KARAKTER

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

KARAKTER

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cum Nis 25, 2008 10:30 am

DÜŞÜNCELERİNİZE DİKKAT EDİN,SÖZLERİNİZ OLUR;

SÖZLERİNİZE DİKKAT EDİN,DAVRANIŞLARINIZ OLUR;

DAVRANIŞLARINIZA DİKKAT EDİN ,ALIŞKANLIKLARINIZ OLUR;

ALIŞKANLIKLARINIZA DİKKAT EDİN,KARAKTERİNİZ OLUR;

KARAKTERİNİZE DİKKAT EDİN, K A D E R İ N İ Z OLUR.
ALINTI.

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 25, 2008 4:02 pm

cok dogru ıskesürlü 60 sen hangı okul mezunusun edebıyat sende cok yüksek dını konulardada cok ıysın bıraz asmısın kendını

konulara cok yuksek bır zekada cevap verıyorsun bu sıtede konulara en ıyı cevap veren kısılerden bırısın

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cum Nis 25, 2008 4:29 pm

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM NECMİ BEY.O SİZİN GÜZELLİĞİNİZ.TEBRİK EDERİM SİZ İYİ BİR GÖZLEMCİSİNİZ.

BEN KİMLİĞİMLE DEĞİL GÖRÜŞLERİMLE BU FORUMA KATILIYORUM.KİM OLDUĞUMU AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM.

YANLIŞ ANLAŞILMASIN.KİMSEYE KİNİM ,GAREZİM YOK.SADECE FAYDALI OLABİLİRSEM NE MUTLU BANA .

KARAKTERİM; YANIMDA HAKSIZLIK YAPILIRSA BABAM OLSA LAFIMI ÇEKMEM,YALANA ASLA TAHAMMÜLÜM YOK,

KİMSEYE HAKSIZLIĞI KARŞISINDA ''SENSİN''DEMEDİM DEMEMDE.

BAŞKALARININ BAL TASINDAN BANANE , BENİM AYRAN TASIM BANA YETER.

BURCUM KOÇ VE ÖZELLİKLERİNİ ALMIŞIM . FAZLA İNANMAM AMA AYNEN .
En son iskesurlu60 tarafından Cmt Nis 26, 2008 11:01 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Cum Nis 25, 2008 4:49 pm

[font=Arial]"NE SÖYLEDİĞİMİZDEN DAHA ÖNEMLİSİ , NASIL SÖYLEDİĞİMİZDİR " buda bir örnek

ayrıca iskesürlü teşekkürler bu konu çok şey ifade ediyo anlıyana :roll: [/font]
En son EM-re tarafından Cum Nis 25, 2008 5:00 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

SLM

Mesaj gönderen merkez_60 » Cum Nis 25, 2008 4:59 pm

iskesürlü60 yazdı:ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM NECMİ BEY.O SİZİN GÜZELLİĞİNİZ.TEBRİK EDERİM SİZİ İYİ BİR GÖZLEMCİSİNİZ.

[font=Arial Black]BEN KİMLİĞİMLE DEĞİL GÖRÜŞLERİMLE BU FORUMA KATILIYORUM.KİM OLDUĞUMU AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM. .

Kİ ÖYLEDE YAPIYOSUN ABLACIM...DEVAM ET ÖNEMLİ OLAN Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak gerekir.

DEVAMINI BEKLERİZZZ ABLACIM....İHTİYAÇ GEREKLİ SİZİN GİBİLERİNE....[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Cum Nis 25, 2008 5:16 pm

TEŞEKKÜR EDERİM NURHANCIM.. SİZLERDE KENDİNİZE AİT KARAKTERLERİNİZİ YAZIN DAHA İYİ TANIYALIM BİRBİRİMİZİ.

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Cum Nis 25, 2008 10:11 pm

[quote="iskesürlü60"]ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM NECMİ BEY.O SİZİN GÜZELLİĞİNİZ.TEBRİK EDERİM SİZ İYİ BİR GÖZLEMCİSİNİZ.

EVET REŞADİYE LİSESİ EDEBİYAT BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.SEFA KIŞLAOĞLUNUN TALEBESİYİM .

REŞADİYENİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN NADİDE EDEBİYAT ÖĞRETMENİ.BANA GÖRE.

BEN KİMLİĞİMLE DEĞİL GÖRÜŞLERİMLE BU FORUMA KATILIYORUM.KİM OLDUĞUMU AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM.

YANLIŞ ANLAŞILMASIN.KİMSEYE KİNİM ,GAREZİM YOK.SADECE FAYDALI OLABİLİRSEM NE MUTLU BANA .

KARAKTERİM; YANIMDA HAKSIZLIK YAPILIRSA BABAM OLSA LAFIMI ÇEKMEM,YALANA ASLA TAHAMMÜLÜM YOK,

KİMSEYE HAKSIZLIĞI KARŞISINDA ''SENSİN''DEMEDİM DEMEMDE.

bazı arkadaslarla bos yere atısıyoruz anlamıyorlar yazıları hemen kavga etmek ıstıyorlar konusmak yerıne bu sıtede bulunan nadır arkadaslardansınız cevaplar ıse sade ve anlamlı cogu okumus kısı edebıyattan anlamaz okusada anlamıyor buna bır anlam veremedım kultur okumakla olur fakat yunus emrenın dedegı gıbı ... BU NİCE OKUMAKTIR.... MAKSAT CEVAP VEREYİMDE NASIL OLURSA OLSUN GİBİLERİNDEN NEYSE

.

]

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön