ÖNÜMÜZDEKİ SECİM HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ TSK

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
hakan.erol
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

ÖNÜMÜZDEKİ SECİM HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ TSK

Mesaj gönderen hakan.erol » Pzt May 28, 2007 11:44 am

SİZCE BU SECİMLERDE AK PARTİ YİNE İKTİDAR OLARAK MI GELİR VE SİZCE GENC PARTİ BU SECİMDE MECLİSE GİRER Mİ?YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzt May 28, 2007 12:22 pm

önce siz yorum yapsaydınız çeşke, konuyu açan olarak sizden başlayalım :)

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzt May 28, 2007 12:25 pm

nefretim yazdı:önce siz yorum yapsaydınız çeşke, konuyu açan olarak sizden başlayalım :)

Katılıyorum :)

hakan.erol
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

slms

Mesaj gönderen hakan.erol » Pzt May 28, 2007 1:06 pm

walla arkadaslar ak parti bu secimde kesinlikle tek basına iktidar olamayacak çünkü biraz argo tabirle bu cumhuriyet yürüyüşlerinde millet baya bi gaza geldi ve ak partinin oy oranın bi hayli düştüğüne inanıyorum.genc partiye gelince bence kesinlikle meclise girecek çünkü hem tepki oyları hem reklam hemde cem uzanda bu inandırıcı konusmalar olduğu sürce tabiri caiz ise oyları götürecek.çünkü denenmeyen birtek o kladı ve konusmaları herkezi cezbediyor ve dğruda konusuyor walla ben bile düşünüyorum ona oy vermeyi gercekten güzel seyler söylüyor ve parmak basıyor su ana kadar kimsenin aklına gelmeyen planları var ve şahsen benim hosuma gidiyor bu düşünceleri sıra sizde arkadaslar :shock:

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: ÖNÜMÜZDEKİ SECİM HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ TSK

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzt May 28, 2007 1:15 pm

cen uzanmı :lol:
bir telsim mağduru olarak ilk önce yaptığı hataları kapatsın derim....
ak partiye gelince umarım o alır,cidden iyi iş çıkardı...
"aynası iştir kişinin,lafa bakılmaz"diye bir söz geliyor akılma :)
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzt May 28, 2007 1:18 pm

benim yorumum: evet bel ki ak parti tek başına iktidar olmaya bilir ama bu millet o kadar ahmak değil genc partiyi de meclise girecek oyu vermez.neden diye sorarsanız onun vaat ettikleri kolay kolay olacak gibi değil ikincisi kendi devletini (tabire cahizse) soyan bir adamın partisi meclise girecek oyu alamaz.Bu secimlerde bence 3 parti aalabilir meclisdeki yerlerini cunku hakanın da söylemiş olduğu gibi başbakan biraz ağır kelimeler konuştu görevi sırasında onun,buda oylarına mal olacaktır aaaaaaancak basa kim gelirse gelsin baska güçlerin emrinin altından cıkmadıkca bize huzur ve mutluluk haramm..

sohbetle kalınnn.
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

hakan.erol
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

MRB

Mesaj gönderen hakan.erol » Pzt May 28, 2007 1:24 pm

ARKADASLAR SİZDEN BİR KONU HAKKINDADA YORUM YAPMANIZI İSTİYORUM NEDEN TAYYİP ERDOĞAN UZANLAR GRUBUNU BİTİRMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPTI?

NOT:CEM UZAN YANLISI DEĞİLİM

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzt May 28, 2007 1:27 pm

hakan arjadaşım cok hızlısın yaaa. biraz nefes al hele bi dur önce açmış oldugun konu uzerine yorumlara bak onu da keşke önümüzdeki günlerde ayrı bir konu altında açsaydınnnn.yuanlış analam beniii.ok.kardeş.
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: MRB

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzt May 28, 2007 1:29 pm

hakan yazdı:ARKADASLAR SİZDEN BİR KONU HAKKINDADA YORUM YAPMANIZI İSTİYORUM NEDEN TAYYİP ERDOĞAN UZANLAR GRUBUNU BİTİRMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPTI?

NOT:CEM UZAN YANLISI DEĞİLİM
hmm öylemi yapmış...ne yapmış mesela?yani ben siyasetten pek haberdar değilim de:)
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

[/font]

hakan.erol
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SLMS

Mesaj gönderen hakan.erol » Pzt May 28, 2007 1:32 pm

WALLA ŞÖYLE SÖLİM YAPMADIĞI PEK FAZLA BİR SEY KALMADI.HAPİSE BİLE ATTI DAHA NE YAPSIN BENİM SADECE İSTEDİĞİM SADECE NEDEN SADECE UZANLAR GRUBU TURKİYEYİ sadece uzanlar mı dolndırdı

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: SLMS

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzt May 28, 2007 1:58 pm

erdoğan hükümetinde tek ceza almış olan uzan gurubumu?
çok barizdir uzan gurubunun iyi işler çıkaramayacağı,erdoğanda onu bu sebepten halktan uzak etmeye çalışır,şahsen ben geçmişi hoş olmayan kimseye amanda bu geçmişte kalmış gelin şimdi benim ülkemi yönetsin diyemem..yapılmış suç kapı ardında durur ona tekrar dönmek an meselesidir..yaptığı borçları düşününce aman derim :)

[/font]

zor delikanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zor delikanlı » Pzt May 28, 2007 2:03 pm

BEN BU ŞEÇİMDE KİM KAZANIR BİLEMEM AMA TEK BİLDİĞİM ŞEY AK PARTİNİN TEK BAŞINA İKTİDARA GELEMEYECEĞİDİR ÇÜNKİ AK PARTİ BAŞTAYKEN KAPKAÇ OLAYLARI HIRSIZLIK GASP VB OLAYLAR SIKSIK YAŞANDI VE ÇOĞU KİŞİNİN CANI YANDI YAKALANAN ZANLILARIN ÇOĞUDA Bİ KAPIDAN İÇERİ ALINDI VE DİĞER KAPIDAN DIŞARI BIRAKILDI BUNU GÖREN HALKIN GÜVENİDE AK PARTİ ÜZERİNE AZALDI BENİM BİLDİĞİM BU AKSİNİ DÜŞÜNEN WARMI?

zor delikanlı
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zor delikanlı » Pzt May 28, 2007 2:04 pm

BİRDE CEM UZAN MAZOT 1YTL OLACAK DİYE NAMUS SÖZÜ WERDİ BUNUDA BİLİYOMUSUNUZ?

hakan.erol
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

slms

Mesaj gönderen hakan.erol » Pzt May 28, 2007 2:04 pm

ama erdoğanında sütten cıkma ak kasık olduğu savunulamaz bence birde neden aydın doğanla uğrasmıyor peki onun neler cevirdiği malum neden onun borcları erteleniyor bide bunların cevabını sölermisin tesekkürler

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: slms

Mesaj gönderen gulesevdali » Pzt May 28, 2007 2:21 pm

hakan kardeşim inan hiç yorulmam bütün gün soru sorulsa cvp verebilirim.amaa ince bir nokta varki oda şu; kendin öğrenebileceğin birşeyede sınırlıdır vereceğim cvp...
araştır sor,bende araştırayım cvp vereyim...

[/font]

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzt May 28, 2007 2:25 pm

esmer_jojuk yazdı:genc partiyi de meclise girecek oyu vermez.neden diye sorarsanız onun vaat ettikleri kolay kolay olacak gibi değil ikincisi kendi devletini (tabire cahizse) soyan bir adamın partisi meclise girecek oyu alamaz.

sohbetle kalınnn.

Benim Bildiğim cem uzan yurt dışını dolandırmış, Türkiyeyi nasıl dolandırmış?

Siyasetle aram yoktur, sadece merak ettim :oops: .!
En son ByUkaLa tarafından Pzt May 28, 2007 2:35 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

hakan.erol
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

mrb

Mesaj gönderen hakan.erol » Pzt May 28, 2007 2:31 pm

ok ama biraz politik dediğimiz cvplardan olmus yanlıs anlma bende arastıracam bilgi paylastıkca çoğalır kolay gelsin

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön