DİKKAT

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

DİKKAT

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Ara 07, 2007 7:58 pm

ARKADAŞLAR YANLIŞ ANLAMAYINDA NEDEN HEP BASLIK AÇTIĞIMIZDA ÇOĞUNA HİÇ BİR YORUM YAZMIYORUZ SIRF MSJ KONU SAYISINI ÇOĞALTMAK İÇİN YAPMAYALIM BUNU BEN ELİMDEN GELDİĞİNCE YAZMAYA ÇALIŞIYORUM CVPLANDIRMAYA ÇALIŞIYORUM BİR EMEĞE TEŞEKKÜR BİLE ÇOK GELMEZ HERALDE KENDİM İÇİN DEMİYORUM GENEL KONUŞUYORUM.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Ara 07, 2007 11:53 pm

Nurhancıgım,

yanlıs anlaşılacak bırsey görmüyorum. cok dogru bir tesbit' de bulunmuşsun... artık DEMİRCİLİSELEMEN .Com. dan haberi olmayan Demircili yok. neyazıkki iki satır mesaj yazmaktan acızler... maskelerinzi cıkartın gercek yüzlerinizi görelim...bıktık artık iki yüzlü insanlarla sohbet ve muhabbet etmeye... nedir bu samimyetsizlik duyarsızlık... birbirimizden korkar hale gelmışiz... yazık bircoğunu maddıyat hırsı bürümüs... kültürel ve sosyal olarak kendimizi gelistirmedigimiz müddetce karun gıbı zengin olsak ne yazar...

İşte hepimiz için büyük bır fırsat ve olanak.. neden degerlendirmiyorsunuz...bakın hepimizi yakından ilgilendiren okadar ilginç konulara deginildi ... fakat yorum yapan düsüncelerini ve fikirlerini paylasan üç beş kişiyi geçmedi... herhalde demircili üç bes kişiden ıbaret degil.

Hmmm söyle dediginizi duyar gibiyim: buda kim, buna ne oluyor, hatta kendini ne zannediyor kadın basına. evet bir coğunuzdan cesaretli olduğumu düsünüyorum... yanlıs bulduğum seyleri dile getiriyorum.. doğruların arkasında duruyorum... beni tanıdığınızda cok yanılmadığınızı göreceksiniz.

kusura bakmayın uslubum biraz sert olmus olabilir, eee yani bazı düsüncelerimizide anladığımız ve anlatabildiğimiz dıllden yazalım bakalım kimler nasıl bir yorumda bulunacak.

Muhabbetle kalınız. :(
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cmt Ara 08, 2007 1:17 am

Evet Zeynep Hanım;

Hele dur Türkiyeye geleli bir kaç gün oldu.......Neyse bu şaka.
Bazı konuları gündeme getirdiğimiz zaman sizde hatırlarsınız,İnsanlarda olmayan sıfatları va meziyetleri sanki varmış gibi göstermeye çalışanlar vardı.Biz birbirimizi tanıyoruz ama insanların bile bile göz göre göre bir hiç uğruna yalan konuşmaları ikiyüzlülük,riyakarlık yapmaları etik değildir.Bizim daha çooooooooooooooooooook yol almamız gerekiyor bana göre.

Bu konuya çeşitli açılardan en can alıcı bir şekilde katılım olursa devam edeceğimmmmmmmmmmm........
Saygılar.

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cmt Ara 08, 2007 1:45 am

Nurhan Hanım,

öncelıkle dıkkat cektigin ıcın konuya sana cok hak verıyorum.Hevesle bır konu acılıyor ama hıc rabet görmüyor dedıgın gıbı enazından bır tsk. msj. olabılır yada olumlu olumsuz fikirlerını yazabılırler enazından bu konuya duyarsız olmadıgımızı gösterır zaman zaman bende bu hatayı cok yapıyorum bende Zeynep Hanıma ve Erkan Beye katılıyorum sonucta bızler aynı kasabanın ınsanıyız ve bu sıteye gırerken bır özgüvenle gırıyoruz asla alınma darılma olmamalı zaten hayatın ıcınde vardır bunlar önmelı olan bunları yenebılmek yendıkten sonra emınımkı bırbırımıze güvenimiz artıcak daha samimi bir ortam oluşturucağız.

Saygı ve Sevgilerimle
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön