biraz daha dikkat

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

biraz daha dikkat

Mesaj gönderen nefretim » Pzr Nis 01, 2007 10:38 pm

sitede bazı şeyleri aktit hale getirme imkanımız yokmu
mesela ortalık mod dan adminden geçilmiyor geçilmiyor
hala siteye kural dışı ................ koyuluyor lütfen kontrol edelim
yada
faorum sitelerinde her mesaj geldiginde beni haberdar et diye bi kural olması lazım yani admin ve yöneticilere her mesaj atıldıgında mail olarak mesaj gider diye biliyorum acaba yanlışmı biliyorum :roll:

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: biraz daha dikkat

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Nis 01, 2007 11:12 pm

nefretim yazdı:sitede bazı şeyleri aktit hale getirme imkanımız yokmu
mesela ortalık mod dan adminden geçilmiyor geçilmiyor
hala siteye kural dışı ................ koyuluyor lütfen kontrol edelim
yada
faorum sitelerinde her mesaj geldiginde beni haberdar et diye bi kural olması lazım yani admin ve yöneticilere her mesaj atıldıgında mail olarak mesaj gider diye biliyorum acaba yanlışmı biliyorum :roll:
Öncelikle hiçte küçümsenemeyecek olan forumumuzun tek admini var (ben) ve tek moderatörümüz var (net5234). Bu tip forumlarda en az bu kadar moderatör olur zaten. Her mesaj geldiğinde beni haberdar et tabiki var ama bu siz ilk üye olurken size sunulmuş bir seçenektive ilk üyelikte mail kutunuz dolmasın diye açık değildir. Ben sizin ayarlarınızı inceledim ve aktif ettim. Bundan sonra size yani mesajınıza cevap yazılınca kayıt olurken verdiğiniz mail adresine bir mail gelecektir. Bu şekilde haberdar olmak isteyen diğer kullanıcılarımız kendi kullanıcı ayarlarından bunu aktif edebilirler. ............ koyulması sizi ve siz gibi üyelerimizi kötü kelimeli mesajlardan korumak amaçlıdır. E o kadar olacak artık. ...... yerine size küfür edilmesini site yönetimi olarak istemeyiz.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
nefretim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nefretim » Pzr Nis 01, 2007 11:32 pm

ya arkadaşlar sitede bana gösterdiginiz özeni başkalarınada gösterseniz bu sorunlar olmaz :)
benim mesajları zuma almışınız başkalarınıda alın diyorum benim mesajlarla lastik gibi oynanıyor ben kızıyormuyum yok ama benim kadar başkalarınıda takip edin yani yani

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön