Geeri Sayım Başladı ;) (Herkez Oynasın)

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
göktürk

Re: Geeri Sayım Başladı ;) (Herkez Oynasın)

Mesaj gönderen göktürk » Sal Tem 01, 2008 12:07 am

merkez_60 yazdı:
merkez_60 yazdı:[font=Arial Black]1000
den geriye doğru sayacağız bakalım 0 'i kim yazacak!!!!?? Maksat Muhabbet olsun..!

BAŞLIYORUM 1000......

"0" ULASANA SÜPRİZ VAR......
BAŞLA.....[/font]

[font=Arial]maksat muhabbet...GOKTURK BEY..umarım sımdı bı nebzede olsa anlatabılmıştırm..
ıyı aksamlar...

Sayın merkez60
bunun neresi muhebbet anlayamadım. Üstelik bizlerin her açılan konuyu begenme gibi bir mecburiyetide yok.
sayı saymakla muhabbet oluyor ise akşama kadar sayalım bizlere bir şey katacakmı, kültürümüzü zenginleştirecekmi,
Lütfen konu başlıgı açarken insanlara egitici ögretici ve yol gösterici özellikler içermesine dikkat etmelisiniz.
Muhabbetten bir sürü insana faydalı sözler, konular çıkar insan yeni bir şeyler ögrenir. Ama bu konu başlıgında öyle bir şey göremiyorum. Bagışlayın lütfen şahsım adına konu başlıgını hoş bulmadım. Alınmanızada gerek yok begenmek zorundada degilim. Konuya eleştiri getirdim hepsi bundan ibaret. Söyleyecegimide bura açık açık çekinmeden yazdım.
İlgilenen degerli forum üyeleri zaten saymaya başladı. isteyen katılır istemeyen katılmaz. Büyütülecek bir şeyde göremiyorum.

Saglıcakla kalınız,

GÖKTÜRK

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Sal Tem 01, 2008 12:24 am

Gökturk bey;
Konuya ilginize öncelikle tesk ederim.
Tabıkıde herkez bu konuyu begenecek yada katılacak dıye bu kural yok ama bence konu guzel,amaç burada sayı saymayı ogrenmek degıl hepbırlıkte guzel bı vakıt gecırıp oyunun sonunda vaad edılen hedıyeyı kazanmak!
Hediyenın ne oldugunu bılmemek te konuya ayrıca bı keyıf katmaktadır.
Sızın yazdıklarınızdan kımse alınmıyo aksıne dusuncelerını bu kadar dogal yazmanız bızı onurlandırdıgı gıbı sızın gıbı uyelerın foruma ve baslıga katkısı oluyor.
Tekrardan ilginiz iin teşk. ederim.

Nerde kalmıstık :)
---88---
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Sal Tem 01, 2008 12:41 am

mavi_prens yazdı:Gökturk bey;
Konuya ilginize öncelikle tesk ederim.
Tabıkıde herkez bu konuyu begenecek yada katılacak dıye bu kural yok ama bence konu guzel,amaç burada sayı saymayı ogrenmek degıl hepbırlıkte guzel bı vakıt gecırıp oyunun sonunda vaad edılen hedıyeyı kazanmak!
Hediyenın ne oldugunu bılmemek te konuya ayrıca bı keyıf katmaktadır.
Sızın yazdıklarınızdan kımse alınmıyo aksıne dusuncelerını bu kadar dogal yazmanız bızı onurlandırdıgı gıbı sızın gıbı uyelerın foruma ve baslıga katkısı oluyor.
Tekrardan ilginiz iin teşk. ederim.

Nerde kalmıstık :)
---88---

sayın mavi_prens,

o zaman bu kıyagımıda unutmayın. sizi eleştiriyorum derken katkı saglamam sizin için iyi bir reyting olmalı.

Saglıcakla kalınız mavi_prens

GÖKTÜRK
_________

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Sal Tem 01, 2008 1:05 am

Göktürk bey,

foruma bırakmıs oldugunuz yazıyı lütfen en az 3defa okurmusunuz ben okudum okudum bır msj alamadım bana göre sizin bırakmıs oldugunuz msj

sizin konuyu bos bulmanızdan daha anlamsız ve boşşşş bu Foruma neden genclerın ılgi gösterdıgını hıc düsündünüzmü

bensize anlatayım neden biz gencler burdayız gerektiginde O degeri büyüklerin acmıs olduklar konuların altında bızlerde olduk ve yine O

degerli büykler bizlerin acmıs olduklar konuların altında msj bıraktılar anlatmak ıstedıgım aramızdaki bag bır ABLA ve bir ABİ sıcaklıgında HOŞGÖRÜ veSAMİMİYET

ıcerısındedir bizler bu iyi niyetleri hic bır zaman karsılıgını kötülüye ve art nıyete kulunmadık eger simdi EM-re ve Merkez_60 Üye iken mod olduysa ve biz

genc üyeler yazıyorsak sebebı ınanın bunlardır eger sizde bu degerli Forumda yer almak ıstıyorsanız bunları uygulagın ınanın daha deger daha sevgı kazanırsınız

sunuda belırtegım burda kım foruma yazı yada rakam bırakırsa yazmasını bılıyor kım saymasını bılıyor bılmıyor ögrenıyor dıye bırsey önem kazanmaz önem

kazanan tek sey ÜYE olan bır ınsanın uslubudur.

Ve lütfen rıca ediyorum eger dikkat cekmek ıstıyorsanız acılan konulara hakaret yagdırarak degıl düzgün konu acarak cekınız.

Muhabbetli yazısmalar. :)

kıymet ÖZDEMİR
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Sal Tem 01, 2008 1:24 am

İlginize tekrar tekrar teşk !edrm göktürk bey,

Bu konuyu daha fazla uzatmaya gerek oldugunu dusunmuyor ve bu nedenle bundan sonra siz degerli üyemize cvp vermeyecegımı bıldırır forumumuzda ıı vakıt gecırmenızı temennı ederım.

Neyse arkadaslar nerde kalmıstık durmak yok devam,

---87---
[font=Times New Roman]İyi Bir Lider Yol Gösteren Değil Çıkış Yolu bulandır...[/font]

- Hayat yalniz geriye dogru anlasilabilir, ve yalnizca ileriye dogru yasanabilir.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Sal Tem 01, 2008 2:04 am

86

göktürk bey bu oyunda bir katkınız olsun artık :)
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
göktürk

Mesaj gönderen göktürk » Sal Tem 01, 2008 10:10 pm

Sayın kıymet_Özdemir,

siz hangi hakaretten bahsediyorsunuz anlamadım. Burada sadece eleştiri var. Anlama zorlugu çekiyorsunuz galiba.
Bırakında bazı şeyleri eleştirelim. Her şeye cicim bicim diyecek degiliz herhalde.
Ben yazdıgın şeyi okumadanda anlayacak kapasitedeyim. Eger sizin böyle bir sorununuz varsa üç degil beş defa okumalısınız.
Asıl boş olan sizin içerigi dolu konuları bırakıp boş konularda seyran etmenizdir. Forumda yer alıp almamamı size soracak degilim. Bu benim taktirimde olan bir konudur.
Hiç kimseyede hoşgörü-samimiyet-muhabbet dersi veremezsiniz. Bu konularda sizlerden icazet alacak degilim. Ben konu ile ilgili eleştirimi yaptım. Yazan üyeler zaten yazıyor onlarada saygı gösteriyorum. Konu kapanmış iken ortalıgı bulundırmanın bir anlamı yok.
Dikkat çekme gibi bir ugraşımda yok. ihtiyacımda yok. Çünki beni demircilinin %100'ü tanır. Bu dikkat çekme sözü aslında size daha uygun bence. bayansınız ve fazlada tanınmıyorsunuz.
İşte forum işte ortada bir terazi kendi yazdıklarınızı terazinin bir kefesine benim yazdıklarımıda diger kefesine koyun, tartalım bakalım kim boş konularla ugraşıyor terazi yalan söylemez.
Sanırım siz sayı saymayı söküttünüz, şimdi okuma bölümüne geçmelisiniz. Ne yazıldıgını daha iyi anlamanız için.
Çocuksu şeylerle ugraşıyorsunuz. Ne oldu sayıyorsunuzda kültürünüzmü arttı. Bilgi hazinenizmi gelişti, insanlara yararlı bir mesajmı verdiniz.
Bir bayan olarak bu yazılarımı biraz agır bulacaksınız ama, buda size bir eleştiri mahiyetindedir. Şahsınızla ilgili bir sorun degildir
ifade ettiginiz sözlerin tam olmasada bir nebze karşılıgıdır.
Lütfen olumlu yönde bir eleştiri olarak düşünün. Ne yazdıgınızıda ve ne anlama geldiginide bilerek yazarsanız sizin için daha iyi olur.

GÖKTÜRK
_________

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Sal Tem 01, 2008 10:46 pm

-*-85-*-

mrt-7
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mrt-7 » Çrş Tem 02, 2008 12:00 am

84

83

:)

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Çrş Tem 02, 2008 12:23 am

Göktürk bey,

ben yaklasık 1 senedır bu foruma yazıyorum ve ortalıgı bulandıracak hıc bır yazım olmadı ben yazdıklarımın arkasındayım.

Evet sizi köyde tanıyabılırler ama burda tanınmıyorsunuz egerkı konuyu begenmıyorsanız yazmayın adı üstünde oyun bu.

Egerkı dıkkat cekmek ısteseydım bunu 1 sene ıcerısınde yapardım benim dıger konularınıza dıyecegım yok ama geeri Sayım basladı başlıgının altında

yazdıklarınız gereksız sizin yazdıklarınız bana göre hakarte gırıyor uslubunuz yanlıs birdefa bızlerınde begenmedıklerı konu oluyor set bır uslubla cıkmıyoruz.

Siz terazıye göre hareket edıyorsanız tekrar söylüyorum yazmayın bu konunun altına ınsanların huzurunu kacırmaktan fazla bırsey yapmıyorsuznuz.

Ben nslkı dolu konuları bırakıp bos konularda seyran edıyorsam sızde bos konuları bırakıp dolu konularda seyran edınız.

Saygılarımla

Kıymet ÖZDEMİR

83

:D :wink: :D

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Çrş Tem 02, 2008 2:35 am

82
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Çrş Tem 02, 2008 4:40 am

81

mrt-7
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mrt-7 » Çrş Tem 02, 2008 2:26 pm

80

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Çrş Tem 02, 2008 3:22 pm

79
[font=Comic Sans MS]SeVdİğİn KaDaR SeViLiRsİn[/font]

Kullanıcı avatarı
3S
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 3S » Çrş Tem 02, 2008 4:52 pm

78
"Ölümün bizi nerde beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim" [MONTAIGNE]

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Çrş Tem 02, 2008 6:51 pm

77
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Çrş Tem 02, 2008 8:39 pm

76

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Çrş Tem 02, 2008 8:45 pm

75

ben kaybetım cünkü yolcuyum

:) :)

mrt-7
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mrt-7 » Çrş Tem 02, 2008 10:11 pm

iyi yolculuklar sana :) bi rakip daha gitti desene :roll: :)

74

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Prş Tem 03, 2008 12:28 am

73

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Prş Tem 03, 2008 8:14 am

72[font=Arial] [/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
OSMAN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen OSMAN » Prş Tem 03, 2008 12:37 pm

71
HER SÖYLEDİĞİN DOĞRU OLMALI FAKAT HER DOĞRU HER YERDE SÖYLENMEZ

mavi_prens
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavi_prens » Prş Tem 03, 2008 2:13 pm

70

Kullanıcı avatarı
3S
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 3S » Prş Tem 03, 2008 2:54 pm

69
"Ölümün bizi nerde beklediği belli değil, iyisi mi biz onu her yerde bekleyelim" [MONTAIGNE]

Kullanıcı avatarı
demet.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet.sahin » Prş Tem 03, 2008 4:37 pm

[hr]

[font=Verdana]68[/font]

[hr]
Ne kadar okursan oku; bilgine yakışır şekilde davranmadığın müddetçe cahilsin demektir...

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön