>>>KAMERA ŞAKASI<<< :)

Mizah eğlence ve fıkra gibi okuyucuları en azından tebessüm ettirecek mesajlarınızı bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Pzr Eyl 30, 2007 4:35 pm

doğru ağlıyoduk zeynep ölen şehitlerimize ağlıyoduk allahım şırnağa düşmanımı düşürmesin biz bu vatan için ölmeye hazırız

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Pzr Eyl 30, 2007 11:30 pm

ProfosYONELL yazdı:suç bende sizin gibi vatan hainleriyle muhattap oluyorum sizler burda saçmalıklarla uğraşırken biz orda terörle uğraşıyoduk ben 12 gün geç çıktım terör yüzünden ama siz anlamazsınız bizler keleş sesinde yas tuttuk ölen şehitlerimzin ardından siz nerden bilceksinizki evet komandoydum HER ASKER KOMANDO OLAMAZ HER KIZIN SEVDİĞİDE KOMANDO OLAMAZ farkımız var BAŞINI TAŞA KOYUP YATMAYI KUMANYA,KONSERVEVE TON BALIĞI YEMEĞİ YILAN VE AKREPLERLE YAŞAMAYI TERÖRİSTERİN TACİZ ATIŞLARIYLA UYANMAYI GÖRDÜK KÖR OLASICA ŞIRNAK TA o taktiri TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ verdi dikkatini çekerim meltemmehtap zeynep lanet olsun sen nerden çıktık alayınıza isyan sizinle 15gün sonra görüşecem :twisted: hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar
bana bak lan zibidi adam ol bana vatan haini demek senin gibi dünkü veletlere kalmadı......... SENİN KARIN ARIN NE BANA KARŞI BİLİYORUM AÇTIRMA AĞZIMI.....

EMRE ADAM OL SAKIN BİDAHA BANA VE BURDAKİ İNSANLARA BULAŞMA.... MADEM O KADAR ERKEKSİN İSTANBULA GELİNCE BENİ GÖR BAKALIM NE KADAR ERKEKSİN..... BU VATAN HAİNİ LAFINI SANA YEDİRMEYEN SALİHDE YAZIKLAR OLSUN........

YILMAZ ABİ BU TİP İNSANLARA UYARI YAPMIYOSUNYA BİZ OLSAK UYARIRDIN NE DİYİM.....BİZE VATAN HAİNİ DENİYO KİMSEDEN SES ÇIKMIYO HELAL YA BENDEN BU KADAR KALIN SAĞLICAKLA.....
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Eki 01, 2007 12:32 am

PlayerBoys yazdı: YILMAZ ABİ BU TİP İNSANLARA UYARI YAPMIYOSUNYA BİZ OLSAK UYARIRDIN NE DİYİM.....BİZE VATAN HAİNİ DENİYO KİMSEDEN SES ÇIKMIYO HELAL YA BENDEN BU KADAR KALIN SAĞLICAKLA.....[/b]
Sevgili Salih,
Bahsettiğin üyenin alıntı yaptığın mesajını zaten forumdan daha önce silmiştim. Ama tekrar bırakmışsa bana link gönder ilgileneyim. Forumumuzda her mesajda "kullanıcıyı raporla" diye bir link var işte bu amaçlıdır. Bunu kullanalım lütfen.

ProfosYONELL : Askeriye peygamber ocağı ve askerlik mukaddes bir vazife. Komandolarda eğitilimli askerlerimiz. Askerlik anılarıda anlatmakla bitmez ve unutulmaz. Buraya kadar tamam. SENİ ANLIYORUZ ! Ama bu forumda kimseyi vatan hainliği ile suçlama hakkın yok. O mesajını silmiştim ama bundan sonraki mesajlarının silinmemesi için KOMANDO reklamlarından ve bu tür tehditlerden vazgeçmelisin. Komandoluk bu forumda savunulmaya ihtiyacı olmayan bir ünvandır. Herkes komandonu ne olduğunu gerektiği kadar biliyor, reklama GERENK YOK yani.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Çrş Eki 03, 2007 10:48 am

slm zeynep playerbors meltemmehtap profosyonel nasılsınız özellikle profosyonel beyfendiye geçmiş olsun kötü biyerde askerlik yapmış ama sağ sağlim gelmiş hoşgeldin profosyonel demircilicomdaki chati hatırlıyomusun profos siz askere gitmeden önce çok süperdiniz kuzenin ByKarizmaKiss 2niz askere gittiniz o chat kanalı öldü :oops: arkadaşlar kolay gelsin tekrar uğrarım bye

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Çrş Eki 03, 2007 11:08 am

playerbors sitedeki yazılarıma bak senle bi ağrım yok tmm vatan haini ağır kaçtı dememem lazımdı oruç hesabı dedik ben sizden düşüncelerinizi istedim şırnak hakkında ama dalgaya aldınız siteye ilk girdim dışladınız bakın ilk girdiğimde ne yazmışım bi kötü bi kelime varmı bide karın ağrın demişsin karın ağrım yok gayet güzel seneye olanlar olucak eğer sevip saydığım tanıdığım ssalih abiysen özürdiliyorum

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Çrş Eki 03, 2007 1:37 pm

plesteyşın her türlü görüşürüz tamam yaşım 22 sana veleti yutturacam playerbors köy biliyo kimin erkek olduğunu görüşecem lan senle tamam

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Çrş Eki 03, 2007 7:51 pm

öncelikle ramazan ayında bu kadar yuklenmeyın bırbırınıze daha sonra tartısmayı yaptıgınız ortama bakın mızah sayfası altında tarttısma ne guzel ama dimi gulermısın tartısırmısın sanki özellikle seçmisiniz "KAMERA ŞAKASI" konu dıye acılmıs bir konu altında hemde!!!!!!!! destekliyorumm sizi iyi muhabbetler demıyecegı.İYİ TARTIŞMALAR.
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Cum Eki 05, 2007 11:09 am

SELAM GENÇLER

ZANNEDERSEM BU DEMİCİLİLERİN KANINDA VAR HIZLI VE ATEŞLİ OLMAK
ANINDA GÖRÜNTÜ YANİ DAMARA BASAR BASMAZ DÖKTÜRÜVERİYOR

HALBUKİ
Karşımızdaki kişileri de düşünmeliyiz ve söyleyeceğimiz söz nasıl bir tepki alacak bunu söylemeden önce değerlendirmeliyiz. birde yangına körükle gitmemeliyiz

KOMANDO KARDEŞİM
Seni bu sitede en iyi anlayan ben olurum güneş harekat bölgesinde her türlü zorluklara rağmen canı pahasına vatani görevini seve seve yapan yeterki vatanıma milletime dinime imanıma ezanıma bayrağıma şerefime namusuma ve bütün kutsal değerlerime zeval gelmesin diye yeri geldiğinde bu vatan topraklarını kanlarıyla sulayan genel anlamda MEHMETÇİK lerimizi minnet ve şükranla yad edmek bu aziz milletin birinci vazifesidir.

Bu vatanda kimler vatan haini aslında bellidir. fakat bizler birbirimize böyle boş ithamlarda bulunmakla o hainlerin oyununa gelmiş oluruz bizim en tepeden en alta kadar birlik ve beraberlik dostluk ve kardeşlik bağlarımızı zedelemememiz gerekli
Hani derizya
VATAN SANA
CANIM FEDA
işte biz bu fedakarlığı bilinçli bir şekilde yapan evlatlardan olacağız kin ve nefret bize yaraşmaz gün gerçekden birlik günüdür kardeşlik günüdür son söyleyeceğim merhum M.Akif in şu uyarısı olsun

BASTIĞIN YERLERİ TOPRAK DİYEREK GEÇME TANI
DÜŞÜN ALTINDA BİNLERCE KEFENSİZ YATANI
SEN ŞEHİD OĞLUSUN İNCİTME YAZIKTIR ATANI
VERME DÜNYALARI ALSANDA BU CENNET VATANI

BÜTÜN ŞEHİD VE GAZİLERİMİZİ RAHMET VE MİNNET ANIYORUZ
VE BÜTÜN VATAN EVLATLARINA HAYIRLI VAZİFELER DİLİYORUZ

hakkınızı helal edin

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cmt Eki 06, 2007 7:00 am

ZANNEDERSEM BU DEMİCİLİLERİN KANINDA VAR HIZLI VE ATEŞLİ OLMAK
ANINDA GÖRÜNTÜ YANİ DAMARA BASAR BASMAZ DÖKTÜRÜVERİYOR

Hüseyni güldürdün beni, disardan bakinca öylemi görünüyoruz. :) birbirimizi tanimiyoruz ondandir site sayesinde birbirimizi tanidikca hizimiz düsecektir. mülayim olmayi ögrenme asmasindayiz. :) :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Cmt Eki 06, 2007 1:48 pm

hüseyni arkadaşım demişsinki seni bu sitede en çok ben anlarım....

arkadaşım bende komando olarak yaptım askerliğimi ama kimseye hava atmak için değil...

komando olarak askerlik yapanlar başkalarını vatan haini etme yetkisinemi sahip......

anlarım dediğin vatandaşın yazdıklarını bence güzelce oku...... :idea: :idea: :idea:

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Eki 07, 2007 6:57 am

Playerboys (salih)

bence hüseyni arkadasi gayet güzel anlamis.

Amerikada tiraji yüksek bir gazete ünlü bir avukatin kendisi ve cocuklari hakkinda kücük düsürücü bir yazi yazmis. avkatin cevabi ilginc: "hakkimda her türlü yazi yazabilirsiniz,fakat cocuklarimizin onuru ve gururu ile oynamayayi bir gaste olarak sizde istemezsiniz"

Bizler burda Dostluklar olusturmak istiyoruz. kayip etmek degil, kazanmak istiyoruz. dagitmak degil, hep beraber gönül birlikteliginde toplanmak istiyoruz. :wink:

muhabbetle kal. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Pzr Eki 07, 2007 12:03 pm

anladığı için mi bana vatan haini (aynı zaman da sizede dedi vatan haini die) diyen şahsa seni en çok ben anlıyorum diyo....

NE GÜZEL.......

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Pzr Eki 07, 2007 1:54 pm

hüseyni kardeş eyvallah beni anladın anlamadığım nokta ben kötü bişi yazmadım kimseyi kıracak bişide yazmadım sadece şırnaktaki 1 2 anımı anlatmak paylaşmak istedim ama benle dalga geçildi zeynep hanım olsun meltem hanım olsun playerbors sen bana karın ağrın demişsin ALLAH HESABINI SORACAK okarın ağrın dediğin şeyin bize düşmez bide sağda solda beni soruyomuşun ben gelecem yakında rahat ol ben seni bulacam tmm bu site meltemmehtap zeynep ve playerborsun değil bu site demircili halkının HÜSEYNİ KARDEŞ ANLADIĞIN İÇİN SAOL BENİ YAŞAYAN BİLİR birde VATAN HAİNİ DEDİM AĞZIMIZDAN KAÇTI SİTEDEN ÖZÜR

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Pzr Eki 07, 2007 2:09 pm

sevgili PLAYER BOYS kardeşim

lütfen yazıları okurken biraz dikkatli inceleyelim
o komando kardeşimize seni en iyi anlayan benim derken onun yaşamış olduğu askerlik sürecinden bahsettim herkes aynı konumda olmayabilir askerliğin orası burası şurası olmaz lakin görev icabı insanların psikolojisi değişebilir arkadaşımız üç sefer operasyona gitmiş belki daha fazlasıda vardır o onun için kahramanlıktır çünkü daha önceden sadece duymuştu yaşamamıştı ama şimdi olayın içinde oldu bu kimine göre çok büyük bir olaydır bide işin içinde can olunca kıymet arz eder.
halbuki benim yaptığım görev ve operasyonlar sammimi söylüyorum hem destansı hemde gizli ve özel konular itibarı ile bir nevi gönüllü fedakarlıkla yapılmış çok özel operasyonlardı. ben teskereye geldiğime inanamadım okadar işlemiştiki içimize sivil hayatımızı unutmuştuk o bölgenin bizim askerlerimiz üzerinde çok büyük olumsuz etkisi vardır ben bunları bildiğim için o kardeşimiz kendi çapında yaşadığı olayların etkisiyle doğrumudur ? hayır .
dedimya bu vatanın neresinde olursa olsun hangi sınıfta olursa olsun MEHMETÇİK sınıfına giren herkes çok değerlidir

dikkat ettiysen söylemiş olduğu kelimeyi yanlış ve yersiz olduğunu da söyledim ha söylerken tutupda (ulan sen kim oluyorsunda böyle bir kelime kullanıyorsun falan gibi )olayı azdırıcı ifadeler kullanmakta bana ters bi durum

eminim o kardeşimiz yanlış yaptığını anlamıştır biz uyarıcı olalım kışkırtıcı değil hem sadece bu konuylada alakalı değil genel olarak düşünmemiz lazım kırıp dökmek çok kolaydır fakat toplamak ve elde tutmak zordur işte yine fedakarlık söz konusu oldu yani kaybetmemek ve kazan mak için nefsimize acı gelen zor gibi gözüken bir tatlılığı kolaylaştımalıyız
vel hasıl maksat dostlk ve birlikse önce birbirimizi kırmayacağız sonrada dış etkilere kırdıtmayacağız
benim anladığım ve anlattığım budur sevgili kardeşim PLAYER BOYS

UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR
ALLAHA EMANET OL

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Eki 07, 2007 2:14 pm

ProfosYONELL yazdı:hüseyni kardeş eyvallah beni anladın anlamadığım nokta ben kötü bişi yazmadım kimseyi kıracak bişide yazmadım sadece şırnaktaki 1 2 anımı anlatmak paylaşmak istedim ama benle dalga geçildi zeynep hanım olsun meltem hanım olsun playerbors sen bana karın ağrın demişsin ALLAH HESABINI SORACAK okarın ağrın dediğin şeyin bize düşmez bide sağda solda beni soruyomuşun ben gelecem yakında rahat ol ben seni bulacam tmm bu site meltemmehtap zeynep ve playerborsun değil bu site demircili halkının HÜSEYNİ KARDEŞ ANLADIĞIN İÇİN SAOL BENİ YAŞAYAN BİLİR birde VATAN HAİNİ DEDİM AĞZIMIZDAN KAÇTI SİTEDEN ÖZÜR

ALLAH AŞKINA BUNA PERHİZZ BUNE TURŞUSUYU (ProfosYONEL) KARDEŞİM,,,,,sen insan gibi anılarını anlattında biz dinlemedikmi!buda yetmezmiş gibi vatan hayinidir vesairedir ona buna suçlamalarda bulundun...bak biriyle problemin varsa özelden hesaplaşırsın....en azından seviyeli bildiğimiz demirciliselemen.com bu seviyesiz tartışmalardan etkilenmez!,,,,
burası tabiki şahsa ait bi site değil burası bizim yani demircililerin sitesi,,,herkez hür iradesiyle kendi isteğiyle tartışır konuşur fikir beyan eder....ama herşey o ince çizgiyi aşmamak şartıyla!
ya bikere aynı köylü insanlarsınız bune düşmanlık bune kin güdülmesi böyle!!!!
neyi paylaşamıyorsunuz!
ŞU MÜBAREK RAMAZANLIK GÜNDE; BAYRAM ARİFESİNDE BİRAZ DAHA ILIMLI BİRAZ DAHA UYSAL ÜYELER DİLEĞİYLE!
saygılar bizden!
Resim

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Pzr Eki 07, 2007 2:34 pm

meltemmehtap tmm özür uzatmayalım ama kırıcı ve küstah biri değilim beni tanıyan bilir iyi iftarlar size

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Pzr Eki 07, 2007 2:52 pm

HÜSEYNİ KARDEŞİM ALLAH RAZI OL vatani görevimiz şırnak iyi biyer değil ırakın 6km içiNede girdik üstbölgesinde kaldık biz zaten neyaptığımızı bilmiyoduk dağlarda zaten halkı terörist askerliğimiz bitti şafakdoğan güneş derkende operasyona götürdüler ve 12 gün geç çıktık mayınlamalar oldu teröristlerin kuruluş yıldönümüne denk geldi güvenliği sağlayamadılar bilirsiniz orda konvoylar vardır 1 AYDA 3 KONVOY OLUR KONVOYLAR HARİCİ ASKER ÇIKAMAZ ÇARŞI İZİNİ ZATEN YOK SEN NERDE YAPTIN HÜSEYNİ saygılar iyi iftarlar k.i.b hüseyni

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Eki 07, 2007 2:55 pm

ProfosYONELL yazdı:meltemmehtap tmm özür uzatmayalım ama kırıcı ve küstah biri değilim beni tanıyan bilir iyi iftarlar size
(Özrü kabul etmeyen, özür dileyenin günahını yüklenmiş olur.) [İbni Mace]

BENCEDE UZATMANIN ANLAMI YOKKKK!
Resim

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Pzr Eki 07, 2007 3:30 pm

profosyonel
KOMANDO

DAHA ÖNCE Kİ MEVZULARI BİLMİYORUM BELKİ DENK GELMEDİM

sana şunu söyleyimki hakkari kuzey ırak sınırın ayağımın değmediği yer kalmadı hem içer dehem dışarda
okadar olaylar zinciri yaşadım ki ben bile inanamıyordum teskere geldi dediler telsizlerle bizleri toparladılar ve biz inanamadık teskere nedir yani bu dağlardan gideceğiz bu silahları bırakacağız ALLAH ALLAH yani çatşmasız bir hayat olacak gözümüz sarp kayalıklardan başka birşey ler görecek kısacası insanların olduğu kalabalık şehirlerde olacağız yok ya olurmu öyle şeyler gibi duygularla döndük melmekete ve ben istanbulda indim evin yolunu unutmuşum bulamadım tasiciye adres verdim birsaat dolaştıktan sonra tesadüf sokağın başında indirmiş beni ama benim aklım başımda değil şok yaşıyorum neyse sora sora evi bulduk bahçeden girince çözülmeye başladı ve eve girdim ablam şaşırdı ve boynuma sarılı kardaaaş hoş geldin diye yani haberleşme imkanımız yoktu mektup falanda ulaşmazdı bizlere ve akşam olupta akrabalar abimler başıma toplanınca herkes bana şaşkın şaşkın bakıyor merakla soruyorlar fakat ben kendimde değilim oysa benim eski halim çok değişmiş konuşmam tavırlarım yani bir tuhaf onlar için
ertesi gün oldu ben şimdi askerlik anılarımı diğer tertiplerimle paylaşacağım ve diyeceğimki KİM BENİM GİBİ BİR ASKERLİK YAPTI ANLATIN BAKAYIM çünkü biliyorumki bizimki askerlikten öte bi şeydi belki bana öyle geliyordu fakat vakıa ortadaydı ben kendimi toparlayıp köye dönmeyi plalarken hani bide köyden 15 tertip çıkmıştık yolaacemi birliğinden sonrada irtibatımız kesilmişti şimdi onlara hava atacaktım sağsalim döndükya fakat ne acıdırki askerlik hatıralarımı paylaşacağım canım gibi sevdiğim ,acemi birliğinde beraber olup kura sonucu ayrıldığım canım kardeşim TURGUT benden 6 ay önce dönmüş hemde nasıl biliyormusun AL BAYRAĞA SARILI VE SAĞ KAŞINDAN O MÜBAREK KANI DAMLAYARAK ŞEHİD OLMUŞ ben bu vatan için 18 ayımı seve seve hertürlü zorlıklara rağmen feda etmiştim belki ateş çemberinden geçmiştim belki destansı görevler icra etmiştim fakat benim hava atmaya hazırlandığım kardeşim arkadaşım TURGUT benden misliyle öne geçmiş ve CANINI FEDA ETMİŞTİ .hiç izahata gerek yoktu herşey ayan beyan ortada ve kabrinin başında o şanlı bayrak dalgalanıyordu
ey hüseyin senin senin anlatacağın hiçbirşey kalmadı sus ve git KÖYÜMÜZÜN ŞEREFİ MEDARI İFTİHARI OLAN ŞEHİD TURGUTA SELAM DUR ! ve öyle yaptım ikinci bir şoka girmiştim ne planlıyordum neyla karşılaştım ve zemher ayının ortasında karı yara yara şehidin başına vardım önce selam verdim sanki beni bekliyordu sonra dedim TURGUT vallahi sen kazandın çok arzuladığım şehitlik sana nasip oldu dedim ne olur bu kardeşini unutma şefaat hakkı sana verilmiş ve sen ölmedin hep yaşayacaksın seni hep minnet ve şükranla anacağız ruhun şaad olsun dedim ve saygı duruşunda bulundum .bütün hatıralarımı içime gömdüm 2 sene kimseyle paylaşamadım ben herkes askerliğimi dinlesin ooo maşaAllah ulan ne askerlikmiş be breh breh desin derken sanki askerliği hiç yapmamışa döndüm sessizce gitdim ve teskereyi aldım döndüm gibi oldu O ŞEHİD KARŞIM DA AYYILDIZLI BAYRAĞI DALGALANDIRIRKEN benim ne haddime konuşmak lal oldum yutkundum
ve herkes ŞEHİT TURGUTUN kahramanlıklarını anlatıyordu bense birebir yaşıyordum sanki o kurşun her defasında benim alnıma saplanıyordu kızıyordum bazen üzerimize yağan o kurşunlar bana niye hiç dokunmammıştı ulan hiç olmazsa ayağıma değ koluma değ bir iz bırak yok olmadı
Sizin köylü FAHRETTİN ŞAHİN arkadaşımdı ve bizim TURGUTla aynı yerde berabermişler daha sonra onu ziyarete gittim ve olayı ondan dinledim ne yapalım VATAN SAĞ OLSUN

ARKADAŞLAR
bu kadar uzun yazmayı düşünmüyordum ama bende anlamadım nasıl oldu onun için özür dilerim
komando kardeş yapmış olduğunuz her görev kutsaldır onu herkes bilir ve saygıda duyar hava atmak tabiri yanlıştır yani hava atıp da napıcaz biz kendimizi bilmiyormuyuz sonra bizim yaptığımız nedirki tarihe bi baksana ne destanlar yaşanmış onların hava atma gibi bir dertleri yoktu işin gereğini yaptılar o günkü şartlarda
bizlerde bu gün yapacağız ALLAH ın izniyle

hoşca ve dostca kalın

huseyni
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen huseyni » Pzr Eki 28, 2007 4:05 pm

EFELEEERR!!!

KOMANDODUR ADIMIZ
ŞANIMIZ VAR ŞANIMIZ
HAKKARİYE YOLUMUZ
ANDIMIZ VAR ANDIMIZ

BU VATAN İÇİN FEDA OLAN TÜM ŞEHİTLERİMİZİ
AYNI DUYGU VE HEYECANLA BAĞRIMIZDA YAŞATACAĞIZ
BU VATANLA BU TOPRAKTA YATAN AYNIDIR
BİRBİRİNE ÖYLE BAĞLANMIŞTIRKİ
ONU AYIRMAK İÇİN NE ATOM BOMBASI
NEDE AYRILIKÇI EŞKİYA YAFTASI VE MAŞASI BOŞADIR

FAKAT UYUYAN ARSLANI UYANDIRIR
VE DAMARLARINDAKİ O ASİL KANI COŞTURUR
O ÖYLE BİR KANDIRKİ AKARKEN MASUM VE MAZLUMDUR
COŞTUĞUNDA KÜKREMİŞ SEL OLUR BENDİNİ YIKAR ENGİNLERE TAŞAR

UYAN EY MİLLET KALK AYAĞA
GÖZ DİKMİŞLER AYYILDIZLI BAYRAĞA
BÜTÜN KAHPELER SARMIŞ DÖRTBİR YANINI
ALLAH İÇİN HAYKIR BİRKEZ DAHA DUYSUN ŞANINI
SÜPER GÜÇLER AZ DİZE GELMEDİ HEP BOYUN EĞDİLER
KALLEŞLİK KORKULARINDAN HEP KAYPAK GEÇİNDİLER
.............................................
UYAN EY MİLLET GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR
EZAN BAYRAK VATAN VEDE İMAN GÜNÜDÜR

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Ara 10, 2007 12:01 pm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=12SML4wD ... re=related[/youtube]

:D :D :D :D
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Ara 10, 2007 1:04 pm

koptum ya bu ne bunlar hem çok komik hem çok acımasız.:):):)
parmaklarına sağlık canımmmmmmmmmm.

“MİZAH, EĞLENCE, KOMEDİ, FIKRA vb KONULAR” sayfasına dön