itirazım var...

Her yıl düzenlenen Yavuz Sultan Selim Han Festivali hakkındaki görüşleriniz ile ilgili konular.
Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

itirazım var...

Mesaj gönderen gulesevdali » Prş Tem 19, 2007 9:57 pm

[align=center][font=Comic Sans MS]:)
biz maddi imkanları diğer köylere kıyasla çok çok daha geniş bir kasabayız ve kasabamızda en sevmeyenimiz bile selemen festivalini görmek ister -ki o ben oluyorum :) - ama çok sevipte gidemeyenlerde var vee teknolojidede iyi sınırlarda olduğumuzu düşünüyorum bir şekilde "canlı yayın" yapılması talebindeyim yıllardır,orada olamasak dahi akrabalarımızı görebilriz yapılamayacak birşey değil bu bizim kasabamız için,kaldı ki hadi canlı yayın olmadı diyelim artık tv programları bu tür şenliklere çok meraklı ve ben hiç birinde bizim festivalimiz gibisini göremedim...
bence birileri -kii onlar başkanımız v.s. olmalı- bir başlangıç yapabilir bu konuda....
vee şeyyy bu yıl yapılırsa çok daha iyi olur ben gidemiyorum da :oops: [/font]
[/align]
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

erdal coşar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: itirazım var...

Mesaj gönderen erdal coşar » Cum Tem 20, 2007 5:10 pm

gulesevdali yazdı:[align=center][font=Comic Sans MS]:)
biz maddi imkanları diğer köylere kıyasla çok çok daha geniş bir kasabayız ve kasabamızda en sevmeyenimiz bile selemen festivalini görmek ister -ki o ben oluyorum :) - ama çok sevipte gidemeyenlerde var vee teknolojidede iyi sınırlarda olduğumuzu düşünüyorum bir şekilde "canlı yayın" yapılması talebindeyim yıllardır,orada olamasak dahi akrabalarımızı görebilriz yapılamayacak birşey değil bu bizim kasabamız için,kaldı ki hadi canlı yayın olmadı diyelim artık tv programları bu tür şenliklere çok meraklı ve ben hiç birinde bizim festivalimiz gibisini göremedim...
bence birileri -kii onlar başkanımız v.s. olmalı- bir başlangıç yapabilir bu konuda....
vee şeyyy bu yıl yapılırsa çok daha iyi olur ben gidemiyorum da :oops: [/font]
[/align]
EVET BENCE DE GÜL SEVDALI ÇOK HAKLI BU KONUYU YÖNETİCİLER BİR DÜŞÜNSE FENA OLMAZ YANİ FESTİVALE GELEMİYENLER İÇİN ÇOK İYİ OLUR MESALA BEN DE ÇOK İSTEMEME RAMEN GELEMİYECEĞİM

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzr Tem 22, 2007 3:28 am

[font=Comic Sans MS]Hmmm Bi Görüşme Yapmak Lazım :D :D [/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Tem 24, 2007 4:48 pm

AYNI REŞADİYENİN RESMİ WEP SİTESİNDE OLDUĞU GİBİ (((http://www.resadiye.bel.tr/)))
anasayfada sol en alt butonda canlı kamera yazıyo tıklıyosun HOPPPPP 7 gün 24 saat reşadiye canlı yayın,,,,
ASLINDA ÇOK FAZLA ŞEY İSTEMİYORUZ!!!!
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Resim

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Tem 24, 2007 5:26 pm

Festival zamanı festival alanında olursam söz hepinize kameradan festivali canlı canlı izleteceğim. Hem de tam açı. Ama şunuda unutmamak lazım bahsettiğiniz site devlet ödeneği ile desteklenen resmi bir site. Bizim siteye de artık bir sponsor şart oldu.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Tem 24, 2007 10:30 pm

Yilmaz bey

bir siteye sponsor nasil olunuyor. biraz daha acarmisin.bu konularda bilgi eksikligim var.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Tem 25, 2007 12:01 am

Kısaca, gönüllü olan veya isteyen kurumların / kişilerin, uygun gördükleri organizasyonlara yada bu site gibi umuma açık hizmetlere maddi destek vererek finanse etmeleri , parasal anlamda katkı sağlamaları denilebilir. Ama sadece sordunuz diye cevaplıyorum.Bilginize.
"Söz uçar yazı kalır"

“YAVUZ SULTAN SELİMHAN FESTİVALİ” sayfasına dön