TÜRK KADINIDA ÇEKİCİDİR!!!

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Prş Oca 24, 2008 3:59 pm

Biz ortak dusuncelerı paylastıgımızın bı gostergesı olarak gulucuk gonderıyoruz, peki ya sen?
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Prş Oca 24, 2008 4:20 pm

valla arkadaşlar TÜRK KADINI KISKANÇTIR desek daha uygun :D gerektiğinde mıknatıs gibi çekerler erkeği birde geçenlerde star gazetesinde okumuştum AVRUPALI BAYANLAR TÜRK ERKEĞİNE HASTA DİE evet bir TÜRK ERKEĞİ olarak gurur duydum :D
DELİKANLI ADAMIN AYNAYA GEREKSİNİMİ YOKTUR!!!

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Prş Oca 24, 2008 6:04 pm

mavi_prens yazdı:Biz ortak dusuncelerı paylastıgımızın bı gostergesı olarak gulucuk gonderıyoruz, peki ya sen?

bende belkit bir ortak birisiylen gülücük gönderdim, nerden biliyorsun? :? :?
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Prş Oca 24, 2008 8:24 pm

Demircili_kiz yazdı:madem herkes bir gülücük gönderiyor bu da benden olsun :evil:
Bu yazından ben bırısıne degıl herkezın gulucuk gondermesı uzerıne boyle bır cvp yazdıgını dusundugum ıcın yazdım demircili_kız,
Yanlıs anladıgımıda dusunmuyorum.
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön