>>>BİSİKLET<<<

Yukarıdaki gruplar haricindeki genel bilgilendirme mesajlarınızı bu başlık altında yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

>>>BİSİKLET<<<

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Tem 24, 2007 2:27 pm

MÜSADENİZLE SİZ DEĞERLİ DEMİRCİLİ GENÇLİĞİNE (BAYLAR VE BAYANLAR OLARAK) Bİ SORUM OLUCAK_??
BİLİYORUM ÇOK SORU SORUYORUM AMA...BENİM NİYETİM ÖLÇEKLEME_???
ŞİMDİ GÖZLERİMİZİ KAPATIP Bİ HAYAL KURUYORUZ!!!!
DEMİRCİLİDEYİZ
BÖYLE KAPIMIZIN ÖNÜNDE ÇEKİRDEK ÇITLARKEN Bİ BAYAN BİSİKLETLE KAPIMIZIN ÖNÜNDEN GEÇTİ_???
TEPKİMİZ+BAKIŞIMIZ+O ANDAKİ DÜŞÜNCEMİZ NE OLURDU_???
SORUNUN YETERİ KADAR AÇIK OLDUĞUNA İNANDIĞIMDAN AYNI YÖNDE AÇIK OLMANIZI TEMENNİ EDİYORUM
Dosya ekleri
1020060225113421.jpg
1020060225113421.jpg (45.92 KiB) 11222 kere görüntülendi
Resim

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Tem 25, 2007 12:28 pm

[font=Comic Sans MS]VIIIIII.......O KİMİN NESİ GIIIIII........ :wink: :wink: :wink: :wink: [/font]
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Tem 25, 2007 7:56 pm

Mehtapcigim

orta yaslilarinda cevap yazma hakki varmi? :D :D :D :D
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Çrş Tem 25, 2007 8:59 pm

AAA AAA ABLACIM SEN HEPİMİZDEN ÇITIRSIN :):):)
BUYRUN LÜTFEN :)
Resim

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Prş Tem 26, 2007 5:23 pm

BAK HELE ŞUA SANKİ EVİN TEMİZLİĞİNİ YAPMIŞDA BİSİKLET SÜRÜYO derdimmmmmmmmmmmm. :wink:
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Prş Tem 26, 2007 6:26 pm

samimi cevabınızdan dolayı teşk ederim fakat niye bukadar önyargılı_????
temizlik yapıp yapmamakla ne alaka_?
hoş alakayı kurdun diyelim nerden biliyosun yapmadığını :wink: :wink: :wink:
Resim

erdal coşar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: >>>BİSİKLET<<<

Mesaj gönderen erdal coşar » Prş Tem 26, 2007 10:07 pm

meltem&mehtap yazdı:MÜSADENİZLE SİZ DEĞERLİ DEMİRCİLİ GENÇLİĞİNE (BAYLAR VE BAYANLAR OLARAK) Bİ SORUM OLUCAK_??
BİLİYORUM ÇOK SORU SORUYORUM AMA...BENİM NİYETİM ÖLÇEKLEME_???
ŞİMDİ GÖZLERİMİZİ KAPATIP Bİ HAYAL KURUYORUZ!!!!
DEMİRCİLİDEYİZ
BÖYLE KAPIMIZIN ÖNÜNDE ÇEKİRDEK ÇITLARKEN Bİ BAYAN BİSİKLETLE KAPIMIZIN ÖNÜNDEN GEÇTİ_???
TEPKİMİZ+BAKIŞIMIZ+O ANDAKİ DÜŞÜNCEMİZ NE OLURDU_???
SORUNUN YETERİ KADAR AÇIK OLDUĞUNA İNANDIĞIMDAN AYNI YÖNDE AÇIK OLMANIZI TEMENNİ EDİYORUM

BİSİKLETE BİNEN BAYANIN YAŞINI VE GİYİM TARZINI YAZMAMIŞSINIZ YANİ O BAYANIN GİYİM TARZI VE YAŞINA GÖRE İNSANLAR YANİ BEN ONA GÖRE BİR YORUM YAPARDIM :D :D :D :D :D :D :D :D

memnune
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen memnune » Prş Tem 26, 2007 11:18 pm

Bisiklete binmenin giyim le kusamla ne alakasi var kardesim istedigi istedigi ne binebilir motorsiklete bile gezebilir bizim kasabamiz bunlari coktan asti .......
sevene canim feda sevmeyene elveda

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Prş Tem 26, 2007 11:35 pm

ben hani espiri dolu bir kelime olarak yazmaya calısmıstım ama baya bir alınma olmuş valla bacım benim kimin ne yaptığı ilgilendirmez ister temizliğini yapım binsin bisiklete isterse temizliğini yapmadan binsin beni ilgilendirmez ki..
herkes özgürdür benım gözümde!!!

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Cum Tem 27, 2007 8:40 am

memnune yazdı:Bisiklete binmenin giyim le kusamla ne alakasi var kardesim istedigi istedigi ne binebilir motorsiklete bile gezebilir bizim kasabamiz bunlari coktan asti .......
süper

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cum Tem 27, 2007 1:29 pm

KÖYÜMÜZÜN BÖYLE ŞEYLERİ AŞTIĞINI DÜŞÜNMEK GÜZEL,,,AMA KEŞKE GERÇEK OLSA :?
Resim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Tem 27, 2007 7:17 pm

bana görede kasabamizin böyle takintilari yok. bunlari burda konusmayi bile lüzümsüz görüyorum. haa alisagelmemis olabilir, kimsenin kinayacagini düsünmüyorum. Ata binmek nekadar dogalsa diger araclara binmek okadar dogal.

:D seneye ben bir test edeyim bisiklete binip Baydarli`ya kadar gidip geleyim. nasil bir tepki gösterecekler sizinle paylasirim. eeeh 1 sene beklemeniz gerekiyor. :D

Not: Mehtapcigim tuhaf sorular sorma, bizi Demirciliden sürgün edecekler. :D

Muhabbetle kalin.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

erdal coşar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdal coşar » Cmt Tem 28, 2007 10:59 am

memnune yazdı:Bisiklete binmenin giyim le kusamla ne alakasi var kardesim istedigi istedigi ne binebilir motorsiklete bile gezebilir bizim kasabamiz bunlari coktan asti .......
çok haklısınız kardeşim ben herkesten özürdilerim ben biraz geri kafalıyım yani sizin avrupa birliğine girdiğinizi unutmuşum tekrar özürdilerim umarım dediğin gibidir şimdi sizler bana diyeceksiniz ki bu erzincanlı yani doğulu kürt ne anlar bisikletten evet haklısınız bize batıdakiler kürt diyorlar ben ce haklılar işte kürtler ne anlar bisikletten ki bayanın bisiklete binmesine de yorum yapsın evet evet benim kürtlüğüm burdan belli oldu işte tekrar özürdilerim dostlar siz bu kürdü hoş görün.

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Cmt Tem 28, 2007 1:21 pm

erdal abi özür d,leyecek bir durum yok be,herkes özgürce fikrini sunabilir yani ha bu arada şu kürt,türk,laz,alevi,gürcü,v.s herkes bir bayrağın altında yasıyor ve bu bayrak için canını verenlerde var bence ırk ayırımını konulara karıstırmayalım lütfen.herkes görüşünü söylemekte özgür ya abi sende fazla alınganlık yaptın sanırım.neyse hadi iyiy muhabbetler.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Cmt Tem 28, 2007 1:22 pm

ya erdal by bu nasıl bi konuşmadır ALLAHIHIN AŞKINA!!! benim sorummu yanlış anlaşıldı samimi ve espiri tarzı bi soru sordum nerden çıktı şimdi kürtlük falan!ben köyümün insanın ortalama düşüncesini biliyorum hani değişim rüzgarları esiyorya ona istinaden....
kürtlükle falan alakasıyok...benim tanıdığım insanların belki %50 si kürttür ama aralarında böyle düşünceye sahip olanlar sayılıdır,,,,bu sorunun cevabının kürtlükle türklükle alakası yok!
Resim

erdal coşar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdal coşar » Cmt Tem 28, 2007 1:37 pm

esmer_jojuk yazdı:erdal abi özür d,leyecek bir durum yok be,herkes özgürce fikrini sunabilir yani ha bu arada şu kürt,türk,laz,alevi,gürcü,v.s herkes bir bayrağın altında yasıyor ve bu bayrak için canını verenlerde var bence ırk ayırımını konulara karıstırmayalım lütfen.herkes görüşünü söylemekte özgür ya abi sende fazla alınganlık yaptın sanırım.neyse hadi iyiy muhabbetler.
sevgili kardeşim benimkisi eylence olsun diye yazdım tabiki herkes bu bayrak altında yaşıyor ve de bence herkes kardeştir sadece batıda yaşayanlar doğuda yaşayanları biraz küçük görüyor epsi bu yani doğuda yaşayanları bişey bilmez birer kıro zannedenler var canım kardeşim kim nasıl görürse görsün ben sizleri çok ama çok seviyorum ama şunuda söylemeden geçemiyeceğim bir bayan bisiklete biniş tarzı ve giyim tarzı tabiki çok çok önemli günümüz de kendini avrupalı görmekte ama malesef çok yanlış bence insanlar örf adetlerini asla ve asla unutmamalı bu demek değil ki bayan bisiklete binemez tabiki bayanlar herşey yapar ama yeri ve zamanına göre değilmi dostlarım neyse boş verelim ben ce bu konu kapanmıştır saygılarımla ALLAHA emanet olun dostlarım.

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzr Tem 29, 2007 2:05 am

[font=Comic Sans MS]Erdal Abi sorun doğu yahut batı değil..! kısacası ve Önemli Olanı Kendini GeLiştirmek Bu kadar.

Ne bisikleti kızlar :D biz erkekler ip atlıyormuyuz :D alla alla :D neyse..
[/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzr Tem 29, 2007 12:33 pm

demek ip atlamak istiyosun!!!! kim sen ip atladın da aaa AAA aaa uğur ip atlıyoooooooooooo diye kendini parçaladı :o :o :o
kimse!!!
ama bi biyan bisiklete binse ............................................ yorumlarınızı bekliyorum uğur by!
Resim

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Pzr Tem 29, 2007 4:23 pm

meltem&mehtap yazdı:demek ip atlamak istiyosun!!!! kim sen ip atladın da aaa AAA aaa uğur ip atlıyoooooooooooo diye kendini parçaladı :o :o :o
kimse!!!
ama bi biyan bisiklete binse ............................................ yorumlarınızı bekliyorum uğur by!
[font=Comic Sans MS]1. Ben ip atlamak istiyorum demedim ki :shock:
2. yanında "kim" diye devam eden bölümünün anlamını net algılayamadım :shock:
3. Bir Bayan Bisiklete Binse Ben Birşey demem :) Ve Çok Binen Gördüm Ama Aaaaa Diye Başlayarak Söze hiç Girmedim :)

Kadın'lardaki UnsUURlar;

-Kadınlar Pantolon Giyer Oldu
-Kadınlar Araba Kullanır Oldu
-Kadınlar Sigara İçer Oldu
-Kadınlar Bira İçer Oldu
-Kadınlar Kumar Oynar Oldu
-Kadınlar Küfür Eder Oldu
-Kadınlar Taksicilik yapar Oldu
-Kadınlar Kocasını Döver Oldu (allah başa vermesin )
-Kadınlar Elinin Hamuruyla Erkek İşine Karışır Oldu
-Kadınlar Erkeklere Teklif (sevgililik) Eder Oldu.
-Kadınların Erkeksi Tavırları Saymakla Bitmez Oldu...

Demiş Olsam Bunlara Aaaa... diye başlayan sözler sarf ederdim :) istediğinizi Yapın bayanlar ama Özgür İseniz ;)

Diyeceksin ki erkeklerde hiç bişi yokmu.

Erkek'Lerdeki unsUURlar;

-Etek Giyen ErkekLer Görmeden Ölürsem Ne Mutlu Bana { 1 By UkaLa Klasiğidir Yazın Bi Kenara}

SaygıLar.. 8)

Not: Acil Bir yazı Oldu. (Açık olabilir)
[/font]

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Pzt Tem 30, 2007 12:18 pm

SENCE BİSİKLET SÜRMEK SADECE ERKEK İŞİMİDİR_?
(ÇOK NET Bİ SORU) DİKKATİNİ ÇEKERİM!
Resim

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzt Tem 30, 2007 7:54 pm

meltem kardeşim bazı aileler vardırki aile örf adetlerine ters düşer kızının bisiklete binmesi

bazı aileler vardırki kızının bisiklete binmesi normal karşılanır

yani sordugunuz soru aile yapısıyla ilgili bir konudur bu soruyu kasaba geneline yayarsak yadırgayanda olur yadırgamayanda olur

şimdi adama sorarlar yadırgayanlar bu kasabanın insanıysa yadırgamayanlarda bu kasabanın insanı şimdi siz bu kararı verirken hangi tarafı öne çıkararak vericeksiniz

şimdi buradaki bazı arkadaşların fikirlerini ele alırsak bunu demirciliye yansıtırsak demircili genelini yorumlayabilirmiyiz

zaten bu tartışma dün yaşandı geçmişte yani bayanların otomobil sürmesi ve şu anda olumlu gidiyor yadırgayan yok yani bide buradan baksanız

yada siz önyargılı bakışınızı biraz degiştirmeye başlasanız

sonuçta demirciliye tek gözlükten bakarsanız yanılırsınız avrupalı demircili istanbullu demircili karadenizli demircili diye üçe ayırmak lazım ve her gurupta yaşadıkları yerden demirciliye bi kültür yada yaşadıkları ortamdan bişeyler getiriyor ve getirdikleri mozaikler kimine yanlış kimine dogru olur

karar sizlerin.....

“DİĞER - GENEL - ANONİM - AKLINIZA GELENLER” sayfasına dön