FİLİSTİN BİZİ SORDU ''GELECEGİZ'' DEDİM !

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

FİLİSTİN BİZİ SORDU ''GELECEGİZ'' DEDİM !

Mesaj gönderen ENSSHN » Cmt Oca 03, 2009 1:18 am

Saadet partisi bekleneni yaptı Çağlayanda Filistin Mitingi kararı aldı

Saadet Partisi "Saadet Türkiye Buluşmaları" çerçevesinde İstanbul`da yapacağı programını iptal ederek son günlerde İsrail`in yaptığı katliama tepki ve protesto olarak miting yapma kararı aldı.

4 Ocak Pazar saat 12 de Çağlayan meydanında Filistin`e Destek mitingi gerçekleştirilecek. Bilindiği gibi daha önce de Saadet Partisi yine Filistine Destek Mitingi`nde bir milyona yakın insanı Çağlayan`da bir araya getirmişti.Ayrıca 100e yaklasık sivil toplum kurulusuda destak veriyor mitinge.

O zaman da yine israil Filistinde katliam yapmış ve Çağlayan`da yapılan mitingin ardından sınırda bekletilen yardım konvoyu Filistin bölgesine geçebilmişti.

Hangi siyasi partiye mensub olursanız olun,hangi görüse sahip olursanız olun barıstan yana olun.Bundan dolayıda yer almanız ümidiyle..
Hangi siyasi partiye mensub olursanız olun,hangi görüse sahip olursanız olun barıstan yana olun.Bundan dolayıda yer almanız ümidiyle..
Çözüm ya da değil bunun tartışması ayrıdır fakat özelikle insanlarımızın içlerinde oluşan hüznü ve nefreti bu şekilde ifade etmeleri önemlidir.

Elbette amaç "Filistin" olduğunda topluluk bu şekilde/niyetle toplandığında Türkiye siyaseti üzere konuşmak, toplantıyı parti mitingine dönüştürmek yakışık almaz. Böyle olmayacağını düşünüyorum kendi adıma, inşÃ¢allah yanılmam. İyi bir kalabalık olması ümidiyle...

Unutmayın,
Siz, Biz, Hepimiz
Filistin'in Ümidiyiz.

SESSİZ OLUN !FİLİSTİN ÖLÜYOR
VAHSETİ DURDUR FİLİSTİN ÖLÜYOR !
düşünmek taraf olmaktır..

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Pzr Oca 18, 2009 3:43 pm

Resim

Resim
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön