MEGA INDUSTRIEFERTIGUNGEN GmbH

Türkiye dışında yerleşik olarak faaliyet gösteren firma sahibi yada idarecesi iseniz bu bölüm sizlerin firmanızı tanıtmanız iş alanı ve ürün grubunuzu belirtmeniz içindir.
Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

MEGA INDUSTRIEFERTIGUNGEN GmbH

Mesaj gönderen nefretim » Sal Tem 31, 2007 12:47 am

zeynep abla isadami Hasan ÖZDEMIRI anlatmış bende başka biyerden alıp bu başlık altına koydum iyimi yaptım acaba hasan bey meşguldür şimdi buralara ugramaz heralde en azından basın yayın danışmanını yollasın bari :D :D

Firma MEGA 1998 yilinda Hasan özdemir tarafindan 5 calisaniyla 50qm alan üzerine kuruldu.

1999 yilinda isci sayisi 15 yükseldi,calisma alani 600qm genisletildi.

2000 yilinda calisanlarin sayisi 40 yükselince, firma isminde degisiklik yapildi MEGA INDUSTRIEFERTIGUNGEN GmbH oldu.

2001 yilinda calisanlarin sayisi 80 yükseldi. Otomobil sektörünün ilgi göstermesiyle,

2003-2004 yilinda calisma alanini 1600qm ulasti. calisan kisi sayisi 120`ye yükseldi.

Firma olarak bügün calisma alanini 3 kat genisleterek 4500qm ulasmistir.
ayni sene icinde ISO 9000+9001 belgesini almistir.

ayrica firmaya ait tranport islerinde kullanilan bir TIR. ve büyük bir Cefeteryasi vardir.

bügün sayin Hasan ÖZDEMIR yönetimide:

-Genel Müdür
-Müdür Yrd.
-Sekreter (3)
-Bölüm Sefi (3)
-Usta basi (5)

olmak üzere 240 askin personeli ve calisani ile hizmet vermektedir.
Marka olan arabalarin ve beyaz esyalarin tüm Lastik,Metal ve Plastik parcalarini üretmektedir.

ferhat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ferhat » Çrş Ara 31, 2008 8:19 pm

slm alkm Ben Mega Gmbh sirketinin imtiyaz sahibi hasan özdemir hepinizi sevgi saygi muhabet selamliyor bu siteye emegi gecen alaka gösteren herkesi tebrik ediyor basarilarinin devamini yüce mevladaqn niyaz ediyorum. Ayrica bu siteye firmamiz hakkinda bilgileri aktaran kardesimizede ayrica tesekkürlerimi arz ediyorum BU vesileyle herkesin yeni yilini kutluyor yeni yilin bütün insanliga hayirlar getirmesini diliyor sizleri kalbi muhabetle selamliyor Allaha emanet ediyorum

Saygilarimla

Hasan Özdemir
baskasina karsi avukat, nevsine karsi bir savci gibi ol...

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Oca 01, 2009 12:33 am

ferhat üye adı ile HASAN ÖZDEMİR yazdı:slm alkm Ben Mega Gmbh sirketinin imtiyaz sahibi hasan özdemir hepinizi sevgi saygi muhabet selamliyor bu siteye emegi gecen alaka gösteren herkesi tebrik ediyor basarilarinin devamini yüce mevladaqn niyaz ediyorum. Ayrica bu siteye firmamiz hakkinda bilgileri aktaran kardesimizede ayrica tesekkürlerimi arz ediyorum BU vesileyle herkesin yeni yilini kutluyor yeni yilin bütün insanliga hayirlar getirmesini diliyor sizleri kalbi muhabetle selamliyor Allaha emanet ediyorum

Saygilarimla

Hasan Özdemir

Hasan Bey,
Öncelikle Demirciliselemen.com Forumumuzda sizin mesajınızı da görmekten duyduğum mutluluğu dile getirerek aramıza hoşgeldiniz diyorum. Biz, siz gibi değerli, istihdam sağlayıcı hemşehrilerimizin buralara gelmesini çok bekledik, bekleyeceğizde.
Kendi üye adınız ile forumumuza üye olup vakit buldukça hafta da bir olmadı ayda bir olmadı iki ayda bir bir iki dakikanızı alacak kısa ama bizce çok kıymetli mesajlarınızla bizlerle olmanızı şahsen rica ediyorum.
Saygılarımla...

Not: ferhat isimli üyemize yukarıdaki mesajın bırakılmasındaki emeğinden dolayı tşk.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Oca 01, 2009 2:05 am

Hasan bey,

Katıldığınız iş toplatılarında kendinizi Tokat/Reşadiye/Demircili' yim diye büyük bir gururla takdim ettiğinizi biliyorum. Lakin siz ve sizin gibi yetenekli işadamlarını,akademisyen, Meslek erbabı insanları memletinin soru veya sorunlarına karşı duyarsız kalmalarını teaccüble karşılıyorum. Özel hayatınızda çok iyi konumlara gelmiş olabiliriz. Fakat kendi yöresine ve insanlarına fayda sağlamayan ünvanın nekadar anlamı olur size soruyorum.

Demircilinin bağrından çıkmış tüm okumuş dokumuş, kendini ispatlamış insanlara sesleniyorum.Demircililer sizleri bu Platformda en azından düşünce ve fikirleriniz paylaşırken görmek istiyor. Güzel kasabamıza sahip çıkın.Sizleri Demirciliden uzaklaştıran tasvip etmediğimiz olayların karşısında hala dilsiz ve sağır kalıyorsanız vebalini vicdanınızda sorgulayınız. Korkarım sizler suskun ve sesiz kaldığınız sürece ne bizler nede ilerde çocuklarımız yüksek sesle göğüslerini kabartarak DEMİRCİLİYİM diyemicek.

Sessiz kalmayın lütfen.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Prş Oca 01, 2009 3:32 pm

Hasan bey basarilarinizin devamini diler hayirli bol kazancli isler dilerim.
Insallah firsat buldukca bizlerle beraber olup degerli birikimlerinizi paylasirsaniz cok memnun oluruz.

Mevlam yardimciniz olsun,Allah'a emanet olun.

Selamlar

Ugur Özdemir

“DEMİRCİLİ'Lİ FİRMALAR [YURTDIŞI]” sayfasına dön