

saygılar

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Pzr Haz 28, 2009 10:48 am

ben şuan çevrimdışı takılıyorum malum askerdeyiz gerci normalde de böyle bi kol olsa bile benim düşüncem hani yine gençşeri toplamaya yeterli olmaya bilir.neden diye sorarsanız herkezin hani kendine göre arkdaş çevresi bi şekilde kalıplaşmıştır o yüzden ama inşallah etkili olur.olursa oda yine benim düşüncem büyük ihtimalle yaz ayların da olur yani izin zamanların da bana göre neyse hadi görüşmke üzere a.e.o
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön