Sitede (Forumda) ne Ögrendin ???

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Sitede (Forumda) ne Ögrendin ???

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Cmt May 23, 2009 5:06 pm

Önceliklen, KONUYU UKUYUPTA GECMEYIN, HERKESIN BIR CEVABINI BEKLIYORUM.....

Merhaba Arkadaslar...

Bayadir herkes bu Forumda kayitli, peki bu süre icinde ne ögrendiniz ? neyi tatdiniz? veya bu site neye vesile oldu? ve...ve..ve.. ???!! :?

>> ben basliyim: ben bu sitede tanimadiklarimi tanidim, bilmediklerimi sorup sorusturup bildim,neyin ne oldugunu hayatda ögrendim, her konuda olsun; forumdaki üyelerin hem kücügü hem büyü her konuda yardim etti... sayamadigim okadar cok sey varki...
ben bu sitede ilk olarak YILMAZ abiye, ZEYNEP ablaya, UGUR abiye, ERKAN abiye ve diger üyelere tesekkür ediyorum hersey icin....

Siz ne düsünüyorsunuz ???
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: Sitede (Forumda) ne Ögrendin ???

Mesaj gönderen EM-re » Pzr May 24, 2009 12:27 am

forumlar herzaman sanal sohbet ve tartisma yerleridir iyisiyle kötüsüyle birseyler paylasmak ögrenmek anlatmak anlamak gibi en önemlisi yilmaz abi sayesinde köylülerimizle beraber güzel diyaloglar ve bilgi alisverisinde bulunduk köyümüzün halini durumunu yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenleri burda dile getirdik bazen ayrılıklar olsada güzel seyler ögrendigimizi paylastıgımızı düsünüyorum

bu güzel site icin emegi gecenlerden özellikle yilmaz abimizden allah razı olsun ve sitedeki degerli büyüklerimize tesekkür ediyorum
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 27, 2009 1:02 am

Emre, Ciğdem

İnanın sizlere gıpta ettim. Ne güzel, bi solukta neler öğrendiğinizi anlatmıssınız. :)

Benim daha çoooooook okumam lazım :)

Emre hangi diologtan bahs ediyorsun? küçük bir örnek verebilirmisin.
:)

Muhabbetle kalınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Cmt Haz 06, 2009 1:24 pm

selamlar
evet forumlar bilmediğimiz bi çok şeyi öğretiyor değişik yorumlara baktıkça sizde değişik analiz kabiliyeti gelişiyor yani dağarcığınız genişliyor. müsbet !

bi solukta bi çok şey öğrenen kardeşlere gıpta ! ile bakan larda bilirlerki
kimisi vardır bi solukta öğrenir
kimisi vardır bi solukta öğretir
sanırım bu ikinci konumda olanlar gıpta ile bakmaya devam edeceklerdir
çünkü öyle hızlı gelişim ve değişim yaşanıyorki bazen gıpta yerini hayrete bırakıyor

yani usta çırak meselesi

( iyi usta kendinden iyi bir usta yetiştirirmiş yoksa meslek ölürmüş ) gibi...

benim gördüğüm de acizane
kişilerle tanışmak için bizzat konuşmanız gerekiyor
forumlarda bir nevi o konuşma yani diyalog ortamını hazırlıyor ve muhataplarla olan ilişkilerde denge kurabilmenize yardımcı oluyor . kendi birikimlerinizle harmanlayıp yeni formülasyonlar çıkarabiliyosunuz
yalnız bi şartı var
sizin dağarcığın kapasitesi ve hammaddesine göre şekil alıyor
eğer ki küpünüzde bal varsa gelen acılıda olsa siz onu tatlandırabilirsiniz
yok eğer küpünüz sirke doluysa gelen balda olsa sanırım zehir gibi bi şey çıkar

yani demem o ki !
değişik forumlar ve değişik yorumlar değişik diyaloglar bir nevi test vazifesi görüyor
bu test karşıdakini değil bizzat kendimizi sınıyor
eğerki iyi yönde gelişme sağlayabiliyorsak
işte bi solukta öğrenmiş olduk
yoksa soluklarımız öyle sıklaşır ki burnumuzdan fosur fosur ağzımızdanda homur homur sesleri yükselir veee keskin sirkenin küpünü nasıl deforme ettiğini seyreder dururuz

(Allah c.c. iyilerden ve iyiliklerden mahrum eylemesin )
.

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön