Hoşgeldin Yiğit KEREM

Yeni doğan Demircili'liler, öbür dünyaya gidenlerimiz, nişanlar, tedavi için hastanede yatanlarımız, düğünlerimiz vb duyurularımız ve üye doğum günü kutlama mesajları bu başlık altında yayınlanacaktır.
Kullanıcı avatarı
FORUM YONETIM
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Hoşgeldin Yiğit KEREM

Mesaj gönderen FORUM YONETIM » Çrş Oca 07, 2015 2:03 pm

Forum yöneticilerinden Yılmaz ŞAHİN'in 06.01.2015 tarih itibariyle 2. evladı dünyaya gelmiştir. Yiğit KEREM'e huzur, sağlık ve başarılı bir ömür diler, anne baba ve yakınlarıınn gözü aydın. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
DemirciliSelemen.Com Forum ve Site Yönetimi

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: Hoşgeldin Yiğit KEREM

Mesaj gönderen demet.sahin » Cmt Oca 10, 2015 11:42 pm

Bu konu başlığını ben atacaktım ama forum.yönetim benden önce davranmış. Teşekkürler.

8. yeğenim, beni 4. kez halalıkla şereflendiren, Erzurum'da, İstanbul'dan bana gönderilen resimleriyle tanışma fırsatı bulabildiğim yeğenim Yiğit Kerem ailemize hoşgeldi sefalar getirdi. Dilerim atasına, anasına, babasına hayırlı evlat, vatanına milletine bağlı hayırlı bir vatandaş, peygamberimiz(s.a.v) ümmetim dediklerinden ve rabbinin rızalığını kazanmış bir kul olman dileğimle Kerem.

Abim Yılmaz Bey ve yengem Elif hanıma gözaydınlığı ile birlikte geçmiş olsun dileklerimi iletirim. EY ailesi artık tam bir çekirdek aile :) :wink:
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Sal Oca 13, 2015 7:54 pm

Degerli kardesim Yilmaz öncelikle tebrik eder Yigit Kerem yavrumuza yüce Mevlamdan hayirli, bereketli uzun ömürler dilerim.
Vatana, millete hayirli olsun Insallah.

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Prş Oca 15, 2015 10:46 pm

Allaah nice ömurler versinnnn H G. Yigit keremm
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

“VEFATLARIMIZ, YENİ DOĞANLARIMIZ, HASTALARIMIZ ve DİĞER DUYURULAR” sayfasına dön