DEMİRCİLİ ANA SINIFI AÇILDI

Demircili'nin Gençlik Yapılanmaları, Gençlerimizin Organizasyon ve Fikirleri, Demircili'linin Eğitim ve Öğretimi...
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

DEMİRCİLİ ANA SINIFI AÇILDI

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Nis 03, 2008 4:01 pm

Öncelikle forumumuza gelecek nesilllerimiz ve Demircili'miz için çok faydalı olacağına inandığımız bu başlık hayırlı olsun: DEMİRCİLİ ve EĞİTİM.

03 Nisan 2008 Tarihli Sitemizdeki Haber Şöyle idi :

[font=Tahoma] Evet sasirmayin. Demircili Ilkögretim Okulunun çatisi altinda artik bir Ana Sinifimiz var.. Hem de su an 14 tane 4-6 yas arasi çocugumuz ana sinifi egitimi almaya baslamislar bile. Devletimiz eksik olmasin, bu sinif için geçici bir ögretmen atamis ama sinifin epey eksikleri var. Gerek sitemizin formunda gerekse kendi aramizda "Demircili için ne yapabiliriz, aramizdaki bazi sosyal sorunlari ve anlamsizliklari nasil asariz, Demircili nasil gelisir, Demircili'nin sorunlari nasil çözülür" diye çok yazistik konustuk. Iste, okul öncesi temel egitimi alacak Demircili'deki yavrularimizin "egitimi" bu sorularin ve sorunlarin çekirdek cevabini ve çözümünü olusturacak kadar önemlidir. Çünkü temel egitimin önemi çok büyüktür. Ben site yöneticisi olarak açikca ifade etmek isterim ki bu sitede bu zamana kadar yayinlanirken en çok heyecanlandigim ve sevindigim haber budur. Konuyu foruma tasiyorum ve sizlerden bu konuya duyarsiz kalmamanizi rica ediyorum. Bu arada bu ana sinifin açilmasinda bu zamana kadar emegi geçen Milli Egitim yetkililerine, Demircili Belediye Baskanligimiza, Sinif ögretmeniniz ve okulumuzun resmi sorumlusu Duygu Hanim'a, ana sinifimizin su an ki ögretmeni Elif Hanim'a , bu zamana kadar sinif içindeki araç gereçlerin tedariginde ve diger desteklerinden dolayi basta Necati Daldal ve ismi bana ulastirilamamis tüm (Demircili'deki) hemsehrilerimize sonsuz tesekkür ve tebriklerimi sunuyorum, gelecegimiz için hayirli olsun insallah. Ana sinifimizin elimize ulasan ilk resimleri ve konuyu ele almak için buyrun foruma. Forumumuzdaki konunun ele alindigi ilgili baslik DEMIRCILI ve EGITIM'dir.[/font]

Demircili İlköğretin Okulumuzun şu an ki öğretmeni ve resmi mesulü Duygu Hanım'dır. Sitemize "duygu.ogretmen" adı ile üye olmuştur. Bu başlık altında kendisi ve görevi ile ilgili konularda bizlerle olacak.

Bu koordinasyonu site tarafında ben ve sizler , Demircili tarafında da okul öğretmenimiz yürüteceğiz. Amacımız Demircili'nin eğitim ile ilgili meselelerine gurbetteki hemşehrilerimizle el birliği yapıp çözümler üretmek. Günlük bir organizasyon değil. Sürekli , ölene kadar.

Ama ilk amacımız bu yeni açılmış olan altta birkaç resmi ve şu an ki durumu görünen Ana Sınıfımızın sıkıntılarını çözmek. Hedef sonuç zamanı, festival zamanı. Hedef ise tam teşkil bir ana sınıfı. Ben şahsım adına bu yaz geldiğimde bir bilgisayarı o Ana Sınıfına ellerimle kurmak istiyorum.

Resim .Resim

Şimdi Duygu Hanım'dan ricam, nedir son durumumuz , acil ihtiyaçlar neler? Okul Aile Birliği kuruldu mu? Bizi bilgilendirirseniz seviniriz.
En son yilmaz.sahin tarafından Pzr Nis 13, 2008 10:45 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Prş Nis 03, 2008 4:30 pm

ayy canlarım benim şunlara bakın ne kadarda şekerler açılışta olmak isterdim hayırlı uğurlu olsun köy halkımıza
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Prş Nis 03, 2008 4:54 pm

guzel gelısme var..hayırlı olsun
düşünmek taraf olmaktır..

duygu.ogretmen
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj gönderen duygu.ogretmen » Prş Nis 03, 2008 5:03 pm

öncelikle bu konuda duyarlılık gösteren site yöneticisi yılmaz beye ben ve anasınıfı öğretmenimiz elif hanım teşekkürlerimizi sunuyoruz.. demircilide göreve eylül ayında başladım.. bilindiği üzere tek öğretmendim şimdiye kadar.. okula ilk başladığım tabloyu tekrar hatırlamak bile istemiyorum.. unutulmuş bir binadan başka bir şey değildi manzara.. işe tabiki sınıfımızdan başladık.. benim en fazla destekçim belediye sekreterimiz nurhan arslan yani site üyesi merkez_602tı . bunun yanında tüm veliler ve belediyemizinde desteğiyle şuan tam teşekküllü bir okul olmasa da iç karartan havayı dağıttık..devletten yardım almak sandığımız kadar kolay değildi ve biz başarmak için çıktığımız bu yolda mücadelemizi devam ettiriyoruz.. kasaba dışındaki insanlarımızın da bu konuda duyarlı olacağını duyduk onlardan destek alabilmek için okul aile birliği adına okula banka hesabı açtırmaya uğraştık ama bilgi eksikliğinden okula ait vergi numarsına ulaşamadığımızdan bunu başaramadık.. şuan en son yenilik olan anasınıfından bahsetmek istiyoruz..devletten gelen tek yardımımız: öğretmenimiz.. boş bir sınıfı kendi çabalarımızla önce boyattık hatta öğretmenler olarak birer fırçada bizim elimizde vardı :) yer döşemesini belediye sayesinde çözümledik.. müdür odasında çok acil olmayan bir dolabı öğretmenimize ayırdık.. ilkokul sıralarından materyal masası yaptık yer sofralarında derse başladık. amacımız zaman kaybetmeden birşeyler başarmaktı.. nihayet birkaç oyuncak devlet tarafından elimize geçti..
PEKİ NEYE Mİ İHTİYACIMIZ VAR?
*ÇOK ACİL OLARAK MASA VE SANDALYELERE İHTİYACIMIZ VAR.(70x70 yüksekliği de 70cm 4 adet ahşap masa ve etrafına 20 adet sandalye)
*ARDINDAN ÇOCUKLARIN MATERYAL DOLAPLARI( toplamda 20 çekmecesi olmalı)
*VE ISINMA PROBLEMİ YAŞIYORUZ ÇÜNKÜ BİR TANE BELEDİYE TARAFINDAN TEDARİK EDİLEN UFOMUZ VAR.
*BEN KENDİ SINIFIMIN CAMLARINI BURADA YANİ KASABADA YAŞAYAN HALKIN VE BAŞKANIMIZIN DESTEĞİYLE YAPTIRDIM AMA ANASINIFI OLARAK KULLANDIĞIMIZ SINIFIN CAMLARI DÖKLÜNTÜ HALİNDE..
*SİZLERDEN İSTEĞİMİZ 7'DEN 70'E KADAR EĞİTİM VERMEK İSTEYEN, EĞİTİME GÖNÜL VEREN BİZLERE DESTEK.. BU İHTİYAÇLARIMIZI EN KISA ZAMANDA KARŞILAMAK İSTİYORUZ

KATKI SAĞLAMAK VE GÖRÜŞ BİLDİRMEK İSTEYENLER: LÜTFEN BU BAŞLIK ALTINDA BİZE ULAŞIN
AYRICA SİTE YÖNETİCİSİ YILMAZ BEYLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ
İLGİLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..
En son duygu.ogretmen tarafından Prş Nis 03, 2008 10:06 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Prş Nis 03, 2008 5:14 pm

saygıdeğer anasınıfı öğretmenlerimiz şunu unutmayınki sizlerle ne kadar gurur duysak az söz konusu eğitimse destek hertürlü gelir

çalışmalarınızda başarılar
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Prş Nis 03, 2008 6:24 pm

BU KONU HAKKINDA KAMPANYA BASLATALIM BU KONUYU BIRAZ GUNDEMDE TUTALIM DUYGU HOCAM SITE OLARAK VE DERNEGIMIZ OLARAK KAMPANYAYI BUYUTELIM

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Prş Nis 03, 2008 7:34 pm

GÜZEL BİR GELİŞME HAYIRLI OLSUN.BENİM ŞAHSİ KANAATİM BU KÖYDE GERÇEKTEN ÇOK ZEKİ VE KAFASI ÇALIŞAN ÇOK GENÇ VE ÇOCUK VAR.FAKAT EĞİTİMİ ÖNEMLİ SAYMIYORLAR.HALBUKİ BU BELDEDEN DE ÇOK ÖNEMLİ İNSANLAR ÇIKABİLİR.HEPSİNİN KAFASI ZEHİR GİBİ.BİR ÇOĞU =, AMAN ÇALIŞSIN ,PARA KAZANSIN =DİYE ÇOCUKLARINI OKUTMUYOR.BUNU ÇOCUKLARIMIZA İYİ EMPOZE ETMELİYİZ .EĞİTİM ŞART.YOLÜSTÜ KASABASINDAN BİR VEKİL ÇIKMASI BİZİ NE KADAR MEMNUN ETTİ.NEDEN BİZİM KASABAMIZDAN ÇIKMASIN.
ÇOCUKLAR MADEN GİBİDİR ,İŞLENDİKÇE DEĞERİ ARTAR.....

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Nis 03, 2008 9:30 pm

[font=Arial Black]HAYIRLI OLSUN [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Prş Nis 03, 2008 9:41 pm

vatana millete hayirli olsun :D
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
olgun.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen olgun.sahin » Prş Nis 03, 2008 11:31 pm

güzel.gelişmeler.var.gelecek.nesilimize.hayırlı.olsun :D

Kullanıcı avatarı
ismbasoglu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ismbasoglu » Prş Nis 03, 2008 11:48 pm

Öncelikli olarak açılan ana sınıfının demircilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Tabi bu oluşumda emegi geçen başka Duygu Ögretmen olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Hiç kuşku yokki gelecegimizi emanet edecegimiz bu yavrularımızın egitime hazırlanmasında bu ana sınıfı bir temel adım olacaktır.
Bizler DEKADER olarak her zaman bu tür kasabamıza yararlı faaliyetleri destekliyor, amacına uygun olarakta egitimin üst seviyeye çıkması için elimizden gelen ne varsa her zaman yavrularımız için, demircili için yapmaya hazırız.
Tekrar hayırlı ugurlu olsun.

Saygılarımla,

İSMET ŞAHİN
DEKADER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
YENİBOSNA/İSTANBUL

Kullanıcı avatarı
olgun.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen olgun.sahin » Cum Nis 04, 2008 12:19 am

hayırlı.olsun

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Nis 04, 2008 2:17 am

Arkadaşlarım hayırlı olsun temennisinde bulunmuşlar, kesinlikle hayırlı bir iş. Lakin hayırlı ve daimiliği olması için mutlaka katkıda bulunmamız gerekiyor.

Yukardaki ihtiyaçlara baktıgımda cokta gözümüzde büyütecek yada insanı geri durduracak ihtiyaçlar degil.

4 masa , 20 sandalye

Egitime gönül veren biri olarak yerimi sabitlemek istiyorum ve bir sandalye almak istiyorum. diger bayan üye arkadaşalrımdanda geri kalan 19 sandalyeye sahip çıkmalarını istiyorum. ee benden sonraki Koltuk sahibi kim? :)

NOT: Duygu Hn,Elıf Hn. ve NUrhan Hanıma özverilerinden ve sarf etmiş emeklerinden dolayı tesekkür ederim. Yılmaz bey sizede teşekkür ediyorum bizlerle paylaştığınız için.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Cum Nis 04, 2008 10:50 am

duygu.ogretmen yazdı:öncelikle bu konuda duyarlılık gösteren site yöneticisi yılmaz beye ben ve anasınıfı öğretmenimiz elif hanım teşekkürlerimizi sunuyoruz.. demircilide göreve eylül ayında başladım.. bilindiği üzere tek öğretmendim şimdiye kadar.. okula ilk başladığım tabloyu tekrar hatırlamak bile istemiyorum.. unutulmuş bir binadan başka bir şey değildi manzara.. işe tabiki sınıfımızdan başladık.. benim en fazla destekçim belediye sekreterimiz nurhan arslan yani site üyesi merkez_602tı . bunun yanında tüm veliler ve belediyemizinde desteğiyle şuan tam teşekküllü bir okul olmasa da iç karartan havayı dağıttık..devletten yardım almak sandığımız kadar kolay değildi ve biz başarmak için çıktığımız bu yolda mücadelemizi devam ettiriyoruz.. kasaba dışındaki insanlarımızın da bu konuda duyarlı olacağını duyduk onlardan destek alabilmek için okul aile birliği adına okula banka hesabı açtırmaya uğraştık ama bilgi eksikliğinden okula ait vergi numarsına ulaşamadığımızdan bunu başaramadık.. şuan en son yenilik olan anasınıfından bahsetmek istiyoruz..devletten gelen tek yardımımız: öğretmenimiz.. boş bir sınıfı kendi çabalarımızla önce boyattık hatta öğretmenler olarak birer fırçada bizim elimizde vardı :) yer döşemesini belediye sayesinde çözümledik.. müdür odasında çok acil olmayan bir dolabı öğretmenimize ayırdık.. ilkokul sıralarından materyal masası yaptık yer sofralarında derse başladık. amacımız zaman kaybetmeden birşeyler başarmaktı.. nihayet birkaç oyuncak devlet tarafından elimize geçti..
PEKİ NEYE Mİ İHTİYACIMIZ VAR?
*ÇOK ACİL OLARAK MASA VE SANDALYELERE İHTİYACIMIZ VAR.(70x70 yüksekliği de 70cm 4 adet ahşap masa ve etrafına 20 adet sandalye)
*ARDINDAN ÇOCUKLARIN MATERYAL DOLAPLARI( toplamda 20 çekmecesi olmalı)
*VE ISINMA PROBLEMİ YAŞIYORUZ ÇÜNKÜ BİR TANE BELEDİYE TARAFINDAN TEDARİK EDİLEN UFOMUZ VAR.
*BEN KENDİ SINIFIMIN CAMLARINI BURADA YANİ KASABADA YAŞAYAN HALKIN VE BAŞKANIMIZIN DESTEĞİYLE YAPTIRDIM AMA ANASINIFI OLARAK KULLANDIĞIMIZ SINIFIN CAMLARI DÖKLÜNTÜ HALİNDE..
*SİZLERDEN İSTEĞİMİZ 7'DEN 70'E KADAR EĞİTİM VERMEK İSTEYEN, EĞİTİME GÖNÜL VEREN BİZLERE DESTEK.. BU İHTİYAÇLARIMIZI EN KISA ZAMANDA KARŞILAMAK İSTİYORUZ

KATKI SAĞLAMAK VE GÖRÜŞ BİLDİRMEK İSTEYENLER: LÜTFEN BU BAŞLIK ALTINDA BİZE ULAŞIN
AYRICA SİTE YÖNETİCİSİ YILMAZ BEYLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ
İLGİLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Duygu öğretmenim okul ihtiyaçlarını dile getirmiş. Ama yazılanlar vatana millete hayırlı olsun babında kalmış. Bir kaç mesaj hariç. Lüks villaların yanıdna camları döküntü içinde doğru düzgün bir tuvaleti bile olmayan harebe vaziyetinde bir okulun bulunması üzüntü verici. Bir demircilili olarak kendi adıma utanıyorum. Burda iş adamlarımızdan ve hayırseverlerden eğitime gönül veren herkesden duygu öğretmenim adına katkılarını bekliyorum. Çok ciddi bir mesele en az bir fidan kampanyası kadar önemli ama göz ardı edilmesi hoş değil. Yetkililkerden yapıcı olmalarını istiyorum. Katkıları ne olursa bende yanlarındayım gerekirse bir kampanya başlatsınlar maddi olarak destek sağlayabilirim. Destek sağlayacak olanlarında var olduğuna inanıyorum. GÜZELLİKLKER YAŞATILSIN!!

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Nis 04, 2008 10:56 am

Evet Zafer Hoca,
Eğitim camiasının içinden geldiğin için konunun ehem ve önemini en iyi kavrayanlardan birisin zaten. Şimdi dediğin gibi zamanla bu başlık altında sadece hayırlı olsun mesajlarının ötesine geçmeliyiz. O yüzden direkt sonucsal yazacağım. Hesap Numarası açılması ile ilgili sorun nedir? Bu idari işlemi yapacak biri mi yokta açılamıyor? Nurhan Sen bizlere bu konuda yardımcı olamaz mısın ? Bu konuda senin tecrübe ve yönlendirmelerinden istifade etmemiz lazım. Cevabını bekliyoruz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Nis 04, 2008 2:20 pm

[font=Arial Black]Hesap Numarası açılması ile ilgili sorun nedir? Bu idari işlemi yapacak biri mi yokta açılamıyor? Nurhan Sen bizlere bu konuda yardımcı olamaz mısın ? Bu konuda senin tecrübe ve yönlendirmelerinden istifade etmemiz lazım. Cevabını bekliyoruz.

HESAP NUMARASI İÇİN Bİ YAZISMA GEREKİYODU ÖNCEDEN OLMUYODU ÖĞRTEMENİMİZ ARASTIRDI YAZISMASINI YAPTI ENKISA ZAMANDA DA HESAP NOSUNU ALIP BİLRİLECEK...

TEŞEKKÜRLER HERKESE...[/font]
Resim

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 04, 2008 6:31 pm

BEN EFE ELEKTRIK OLARAK 50 YTL PARAYI NASIL KIMDE TPLANCAKSA HABER VERIN TESLIM EDEYIM KOYUM ICİN

duygu.ogretmen
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj gönderen duygu.ogretmen » Cmt Nis 05, 2008 11:24 pm

güzel temenniler için teşekkür ediyorum.. ama sadece temennide kalsın istemiyorum.. bu okul bizim ve hep beraber sahip çıkmalıyız.. para yardımlarını kabul edebilmek için okul aile birliği adına hesap açtırmaya çalışıyoruz.. benim mesleğim sınıf öğretmenliği ve tek öğretmen olduğum için müdür yetkilik verildi.. bu işlerde aksaklıklar çıkıyor çünkü alanım değil.. saolsun nurhan hanımın desteğiyle yürütmeye çalışıyorum.. çünkü bilindiği üzere resmi işler yapalım demeyle olmuyor.. bu konuda beni anlayacağınızı umuyorum.. tekrarlıyorum benim için önce sınıfım yani çocuklarım sonra idari işler geliyor.. doğru olan da bu sanırım..
burada anlatmak istediğim bu konuyu laf olsun diye ortaya atmadık.. faaliyet için destek için düzenlendi.. yardımda bulunmak isteyenler: BURADAN NE GİBİ BİR YARDIMDA BULUNACAĞINIZI DUYURURSANIZ BİZLER DE RESMİ İŞLEMLERİ DÜZENLEYİP İLETİŞİME GEÇERİZ ismini duyurmak istemeyen direkt yılmaz beye ulaşabilir
tekrardan İLGİLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Cmt Nis 05, 2008 11:57 pm

valla çok güzel bişey aslında köyümüz icin icim bi hoş oldu yani emegi gecen herkeze sonsuz teşekkür ediyorum
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Pzr Nis 06, 2008 7:32 pm

ÇOK GÜZEL OLMUŞ.HAYIRLI OLSUN.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Nis 06, 2008 7:59 pm

necmı yazdı:BEN EFE ELEKTRIK OLARAK 50 YTL PARAYI NASIL KIMDE TPLANCAKSA HABER VERIN TESLIM EDEYIM KOYUM ICİN
Sevgili Üyemiz necmi,
Efe elektriğe bu desteğinden dolayı teşekkür ederiz. En kısa sürede hesap bilgilerini ya da yardım kabul etme şeklini burada duyuracağız.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Pzr Nis 06, 2008 8:45 pm

[hr]

[font=Comic Sans MS]Çok güzel bir gelişme. Ağaç yaş iken eğilir demiş atalarımız. Hayırlı uğurlu olsun...[/font]

[hr]

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Pzr Nis 06, 2008 10:00 pm

Hayırlı uğurlu olsun... :)

Çooooook sevındım.

Köyden böylesıne güzel haberler almak ınsanı cok mutlu edıyor ınsl. nıce nıce basarılara ımza atılır

Yılmaz Abi sanada cok tskler bızlere bu güzel haberı ulastırdıgın ıcın.
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

elif.ogretmen
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen elif.ogretmen » Çrş Nis 09, 2008 4:31 pm

merhaba ben demircili ilköğretim anasınıfı öğretmeni Elif TURAN çocuk gelişimi mezunuyum 4 yıldır görev yapmaktayım. Öncelikle bütün demircili kasabasına ve anasınıfı açılması için mucadele eden herkeze sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.ANASINIFI neden önemlidir: öncelikle artık bütün köy,kasaba,il,ilçe her yerde eğitim anasınıfı mecburi olmuştur biz eğitimciler için temeli sağlam vermek ve sonuna kadar başarı sağlamaktır. anasınıflarını sadece oyun sınıfı olarak algılanmasın LÜTFEN çocuklar anasınıfında düzgün konuşma ,okul ortamına uyum sağlama,kalem tutma,sayıları tanıma,renkleri tanıma,......vb konular vardır bunları anlatmakla bitmez sizlerden ricam sadece oyun olarak algılanmamasıdır ve anasınıflarına gerekli önem verilmesidir.
Buzamana kadar siteyi takip ettiğim kadarıyla ilginin fazla olması onur verici ,fakat desteklerin henüz dile gelmemiş olmaması bizler tarafından ACABA......?DÜŞÜNDÜRÜYOR.son iki ayda kalan eğitimde zor şartlarda sınıf içinde eğitim vermeye çalışıyorum çocuklara paylaşmayı öğretmeye çalışırken araç ve gereçlerin eksikliği beni ve çocukları zor duruma düşürüyor.
Sizlerden destek ve yardımları bekliyoruz, ilgiden çok destek istiyoruz. HERKEZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...........

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MATRAX:) » Çrş Nis 09, 2008 10:08 pm

ILIM FIZANDA OLSADA GIDILIR OGRENILIR :

EMEGI GECEN HERKEZE SÜKRAN :wink:

“DEMİRCİLİ GENÇLİK ve EĞİTİM” sayfasına dön