Kurban ve Tecihiniz

11 Ayın sultanı, Oruç meselesi ve Ramazan Bayramı, Kurban ve Kurban Bayramı ile ilgili kutlama, duygu ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Kurban ve Tecihiniz

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cmt Ara 15, 2007 11:38 pm

Kurban bayramında tercıhınizi Tatile gitmekten yanamı yoksa Ailenizle gecırmekten yanamı kulanırdınız :?: :?: :?:
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Ara 16, 2007 10:41 pm

Ailemle her zaman bir aradayım. Kurbanlık koçumu alıp tatile gitmek isterdim. :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Ara 17, 2007 12:39 am

Arkadaşlar size tavsiyem tatil değilde imkanınız varsa bayramlarınızı kasabada geçirin.Bayramın bayram olduğunu insan kendi memleketinde daha güzel hissediyor.Orada bayramın heyecanı bir başka oluyor.Bizde fırsat bulursak kasabamızda bayramı geçireceğiz......

Her gününüz bayram olsun.................

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Pzt Ara 17, 2007 9:13 am

BEN AİLEMLE :) ERTESİ GÜNLERİ :? .EVET ERKAN ABİ GERÇEKTEN BAYRAMIN BAYRAM OLDUĞUNU KASABADA ANLIYORUM.ÇÜNKÜ GÜN GEÇTİKCE ESKİ BAYRAMLARDAN ESER KALMIYO TADI OLMUYO.BİR NEBZEDE OLSA KASABADA BAYRAMIN BAYRAM OLDUĞUNU ANLIYORUZ.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum.
En son merkez_60 tarafından Pzt Ara 17, 2007 5:01 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim

Kullanıcı avatarı
OSMAN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen OSMAN » Pzt Ara 17, 2007 4:12 pm

Byramları ailelerimizle geçirmek en iyisi ve mantıklısı olsa gerek.Onların ellerini öpüp hayır dualarını almalı,akrabaları zyaret etmeli...

HERKESİN GELECEK KURBAN BAYRAMINI TEBİK EDERİM
HER SÖYLEDİĞİN DOĞRU OLMALI FAKAT HER DOĞRU HER YERDE SÖYLENMEZ

Kullanıcı avatarı
Necattin.Yaman
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

slm

Mesaj gönderen Necattin.Yaman » Sal Ara 18, 2007 10:51 am

TOKAT İLİ
REŞADİYE İLÇESİ
DEMİRCİLİ BELEDİYESİ

KURBAN BAYRAMINI SEVDIKLERINIZLE BERABER SAGLIK VE HUZUR ICINDE GECIRMENIZI DILERIZ. BAYRAM TUM INSANLIGA HAYIRLI OLSUN!

NECATTİN YAMAN
BELEDİYE BASKANI

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Ara 18, 2007 5:37 pm

DEĞERLİ HEMŞERİLERİM;

BAYRAMLAR BEREKETTIR, UMUTTUR, OZLEMDIR. YARINLAR NIYETTIR. KESTIGINIZ KURBAN VE DUALARINIZ KABUL OLSUN, SEVDIKLERINIZ HEP SIZINLE OLSUN.GERET YURT DIŞINDAKİ,GEREK YURT İÇİNDEKİ GEREKSE ALLAHIN EVİ OLAN KABE DE Kİ HEMŞERİLERİMİN VE BÜTÜN İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMINI TEBRİK EDİYOR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM.

ERKAN ÖZDEMİR.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Ara 18, 2007 9:17 pm

OSMAN yazdı:Byramları ailelerimizle geçirmek en iyisi ve mantıklısı olsa gerek.Onların ellerini öpüp hayır dualarını almalı,akrabaları zyaret etmeli...

HERKESİN GELECEK KURBAN BAYRAMINI TEBİK EDERİM

Hmmm soru: tercihiniz ne olurdu diye sorulmuş. bende tercıhimi tatilden yana yaptım. Ana, Baba, Akrabalar bence özel günlerde değil hergün aranmalı halhatırları sorulmalı.

Bende herkesin Kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Çrş Ara 19, 2007 12:12 am

Bayramda Anavatanda,kasabamda olmayi cok isterdim ama malesef o imkandan yoksunuz.

Tüm hemserilerimin ve Türk-Islam aleminin Kurban bayramini tebrik eder herkese saglik,mutluluk ve basari getirmesini dilerim.

Ugur Özdemir

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

2007 Kurban Bayramı tebrik...

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Ara 19, 2007 12:53 pm

Mevlaya şükürler olsun ki 2007 yılının arefe gününü yaşıyor ve nasip olursa yarında Kurban Bayramı namazını kılacağız. Bütün müslümanların mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar sevdiklerinizle huzur dolu bir bayram dilerim.

Saygılarımla.
"Söz uçar yazı kalır"

“ORUÇ ve RAMAZAN BAYRAMI, KURBAN ve KURBAN BAYRAMI” sayfasına dön