MERHUM HACI MUZAFFER ŞAHİN'İN DEMİRELDEN ALDIĞI PLAKET

Geçmişini bilmeyen geleceğini yönlendiremez. Geçmişimiz hakkında bilmediklerimizi bu başlık altından öğreceneğiz. Ceddimiz, pehlivanlarımız, şehitlerimiz, gazilerimiz...
Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

MERHUM HACI MUZAFFER ŞAHİN'İN DEMİRELDEN ALDIĞI PLAKET

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Cum Mar 20, 2009 8:59 pm

Resim

Merhum Hacı Muzaffer Şahin Demircili Kasabasının çok saygı duyduğumuz hayırsever bir köy büyüğümüzdü. demircilimize yapmış olduğu hayırlarla kendisini rahmetle anıyoruz. Hacı muzaffer şahinin demircili kasabamıza yaptırmış olduğu sağlık ocağına istinaden daha sonra iki şadırvan selemene bir şadırvan merkez camiine yine camiimizin yapılışında emeği geçmiş olan algutlu mezarlığına katkısı olup demircilinin her taşında hatırası bulunan değerli hacı muzaffer amcamızı rahmetle anıyoruz.
Ayrıca kırk yılını almanyada geçirip almanyadaki gurbetçi dostlarımızın ticaret hayatında önünü açmış olup orada bile memeleketimize faydalı olmuştur. Ve yine Hacı muzaffer amcamız edingende kurullan camiinin çalışma safhalarında ilk hayrını orayada yapan değerli büyüğümüz ilki ve sonu edingen camiinmde bitmiştir. değerli hacı Muzaffer amcamız gerçekten ben almanyaya ziyerte gittiğimde bile bana hep memleket meselelerini demirciliye daha nasıl bir hizmetler ve yapapbiliriz düşüncesi içindeydi ve ogünün şartylarında bana dernek kururlu başkanı olarak kendisinde bazı fikirler telakki etmiştiim. Ve bana demişti ki inşallah Allah ömür veriirse sağlığım yerinde olursa seninle birlikte TokaT valisinin yanına tekrar gideceğiz derdi. Kısmet olmadı inşallah muzafffer amcamızın düşüncelerini yeniden yetişen bizler ve niceleri tamamlayacaktır. kendisini rahmetle anıyor kederli ailesine metanetler diliyorum ALLAH RAHMET EYLESİN MUZAFFER AMCAGILARIMLA

SAYGILARIMLA HACI ÖMER ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: MERHUM HACI MUZAFFER ŞAHİN'İN DEMİRELDEN ALDIĞI PLAKET

Mesaj gönderen oktay.sahin » Cmt Mar 21, 2009 1:37 pm

selam saygi deger haci ömer sahin abim,
böyle güzel bir aniyi hatirladigin icin sana tesekür ederim. Haci muzaffer sahin büyügümüzün aramizdan ayrildigina cok üzüldüm mekani cennet olsun
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: MERHUM HACI MUZAFFER ŞAHİN'İN DEMİRELDEN ALDIĞI PLAKET

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Mar 22, 2009 5:24 pm

Hacı Muzaffer amcayı gerek yurt dışı ziyaretlerimde gerekse kendisi Demircili'ye geldiklerinde ziyaretlerimiz olduğunda çok memnun olurdu.Kendisine bir kez daha Cenabı Allah'tan rahmet diliyorum.......

“DEMİRCİLİ ve SELEMEN'İN GEÇMİŞİ ve TARİHÇESİ” sayfasına dön