DemirciliGenclik.Org OoOoONLiNE

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
SaF4K
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

DemirciliGenclik.Org OoOoONLiNE

Mesaj gönderen SaF4K » Prş Nis 24, 2008 5:10 pm

DemirciliGenclik.Org Kısa Sürede Sitemizi Açtık..Ve Sizlerin Desteğini Bekliyoruz..

Site: http://www.demirciligenclik.org
Kadromuz:
Kadromuz 3 Kişiden Oluşmaktadır..FHS Fatih,FHS Harun,FHS SaF4K

Moderator Alınacaktır..Tabi Moderatorluk Yabancıya Gitmemesi İçin Demircililerden Alıcaz.. :D

Sitemiz Demircili Gençlerine Yöneliktir.Demircili İle Alaka Olmayan Kişiler Üye Olamaz Ve Üyelikleri Silinir..
Neden Niçin?
Çünkü,Biz Bu Siteyi Demircili'ye Açtık.Zaten İsmide DemirciliGenclik..Bu Kuralımıza Uyarsanız Seviniriz..

İçindekiler:
Forum
Ziyaretçi Defteri
Haberler
Chat
Zafer Şahinden Yazılar
Yaygara
DemirciliGenclikTUBE(yakında)
DemirciliGenclikFM(yakında)
DemirciliGenclikTV(yakında)

Ve Birçok Yenilikle Karşınızdayız..Şimdiden Üye olacaklara ve Bu Konuya Okuyanlara Teşekkür Ediyoruz..FHS

Site: http://www.demirciliselemen.com
En son SaF4K tarafından Çrş Haz 11, 2008 2:14 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Nis 24, 2008 5:22 pm

DemirciliSelemen.Com Forum Yönetimi olarak DemirciliGenclik.Org sitesinin bu forumda adının geçmesine müsaade ediyoruz. Çünkü Demircili'nin yeni bir sitesi ve içerik olarak gençlerimize yoğunlaşmışlar. En önemlisi düzgün bir iş yapmaya çalışıyor bu arkadaşlar. DemirciliSelemen.Com misyonu ve vizyonu gereği doğrunun yanında olacaktır.

Ben şahsen DemirciliSelemen.Com Site yöneticisi olarak bu yeni sitemizin yanlız ve ıssız bırakılmamasını öneriyorum. DemirciliGenclik.Org sitesinin yönetimindeki genç kardeşlerime de bu işi yaparken sabır ve ilgi ile kendilerine zaman tanımalarını tavsiye ediyorum. İnsanları objektif olarak yönetmek zor iştir. Hele bunu internetten yapmak daha da zordur. Ama işin güzel yanı kardeşlik, dostluk ve insanlık bağlarımızı güçlendirecek böyle sanal oluşumlar çok kıymetli girişimlerdir.

Hasılı kelam; DemirciliSelemen.Com Demirciligenclik.Org u destekliyoruz, çizgisinden sapmadığı sürecede destekleyecektir. Memleketimiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Başarılar arkadaşlar.
En son yilmaz.sahin tarafından Prş Nis 24, 2008 5:26 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

engin.kaya
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen engin.kaya » Prş Nis 24, 2008 5:22 pm

aferin şafak kurmuş oldugunuz site sadece demircililerin oldugu bir site cok güzel olmuş

SaF4K
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SaF4K » Prş Nis 24, 2008 5:25 pm

yilmaz.sahin yazdı:DemirciliSelemen.Com Forum Yönetimi olarak DemirciliGenclik.Org sitesinin bu forumda adının geçmesine müsaade ediyoruz. Çünkü Demircili'nin yeni bir sitesi ve içerik olarak gençlerimize yoğunlaşmışlar. En önemlisi düzgün bir iş yapmaya çalışıyor bu arkadaşlar. DemirciliSelemen.Com misyonu ve vizyonu gereği doğrunun yanında olacaktır.

Ben şahsen DemirciliSelemen.Com Site yöneticisi olarak bu yeni sitemizin yanlız ve ıssız bırakılmamasını öneriyorum. DemirciliGenclik.Org sitesinin yönetimindeki genç kardeşlerime de bu işi yaparken sabır ve ilgi ile kendilerine zaman tanımalarını tavsiye ediyorum. İnsanları objektif olarak yönetmek zor iştir. Hele bunu internetten yapmak daha da zordur. Ama işin güzel yanı kardeşlik, dostluk ve insanlık bağlarımızı güçlendirecek böyle sanal oluşumlar çok kıymetli girişimlerdir.

Hasılı kelam; DemirciliSelemen.Com Demirciligenclik.Org u destekliyor, çizgisinden sapmadığı sürecede destekleyecektir.. Memleketimiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Başarılar arkadaşlar.
engin.kaya yazdı:aferin şafak kurmuş oldugunuz site sadece demircililerin oldugu bir site cok güzel olmuş
Saolun İnş Tutulur.. Kardeş Sitemiz Olarak En Buyuk Desteği Veriyorsunuz Zaten Yılmaz Abi :D

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön