bu seneki festivalin yapım koordinasyonluğunu sizlere verseydiler gelecek sene ne yapmak isterdiniz

Her yıl düzenlenen Yavuz Sultan Selim Han Festivali hakkındaki görüşleriniz ile ilgili konular.
Kullanıcı avatarı
PINAR.AYDOGAN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

bu seneki festivalin yapım koordinasyonluğunu sizlere verseydiler gelecek sene ne yapmak isterdiniz

Mesaj gönderen PINAR.AYDOGAN » Çrş Oca 30, 2008 3:50 pm

acaba ben napardım
sessz_kızzzz[font=Comic Sans MS][/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Oca 30, 2008 4:59 pm

valla bize bıraksalar belki daha çok eğleniriz...şu anda festival kelimesinin bendeki karşılığı yaylada pişirici güneş altında hiç bitmeyen konuşmaları dinlemek,dışköylülerin arasından fırsat bulabilirsek eğlence adına düzenlenmiş aktiviteleri izlemek olurdu herhalde :)

biraz hayalperestlik var bende ama olsun :)

mesela ben ilk olarak böyleeee olay olacak gündem yaratacak dünyaca ünlü bi star getirirdim herhalde... mesela beyonce :)

tokat halk oyunları olabilir mesela :)Resim

ve tabi mümkünse doğal ihtiyaçlarımız için bolcaaaa WC.....

:shock: :D :D :D :D :D
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Çrş Oca 30, 2008 10:14 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: meltemvemehtap toilet olayı güsel valla ama dogru.şayet öle bişey olmuş olsa direk yapcam iş 3-4 sanatcı yerine bi tane keseye uygun güsel bi sanatcı getirmek olurdu he herşey sanatcı olurmu dieceksiniz çeşitli aktivitelerde olurdu tabi ama en önemlisi o zman geldiginde daha da başka güsellikler insanın aklına gelir elbet :)
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Cmt Şub 16, 2008 1:50 am

DÜŞÜNCELERİNİZ ÇOK GÜZEL.BENCEDE ŞÖLE ÜNLÜ Bİ SANATÇI OLURDU.ÇEŞİTLİ EYLENCELİ YARIŞMALAR,DANS ETMEK BUNLAR OLSA SÜPER OLUR. :D

Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen volt60 » Cmt Şub 16, 2008 1:25 pm

hayat hayal edildiği yaşanmıyor malesef ......bizim burda tartıştıklarımız ancak 20 sene sonra mümkün olabilir .....
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Cmt Şub 16, 2008 2:32 pm

[font=Comic Sans MS]BENCEDE ÖLE VOLT60 AMA İSTEDİKTEN SONRA HERŞEY OLURDA NEYSE. :) [/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cmt Şub 16, 2008 7:30 pm

BELKİDE BİZ BU NEDENLE LEP HAYALLERİMİZİN PEŞİNDEN SÜRÜKLENİYORUZDUR...
MANTIK ŞU....NASIL OLSA BİZİM DEDİĞİMİZ OLMAYACAK :shock:
Resim

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Prş Mar 06, 2008 4:24 pm

hayalde olsa bunları burda dile getirmemiz yaratıcı fikirler görebilmemiz elbetteki guzel..ben olsaydım en basta sinan özenı getırmek için elimden geleni yapardım..sonra her tarza hitap etcek sanatcıları getırmek bırz zor olsada bellı baslı tarzlara uygun sanatcılar getırırım..genclere hıtap etcek,yoremıze uygun bı kac sanatcı daha getırmeye calısırdım..bide organızasyonu cok ii yapmalıyım..wc sorunu olmamalı,protokoldede gereksız ınsanlara da yer vermem..
düşünmek taraf olmaktır..

zafer.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zafer.sahin » Çrş Mar 19, 2008 4:10 pm

BİR MEHTERAN GRUBU GETİRİRDİM. SALİH HOCA BUNU YAPMIŞTI GELENEKSELLEŞTİRİRDİM. AYRICA TEMSİLİ BİR YAVUZ SULTAN SELİM KIYAFETİ GİYMİŞ BİRİ İLE TARİHİ CANLANDIRICI BİR TİYATRO SERGİLETİRDİM. YAYLANIN ADINA YAKIŞIR. FESTİVALİN OLDUĞU GÜN MEDYADAN BİR KAÇ TELEVİZYONU DAVET EDERDİM. BROŞÜR BASTIRIDIM YA DA KİTAPÇIK SATIŞINI YAPIP KASABAYA YA DA DERNEĞE GELİR GETİRİCİ ETKİNLİKLERİN OLMASINI SAĞLARDIM. VS.
BİR YERDE KÜÇÜK İNSANLARIN GÖLGESİ OLUŞUYORSA ORDA GÜNEŞ BATIYOR DEMEKTİR.

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Pzt Mar 24, 2008 7:43 pm

ben olsaydım her aractan 5 ytl giriş parası alırdım COPUNU UNUTANLARA 50 YTL CEZA BAYRAK SATISI CADIR KURANLARDAN 10YTL ILK ONCE PARA ONDAN SONRA HIZMET BİZ HALK OLARAK SAHIP CIKALIM SADECE DEMİRCİLİ DEGIL GUYCAK KONAK VS BAZI KÖYLERE LOKANTA YERİ VERİLMESİ GEREKIR RENKLİ BİR FESTİVAL YAPILABİLİR AGALIN MAKUL ÖLCULERDE KALMASI GEREKIR ABARTILMASI KOY ICIN ZARARLARI OLUR ILERKI ZAMANLARDA AGALIGA KIMSE OTUMAZ EN AZ 10 EN FAZLA 35 OLMASI GEREKIR MILLETVEKILLERINE BASKI YAPILMASI SELEMEN YOLUNUN ASFALT OLMASI GEREKIR COP OLAYI CIDDİYE ALINMASI GEREKIR SELEMEN FELAKETIMIZ OLUR ET KESİLEN YERLERIN KONTROL EDILMESI GEREKİR HORMONLU ETLERI YIYEN YASLI VE COCUK OLUMLERI MEYDANA GETİRİYOR NECMİ TASYUREK

Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen volt60 » Pzt Mar 24, 2008 8:12 pm

her akşam havai fişekler lazer gösterileri ..... dev aydınlatmalar ... görsel bir şov yapardım selemeni ....gündüz piknik istirahat.. ve sonra sabaha kadar eğlence :)
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 11, 2008 1:16 am

ben önce agalıgı iptal ederdim böyle agalık olmaz yüregi yeten varmı canlı parayı basacak yok yarın veririm yok bugün gecin bunları ozaman bende aglıga oturuyum nede olsa para yok

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum Nis 11, 2008 12:01 pm

engin.kaya yazdı:ben önce agalıgı iptal ederdim böyle agalık olmaz yüregi yeten varmı canlı parayı basacak yok yarın veririm yok bugün gecin bunları ozaman bende aglıga oturuyum nede olsa para yok
:lol: :lol: :wink: :wink:

katılıyorum :)
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Cum Nis 11, 2008 12:05 pm

EM-re yazdı:
engin.kaya yazdı:ben önce agalıgı iptal ederdim böyle agalık olmaz yüregi yeten varmı canlı parayı basacak yok yarın veririm yok bugün gecin bunları ozaman bende aglıga oturuyum nede olsa para yok
:lol: :lol: :wink: :wink:

katılıyorum :)
aynen..

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Nis 11, 2008 12:21 pm

AZVEREN CANDAN COK VEREN MALDAN....
Resim

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Cum Nis 11, 2008 2:55 pm

mehtap az veren candan diyosun ama bide şöyle düşün gercekten bu paralar agalık icin dernegimize verilse köyümüse ait bir ötöbüsümüs olurdu yani cenazelerimizde kendi ötöbüsümüzle giderdik hersene görüyoruzki 100 bin ytl diye bagırılıyor bunun hersene oldugunu düşünürsek parayı bi düşün e nerde bu paralar agalıkla ugraşacaklarına köyü kurtarsınlar bak belediyelikte giti yazıktır bu milete

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Cum Nis 11, 2008 4:01 pm

bızım koyde yapılan her organızasyonun ardında ben artık bıseyler ararım..herkes kendı menfaatlerı ve adı ıcın bı seyler yapıyor..bırılerının artık degısmezsı lazım..

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MATRAX:) » Cum Nis 11, 2008 5:04 pm

BEN OLSAM BU FESTIVALDE KÖYÜMÜZE AYIT BIR FOKLÖR EKIBI HAZIRLADIM ZAFER HOCAMIZIN DEDI GIBI BIRDE MEHTARAN TAKIMI ARDINDAN COK SAGLAM 5 TANE POPÜLER SANACCI HEE ESKI AGALARIDA FESTIVAL ALANINA SOKMAZDIM BORCU OLAN GELMESIN ONLARIN YÜZÜNDEN AGALIK BILE TAKSITLI SISTEME KADAR INIDI YAKINDA KREDI KARTLARIYLA AGALIGA OTURURLAR DIYE KORKUYORUM :P :P :D

HAKSIZSAM HAKSIZSINIZ DEYIIN :idea:
MUTLU IKEN HERKEZ IYI OLUR ADAM KAVGADA BELLI OLUR[font=Arial Black][/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Nis 11, 2008 5:07 pm

MATRAX:) yazdı:BEN OLSAM BU FESTIVALDE KÖYÜMÜZE AYIT BIR FOKLÖR EKIBI HAZIRLADIM ZAFER HOCAMIZIN DEDI GIBI BIRDE MEHTARAN TAKIMI ARDINDAN COK SAGLAM 5 TANE POPÜLER SANACCI HEE ESKI AGALARIDA FESTIVAL ALANINA SOKMAZDIM BORCU OLAN GELMESIN ONLARIN YÜZÜNDEN AGALIK BILE TAKSITLI SISTEME KADAR INIDI YAKINDA KREDI KARTLARIYLA AGALIGA OTURURLAR DIYE KORKUYORUM :P :P :D

HAKSIZSAM HAKSIZSINIZ DEYIIN :idea:
[font=Comic Sans MS]WOORD KARTA +8 UYGULAMASI VARMIŞ...BİLMİYAM BEN ÖYLE DİYALAR 8) :P [/font]
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum Nis 11, 2008 9:45 pm

ee teknolojiye ayak uydurmak lazım :D :D :D
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Pzt Nis 14, 2008 11:16 pm

Ben olsam Benım baskanım (salıh kandogmus ) gıbı mehteren takımını getırırdım.birde mustafa yıldızdogan ...! cCc yenıbosna merkezzz .... ayıq olllsunn herkesss ... cCc cCc
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Sal Nis 15, 2008 12:01 am

mehteri getirmek icin başkan olman gerekmez

Kullanıcı avatarı
selemenlihakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selemenlihakan » Sal Nis 15, 2008 12:41 am

İLK LER TARTISILMAZZ....BASKANIM SAGOLSUNN cCc
S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••••

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Prş Nis 17, 2008 12:18 am

NE DEMİŞLER GELEN GİDENİ ARATIR

Kullanıcı avatarı
suskun_34
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen suskun_34 » Pzt Eyl 15, 2008 5:22 pm

valla bu sene kalamadık köyümüzün senlıklerine ama seneye insallah kalıcam.... yesem ıcsem yeter be .. :?

“YAVUZ SULTAN SELİMHAN FESTİVALİ” sayfasına dön