'Ölmeme izin verin'

Sağlık konuları, tıp ve alternatif sağlık tedavileri hakkındaki konularınız için.
Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

'Ölmeme izin verin'

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Şub 29, 2008 11:29 am

Fransa, 52 yaşındaki emekli öğretmen Chantal Sebire'nin dramını konuşuyor. Çok nadir görülen "esthesioneuroblastoma" (ENB) isimli hastalığa yakalanan Sebire, cumhurbaşkanı Sarkozy ile görüşerek ötanazi yapmasına izin verilmesini istedi.
"Bir hayvan bile benim yaşadıklarımı yaşamamalı" diye konuşan Chantal, 2000 yılında hastalık sebebiyle tat ve koku alma duyusunu kaybetmiş. Tümör daha sonra yüzüne yayılarak gözlerine kadar ulaşmış. Geçtiğimiz ekim ayında görme yetisini de kaybeden Sebire'nin 3 çocuğu bulunuyor. Ötanazi Fransa'da da çoğu Avrupa ülkesinde olduğu gibi yasal değil. ENB hastalığına geçtiğimiz 20 sene içinde, dünya çapında sadece 200 kişide rastlanmış. Şimdi Sarkozy'nin emekli öğretmen için bir istisna yapıp yapmayacağı tartışılıyor..

Resim

YARADAN MEVLAYA NE KADAR ŞÜKRETSEK AZDIR!
Resim

cyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen cyildiz » Cum Şub 29, 2008 11:35 am

SLM MEHTAP ALLAH İŞTE CHANTAL SEBİRE DAHA DETAYLI HABERİ OKUMAK İSTİYORSANIZ www.hürriyet.com da:
[font=Comic Sans MS]EğEr kÜçÜkKeN bİlgİ AğAcInI DiKmSsEnİz BüYüyÜnCe GöLgEsİnE SıĞıNaCAğInIz biR AğAcInIz oLmAyAcAkTıR[/font]

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Şub 29, 2008 12:23 pm

[font=Arial Black]NE KADAR SÜKRETSEK AZDIR TABİKİDE ALLAHIM YARDIM ETSİN O KİSİYEDE..... BOL SABIR VERSİN ÖNCE ONU DİYİM.....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Cum Şub 29, 2008 2:05 pm

[font=Comic Sans MS]ALLAH YARDIM ETSİN.HERZAMAN ŞÜKRETMELİYİZ.ALLAHA ŞÜKÜR ELİMİZ AYAGIMIZ TUTUYO.ŞURAMIZ KÖTÜ BURAMIZ KÖTÜ DEMEMELİYİZ.DÜNYADA DAHA NE İNSANLAR VAR.ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.[/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Şub 29, 2008 2:14 pm

5YAGMUR5 yazdı:[font=Comic Sans MS]ALLAH YARDIM ETSİN.HERZAMAN ŞÜKRETMELİYİZ.ALLAHA ŞÜKÜR ELİMİZ AYAGIMIZ TUTUYO.ŞURAMIZ KÖTÜ BURAMIZ KÖTÜ DEMEMELİYİZ.DÜNYADA DAHA NE İNSANLAR VAR.ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN.[/font]

evet mehtapcım inan hepimizde oluyor bazen...şuram kilolu buram zayıf buram esmer buramda sivilce çıktı vesaire...o kadar bariz ama küçük sebeblerle şükretmeyi unutuyoruz ki bu resime bakınca insan daha iyi anlıyor canım....
böyle resimler kesinlikle ibretlik....
Resim

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Cum Şub 29, 2008 2:18 pm

[font=Comic Sans MS]HAKLISIN MEHTAP ABLACIM.TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.[/font]

culeser
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen culeser » Cum May 09, 2008 5:05 pm

bu resmi gördüğümde tüylerim nasıl ürperdi anlatamam yüce rabbim inş eski sağlığına kavuşturur teyzemizi

Allahıma bin şükür halimize sadece bu tarz tablolar gördüğümüzde değil her gün halimize şükredelim
HAYATTA NE OLDUM DELİSİ OLMAYACAKSIN NE OLACAM DELİSİ OLACAKSIN

“SAĞLIK, TIP, ALTERNATİF TEDAVİLER” sayfasına dön