NURETTİN MİDİLLİ ile DEKADER'DE BAYRAMLAŞMA ve TANIŞMA

Bu siteye yeni katılan biriyseniz ya da daha sonrada siteyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz...
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

NURETTİN MİDİLLİ ile DEKADER'DE BAYRAMLAŞMA ve TANIŞMA

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Ara 08, 2008 8:22 pm

Konuyla ilgili DemirciliSelemen.Com 08 Aralık 2008 Tarihli Haber:

Resim

Konuyla ilgili gelişme ve yorumlar için bu başlığı takip edebilirsiniz.

Haberin Linki : http://www.demirciliselemen.com/Anahaber.asp?catid=112
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Ara 09, 2008 12:00 am

Hocam, Tr'ye hoşgeldiniz. Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar saygılarım sunarım.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
senol.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen senol.sahin » Sal Ara 09, 2008 12:48 am

zeynep yazdı:Hocam, Tr'ye hoşgeldiniz. Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar saygılarım sunarım.

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Sal Ara 09, 2008 8:15 pm

Hocam Türkiye'ye hoşgeldiniz. Bayramınız mübarek olsun. Sağlık, huzur, sevgi, saygı dolu ailenizle nice mutlu bayramlara inşallah.

Saygılarımla...
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Sal Ara 09, 2008 9:29 pm

değerli hocam tr ye hoşgeldiniz der selam ve saygılarımı sunarım.istanbulda olmayı çok isterdim o tarihde sizle tanışmak bilgi alış verişi yapabilmek güzel bir şey olduğuna eminim.nasip kısmet tabiki ama sizler oldukça geriden gelenler daha bilgili vede yolun da aklı selim insanlarla bir zincir olacağına eminim.saygılarımla ......
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: NURETTİN MİDİLLİ ile DEKADER'DE BAYRAMLAŞMA ve TANIŞMA

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Ara 11, 2008 10:53 pm

yilmaz.sahin yazdı:Konuyla ilgili DemirciliSelemen.Com 08 Aralık 2008 Tarihli Haber:

Resim

Konuyla ilgili gelişme ve yorumlar için bu başlığı takip edebilirsiniz.

Haberin Linki : http://www.demirciliselemen.com/Anahaber.asp?catid=112
.

Hocamızın bu güzel bayramlaşma mersimine giden,katılan arkadaşımız var mı aramızda bizlerle paylaşabilirler mi?

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Ara 14, 2008 11:04 pm

Demirciliselemen.com'dan tanışma toplantısına giden yok galiba?

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

not

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Ara 15, 2008 12:56 pm

ERKAN_ÖZDEMİR yazdı:Demirciliselemen.com'dan tanışma toplantısına giden yok galiba?
Ben toplantı olana kadar koordine anlamında işin içinde idim ama son dakika aksiliği diyelim mevla nasip etmedi, gidemedim.
Ama forumdan giden üyelerimiz tabiki vardır. Hatta dernek yönetiminden üyelerimiz var en azından. Birileri yazarlar inş.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Ara 21, 2008 3:38 pm

Forum üyelerinden de giden yok galiba hiç kimseden ses çıkmadı...........

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Ara 22, 2008 8:55 pm

Ben daha ziyade Sayın MİDİLli nin yorumunu bekliyorum. Acaba kendileri bu ziyaretten memnun kaldılarmı.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Nurettin Midilli1
Vip Üye
Vip Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nurettin Midilli1 » Pzt Ara 22, 2008 11:18 pm

Güzel temennilerinize teşekkür ederim. Bayramlaşma, tanışma ve Edingen DİTİB Selimhan Camii Türk-İslam Kültür Cemiyetimizdeki gelişmeler ve hizmetlerle ilgili bilgi sunumu amaçlı toplantı acizane benim düşüncemdi. Zira Almanya Edingen, Tokat Demircili ve İstanbul Yenibosna üçgeninde sıkı bağların olduğunu düşündüm ve bu iletişim köprüsünü kuvvetlendirmek, birlik beraberliği ve paylaşımı perçinlemek istedim. Avrupa'da gurbette kısıtlı imkanlar içerisinde cami ve İslam-Kültür cemiyeti tesis etmek son derece zor. Burada yapılan faaliyetleri, hizmetleri ve yaşanan süreci, birinci ağızdan Yenibosna'da yaşayan Demircili dost insanlarla paylaşmak istedim.
Kurban Bayramının 3. günü DEKADER'de kalabalık bir toplumla samimi ve dostane bir ortamda oldum. Edingen'deki hizmet ve etkinlikleri ayrıntılı bir şekilde anlatma fırsatı buldum. Ayrıca Edingen DİTİB Selimhan Camii Türk-İslam Kültür Cemiyeti'yle ilgili hazırlamış olduğum bir sinevizyonu da sunma imkanım oldu. Katılımcılar düşüncelerini paylaştılar. Zira oradaki insanlar yapılan hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlardı.
Kanaatimce son derece verimli ve önemli bir toplantı oldu. Bu vesile ile bu organizasyonunda emeği geçen herkese en kalbi şükranlarımı belirtmek istiyorum. Yılmaz beye de ayrıca teşekkürü bir borç telakki ediyorum. Değerli katkıları oldu.

Selam, sevgi ve saygılarrımla...

Nurettin MİDİLLİ

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Cum Oca 23, 2009 10:18 pm

Cok saygı değer Nurettin MİDİLLİ, hocam yapmış oldugunuz calışmaları buradan taktırle izliyorum, mevlam bu kıymetli emeklerinizi boşa cıkarmaz.

Avrupada hizmet etmenin zorluklarını cok iyi bilen bir kardeşiniz olarak size ve yönetim kurulundaki arkadaşlarınıza başarılar dilerim.

hayırlı gülerde görüşmek üzere ,saygı ve selamlarla (DEMİRCİLİ KASBASINDAN) Hüseyin ÖZDEMİR.
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: NURETTİN MİDİLLİ ile DEKADER'DE BAYRAMLAŞMA ve TANIŞMA

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Sal Şub 24, 2009 5:29 pm

cok degerli nurettin hocam sizinle kurban bayramının 3 cü günü tanışmıştım ogünden buzamanakadar görüşme imkanı olmadı degerli hocam görüşmessekde çalışmalarınızdan haberdarız bizler burada yani türkiyedeki gönüldaşlarımız türk islam camiyasındaki tüm dın kardeşlerimiz in oradaki faliyetlerinı yürekten kutlarız ayrıca edigen camii yönetimine siz degerli hocamız a camii cematına selamlarımı saygılarımı şükranlarımı sunarım çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim ...
ESKİ DERNEK BŞK. H. ÖMER ŞAHİN saygılarımla ....

“TANIŞMA & KAYNAŞMA & KİM KİMLERDEN & FORUM KURALLARI” sayfasına dön