Sizce ASK diye birsey varmı?

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Sizce ASK diye birsey varmı?

Mesaj gönderen mavi_prens » Cmt Oca 26, 2008 10:03 am

Aşkın varolup olmadığı bilebilmek için aşkın ne olduğunu bilmek gerekir. Ben aşkın ne olduğunu tanımlayabilen birkisi görmedim daha o yüzden var mı yok mu bilemeyiz. Herkesin kendine göre bir tanımı vardır tabi ama ozaman milyonlarca aşk olması gerekir ki bu da çıkmaz sokak demek olur.Peki ya sizce ?
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Cmt Oca 26, 2008 11:06 am

mavi prens AŞK tabiki var şuan ben o AŞKI yaşıyorum :D çok süper bişi :roll: AŞKIN tanımı yoktur mutluysan zaten o AŞK ı yaşıyosun demektir
DELİKANLI ADAMIN AYNAYA GEREKSİNİMİ YOKTUR!!!

Kullanıcı avatarı
gamali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen gamali » Cmt Oca 26, 2008 1:58 pm

AŞK: kaynağı belli olmayan gizli bir güç. Aşk ne kadar gerçek olsada insanı her zaman mutlu etmiyo... aşkı yaşadıkça aşkın gücü azalır. aşka hasret kalırsan aşkı yaşama isteğin bi o kadar artar. onun için aşk herkeze göre farklı bir olgu...
Unutulanlar unutanları asla unutmazlar...

Kullanıcı avatarı
GURBETTEN SILAYA
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SELAM ;

Mesaj gönderen GURBETTEN SILAYA » Cmt Oca 26, 2008 2:01 pm

SELAM ARKADAŞLAR ;
GERÇEK BİR AŞK VARDIR. BUNU TARİF ETMEK Bİ NEVİ İMKANSIZDIR. AŞKI TARİF ETMEK İÇİN MECNUN OLMAK LAZIM KEREM OLMAK LAZIM BUNLARI OLAMAYIZ DERSEK AŞK TEK KALP OLMAKTIR BİR OLMAKTIR AŞK SEVGİLİ YOKKENDE VAR OLDUĞUNU BİLMEKTİR. YAŞAYANLAR BİLİR DERLERYA BEN FİKRİMİ SÖYLEDİM YAŞAMADIM DİLİMİN DÖNDÜĞÜ KADAR BİŞEYLER DEDİM AMA BİZ BURAYA AŞIKLARI DAVET EDELİM. BİR DE ONLARA SORALIM OLURMU?
ŞUNU UNUTMAYALIMKİ HER SEVGİ AŞK DEĞİLDİR GÖNÜLDEN İNANIYORSAN BUNA AŞKTIR YOK DERSEN BU BAĞIMLILIKTIR ALIŞKANLIKTIR.
Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzr Oca 27, 2008 11:11 am

[font=Arial Black]aşkın olmadıgı bir yer yoktur.[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
OSMAN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen OSMAN » Pzr Oca 27, 2008 11:32 am

Aşk, şiddetli bir muhabbettir; fâni mahbublara yöneldiği zaman ya o aşk kendi sahibini daimî bir azab ve elemde bırakır .Çünkü aşık sevdiğinden karşılık göremediği zaman elemler içinde kıvranır,bu dünya ona adeta bir zindan olur.Veyahut o mecazî mahbub, o şiddetli muhabbetin fiyatına değmediği için ebedi ölümsüz bir mahbubu arattırır; aşk-ı mecazî, aşk-ı hakikîye inkılab eder.
HER SÖYLEDİĞİN DOĞRU OLMALI FAKAT HER DOĞRU HER YERDE SÖYLENMEZ

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Pzr Oca 27, 2008 12:35 pm

vallaha dogru sölemek gerekirse bence aşk seviyeli bir sevginin ürünüdür.herkes de bu üründen bi nepze olsun ki tatmıştır.ama dikkat edin son kullanma tarihi geçmemiş olsun. :lol: :lol: :lol:
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön