2012 DİTİB (Edingen) Hacı Adaylarımız

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
FORUM YONETIM
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

2012 DİTİB (Edingen) Hacı Adaylarımız

Mesaj gönderen FORUM YONETIM » Sal Eki 02, 2012 3:03 pm

Bizde DemirciliSelemen.Com Forum olarak hemşehrilerimize hac farizelerinde güç, fayda, bereket ve bizler içinde dua dileriz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, iyi yolculuklar.

Sayın Midilli,
Sizin de Din Adamları Haftanızı kutlar, güzel çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dileriz.
Dosya ekleri
midilli1.gif
midilli1.gif (75.62 KiB) 6697 kere görüntülendi
DemirciliSelemen.Com Forum ve Site Yönetimi

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: 2012 DİTİB (Edingen) Hacı Adaylarımız

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Eki 02, 2012 4:03 pm

Bende tüm hacı adaylarımızın yolculuklarının şimdiden kazasız belasız geçmesini diler, darısının henüz gidememiş olanların başına olmasını temenni ederim.

Sayın Hocam, sizinde Din Adamları Haftanızı kutlarım, saygılarımla. Edinden ve Ditib ile ilgili meselelerde bizleri buradan da bilgilendirmeye gayret göstermenizi şahsen rica ederim.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: 2012 DİTİB (Edingen) Hacı Adaylarımız

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Eki 02, 2012 6:08 pm

Öncelikle sayın Midillinin şahsında Diyanet camiasının haftasını kutluyorum.İnşallah sağlık ve sıhhat içerisinde hep beraber nice haftalarda buluşuruz.Hicaza gidecek olan hemşehrilerimiz İnşallah şuurlu ve huzurlu bir şekilde hac farizesini yerine getirip,sağlık ve sıhhat içerisinde bütün sevdiklerine kavuşurlar.Rabbim onların yaşamış olduğu ve bundan sonra yaşayacak olacakları duyguları bizede yaşatır.Hepsine saygı ve selamlarımı iletiyorum.Allah yardımcıları olsun...

“EDİNGEN” sayfasına dön