KENDİNİ TANITANLARA HOŞGELDİN / HOŞBULDUK / SELAM MESAJLARI BURAYA

Bu siteye yeni katılan biriyseniz ya da daha sonrada siteyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramıza hoşgeldiniz...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

YENİ KATILAN SAYIN ZEKERİYYA BİCAN

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Ara 02, 2007 1:09 pm

Sayın BİCAN;

Sizin gibi çok yönlü kişilikleri aramızda görmek gerek bu site için,gerekse bizler için büyük anlam ifade eder.Bu sayede hem sitenin değeri artacaktır,hemde sitede ki seviye en üst seviyeye çıkacaktır.Bizim burada ki amacımız hem site üyelerimizi yakından tanımak,hemde tanışıp kaynaşmaktır,hemde değerli şahsiyetlerin fikir ve düşüncelerinden faydalanmaktır

Sizden ricam bize biraz kendinizi tanıtır mısınız?Size sitemize hoş geldiniz diyor saygılar sunuyorum.
Erkan Özdemir
Demircili Kasabası.

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TEŞEKKUR

Mesaj gönderen nbt.sahin » Çrş Ara 05, 2007 11:10 pm

Merhaba Demetcım,
tanıştığımıza memnun oldum. Annenizi tanıyorum ikimizde aynı köydenız oda beni tanır zannederim. Selamlarımı ilet kendısine
sağlıcakla kalın.

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Çrş Ara 05, 2007 11:59 pm

Nebahat Hanım

armıza Hoşgeldiniz katılımlarınızın devamını arzu edıyorum

saygı ve sevgilerimle
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Ara 06, 2007 8:24 am

NEBAHAT HANIM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ.BUNDAN SONRAKİ GÜNLERDE BU SİTEDE OLMANIZ İSTEĞİYLE.

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TEŞEKKÜR

Mesaj gönderen nbt.sahin » Prş Ara 06, 2007 10:01 pm

Merhaba Zeynep hanım,

Hoşbulduk, teşekkür ederim. Sizde Türkiye'ye hoşgeldiniz.
görüşmek üzere hoşcakalınız.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: TEŞEKKÜR

Mesaj gönderen zeynep » Cum Ara 07, 2007 9:53 pm

nbt.sahin yazdı:Merhaba Zeynep hanım,

Hoşbulduk, teşekkür ederim. Sizde Türkiye'ye hoşgeldiniz.
görüşmek üzere hoşcakalınız.
Nebahat Hn,

hosbuldum. bende sizinle görüsmek ve tanısmak isterim. eee nede olsa ben misafirim artı tr'nın yabancısıyim, ev sahıbi olarak harhalde hosgeldin ziyaretine gelirsiniz.

en kısa zamanda buluşmak dilegi ile. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nbt.sahin » Cmt Ara 08, 2007 2:39 pm

Sevgili Kıymet hanım,

iletiniz için teşekür ederim.

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: slm

Mesaj gönderen nbt.sahin » Cmt Ara 08, 2007 2:51 pm

merkez60 yazdı:NEBAHAT HANIM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ.BUNDAN SONRAKİ GÜNLERDE BU SİTE
DE OLMANIZ İSTEĞİYLE.

Hoşbulduk canım , teşekkür ederim.Siteyi vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum .

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Pzr Ara 09, 2007 12:49 pm

UZUN SÜREDİR OLMADIĞIM İÇİN KİMİN GELİP KİMİN GİTTİĞİNİ PEK TAKİP EDEMEDİM...

AMA YENİ GELENLERE TOPLUCA HOŞ GELDİNİZ DEMEK İSTERİM...

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ...
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Ara 10, 2007 11:03 am

bende siteye uzun zamandır giremiyordum....
yeni gelenler tekrar hoşgelmişşş sefa getirmiş...
nebahat ablaya selamlar....
Resim

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Pzt Ara 10, 2007 1:09 pm

erkan bey gercekten sizin bu misafir perverliyinizden cok mutlu oldum ve örnek davranısınızdan dolayı size tesekür yabancı arkadasımızı busekilde güzel sözlerle karşılayıp bize yakısanı yaptıgınız ıcın ilker saygılarımla

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Ara 10, 2007 1:27 pm

CEMAL HOŞGELDİN (HACIIIIII ::):):) )
SENİ ARAMIZDA GÖRMEK ŞEREF VERDİ BİZ DEMİRCİLİLERE :)
Resim

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Pzt Ara 10, 2007 1:29 pm

eyfallah cemalım nasılsın maksat zaman gecsım ne yapalım sen nasılsın okul nasıl gıdıyor

ilker.a.a
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ilker.a.a » Pzt Ara 10, 2007 2:44 pm

cemal nasılsın hayat nasıl gıdıyor vedoya fuata selamlar kendınızı ıyı bakın yakında gelıcem

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Pzt Ara 10, 2007 7:48 pm

Nebahat hanım;

Selamınız başımın üstüne diyerek anneme ilettim Allah(c.c)'ın izni ile, oda selama selam ile yanıt döndi. Aslında hep unuturum söylenen selamları iletmeyi ama annem bilgisayar başında iken aradığı için güzel bir tevafuk oldu.

Hayırlı akşamlar...
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Ara 13, 2007 12:11 pm

BİR MUTLULUK UĞRUNA YIPRANIP GİDİYORUZ, KİMİ GÜZELİM DER, KİMİ ÖZELİM DER,SEVGİ NE ÖZELLİK İSTER NEDE GÜZELLİK, SEVGİ SADECE YÜREK İSTER.
SELAM YÜREĞİ GÜZEL İNSANLAR.HOŞ GELDİNİZ.

Zekeriyya Bican

Mesaj gönderen Zekeriyya Bican » Cmt Ara 15, 2007 12:01 am

Öz Geçmiş
Zekeriyya BİCAN

1955 yılında Elazığ’da dünyaya gelen şair, ilk ve orta öğrenimini Elazığ’da tamamladı. Elazığ Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi’nin, Makine Mühendisliği Bölümü’nden 1979 yılında mezun oldu. Öğrenim hayatı sırasında tiyatroyla da ilgilendi.
1974 Yılında, “Elazığ Bağımsız Tiyatro Gurubu”nu kurdu ve 1979 Yılına dek başkanlığını yaptı. Bu yıllar içerisinde yedi tiyatro eserini sahneye koydu.
1973’ten itibaren yerel ve ulusal basında birçok şiir ve hikâyesi yayınlanan şairin, tiyatro eserleri 1976 yılında Hergün Gazetesi’nde günlük olarak yayınlandı.
Halen Makine mühendisliği görevini sürdürmesine rağmen, başta şiir olmak üzere, edebiyatın birçok dalıyla ilgilenmektedir.
Gençlik yıllarından beri yazdığı şiirlerini 2004 yılında, “Bir Evcilik Oynadın Sen Gelincik” ve “Yağmur Çiselerken Ağlamak Daha Kolaydı” adlı kitaplarında toplayan şairin, bu iki şiir kitabını -Elazığ Batı Yayıncılık – İstanbul’da yayınlamıştır.

2006 yılında, yazarak Elazığ Valiliği’ne hediye ettiği, “HARPUT’TAN ÇANAKKALE’YE DÜŞEN YILDIZLAR” Adlı tiyatro eserini de ELESKAV Adına, , “Manas Yayıncılık” Elazığ’da yayınlanmıştır.

SEKİZİNCİ ŞEHİR ELAZIĞ’A, HARPUT’TAN İNCİLER Adlı araştırma eseri, FİNAL YAYINCILIK Matbaa ve Basım Tesislerinde basılarak okuyucusu ile buluşmuştur.

Yazarın, üçüncü ve dördüncü şiir kitaplarının hazırlık çalışmaları sürmektedir.
Şiirleri “13. Uluslar arası Hazar Şiir Akşamları Festivali”nde büyük beğeni toplamıştır.

Evli ve iki çocuk babası olan şair, DSİ 9. Bölge Müdürlüğü’nde makine İkmal Başmühendisi olarak çalışmaktadır.

Web adresi: www.harputlubican.com
e-posta adresi: zbican@mynet.com

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Ara 16, 2007 11:48 pm

Sayın Bican,

Sitemize hosgeldiniz, kendinizi tanıtdığınız ıçin tesekkür ederiz. zaman buldukca sitemize uğrayıp bizlerle düsüncelerinizi,fikirlerinizi ve güzel eserlerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz.

Başarılarınızın devamı dileğiyle.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Ara 18, 2007 8:17 pm

Vedat bey,

tekrar hosgeldiniz. güzel temennileirnize yürekten katılıyorum. Bu sitenin ve forumun var olması ve daha ileriye taşıya bilmemiz için biz üyelerin daha aktıf olması gerekiyor.
Birde nick' i değişikliğe uğradığını bizlerle paylaşman cok doğru vede yerinde olmuş teskr. ederim.

Muhabbetle kal. :)

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

YENİ KATILAN SAYIN NİHAT ÖZDEMİR

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Ara 18, 2007 8:25 pm

Sayın Nihat Özdemir;

Bir işin yapılması için “gerekli olan şeylere” sahip olduğunuzu bilmek,, hedefleriniz ne olursa olsun, herhalde başarı formülünüze ekleyebileceğiniz en önemli faktördür. Yolunuza engeller çıktığında vazgeçeceğinize; bir projeye, tamamlanana kadar sıkı sıkıya sarılma alışkanlığını edinirseniz, tavrınızın size her zaman hedefinizin gerçekleştiği yönü gösterdiğini anlayacaksınız. Bunu başarmanızda size yardım edebilecek önemli bir şey, hedefinize ulaşmak için geçtiğiniz süreci gözünüzün önünde canlandırma yeteneğidir. Bir amacı ve tamamlanma aşamalarını kavramlaştırabilir ve gözünüzün önünde canlandırabilirseniz. Bu durum neredeyse işi yapmak demektir. “İnsan düşündüğü her şeyi başarabilir” sözü doğru bir ifadedir. Hayal ve görme gücü olan bir insan geleceği görebilir ve herhangi bir isi başarmak için akıl ve kararlılığı uygun bir şekilde birleştirebilir.

Sizin de su anda orada akıl va karanlığı birleştirip bir sorumluluk aldığınızı biliyoruz.Bu sorumluluğu burada bizlerle objektif,tarafsız,fitneye,fesada,dedikoduya fırsat vermeden bizlerle paylaşacağınızdan zerre kadar şüphe duymuyorum.İnşallah bundan sonraki süreçte oradaki yaptığınız ve bundan sonra yapacağınız faaliyetleri bizlerle paylaşmanızı sorumluluk sahibi olarak sizden bekliyoruz.

Bu vesileyle bana göre seviyenin,hoşgörünün,kalitenin ve kaliteli üyelerden oluşan bu siteye üye olmanızdan dolayı size hoş geldiniz diyor,sizin şahsınızda bütün Avrupada ki hemşerilerimizin ailaleriyle,sevdikleriyle güzel barışcıl bir bayram geçirmenizi diliyor,saygılar sunuyorum.

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

HOŞGELDİN NİHAT

Mesaj gönderen ismbasoglu » Sal Ara 18, 2007 9:43 pm

Sevgili Nihat kardeşim,
Öncelikli olarak aramıza hoş geldiniz diyorum. Gecde olsa bu platformda sizleri aramızda görmek bizleri mutlu etmektedir.
Aslında sizlere kızıyordum, sadece sana degil orada sevdigim arkadaşlarada kızıyorum. Neden bizlerden kopuk ve irtibatsız
oldugunuz için. Bizler artık orta kuşak insanlar olarak demircili için birşeyler yapmakla yükümlü insanlarız. Demircili için
sorumluluk taşıyoruz. Bu sorumluluguda aldıgımızı vede insanlarımıza önderlik yapma adına özverimizle çalıştıgımızdanda eminim.
Tabiki bunu insanlar degerlendirecek. Yeterki bizler dogru bildigimiz yolda ilerleyelim. mutlaka takdir toplayacaktır.
Nihatcıgım,
inşaallah bundan sonraki süreçte birlikte ve koordineli bir şekilde haraket ederiz diye düşünüyorum. Ben DEKADER
YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLARAK HER TÜRLÜ ORTAK ÇALIŞMALARA İMZA ATMAYA HAZIRIM. SANIRIM SENDE BU KONUDA
AYNI BENİM GİBİ DÜŞÜNÜRSÜN.
AYRICA DEKADER FORUMADA YAZILARINI VE DÜŞÜNCELERİNİ AKTARMANI RİCA EDİYORUM

Tekrar hoşgeldin der saygılar sunarım

İSMET ŞAHİN
dekader yönetim kurulu başkanı

Kullanıcı avatarı
vedo_84

selam

Mesaj gönderen vedo_84 » Sal Ara 18, 2007 10:38 pm

selam

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Ara 19, 2007 12:34 am

aleyküm selam'da

eee gerisi ne? :?

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Ara 19, 2007 12:49 am

Arkadaşlar ,

Nihat bey bırakmış olduğunuz mesajlara acaba duyarlılık gösterirmi sanmıyorum. cünki bizler bu tecrübeyı bu forumda yaşadık.ne yazıkkiii... siteye ilgileri katkıda bulunmaktan ziyade merak. İnsaallah yanılan ben olurum.

(lütfen yanlıs anlamayınız, maksatım kimseyi tahrik etmek değil)

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Nihat Ozdemir'e

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Ara 19, 2007 1:39 am

Nihat Bey selam,
Öncelikle interneti bu zamana kadar ne sıklıkta ve ne amaçla kullandığınızı bilmiyorum ama bu özel sitemiz sayesinde artık yoğun kullanmanızı temenni ediyorum. Hem memleketten uzakta sizlerin memleket hasretinizi bir nebze olsun dindirmek ve saygın hemşhrilerimizle irtibatınızı daha rahat ve teknolojik olması amacı ile bu ekranlardaki bilgileri size taşıyoruz. Yani şahsım ve yukarıda mesajlarını bırakaran mümtaz şahsiyetlerle bir sosyal oluşum sağladık. Ne için derseniz sizler bizler ve samimi tüm hemşehrilerimiz velhasıl Demircili'ler için. Sizde Demircili'nin içinden çıkmış (ben her ne kadar tanımasamda) malum kişilerdensiniz. Siteye hem katılımınızla hem de diğer konularda vereceğiniz destek çok önemli ve yerindedir.

Site yöneticisi olarak sizi aramızda daha sık görmek icab eder ve söz sizde derim. :idea: Hoşgeldiniz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kilitli

“TANIŞMA & KAYNAŞMA & KİM KİMLERDEN & FORUM KURALLARI” sayfasına dön