festival

Her yıl düzenlenen Yavuz Sultan Selim Han Festivali hakkındaki görüşleriniz ile ilgili konular.
asilkartal
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

festival

Mesaj gönderen asilkartal » Pzt Ağu 28, 2006 12:59 pm

festival için uygun bişeyler bulmak lazım ama bulmak içinde gitmek lazım ben gidemedim ama ne edersin seneye inşallah

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Mar 29, 2007 1:02 am

Festivale sunun surasinda ne kaldi, daha verimli olmasi icin neler yapilabilir? düsüncelerimizi fikirlerimizi bu platformda paylasalim.aklimiza gelenleri alt alta sirayalim ne dersiniz?

Muhabetle ve sen kalin :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Mar 29, 2007 9:07 am

1-Halkın festival alanında sadece seyirci kalmasını ortadan kaldırmak için önceden yapılan seçmeler sonrası bildik eğlenceli (ödüllü) yarışmalar yapılabilir.

2-Bölge tarihi hakkında güzel bir konuşma yapılabilir.

3-Fahri hemşehrilik ve kardeş beldeler belirlenip ilan edilip ne gibi çalışmalar yapılacağı lanse edillebilir.

4-Yaylamıza ve festivale isim olmuş Yavuz Sultan Selim hakkında sinevizyon teknoloji ile büyük bir duvara (örtüye) atılarak güzel bir sunum yapılabilir.

5-Benim 10 sene önce düşündüğüm şey artık gerçekleştirilebiir: Selemen'de Internet. En azından reklam ve iletişim amaçlı. Kimse yapmazsa bunu ben yapmayı düşünüyorum tabi gitmek nasip olursa.

6-En iyi pazarcı(esnaf) ödülü verilebilir.

7-Festival günü Cuma namazı daha iyi organize edilebilir. (En azından geçmiş senelerde kırdığımız büyük potların telafisi için)

8-Tabiki daha ulusal sanat erbapları davet edilebilir.

9-Ulusal / uluslarası basına davetiye gönderilebilir.

10-Beldeler arası futbol / spor müsabakaları düzenlenebilir.

Bir Demircili'li olarak yukarıdakilerden en azında bazılarını şimdiki yönetimin okuması ve değerlendirmesi temennimle...
"Söz uçar yazı kalır"

“YAVUZ SULTAN SELİMHAN FESTİVALİ” sayfasına dön