Alman heyetinin Demircili ve Selim Han'ı ziyareti

Edingen Ditib SELIMHAN Cami Yönetim Kurulu açıklamaları ve Edingen'deki Demircili'lerin bölümüdür. (Lütfen mesajlarınızda isim ve soyisminizi mutlaka belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Alman heyetinin Demircili ve Selim Han'ı ziyareti

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Eyl 13, 2011 7:58 pm

Almanya Edingen Selimhan Camii Din görevlisi Sayın Nurettin Midilli başkanlığındaki bir heyet geçtiğimiz günlerde Demirciliyi ziyaret ettiler.Edingen Selimhan Camii yönetim kurulu Başkanı Sayın Nihat Özdemir,Dekader Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsmet Şahin,Dekader Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Hacı Ömer Şahin Alman heyetine gerek Demircili'de gerekse Karadeniz turu boyunca eşlik ettiler.Sayın Midilli ile Selinhan Yaylasında bir cum'a nemazı kılmak nasip oldu.

Alman heyetinin izlenimlerini ve görüntülerini Sayın başkanlar bizlerle paylaşırlarsa memnun oluruz.Kendi şahsım adına ilgilenen emeği geçen herkese teşekkür ederim.....

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Alman heyetinin Demircili ve Selim Han'ı ziyareti

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Eyl 13, 2011 9:28 pm

ERKAN_OZDEMIR yazdı:Almanya Edingen Selimhan Camii Din görevlisi Sayın Nurettin Midilli başkanlığındaki bir heyet geçtiğimiz günlerde Demirciliyi ziyaret ettiler.Edingen Selimhan Camii yönetim kurulu Başkanı Sayın Nihat Özdemir,Dekader Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İsmet Şahin,Dekader Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Hacı Ömer Şahin Alman heyetine gerek Demircili'de gerekse Karadeniz turu boyunca eşlik ettiler.Sayın Midilli ile Selinhan Yaylasında bir cum'a nemazı kılmak nasip oldu.

Alman heyetinin izlenimlerini ve görüntülerini Sayın başkanlar bizlerle paylaşırlarsa memnun oluruz.Kendi şahsım adına ilgilenen emeği geçen herkese teşekkür ederim.....
Güzel vatanımızın güzel memleketimizde güzel şeyler oluyor... Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler. Değerli heyet üyelerinden konuyla ilgili bilgilendirmeleri bu ziyarette olamayan Demircili'lileri mutlu eder...
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: Alman heyetinin Demircili ve Selim Han'ı ziyareti

Mesaj gönderen zeynep » Cum Eyl 16, 2011 4:31 pm

Alman heyetinin Demircili ve Selemen hakkındakı düşüncelerini azda olsa tahmin edebiliyorum,dolaysıyla bende merak ve heyacan uyandırmıyor. Sayın MİDİLLİ hocamızın izlenimlerini ve yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Saygılar.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“EDİNGEN” sayfasına dön