>>>DEŞİFRE<<<

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzt Tem 23, 2007 3:06 pm

meltem&mehtap yazdı:hiçbizaman kişisel problemli olduğum isimlerini yada sorunlu olduğum konuları bire bir site içerisinde lanse etmedim bu bir!!!
maşallah siz halinizden pek memnunsunuz ama gördüğüm kadarıyla benimle aynı düşüncede olan yani bazışeylerden İLLALLAH ETMİŞ arkadaşlarada var!!!
ki olmasalar bile benim dediğim dedikdir zaten!!!!
herneyse yola devam dedimya!!!gerisi tiiii,,,,,
:cry: :cry:
neyse sizde haklısınız bu yolun sonu nereye varıcak bende merak etmiyor degilim her fikre ve düşünceye saygım var bende bi demircili olarak demorasi anlayışım ne kadar gelişmiş dime :) düşüncemi insanlara dikte etmiyorum

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Tem 23, 2007 3:17 pm

bi demircili olarak demorasi anlayışım ne kadar gelişmiş dime (((ESTAFURULLAH)))
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Tem 23, 2007 4:12 pm

Bu konu için yazdıklarınız hatta bu forumda yazdıklarınız ileriki Demircili'li nesiller tarafından okunacaktır, ne yazarsanız yazın ona göre yazın. En azından onlara tavsiyelerde bulunabilirsiniz -bildiğiniz kadar-. Yoksa onlar yukarıdakileri okuyunca "bizim büyüklerde epey debelenip durmuşlar" demesinler. Onlar sizin olumlu ve çözümsel yaklaşımlarınızı takdir edeceklerdir, çözüm bulamasanız bile. Çözüm herkesin gücü yettiği kadar etrafına (forum dışınada) bunu anlatması ve öncelikle uygulamasıdır. Bunudan kastım çözüm için önerdiğiniz / önereceğiniz her şey. Mesela ben 3-5 kişilik de olsa sırf bu işlere bakacak eğitimli, zeki ve olgun insanların oluşturacağı bir idari yönetim birimi olmasını isterdim. Ve üyelerini bu konu başlığı altına mesaj bırakacak kadar duyarlı hemşehrilerin seçtiği bir konsey yani. Nasip. İlerideki nesillerden belki bu mesajımı okuyanlar... diyecekler.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzt Tem 23, 2007 7:03 pm

her zaman ki gibi sitede bir konu acılıyor ilk yazılan bir iki msj konuyla ilgili sonra konu başka bir anlamda saptırılıyor ben bu duruma burada cok karşılastım ancak bence hani neye ve niçin konu actıgımız ve yorum yazdığımızı anlamalıyız.(BENCE)
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Tem 23, 2007 7:24 pm

Mehtap arkadasimiz acmis oldugu konuda cümlenin sonunu söyle bitirmis; " Benim ne demek istedigimi Demircili halki cok iyi anliyor."

evet cok hakli hepimiz bu mesaji iyi anladik. bence önemli bir cümle ile bitirmis.

Playerboys demiski:

"ben zannetmiyorumki kimse kolay kolay cesaret etsin birsey yazsin."

arkadasalar okadar cesur yorumlar yapmislarki hepsine ayri ayri tesekkür ediyorum.hatta usluplarina dikkat ederek ve kelimeleri secerek kullanmislar. okadar güzel bir dille rahatsizliklarini anlatmislarki, tabi anlayana.

Nefretim demiski:

"elestireceginiz bir tarafi varmi derseniz? bana göre yok. düsündüm birsey bulamadim. yukardaki arkadaslarin yorumlarini okudum elle tutulur birsey bulamadim."

dogrusu teaccüple karsiladim.icimizde Demircili´leri en yakindan taniyan sensin. hepimiz en az senin kadar Demirciliyi vede Demircilleri seviyoruz. amacimiz yanlis olan bazi seylere dikkat cekmekti.

Ukalaya,
nereye varmak istedigin bir türlü anlamadim. hatirliyormusun (kim kime dumduma ) diye bir baslik acmistin. orda anladigim kadari ile, iste burda tartismaya calistigimiz dertden muzdariptin. yoksa yanlismi anlamisim?

burda birseleri irdelerken maksadimiz yikmak tahrip etmek rencide etmek degil,tam aksine yanlislara vurgu yapmak. tabiki sorgulayacagiz,fakat bu kadar zorki inanin bana ben bile yazarken kelimelerimi özenle secmeye calisiyorum. bu siteye üye olurken özellikle imzami söyle secmistim ODUN INCELIKTEN,INSAN KABALIKTAN KIRILIR diye. bilmem anlatabildimmi.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Tem 23, 2007 7:44 pm

TŞK ZEYNEP ABLA!!!
KONUYU Bİ SÜRE KENDİ HALİNE BIRAKMAYA KARAR VERDİM!!!
YANLIŞ ANLAŞILDIĞIM KANISINDAYIM,,,,EĞER İÇİNDEN NEDEN DİYE BİRİ VARSA_?
AMACIM ZEYNEP ABLANINDA BELİRTTİĞİ GİBİ KİMSEYLE UĞRAŞMAK DEĞİLDİ KALDIKİ ÖYLE Bİ AMACIM OLSAYDI KONUYU AÇTIĞIM İLK ANDA KONU BAŞLIĞINI DESTEKLEYEREK (DEŞİFRE) ŞU İNSAN BÖYLEDİR ŞU SÜLALE ŞÖYLEDİR ŞUNLAR BUNU YAPAR VEBENZERİ İRDELEMELERDE BULUNMADIM,,,,
BEN DEMİRCİLİ GENÇLİĞİNİN BENİ ANLADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM
KENDİ AÇIMDAN BAZI TABULARI YIKMAK!!!!!
Resim

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzt Tem 23, 2007 10:47 pm

zeynep yazdı:Ukalaya,
nereye varmak istedigin bir türlü anlamadim. hatirliyormusun (kim kime dumduma ) diye bir baslik acmistin. orda anladigim kadari ile, iste burda tartismaya calistigimiz dertden muzdariptin. yoksa yanlismi anlamisim?
[font=Comic Sans MS]Her Zamanki Gibi ;)

1. Benim Ordaki Yazdığım Yorumu İyice Okursan Bu Konudaki Yazdığım Yazı İle bi Alakası Olmadığını Anlarsın. Ben Dahaca bu konuya yorum bile yazmamışken sen bana bunu söylüyorsun ( Diğerini Sinirden Okuyamamışsın O Zaman ).

2. Ben Daha Hiç bir şeyin masaya yatırılmadığını Vurugulamışım ( Yatırılmış Olsa Belki Bunu Yapın Derdim Yada Bunlar Değişmez, Bunlar Olmaz derdim. )

3. Hiç Bir Zaman Köyümüzün Fitne, Fesat vb. Davranışlarını Değiştiremeyeceğimizi Yine Vurgulayıp Ardından Eklemişim, Nefretimin Söylediği Gibi Sadece Yenilikleri Değiştirebiliriz Sonuçta Onları Yapan biziz Demişim. ( Yine Eskiye mi Döndü Ne :) )

4. Kim Kime Dum Dumada Bir Birimizi Tutmadığımızı DEŞİFRE Mi Diyorsunuz Siz Bu bölümde ..? Ondan Etmişim.

Burdaki yazdıklarımla Ordakilerin ne Alakası Var Bağlayamadım :? , Alakayı Kurmama Yardımcı Olursan Sevinirim.

5. Eger Ordakiyle BUrdakini Bağdaştırıyorsan Da Ben Hala Aynı Savunmadayım DEĞİŞTİREMEZSİN.. ( anlamı Küçüktür :) )

( Bazıları Gibi Saldırmıyorum Sözüm Konudan Dışarı :) Kimse Cephe Aldığımı Düşünmesin ;) )

Yorumu Sadece Yorum Olsun Diye Yazmayacaksın Karşındakini Yormayacaksın..! ( Kimse Üstüne Alınmasın ben boş yoruM yazarsam Banada geçerli Kulaklarınızdan Alev Çıkarmanıza Gerek yok )

SaygıLar.. 8)
[/font]

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Tem 23, 2007 11:04 pm

meltem&mehtap yazdı:TŞK ZEYNEP ABLA!!!
KONUYU Bİ SÜRE KENDİ HALİNE BIRAKMAYA KARAR VERDİM!!!
YANLIŞ ANLAŞILDIĞIM KANISINDAYIM,,,,EĞER İÇİNDEN NEDEN DİYE BİRİ VARSA_?
AMACIM ZEYNEP ABLANINDA BELİRTTİĞİ GİBİ KİMSEYLE UĞRAŞMAK DEĞİLDİ KALDIKİ ÖYLE Bİ AMACIM OLSAYDI KONUYU AÇTIĞIM İLK ANDA KONU BAŞLIĞINI DESTEKLEYEREK (DEŞİFRE) ŞU İNSAN BÖYLEDİR ŞU SÜLALE ŞÖYLEDİR ŞUNLAR BUNU YAPAR VEBENZERİ İRDELEMELERDE BULUNMADIM,,,,
BEN DEMİRCİLİ GENÇLİĞİNİN BENİ ANLADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM
KENDİ AÇIMDAN BAZI TABULARI YIKMAK!!!!!
Bu forumda bu zamana kadar demircili için açılmış ve amacı en güzel konulardan birini açtığın için sana site yöneticisi olarak teşekkür etmek istiyorum meltem&mehtap. Diğer arkadaşların yaklaşımı ise beni ayrıyeten mutlu etti. Bu konunun ara ara tekrar gündeme geleceğini ve idarecilerimizin bu konu başlığını okuyup vazifelerinde bu tarafa eğilmelerini temenni ederim.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Tem 24, 2007 1:27 am

Ugur (Dj) kardesim

neden birbirimizi anlamamakta israr ediyoruz haklisin belkide ben kendimi dogru ifade edemiyorumdur. evet diger yazmis oldugun konu ile yakindan alakasi var.sen üzerinde durdugumuz yanlislardan bir tanesini belirtmissin aynen söyle demissin:

Kod: Tümünü seç

Kime Kime Dum Duma Memleketim insanı, hemşehrisini, kendi kanını, kendi canını korumayan birbirini tutmayan bi memleketin insanı kayıp çalıntıyı mı bildirecek güLdürmeyin beni acı ama gerçek cıkarcı, menfaatçi insanlarla aynı havayı soluyoruz bunu bile bile, çok saçma... 

önce birbirimizi kollamayı ögrenmeliyiz, tutmalıyız..! haklıda olsa haksızda olsa savunmalıyız bakıyorum sonuçta herkes gurbette, herkes bir birinin ardını açmaya zorluyor bunu düzelttikte kaldı kayıplar, çalıntılar önce bazı şeyleri düzenlemek yola sokmak gerek o yüzden kimseye güvenemiyorsun kendi adamına güvenemiyorsun... 

gereksiz 

önce korkmamayı öğrenelim ve bazı  

bende bu veya buna benzer yanlisliklarin üzerine dikkat cekmek istiyorum.ee bende yazimda birbirlerine samimi olmadiklarini belirtmistim.

Arkadaslar benim derdim fitne, fesat cekememezlik,iddacilik degil zaten bu konularda hemfikir oldugumuzu düsünüyorum.insanlarimizin ekonomik olarak kasabaya cok faydasi oldugu görmemezlikten gelinemez. Festival haric (oda ne kadar dogru organize ediliyor tartisilir), sosyal ve kültürel acidan cok eksiklerimiz var.

yukarda arkadaslarimizin bazilari satir aralarinda bazi örnekler vermisler,rahatsiz eden hos olmayan davranislar. görmüs ve yadirgamis oldugum okadar cok seyler olduki inanin nutkum tutuldu.amacim kimseye adabi-muasere ögretmek degil,kesinlikle yanlis anlasilmasin.

Ugur kardesim yeniliklerle degistirebiliriz demissin: aynen katiliyorum ve yenilik yaptigimizada degisecegimizede kalben inaniyorum. Demircilili bir birey olarak ilk önce hal ve hareketlerimle konusma adabimla vs. kendimi düzeltemeye calisiyorum.

Aile fertleri ile sohbet ederken kasabamizda nasil yenilikler yapilabilir,sahisalar hakkinda fikirler yürütüyoruz.egitmeni,yönetici,saglikcisi,imami,baskani vs. yeni jenerasyonla eski kusak arasindaki farkliliklardan bahs ediyoruz .

kimseyi hedef almiyorum sizlerin düsüncelerini kopyalayarak ortak bir platform olusturmak istiyorum.kimbilir belkide Demircilide gündem olusturacagiz. Dernekte,Selemende,Kasabada yurt isinde,ve yurdisinda su birakmis oldugumuz mesajlar konusulacak.

Muhabbetle kalin. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Sal Tem 24, 2007 6:14 am

neyse sonuçta herkes bi şekilde haklı heralde artık bazı şeyler tartışılır tartışılmaz olayını bırakıp konu başlıgı üzerinde tartışmaya başlasak şimdi demirciliye havuz yapıyormuyuz yapmıyormuyuz :)
bide burası baya karıştı meltem kardeşim yeni bi başlık altında konuyu açarsa daha iyi olur

adabi-muasere ögretmek degil,kesinlikle yanlis anlasilmasin. demiş zeynep ablamız o hakkınızda var zeynep abla
sonuçta hacı olmuş ve bazı konulara bizden daha iyi bakarsınız aslında ben sizin yorumlarınızı bu yazdıklarınızdan sonra baya bi merak ettim artık bu saatten sonra şu dertlerinizi buraya dökmesseniz olmaz zaten

ha unutmadan dogrusu teaccüple karsiladim.icimizde Demircili´leri en yakindan taniyan sensin. hepimiz en az senin kadar Demirciliyi vede Demircilleri seviyoruz. amacimiz yanlis olan bazi seylere dikkat cekmekti. zeynep abla demiş

demirciliyi yani dernegi festivali belediyeyi yapıcı bi şekilde eleştiriye varım ve varız çünkü bu kurumları yönetenlerin sorumlulukları var ve kişiklerini degil kurumu yöneticilik şeklini eleştiriyoruz

ama demircilileri eleştirme hakkını kendimde bulmuyorum ve yanlış oldugunu düşünüyorum
çünkü (x) kişisi bana bunu yaptı veya bunları söyledi yani şahsın ismi söylenmedigi sürece muallak olur ve toplumun geneline hitap edebilir (x) kişisinin adını verirseniz olur
yoksa çamur at izi kalsın noktasına gidilir yani yukarıda bi yazıda resmen sürüngen kelimesi geçiyor ve görgüyü biz ögretiyoruz noktasında oluşuyor devamı belki o insan masada yemek yiyor ben sofrada yemeyi seviyorum yada o kişi avrupayi takılıyorda ben sünnete uyup tabagımı parmagımla sıyırıyorum görgü kişiye göre degişir (bana göre yanlış yorumlar) ve ben herşeye ragmen kızmıyorum çünkü o insanıda kazanmamız lazım ama ben bunların karşısında olmaya devam edecegim beni izlemeye devam edin

kimsenin seviyesine çıkmam çünkü aşşagı bak ben ordayım
En son nefretim tarafından Sal Tem 24, 2007 10:42 am tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Sal Tem 24, 2007 10:23 am

[font=Comic Sans MS]Zeynep Hanım Ya Ben Anlatamıyorum, Yada Ben anlatamıyorum :) Asla Karşıya Yüklemiyorum Hiç Bir Şeyi..

Bazen Msnde bir arkadaşımla konuşurken, Yanlış Kelimeler yazar.
[/font]

Örnek: Uur Ben Dün Çarşıya igderken Düştüm.

Ben Hemen Atılırım igderken..? ne demek diye

Ama Çok iyi biliyorum Giderken Demek Daha Sonra bunu Espiriye Dönüştürürüz.. Anlarım Ama anlamamış Gibi Yaparım Çünkü Eğlenceli Olacağını biliyorum, Karşımdaki İnsan Zeki Neyin Ne Olacağını Kestirebiliyor.
bazende bu tür veya benzer olaylar olur ama karşındaki insan anlamamakta ısrar ediyorsa konuşmanın hiç bir anlamı yok der Babam..!.

[font=Comic Sans MS]Ben Konuşmuyorum.. Eger Ben Kim Kime Dum Duma'da Bizim Köyün Birbirini Kollamadığını Söylüyorsam Evet Hala söylüyorum..! birbirimizi Kollayamıyoruz..
Böyle Gelmiş Böyle Gider, Hani Bunu Söylemek istemiyorum ama bu bir gerçek.
Ki ben bu konuda eger konu ondan (korumak, savunmak vb.) açılsa..! arkadaşlar gelin değiştirelim diyebilridim hakkım var ama korumakla alakasız bir konu sonuçta belki onuda içine alıyor ama onu birinin ortaya cıkarması gerekli.
Uzun Lafın Kısası Ben BUrda Hiç Bir Konuşma Yapmamışım diyorum Sen diğer tarafla burayı bağdaştırıyorsun aklıma tek şey geliyor..! ama alakasız REKLAM..! sadece yorum olsun diye yorum yazıyorsun (Şimdi Kişiye).
Tekrar üstüne basa basa söylüyorum..! Ben bu konuda hiç bir savunma yapmamışım ve eger Zeynep hanım. yapmışsamda Demişim ki Değiştiremeyiz Aynı Kanıdayım değil mi (Açıklama Yapayım Sorun olmasın, Kim Kime Dum DUma'da Kollamadığımızı Vurgulamışım, Burda İse Herşeyin Aynı Kalacağını Hiçbir Şeyi Değiştiremeyeceğimizi Söylemişim..! Anlamadım, anlamadım, anlamadım. )

Lütfen Yazdıklarımı iyi oku burda bana sen döneksin uur Görünümü verme..! daha doğrusu çalışma.

Arkadaşım Ben anlatamayacağım çocuk kavgasına dönsün de istemiyorum..!

Yaş Ha 40 (Kıııııııııııırkk) Ha 20 Hiç Fark Etmez.. HEr şey Kafada, Kültürde, Eğitimde Biter, Yok Bu cocuk, Yok bu Küçük, Yazdıklarına bak yaşına bak, Yaşına Bağlıyorum falan gibi konuşmalara yapacak insan Burda Hiç Durmasının Anlamı YOk O zaman gideceksin Yaşındakilerin sitesine gireceksin..

Eğer Yine Kafanda Soru İşaretleri Kalırsa;
[/font]

Zeynep Demiş ki;
Ukalaya,
nereye varmak istedigin bir türlü anlamadim.
[font=Comic Sans MS]Burayı Bana Net Sor Cevaplıyayım, Yoksa Başka yorum Çıkmaz Benden Sana.

Bazı İnsanların Kafasında Kurduklarını Değiştiremezsin, Çizgisinden Çıkaramazsın, O bildiği Yoldan Gider Derdi Yine Babam.. :)

SaygıLar.. 8)
[/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Tem 24, 2007 1:34 pm

hmmm konunun cok hassas oldugunu biliyordum, okadar inceki pamuk ipligine bagli. tabiki 7`de 70è herkes düsüncelerini ve fikirlerini paylasabilir. hatta Demircili olmayan yakin kasabalardan,köylerden Demirciliye sempati duyan arkadaslarda yorum yapabilir.

Her zaman rahatca özgürce düsüncelerimizi yazabilmeliyiz. ara arada belirtiyorum önümüz kesilmesin diye. birakilan mesajlarin yönetici tarafindan silinmesinede tasvip etmiyorum. kisinin sahsina saldiri olmadigi müddetce (hakaret vb.) birakilan her mesaj kisinin kendini baglar. Biz okuyanlarda saygi duymak düser.

Bakin Demokratik cerceve icinde en hassas bir konuyu bile irdeleyebiliyoruz. bu demek oluyorki; yeni jenerasyon olarak kaliplasmis bazi seylerin önüne geciyoruz. cok iddali olurmu bilmem? CIGIR actik.

Muhabbette ve muhabbetle kalalim. :D

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Tem 24, 2007 2:33 pm

zeynep yazdı:hmmm konunun cok hassas oldugunu biliyordum, okadar inceki pamuk ipligine bagli. tabiki 7`de 70è herkes düsüncelerini ve fikirlerini paylasabilir. hatta Demircili olmayan yakin kasabalardan,köylerden Demirciliye sempati duyan arkadaslarda yorum yapabilir.

Her zaman rahatca özgürce düsüncelerimizi yazabilmeliyiz. ara arada belirtiyorum önümüz kesilmesin diye. birakilan mesajlarin yönetici tarafindan silinmesinede tasvip etmiyorum. kisinin sahsina saldiri olmadigi müddetce (hakaret vb.) birakilan her mesaj kisinin kendini baglar. Biz okuyanlarda saygi duymak düser.

Bakin Demokratik cerceve icinde en hassas bir konuyu bile irdeleyebiliyoruz. bu demek oluyorki; yeni jenerasyon olarak kaliplasmis bazi seylerin önüne geciyoruz. cok iddali olurmu bilmem? CIGIR actik.

Muhabbette ve muhabbetle kalalim. :D
Zeynep Hanım, bu yazdıklarınızın altına site yöneticisi olarak imzamı atıyorum. Demircili için tabiki ÇIĞIR açtık diyebiliriz. Çünkü Demircili internette hiç bu kadar seviyeli ve özgürce ele alınamadı, tartışılamadı. Buradaki insanlar bu önemli konuyu Demircili'de bir söğütün gölgesinde çay içerken de aynı yukarıdaki şekilde özgürce ve seviyeli bir şekilde tartışabilmeliyiz. Yüzyüze iken forumdaki gibi tartışamayacaksak mesajlarımızı foruma bırakırken iki kere düşünmeliyiz acaba ifade edebildim mi, acaba incinir mi diye. Nasip, yüzyüze olup tartışırızda inş. Bu platformun varoluş sebebi işte o Demircili'deki söğütün gölgesini oluşturmaktır.Buradaki mesajlarımızdaki fikirlerimiz ise çayımızın tadını. Ee bazı çaylar demli bazıları açık olacak hatta bazıları şekersiz içecek helbet. Ama muhabbetin tadı ortaktır. :wink:

Zeynep Hanım aşkolsun, mesaj sayısı 5000 e yaklaşmış bir forum olan DemirciliSelemen.Com forumda bu zamana kadar silinen mesaj sayısı 5 i geçmemiştir evelallah. :? (:))

Başka memleket yok...
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Sal Tem 24, 2007 2:47 pm

yılmaz abi benim çay demli olursa sevinirim. :wink: Şaka bir yana yazmış olduğunuz yazılara bende katılıyorum sanırım demircilinin gençleri veya halkı ilk defa bu kadar birbirine yakın ve bu kadar iyi muhabbet kuruyor herhalde şahsen kendi adıma büyük mutluluk yaşıyorum böyle bir siteye sahip olduğum ve olduğu için.emeği geçen herkese tekrar tşk ediyorum.
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Sal Tem 24, 2007 3:13 pm

Yukarıya;
Önemsiz..

[font=Comic Sans MS]Burası Yılmaz Abime;
O Söğütün Altına Bende Davet Edilirsem Çok Mutlu Olurum, Bu Sitede Bu Zaman Kadar Gözlemlerime Göre Tartışma Olmadı Sadece Atışmalar Onlarda En Tatlı Olanından :).
O Söğütün Altında, Sitedeki Herkese Çayları Veririm :) Orda beraber Buluşalım :).
Buluşmamamız İçin Bi Engel Olduğunu Zannetmiyorum :? Yanılıyor muyum..? :)

SaygıLar.. 8)
[/font]
En son ByUkaLa tarafından Cmt Tem 28, 2007 11:54 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Tem 24, 2007 3:19 pm

Yanılmıyorsun tabiki , ama servisi yaparken ilk çayı Zeynep Hanım'a vereceksin? Anlaştık mı?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Tem 24, 2007 3:26 pm

BYuKaLa 'yı desteklememek mümkün değil!!!eğer böyle bişey olursa bende orda olmayı çok isterim,,,,
kimbilir sanalalemde bulamadığımız çözümleri yüzyüze daha iyi çözümleyebiliriz!!!!
Resim

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Sal Tem 24, 2007 4:10 pm

[font=Comic Sans MS]ÇayLarrrrrrrrrr :) Taze Sıçak Çaaay :)

Ya Yoruldum Kimse Yardımda Etmiyor :( Yardım Etmek İsteyen varmı..? :) :D
[/font]
En son ByUkaLa tarafından Cmt Tem 28, 2007 11:48 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Tem 24, 2007 4:24 pm

ASLINDA BİZ ZATEN ORDA OLMALIYIZ....BU İŞİN ÖNCÜSÜ BİZLERSEK EĞER BİZ ETKİLEŞİM YARATMAYA BAŞLIYACAKSAK BENCE ORDA OLMASI GEREKENLER;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

FATMALARRRRR :wink: :wink: :wink:
AYŞELERRRRRRRR VE AHMETLERRRR :wink: :wink: :wink:
Resim

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Sal Tem 24, 2007 4:31 pm

[font=Comic Sans MS]Ne Duruyorsun :) Gerisinede Sen Dağıtacaksın Demekki :D Tammdır Teşekkürler Mehtap :D[/font]

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Sal Tem 24, 2007 5:38 pm

AH BRE KARDAŞLAR !

BU NEYİN KAVGASI
KİŞİLERİN KARAKTERİ NE ZAMANDIR İNTERNETTE DEĞİŞTİRİLMİŞ
EĞER BİR HASTALIK MEVCUTSA ÖNCE BİR DOKTOR LAZIM HASTALIĞIN MAHİYETİ NEDİR TEŞHİS OLUNDUKTAN SONRA TEDAVİYE BAŞLANMALI YALNIZ HASTAYI HASTALIKLI KİMSELER DEĞİL DOKTOR HEMDE UZMANLAŞMIŞ PROFOSÖRLERİN TEŞHİS VE TEDAVİSİNE BAŞ VURULMALI YOKSA YARIM DOKTOR CANDAN YARIM HOCA DA BİLİRSİNİZKİ İMANDAN EDERMİŞ ADAMI

ASLINDA ŞUNA BUNA BAKMADAN ÇOĞU YORUMLARDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ ÖNCE KENDİMİZ YANİ BİZ NE HALDEYİZ HANGİ HASTALIK SAYILACAK DURUMLARIMIZ VAR BUNLARDAN NASIL KURTULURUZ VE DİĞERLERİNE NASIL FAYDALI OLURUZ SORUNU BU MİNVAL ÜZERİNDE ÇÖZÜMLEMEYE ÇALIŞIRSAK ZANNIM OKİ DİĞER KISIMLAR YAVAŞ YAVAŞ PEŞİNDEN GELİR

BİZ ÖNCE BULUNMUŞ OLDUĞUMUZ ÇEVREDE BU İSTER KÖY OLSUN İSTERSE ŞEHİR İSTERSE YURTDIŞI BULUNMUŞ OLDUĞUMUZ ÇEVREDE HER ŞEYİMİZLE DÜRÜST SAMİMİ İLKELİ SEVİYELİ VAKARLI HOŞGÖRÜLÜ SAYGILI VE EDEBLİ OLABİLDİĞİMİZ SÜRECE GÖRÜLECEKTİRKİ ÇEVREMİZDE BU GÜZEL HALLERİN YANSIMASI HALKA HALKA YAYILIP BÜYÜYECEKTİR YETERKİ BİZ VAZGEÇMEYELİM OLAYLAR KARŞISINDA YENİLE BİLİRİZ AMA PES ETMEYELİM VE BİZ BU GÜZEL HASLETLERİ HAYATIMIZA UYGULARKEN TEK BİR GAYEMİZ OLMALI O DA YÜCE YARADANA KARŞI KULLUK VAZİFEMİZİN İFASI
YANİ BÜTÜN HESABIMIZ O YÜCE RIZAYA UYGUNLUK ÖLÇÜSÜ OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM

HADDİM OLMAYARAK YORUM YAZIYORUM HAKKINIZI HELAL EDİN

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Tem 24, 2007 5:46 pm

Haddim olmayarak demişsin estağfrullah. Ama kavga felan yok, merak etme. Yazdıkların güzel ve sana katılıyorum. Tşk.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Tem 24, 2007 5:51 pm

YILMAZ ABİMİNDE BELİRTTİĞİ GİBİ KAVGA FALAN SÖZ KONUSU DEĞİL!!!
ASLINDA SİZİN BELİRTTİĞİNİZ HASTALIĞI KİŞİLER (DEMİRCİLİLER) KENİDİ BEYİNLERİNDE TEŞİSİNİ KOYDU!!!!
ŞİMDİ TEDAVİYE BAŞLAMAK İÇİN KIVILCIM OLUYORUZ!!!!
saygılar BİZDEN!!!
Resim

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Prş Ağu 30, 2007 7:42 pm

SİTEDE ARKADAŞLIK KURDUĞUMUZ DOSTLUKLARIMIZI PEKİŞTİRDİĞİMİZ KİŞİLER KÖYDE NE HİKMETSE BİRBİRLERİNİ TANIMADILAR...
Bİ SELAM VERMEKTEN ACİZ OLDULAR!!!!!!
ŞİMDİ DEŞİFRE BAŞLIĞI ALTINDA İSİM VERİP VERMEME KONUSUNDA TEREDDÜTLÜYÜM?
SAYGILAR BENDEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Resim

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Prş Ağu 30, 2007 9:55 pm

meltem&mehtap yazdı:SİTEDE ARKADAŞLIK KURDUĞUMUZ DOSTLUKLARIMIZI PEKİŞTİRDİĞİMİZ KİŞİLER KÖYDE NE HİKMETSE BİRBİRLERİNİ TANIMADILAR...
Bİ SELAM VERMEKTEN ACİZ OLDULAR!!!!!!
ŞİMDİ DEŞİFRE BAŞLIĞI ALTINDA İSİM VERİP VERMEME KONUSUNDA TEREDDÜTLÜYÜM?
SAYGILAR BENDEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EVET HARFI HARFINE KATILIYORUM MEHTAP KARDESIME BAGZILARIYLA AKRABALIK BILE VAR DÖNÜP BIR TEBBESÜMÜ BIR SLM DAHI VERMEK COK ZOR GELDI DEMEKI
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kilitli

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön