Anket Sorusu ne olsun?

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Anket Sorusu ne olsun?

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Nis 24, 2007 1:57 pm

Sitemizin giriş sayfasında ANKET bölümünde "Sizce Cumhurbaşkanını kim seçmeli" olan anket sorumuzu artık değiştirme vakti geldi. Kullanılan toplam oy 1710.

Güncel sonuç :

Farketmez 27 oy
Erken Seçim... 12 oy
Hükümet 1031 oy
Halk 640 oy

Gerçek Sonuç: Anket sonucu doğru, şimdiki meclis seçecek.

Giriş sayfamızdaki yeni anket sorusu ne olsun diye sizlere sormak istiyorum. Tabi şıklarınızı da belirtirseniz sevinirim.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Re: Anket Sorusu ne olsun?

Mesaj gönderen ByUkaLa » Sal May 15, 2007 11:55 pm

yilmaz.sahin[admin] yazdı:Sitemizin giriş sayfasında ANKET bölümünde "Sizce Cumhurbaşkanını kim seçmeli" olan anket sorumuzu artık değiştirme vakti geldi. Kullanılan toplam oy 1710.

Güncel sonuç :

Farketmez 27 oy
Erken Seçim... 12 oy
Hükümet 1031 oy
Halk 640 oy

Gerçek Sonuç: Anket sonucu doğru, şimdiki meclis seçecek.

Giriş sayfamızdaki yeni anket sorusu ne olsun diye sizlere sormak istiyorum. Tabi şıklarınızı da belirtirseniz sevinirim.

WaLLa kafamızda bi alternatif yok ama siyaset soğuktur kimse bu sitede politikayla ilgilenmez farklı olsun, sıcak olsun, Resim neşeli olsun ;)

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş May 16, 2007 2:15 am

Hmmmm yanilmis olmayasin sogukta olsa kiyisindan kösesinden hemen hemen herkes biraz ilgileniyor.

Muhabbetle kalin. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş May 16, 2007 9:28 am

[quote="ByUkaLa

WaLLa kafamızda bi alternatif yok ama siyaset soğuktur kimse bu sitede politikayla ilgilenmez farklı olsun, sıcak olsun, neşeli olsun ;)[/quote]

Öncelikle siyaset yapmayan ve oy kullanan sade bir vatandaş olarak bizi yönetenler hakkında fikir beyan etmemiz çok doğal ve kesinlikle siyaset yapmak değildir byUkala Uğur. (Bu arada bundan sonra ben sana sitede DJ Uğur diyeceğim. ) Şöyle düşün, çalıştığın radyonun patronu o radyoyu iyi yönetemezse, senin yayını bölerse, yayın hakkını gaspederse sessiz kalamazsın. Benim siyasi platformda en çok sevindiğim şey, o senin ilgilenmez dediğin millet, artık epey ilgileniyor ve işi biliyor. Güdülme psikolojisinden yöneticisini seçen rolüne geçiyor. Bu konular senin beni değilse de ileriki evlatları nesilleri etkiler.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Çrş May 16, 2007 11:47 am

yilmaz.sahin[admin] yazdı:"ByUkaLa

WaLLa kafamızda bi alternatif yok ama siyaset soğuktur kimse bu sitede politikayla ilgilenmez farklı olsun, sıcak olsun, neşeli olsun ;)
Öncelikle siyaset yapmayan ve oy kullanan sade bir vatandaş olarak bizi yönetenler hakkında fikir beyan etmemiz çok doğal ve kesinlikle siyaset yapmak değildir byUkala Uğur. (Bu arada bundan sonra ben sana sitede DJ Uğur diyeceğim. ) Şöyle düşün, çalıştığın radyonun patronu o radyoyu iyi yönetemezse, senin yayını bölerse, yayın hakkını gaspederse sessiz kalamazsın. Benim siyasi platformda en çok sevindiğim şey, o senin ilgilenmez dediğin millet, artık epey ilgileniyor ve işi biliyor. Güdülme psikolojisinden yöneticisini seçen rolüne geçiyor. Bu konular senin beni değilse de ileriki evlatları nesilleri etkiler.

ben siyasetle ilginlenmez demiyorum, orda cümlenin anlamı su; en azından bu sitede siyasetle ilgilenilmez(sosyal hayatta bilemiyorum) 100 kişi üye ise 20'si ilgilenir amaç burda kimseyi boğmak değil tabiki ben herkesin bilgilenmesini isterim bu konu ile alakalı ülkemiz nereye gidiyor, biz ne durumlarla karşı karşıyayız ama burda siyaset yapabilecek pek fazLa insan yok (kötü algılanmasın yaş bakımından) Benim programımı bölerse yayın yönetmenim bunu ben içeride çözmeye çalışırım, hakkımı doğal olarak savunurum, ama bu devlete bu zaman kadar biz halk düzgün bir iş yaptıramadıysak burdan sonrada yaptıramayız demek istediğim bu.
biz gençler eğlenceye, komediye düşkünüz bu yüzden vaktini siyasete ayıracak bi insan göremiyorum, haaa ben size oraya; işte hangi manken daha güzel şeklinde magazinel haber koyunda demiyorum.
herkesin eglenebileceği bir şeyler olabilir (dediğim gibi aklımda bi alternatif yok)... Dj Uğur (Dj UkaLa) saygılar :)

zeynep demiş ki:
Hmmmm yanilmis olmayasin sogukta olsa kiyisindan kösesinden hemen hemen herkes biraz ilgileniyor.

Muhabbetle kalin.

Bu genellemede Ben Yokum ;) zaten.
hemen hemen herkes
diye bi kelime olamaz.

ya herkestir ya bazısı yada hiç (hadi hadi herkes, hemen hemen herkes die bişe olamaz :) ) ve ben kıyısından köşesinden ilgilenmiyorum en azından bu sitede ilgilenmiyorum yada ilgilenmek istemiyorum (bilemiyorum) bu site daha güzel, daha canlı olsun istiyorum.
siyaset oldugunu onaylıyorsun ve siyaset karanlıktır, boğar insanı :) ben öle düşünüorum şahsen, bana katılan varmı bilemem

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Prş May 17, 2007 5:08 pm

ya inanırmsıınız bilmem ama ilk kez UUR'a katılıorum :mrgreen: bu konuya şöyle yaklaşıorum.. uur bulunduğu ortamı eğlenceli hale getirmeyi seven bi insan.. eer şuan bu sitede üye ise ve burda düşünceleri paylaşıorsa eğlenceli hale getirmek onun elinde olmasa da yapmak istediği bi şey olucak.. kaldı ki bunu siyasetle yapamaz.. ama şöylede bi durum var.. dielimki uurcum seninde dediğin gibi 100 kişi üye ve 20si siyaset istıorsa bırak onlar forumlarında siyatsetle ilgilensinler.. sende açtığın formunlarında istediği yap.. hem böylece site siyaset sevenlerin ilgisini çeker hem de benim gibi eğlenmeyi seven siyasetten uzak insanların.. tek siyaset olsa biz yine nerde olduğumuzu şaşırır kahveye dönüştürüp burayı devleti yıkar yeni baştan kurarız :roll: ... sadece eğlence olsa suyunu çıkarırız :lol: .. ortada buluşmak lazım 8)

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Prş May 17, 2007 11:12 pm

sserones yazdı: ya inanırmsıınız bilmem ama ilk kez UUR'a katılıorum :mrgreen: bu konuya şöyle yaklaşıorum.. uur bulunduğu ortamı eğlenceli hale getirmeyi seven bi insan.. eer şuan bu sitede üye ise ve burda düşünceleri paylaşıorsa eğlenceli hale getirmek onun elinde olmasa da yapmak istediği bi şey olucak.. kaldı ki bunu siyasetle yapamaz.. ama şöylede bi durum var.. dielimki uurcum seninde dediğin gibi 100 kişi üye ve 20si siyaset istıorsa bırak onlar forumlarında siyatsetle ilgilensinler.. sende açtığın formunlarında istediği yap.. hem böylece site siyaset sevenlerin ilgisini çeker hem de benim gibi eğlenmeyi seven siyasetten uzak insanların.. tek siyaset olsa biz yine nerde olduğumuzu şaşırır kahveye dönüştürüp burayı devleti yıkar yeni baştan kurarız :roll: ... sadece eğlence olsa suyunu çıkarırız :lol: .. ortada buluşmak lazım 8)

Ben ortada mortada buluşamam, ben siyaset istemiyorum isteyen varsa nette başka siyasi kanallar var :) dellendirme beni (tehdit olarak algılama ama gebertirim seni:D :) )

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Prş May 17, 2007 11:35 pm

:evil: ben seni dellendirmiorımkı sen zaten dellenmişsin.. ama kim dellendirmişse seni gözüme gözükmesin.. hem sen benim patilerimin altındakilerini görmedin sanırım.. döverim möberim noluoruz.. heytt ulen :mrgreen: hem burada kimsenin kalbi kırılmasın isteyen istediğini yapsın dedik jnm.. eminimki benim bu görüşüme katılanlar cıkıcak.. hey millet size diorum ya :cry:

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Cum May 18, 2007 12:04 am

sserones yazdı::evil: ben seni dellendirmiorımkı sen zaten dellenmişsin.. ama kim dellendirmişse seni gözüme gözükmesin.. hem sen benim patilerimin altındakilerini görmedin sanırım.. döverim möberim noluoruz.. heytt ulen :mrgreen: hem burada kimsenin kalbi kırılmasın isteyen istediğini yapsın dedik jnm.. eminimki benim bu görüşüme katılanlar cıkıcak.. hey millet size diorum ya :cry:

zorla birilerini ardına takcan yani :D :) görces bakalım

sserones
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sserones » Cum May 18, 2007 12:14 am

zorla değil jnm .. mecburi :mrgreen: .. şaka bi yana burda herkes özgür düşüncelere sahip. kim kime takılmak ısterse takılır hıh

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Cum May 18, 2007 9:46 am

sserones yazdı:zorla değil jnm .. mecburi :mrgreen: .. şaka bi yana burda herkes özgür düşüncelere sahip. kim kime takılmak ısterse takılır hıh

Sabırla BekLiorum :D :)

saygılar...

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön