Anneler Günü

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Anneler Günü

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr May 10, 2009 11:34 am

Bizler için her türlü zorluğa katlanan,her zaman yanımızda olan,değeri biçilemeyen Bütün Annelerin Anneler günü kutlu olsun... . .

Kullanıcı avatarı
KARADUMAN60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: Anneler Günü

Mesaj gönderen KARADUMAN60 » Pzr May 10, 2009 1:17 pm

Bizler için her türlü zorluğa katlanan,her zaman yanımızda olan,değeri biçilemeyen Bütün Annelerin Anneler günü kutlu olsun... saygılar sunarım.............

Kullanıcı avatarı
senol.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen senol.sahin » Pzr May 10, 2009 1:19 pm

BÜTÜN ANNELERİN ANNELER GÜNLERİNİ KUTLARIM .ASKER ŞENOL

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzr May 10, 2009 1:48 pm

Butun annelerin anneler gununu kutlarim
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Pzr May 10, 2009 2:40 pm

Başlarımızın tacı annelerimizin anneler günü kutlu olsun. allah onları başımızdan eksik etmesin ...
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Pzr May 10, 2009 3:55 pm

Önce kendi Annemin , sonrada tüm üyelerimizin Annelerinin Anneler Gününü Kutlarim, nice anneler gününe insallah hep beraber

>>>>>>>>Zeynep abla seninde anneler günün kutlu olsun :D
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
golduzu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen golduzu » Pzr May 10, 2009 7:32 pm

BİZLERİ GECE GÜNDÜZ DEMEDEN BÜYÜTEN ANNELERİMİZİN ELLERİNDEN ÖBERİM SAYGİLARİMİ SUNARİM ANNELERİMZE ÖZTAŞMERMER DEMİRCİLİ KASABASİ

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Pzr May 10, 2009 10:21 pm

Dünyadaki en güzel varliklarimin basindaki Anam olmak üzere tüm Annelerin günü kutlu olsun.

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Pzt May 11, 2009 12:15 am

annelerimizi ben sadece bir güne sıgdırmıyorum benım için her gün annelerin günüdür cenent annelerin ayakları altında olduguna göre her gün annemi hatırlamam lazım çünki annem benım için geceleri tatlı uykusunu boldü agladıgım zaman sütünü verdı her gece tatlı nameler sundu
tüm annelerimizin her günü mutlu olsun

1
***** ANNELER *****

Anne’nin evlada yanar yüreği,
Anne’dir her zaman evin direği,
Anne’ler evlada yapar böreği,
****Anne’ler Anneler canım anneler,
****Anne’ler kutsaldır hanım anneler.

Anne’dir dünyada sevginin ağı,
Anne’yle kurulur aile bağı,
Anne evlat için deliyor dağı,

Anne gözü yaşlı kalbinde acı,
Anne yavrulara her an duacı,
Anne evlatların başının tacı,
........... HACI ÖMER

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Pzt May 11, 2009 12:15 am

Yazıcıoğlu'nun annesinin buruk anneler günü

Helikopter kazasında hayatını yitiren BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu, en buruk Anneler Günü'nü geçiriyor.

Anneler Günü'nü üzüntülü geçiren binlerce anneden biri de 87 yaşındaki Fidan Yazıcıoğlu... Fidan Yazıcıoğlu, Anneler Günü'ne Kahramanmaraş'taki helikopter kazasında kaybettiği oğlu Muhsin Yazıcıoğlu'nun acısıyla giriyor.

Büyük oğlu Yusuf Yazıcıoğlu'nun Mimar Sinan Mahallesi'ndeki evinde hayatını sürdüren anne Fidan Yazıcıoğlu, Anneler Günü nedeniyle kendisini telefonla arayan ve evini ziyarete gelenlerin bu özel gündeki kutlamalarını kabul ediyor.

Oğlunun çok sevildiğini, hiç kimsenin hatırını kırmadığını belirten anne Yazıcıoğlu, ''Oğlum yerinde rahat yatsın'' dedi.

Merhum Yazıcıoğlu'nun her Anneler Günü'nde kendisini mutlaka aradığını, fırsat bulduğu takdirde ziyaretine geldiğini ifade eden anne Yazıcıoğlu, şunları dile getirdi:

''Her yola çıkmasında da telefon açardı. Gittiği günde telefon açtı. (Nereye gidiyorsun?) diye sordum. (Anacığım ne yapıyorsun?) dedi. (İyiyim oğlum) dedim. (Yine nereye gideceksin?) dedim. (Kahramanmaraş'a gideceğim) dedi. (Güle Güle git, hızırlar, hazırlar yardımcın olsun oğlum) dedim. (Bende bunu bekliyordum anacığım) dedi. Geçti gitti. Akşama haberi geldi. Yerinde rahat yatsın...''

Evlat acısının çok zor olduğunu da ifade eden anne Yazıcıoğlu, İHA muhabiri İsmail Güneş'in telefonla yerlerini bildirmese oğlunun ve diğerlerinin günlerce bulunamayacağını belirterek, ''Allah gazeteciyi haber et diye oraya koydu. O haber vermeseydi kim nereden bilecekti. Yavrum bugünleri görmeseydim. İhtiyarlığımın gününde gördüm, işte dertleri'' dedi.

Anne Yazıcıoğlu, oğlunun ölümünün ardından yalnız bırakılmadıklarını belirterek, halen çok sayıda ziyaretçinin geldiğini, kendisine Anneler Günü nedeniyle ''Yılın Annesi'' ödülleri getirdiklerini söyledi.

Fidan Yazıcıoğlu, tüm annelerin Anneler Günü'nü de kutlayarak, ''Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın'' diye konuştu.

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön