BEN BAŞKAN OLURSAM

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

BEN BAŞKAN OLURSAM

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Prş Oca 15, 2009 10:46 pm

SAYIN:
DERNEK BAŞKANLARIM VE SAYIN BÜYÜKLERİM BEN BAŞKAN OLURSAM İLK KASABAMIZA YAPTIRACAGIM İŞ OKUL OLACAKTIR OKUL COK ÖNEMLİDİR ... KARDA KIŞTA ÖGRENCİLERİMİZ BAYDARLIYA VİLAN SERVİSLE GİDİYOR ALLAH GÖSTERMESİN KAZA YATA ARABA KAYMA OLURSA BİZİMDE CANIMIZ RAHAT ETMEZ ONUN İÇİN OKUL YAPTIRACAGIM SİZE SÖZ VERİYORUM KASABAM İÇİN BÜTÜN SERVETİMİ VERMEYE HAZIRIM............

SAYGILARIMLA

SEVGİLERİMLE

DEMİRCİLİ HABER BÜLTENİ KURUCUSUSU MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ

YILDIZ İNŞAAT
(0535)794 25 77

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Oca 16, 2009 10:48 pm

Mustafacığım,

Eğitimle ilgili bizler buradan çok yazılar yazdık çok çağrılarda bulunduk.Tabi sen önce kendi eğitimini tamamlayacaksın çünkü elinde güzel maddi olanaklar var.Müteahhit- Muhtafa yerine Mühendis- Mustafayı görmek isteriz.Yani senin en iyi bir fakülteyi bitirmen gerekir buradan bunun için çalışacağına ve çaba sarfedeceğine en iyi bir okulu bitireceğine dair bizlere ne söylemek istersin.

Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

BEN BAŞKAN OLURSAM

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Cum Oca 16, 2009 10:57 pm

SAYIN :
ERKAN BEY TABİKİDE YÜKSEK OKULUMU BİTİRİP İNŞAAT MÜHENDİSİ OLMAYI GÖZE KOYDUM İNŞAALAH BAŞARACAGIM ....

SONRADA BELEDİYE BAŞKANLIGINA OTURACAGIM DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM SAGOLUN VAR OLUN .........

ŞUANDA BİR İNŞAAT YAPTIRIYORUM YANİ KRİZ VAR DİYOLAR BİZDE ÖYLE BİRŞEY YOK DAİRELER COK GÜZEL SATILIYOR

BENİM İÇİN GAYET GÜZEL SİZLERE VE DEMİRCİLİ SELEMEN SİTESİNİN YÖNETMENİNE COK TEŞEKKÜR EDİYORUM ...

DAİRE ALMAK İÇİN BANA BAŞVURABİLİRİSİNİZ 3+1

DEMİRCİLİ HABER BÜLTENİ KURUCUSU MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ

YILDIZ İNŞAAT
MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ
(0535)794 25 77

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: BEN BAŞKAN OLURSAM

Mesaj gönderen EM-re » Cum Şub 06, 2009 2:30 pm

sayin mustafa bey sizin hakkinizda baskan olursa köyü satar diyolar :lol: bu konu hakkında neler diyeceksiniz :?:
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Cum Şub 06, 2009 11:01 pm

Yani bence yaklasan yerel secımlerle ılgılı koyumuz kısmıyla ilgili daha seviyeli,daha boyutlu,kısılerden yola cıkarak degıl adaylardan ve encumenlerden yola cıkarak bı konu olusturursak hem btn msjlar orda toplanmıs olur hem de daha faydalı bır tartısma,fıkır alısverısı platformu olusmus olur ..
düşünmek taraf olmaktır..

mekan_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mekan_60 » Cmt Şub 07, 2009 2:42 am

ENSSHN yazdı:Yani bence yaklasan yerel secımlerle ılgılı koyumuz kısmıyla ilgili daha seviyeli,daha boyutlu,kısılerden yola cıkarak degıl adaylardan ve encumenlerden yola cıkarak bı konu olusturursak hem btn msjlar orda toplanmıs olur hem de daha faydalı bır tartısma,fıkır alısverısı platformu olusmus olur ..
EVET . ENCÜMENLER DE ÖNEMLİ Bİ HUSUS. :super: BAYAĞI Bİ İKİLEM OLUŞUR BÖYLE GİDERSE.

mekan_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mekan_60 » Cmt Şub 07, 2009 2:43 am

EM-re yazdı:sayin mustafa bey sizin hakkinizda baskan olursa köyü satar diyolar :lol: bu konu hakkında neler diyeceksiniz :?:
:tos: :lol: :lol:

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön