FORUMLAR PİKNİĞİ ve KURTGÖLÜ FESTİVALİ YORUMLARI

Bu siteye yeni katılan biriyseniz ya da daha sonrada siteyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz...
mtozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mtozdemir » Pzt Haz 09, 2008 1:20 am

Sayın İSMET ŞAHİN,
ismbasoglu yazdı:
.... 2006 yılınde burada yapılacak olan bir etkinlik sakıncalı görülerek iptal edilmişti. Bu konuyu biliyormuydunuz...
İfade ettiğiniz bu bilgi doğru değildir.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 09, 2008 9:03 am

[font=Arial Black]OLUR NASIL UYGUNSA ÖYLE YAPAK VALLA.....

HEM DAHACA KART OLMADI BİZDE YEŞİL YAPARIZ OLUR BİTER...DEĞİLMİ.....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Pzt Haz 09, 2008 5:58 pm

Sayın mtözdemir,
sizin vermiş oldugunuz bilgiler o yörenin insanı olarak ve oraları iyi bilmeniz itibariyle daha dogrudur.
Ben kurt gölü neresi bilmem ama o tarihlerde öyle bir konu oluştu. Yanlış diyorsunuz, dogrudur. Tabiki sizler daha iyi bilirsiniz diye düşünüyorum.
Sorun yok o zaman o tarihte inş forum üyesi olarak buluşmak üzere,

İSMET ŞAHİN.

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Pzt Haz 09, 2008 9:00 pm

inşaAllah !
katılmamıza bir manilik olmaz da
bu güzel organizasyonda bulunma şerefine erişiriz

arkadaşlar bu isgesür tarihinde bir milat olacaktır bir ilk bir başlangıçtır
bütün dostların el birliği ile bu oluşuma katkı sağlaması çok güzel ve çok özel oluşumlara zemin hazırlamış olacaktır
inanıyorum ki bu seneden sonraki yıllarda daha geniş çaplı ve daha kapsamlı birliktelikler oluşacaktır
yeterki sevgi ve dostluğumuza halel getirmeyelim

elbette ki bazı arkadaşlar bu oluşumlarda öncü vazifesini görecektir
onlar fedakar ve vefakar hatta cefakar azimli ve kararlı belirlenen hedefe ulaşmak için cansiperane gayret gösteren samimi dostluklar kurabilmek için köprü vazifesi gören tabiri caizse çene taşlarıdır (çene taşı : köylerin eski evlerindeki temelde bulunan ve her köşesinde binayı ayakta tutan bir nevi kolon vazifesi gören taşıyıcı ana taştır)

bizler samimiyetine inandığımız bu cengaver ruhlu gençlerimizi her platformda destekleyip onların destek unsurları ve itici gücü olmalıyız ve onlar bu desteği büyük bir güçle hissetmeliler ki güven dozu azami derecede seyr etsin
bu güç ve destekle öyle güzel zuhuratlar meydana gelecektir ki belki bizler dahi hayret le müteessir olacağız

yalnız dikkat edilmesi gereken bazı hususlar olabilir bunlarıda organize yapan kardeşlerimiz istişare usulu ile en güzel seviyede tesbitlerini sanırım açıklayacaklardır

bu bir ilk olması hasebiyle ufak tefek aksaklıklar olabilsede gönlümüzü hoş tutmalı olumsuz bir düşünceye sevk etmemeliyiz ve birbirimize yardımcı olmalıyız sevgi ve hoşgörü çerçevesinde nice olumsuzluklar tatlı ve güzel sonuçlara varmıştır .

şu unutulmamalıdır
bu olay bir cesaret ve azmin neticesindeki başarıdır
düşünebiliyomusunuz dün nerdeydik bu gün nerdeyiz ! önemli olan ilk adımlardır arkasından bir çığır açılır ve o yola düşen birler binleri geçer birde bakarsınız ki yol katar katar olmuş
bu işlede öncü olabilmek öncülük edebilmek çok farklılıklar arz eden bir durumdur........

dileğimiz odur ki
bütün insanlarımız sevgi barış ve dostluklarla bütünleşsinler hepimiz kardeş olduğumuzu paylaşabileceğimiz ne kadar ortak paydalarımızın olduğunu bilelim tesbit edelim belki önce kendi yöremizde sorasında dalga dalga genişleyerek bütün yurdumuzda be ve benzeri sevgi ve dostluk platformlarını yaymanın ve çoğaltmanın yoluna bakalım

organizasyonda emeği geçen üç köy sitesi yöneticilerini ve destek olan bütün katılımcıları canı gönülden kutlar hayırlara vesile olmasını Yüce Mevlamızdan arz ve talep ederiz

yolunuz ve bahtınız açık olsun

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Sal Haz 10, 2008 11:43 pm

organıze edenden organıze olana herkes uzerıne dusen vazıfeyı yerıne getırsınde haydın demırcıllıler pıknıge sloganı haydın eve olmasın bu organızasyondada!..
düşünmek taraf olmaktır..

mtozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mtozdemir » Pzr Haz 15, 2008 10:23 am

Sayın İSMET ŞAHİN, forum üyeleri tarafından yanlış anlaşılabilecek bir bilginin yanlış olduğunu vurgulamak istemiştim. Bir problem yok.
Hüseyin bey, inşallah katılan ya da katılmayan herkes yapıcı yorum ve önerilerde bulunur -ayrıca yük sadece site yöneticilerine bırakılmamalı, onların yüküni hafifletecek paylaşımlar yapılmalıdır- dediğiniz gibi milat olabilecek bir organizasyon inşallah problemsiz bir şekilde bitirilir.
Fırat Üniversitesi Müh.Fak.
Elk.-Eln.Müh.Böl.
23119 Elazığ
0 424 2370000-5218

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Haz 15, 2008 10:56 am

Kesinlikle problemsiz olacak. Ev sahibi kim? kızılcaörenliler . Demircililerin ve çınarcıklıların katılımı ile inanıyorumki.. dostluklarımızı sağlamlaştıracağımız samimi sıcak güzel bir ortam olacaktır. kimbilir kimleri tanımak nasip olacak.aman arkadaşlar önemle rica ediyorum orda herkes kendi köylüsü ile oturmasın, yoksa maksat halis olmaz dimi. :) sadece piknik olarak düşünülmemeli.

mtozdemir sizede teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımızda düşüncelerini paylaşmalıki.. organize eden kişilerde işlerini şevkle yapsınlar.

KURTGÖLÜN ' de buluşmak üzre.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Pzt Haz 16, 2008 7:43 pm

bu güzel organizasyonda olmak istiyorum ama malasef calışıyorum inşallah festival zamanı görüşürüz yine allah nasip ederse.şimdiden herkeze bol egelnceler ve keyifli sohbetler
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

26 TEMMUZ 2008

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 30, 2008 8:53 am

26 TEMMUZ 2008 Cumartesi. Yeri ise Kizilcaören'in güneybatisindaki KURT GÖLÜ'NDE YAPILACAK OLAN PİKNİĞE GÜNÜN YAKLASMASIYLA BERABER KATILAN ÜYELERİMİZİN İSİMLERİNİ BURAYA YAZDIRMALARI PİKNİK İÇİN ORGANIZASYONDA KOLAYLIK SAĞLAYACAKTIR......

SİMDİDEN YAZMAYA BAŞLAYALIM
NURHAN ARSLAN =merkez_60
[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: 26 TEMMUZ 2008

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Haz 30, 2008 9:41 am

merkez_60 yazdı:26 TEMMUZ 2008 Cumartesi. Yeri ise Kizilcaören'in güneybatisindaki KURT GÖLÜ'NDE YAPILACAK OLAN PİKNİĞE GÜNÜN YAKLASMASIYLA BERABER KATILAN ÜYELERİMİZİN İSİMLERİNİ BURAYA YAZDIRMALARI PİKNİK İÇİN ORGANIZASYONDA KOLAYLIK SAĞLAYACAKTIR......

SİMDİDEN YAZMAYA BAŞLAYALIM
NURHAN ARSLAN =merkez_60
[font=Arial] [/font]
Nurhan, belki özel sebeplerden dolayı buraya adını yazmak istemeyen arkadaşlar olabilir. Bizimle yani forum yönetimi ile özelden temasa geçebileceklerini de ekleyelim. Hatta sen DemirciliSelemen.Txt adında bir dosya aç bilgisayarında oraya ekle isim soyisim erişim no ve katılım durum bilgilerini. Sonra o listeyi diğer 2 forum ve listedekilerle paylaşacağız inş. Aynı çalışmayı diğer forum yöneticilerinden de rica ettim. Onlarda kendi dosyalarını (listelerini) hazırlıyorlar. Bu hafta sonu liste netleşmesi lazım.

Arkadaşlar kişi sayısı ve isimler, tamamen sizler için önceden yapılabilecek bazı hazırlık ve güzel sürprizler içindir. Teşekkürler.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Haz 30, 2008 10:26 am

PİKNİK İÇİN Bİ LİSTE HAZIRLAMAKTAYIZ PİKNİĞE KATILMAYI DÜŞÜNEN ARKADASLAR BANA KİSİSEL MESAJLA İSİMLERİNİ CUMA GÜNÜNE KADAR BİLDİRMELERİ RİCA OLUNUR...
KESİN KATILMAYANLAR, GELİP GELMEYECEĞİ BELLİ OLMAYANLAR DA BANA KİSİSEL MSJLA YADA TELEFONLA ULASABILIRLER..

TELEFONDAN ULASMAK İSTEYENLER :

0356 492 11 26
[font=Arial] [/font]
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzt Haz 30, 2008 9:16 pm

büyük ihtimalle en gec 24 temmuzda köydeyim nurhan benim ismimi kayıtedersen sevinirim kolay gelsin
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Tem 01, 2008 4:46 am

EM-re yazdı:büyük ihtimalle en gec 24 temmuzda köydeyim nurhan benim ismimi kayıtedersen sevinirim kolay gelsin
Beni de listenin bir kıyısına yazar mısınız ?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Çrş Tem 02, 2008 12:13 pm

Nurhan benide listenin bir tarafina kaydet,nasipse Insallah orda oluruz.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Tem 03, 2008 8:43 am

tamam ekledim sizleride yılmaz abi uğur abı emre....

pikniğin isim listesi yarın teslim edilecek varmı yazdırmak isteyen............
[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Pzt Tem 07, 2008 9:27 am

memleketim
memleketim
memleketim...
dünyadaki cennetim benim.

o gün o yaylanın tepesinde sizlerle beraber olmayı o kadar çok istiyorumki.
sıkıldım istanbuldan ve onun kirli yüzlü maskeli insanlarından sıkıldım...
yaylaya cıkmam lazım...
...
...
benide yaz Nurhan...
gelemesemde adım okunsun orada...

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

forumlar pikniği güncel bilgilendirme

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Tem 07, 2008 10:15 am

07 Temmuz 2008 DemirciliSelemen.Com Haberlerden duyuru haberi alttadır :

Kısaca : Bu sene ilki yapılacak olan Forumlar Pikniği'nin tarihi 26 Temmuz 2008 Cumartesi'den bir hafta ileri alınarak 3 Ağustos 2008 Pazar gününe alınmıştır.

Resim
En son yilmaz.sahin tarafından Pzt Tem 07, 2008 4:39 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Tem 07, 2008 2:03 pm

EVET TARİHE GÖRE HAREKET EDERSİNİZ .... ŞİMDİ HERKES DAHA RAHATLIKLA KATILABILIR İSİMLERİ YAZDIRMAYA DEVAM ARKADASLAR....

[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: SLM

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Tem 07, 2008 4:48 pm

merkez_60 yazdı:EVET TARİHE GÖRE HAREKET EDERSİNİZ .... ŞİMDİ HERKES DAHA RAHATLIKLA KATILABILIR İSİMLERİ YAZDIRMAYA DEVAM ARKADASLAR....

[font=Arial] [/font]
Piknik Tarihinin 3 Ağustos'a alınması sonrası, 26 Temmuz Cumartesi müsait olamayıp 03 Ağustos Pazar günü müsait olan arkadaşlar Nurhan'ın dediği gibi kendisini yada forum yönetimini bilgliendirsinler lütfen. Bu değişiklik sonrası sevgili pomem_erkan, ismbasoglu, murat_efe ve yurtdışından katılan bir çok üyemizin zaten festival sebebiyle Demircili'de olacakları için bu pikniğe katılabileceklerini umuyoruz.
"Söz uçar yazı kalır"

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Çrş Tem 09, 2008 12:58 am

yılmaz abi gercekten cok güsel bi tarihe atmışsınız zaten 29 unda köyde olucam insallah sadece üyelerimiz deil gelmek istiyen köylülerimizde dostlarimizda bu güsel organizasyonda bizlerle beraber olurlar bence 03 agustos tam isabet
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Cmt Tem 12, 2008 12:24 pm

bende bu organizasyon da yer almyı isterim.agustos 1 de izine cıkıyoz ama bakalım nası yapcaz orda görüşmek dilegiylee
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Tem 14, 2008 10:37 am

HAYDIN AREKADASLAR......
LİSTE BAYA Bİ KABARDI İSİM YAZDIRMAK İSTEYENLERRRRRR İSİMLERİNİ YAZDIRSIN.....İLGİ BU KADARMI .....
[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Tem 25, 2008 2:05 pm

ZAMAN ÇOK AZ KALDI LİSTEYE İSMİNİ YAZDIRMAK İSTEYEN ARKADASLAR ACELE EDELİM.....[font=Arial] [/font]
Resim

halit_misirli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen halit_misirli » Cmt Tem 26, 2008 6:57 pm

Merhaba sayın DEMİRCİLİLER;
öncelilkle şahsım ve www.kizilcaoren.org adına hepinize verdiğiniz destek ve memleket sevdanızdan dolayı tşkr ediyorum.

Biz inanıyoruz ki bu buluşma dillere destan bir buluşma olup çok kısa bir sürede az ama kaliteli bir ekip çalışmas ile mükkemeliyet seviyesine ulaşacaktır.
bu konuda benim bildiğim sn Yılmaz ŞAHİN sn. Nurhan hanım ve sn Uğur ÖZDEMİR e de ayrı ayrı tşkr ederim

Belki yanılıyorumdur ama bu şekilde bir buluşma reşadiye dolaylarında bir ilktir bunuda bilmenizi istiyorum , herzamanki gibi yöre insanı olarak ilklere imza atmak ayrı bir gurur veriyor bizlere .

Buradaki amacımızı aslında anlatmayada pek lüzum görmüyorum yetterince hassas davranan bir gruba amacımızı anlatırsam saygısızlık etmiş olurum.

bu arada birkaç konuya değimnek istiyorum;

02.08.2008 ve 03.03.2008 tarihlerinde şehir dışından gelen hemşehrilerimiz için kızılcaören belediyesinin minibüsü tahsis edilmiştir.

eğer sizde uygun görürseniz o tarihte sizleri alıp ister demircili ye ister direk kurt gölüne getirecektir servisimiz.

organizenin geri kalan ayrıntı ve prosedürünü Sn. YILMAZ ŞAHİN abimiz ile paylaşabilirsiniz diyorum saygılar sunuyorum.

hep beraber dostluklarımızın pekişmesi ümidi ile ...
TOKATLI OLMAK BİR BAŞKA
TOKATLI OLAN DOYMAZ AŞKA [font=Arial][/font]

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Memleketteyiz...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Ağu 03, 2008 9:04 am

[img width=636 height=146]http://forum.demirciliselemen.com/festival3.jpg[/img]

Bu mesajı Demircili'den yazıyorum ;

Bugünkü sağ salim gerçekleştirilen forumlar pikniği hakkında şimdilik aşağıdaki bilgileri verebiliriz ;

- Sahne, protokol çadırı, masa sandalye, esnafların tezgahlarının yerlerinin kurulumu
- Ses sisteminin devreye alınması
- Jandarmanın asayiş amaçlı teşrifi
- Pankart , afişlerin asılması ve çevre düzenlemesi
- Açılış konuşmasının yapılması
- Çekiliş yapılması
- Bizim forumumuz adına üyemiz (dernek başkanı) ismbasoglu'nun konuşması
- Forum yöneticilerinin sahneye alınması
- Forum üyelerinin sahneye alınması
- Topluca fotoğraf ve benzeri çekimlerin yapılması
- Sanatçıların şarkı türkü seslendirmeleri
- Özel davetli işadamlarının teşrifi
- Reşadiye Belediye Başkanı Rafet Erdem'in teşrifi ve kendisinin konuşması ve bizzat ellik e katılması
- Akp milletvekilinin teşrifi
- Kapanış konuşmalarının yapılması.

SONUÇ : Normal bir hava şartında ve katılımcı sayısı ile sorunsuz bir şekilde tamamlanan organizasyon, niyete hasıl oldu inş. Reşadiye Belediye Başkanı Rafet Erdem'in de belirttiği gibi "geleneksel" halde olması gereken bu organizasyon için ileriki yıllarda daha geniş katılım sağlanması için çalışmalar yapılacak. Gelen ve gelmek isteyipte katılamayan herkese teşekkür ederiz.Özellikle organizasyondaki emeklerinde özveri sebebiyle Kızılcaören yönetimi ve Forum temsilcilerine ayrıyeten teşekkür ederiz.

NOT: Fotoğraf ve çekimler en kısa sürede yayınlanacaktır...

[img width=636 height=146]http://forum.demirciliselemen.com/festival3.jpg[/img]
En son yilmaz.sahin tarafından Pzr Ağu 31, 2008 7:33 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

“TANIŞMA & KAYNAŞMA & KİM KİMLERDEN & FORUM KURALLARI” sayfasına dön