ÇİFT NİCK' Lİ ÜYELER???

Blog larınız , Internet paylaşımlarınız, mp3 linkleriniz ve Teknik konularda (site yöneticisi olarak bende müsait oldukça sorularınızı cevaplayabilirim) yazışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

ÇİFT NİCK' Lİ ÜYELER???

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 12, 2008 5:20 pm

Uzun zamandır dikkatimi çeken birşey oldu. bazı üye arkadaşlarımın yorumlarına baktığımda 2 hatta 3 nick kullandıklarını düşünüyorum. Yılmaz beye soralımmı acaba çift nick' li sevimli üyelerimizi teknik olarak tesbit etmek mümkün' mü?

valla ben tek nickliyim :)

zeynep
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Prş Haz 12, 2008 6:38 pm

.
En son iskesurlu60 tarafından Cum Haz 13, 2008 11:15 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Prş Haz 12, 2008 10:37 pm

Valla bende tek Nickliyim

:) :) :)
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen EM-re » Prş Haz 12, 2008 11:24 pm

zeynep abla benim bu 3 üncü nickim ama şöyle ilk nicim profosyonel di onu uA_HELL olarak değiştirdim ve bunuda EM-re olarak degistirdim yani tek nick le yola dewam
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Haz 12, 2008 11:56 pm

EM-re yazdı:zeynep abla benim bu 3 üncü nickim ama şöyle ilk nicim profosyonel di onu uA_HELL olarak değiştirdim ve bunuda EM-re olarak degistirdim yani tek nick le yola dewam
Emre ne güzel dimi aslanlar gibi, ben buyum diyebilmek.hmmm demek o asi profoyonel sendin hee :D :D :D

Çift nick' in haricinde arkadaşlarının, akrabalarının nicklerini kullananlarda var :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Çrş Haz 18, 2008 5:47 pm

Birde isimlerini hala öğrenemediğimiz ve merak ettiğimiz arkadaşlarımız zahmet edip iki kelam yazarlarsa daha güzel kaynaşmış oluruz.

“İNTERNET, BİLGİSAYAR, MP3, DVD ve TEKNİK KONULAR” sayfasına dön