"(İSTANBUL) FORUM ÜYELERİ BULUŞMA -1"

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

"(İSTANBUL) FORUM ÜYELERİ BULUŞMA -1"

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Eyl 24, 2008 11:15 am

Arkadaşlar sonuca ulaşmak adına bayramdan sonra yapılacak bu buluşmamızla ilgili birkaç duyuru yapmak istiyorum ;

1- Bu davet ve buluşma sadece (aktif / pasif) tüm DemirciliSelemen.Com üyeleri içindir. İsteyen üyemiz ailesi ile gelebilir.
2- Katılabilecek üyelerimizden alttaki numaraya üye adı, gerçek adı ile kaç kişi katılacağını belirten SMS göndermelerini rica ediyoruz.
3- Buluşma inşallah iki bayram arasında bir hafta sonu olacak. Bu Ekim ayı içindeki bir hafta sonu da olabilir.
4- Buluşma yeri gençlere ve çocuklu ailelere uygun Yenibosna - İkitelli - Şirinevler - Havalimanı civarında bir yer olacak.
5- Ulaşım için ihtiyacı olanlara birbirimiz yardımcı olacağız.
6- Buluşmanın içeriği sadece tanışma ve bir sonraki buluşma için randevulaşma olacak.
7- Dekader'den bu buluşma ile ilgili bu saatten sonra tek beklentimiz, dernekten sitemize üye olanların aynı diğer üyelerimiz gibi katılımlarıdır.
8- Her halukarda bu mütevazi, özel, samimi bir merasimdir.

SMS Gönderilecek no : 0530 408 09 40
Örnek SMS1 : "yilmaz.sahin, Yılmaz Şahin, Ailemle 3 kişi katılmak istiyorum"
Örnek SMS2 : "murat_efe , Murat Taşyürek, tek geleceğim"

Arkadaşlar, bu forum ve site kurulduğunda beri çok şeyler gördü. Biz samimiyetimize inanan ve samimi olduğuna inandığımız herkes için buradayız. Üyelerimizin ve dolayısıyla forumumuzun memleket için ne kadar kıymeti bir oluşum olduğunu artık herkes biliyor. Çünkü asıl kıymetli olan Demircili'li, vatanını millletini seven samimi, DemirciliSelemen.Com üyeleridir. Bizimde artık kendi aramızda yüz yüze buluşma vaktimiz gelmiştir. Bilerek daha samimi ve pratik olacağını düşünerek üyelerin bize SMS ile dönüş yapmalarını rica ettim ki, herkesin bir cep telefonu var ve bu işlerde irtibat en önemlisidir. Bu sayede ben üyelerimize ait bir iletişim dosyası oluşturacağım. Bundan sonraki organizasyonlarda hepinize toplu SMS ler çekebiliyor olacağım. Zaten ben de sizleri elimden geldiğince arayıp bilgilendirip koordine edeceğim. SMS çekmek için bayram tatili süresini zaman biçtik ama şimdiden niyeti belli olan arkadaşlar lütfen hemen SMS çeksinler.

Teşekkürler.
En son yilmaz.sahin tarafından Prş Kas 06, 2008 11:30 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Sal Eyl 30, 2008 10:44 am

demircilinin ıssız karanlık ve bir o kadarda soğuk olan sokaklarında sabahlara kadar
taş duvarların üzerlerinde geleceğe dair, memeleket meselelerine dair ülkemize köyümüze dair planlarımızı paylaştığımız, hayallerimizi yeşerttiğimiz
o günlerin üzerinden çok fazla zaman geçti belki ama sende o zamanlardada olan azim ve irade hala baki hala dimdik ayakta...
taaa o zamanlar konuşuyorduk bu oluşumu...
internet o zamanlar yeni yeni tanınıyordu ülkemizde.
köyümüze bi site yapmamız gerektiğini konuşurduk hep...
ama bu siteyi köyde sadece iki kişinin ( sen ve ben ) kullanacağınıda bildiğimiz içinde ağrdan alırdık hep :)
şimdi senin önderrliğinde sitemiz kuruldu çok şükür.
daha güzel olanıysa sadece iki kişi değiliz...
birçok arkadaşla bu vesileyle tanıştık ve kaynaştık çok şükür...
bu site bize zeynep hanımı, emreyi, erkan beyi ve birçok değerli hemşerimizi kazandırdı...
umarım bu yemek bizim açılımımızı dahada genişletecektir...
ben varım kardeşim...
allahtan bi mani keder olmazsa inşallah yemekte yanında olacağım...
allahtan hayırlısını niyaz ediyorum...

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Eki 03, 2008 9:34 pm

Yılmaz Bey,

Bu konu ile ilgili gelişmeler var mı?Üyelerin ilgi ve alakaları ne durumdadır?

Saygılar.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Eki 03, 2008 10:42 pm

ERKAN_ÖZDEMİR yazdı:Yılmaz Bey,

Saygılar.

İyi gidiyor Erkan Bey. Sizin yakın tarihte İstanbul'da aramızda olma ihtimaliniz var mı acaba?
"Söz uçar yazı kalır"

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Cmt Eki 04, 2008 2:18 pm

yılmaz abi bu tarıh belırlenınce ben sana msj atıp haber versem olurmu ? ..cunku unıversıte acıldıktan sonra bıraz doluluk var hafta sonları benım etkınlık calısmaları falan..sonra haber verıp gelemezsem mahcup olurum..
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cmt Eki 04, 2008 4:57 pm

ENSSHN yazdı:yılmaz abi bu tarıh belırlenınce ben sana msj atıp haber versem olurmu ? ..cunku unıversıte acıldıktan sonra bıraz doluluk var hafta sonları benım etkınlık calısmaları falan..sonra haber verıp gelemezsem mahcup olurum..
Tabik ENES, ben seni zaman konusunda önceden bilgilendiririm, sende ona göre cevap verebilirisin.

NOT: Katılıma ilgi iyi arkadaşlar, hala SMS çekemeyipte katılmak isteyenler lütfen SMS, PM, MSN den dönüş yapsınlar...
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Duyuru

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Prş Kas 06, 2008 11:25 am

Saygılar.
Evet Erkan Bey,
Sizin nezdinizde tüm üyelerimizide bilgilendirmiş olalım. İstanbul Forum Üyeleri Buluşma yeri ve zamanı netleşti.
[font=Microsoft Sans Serif]
Tarih : 16 Kasım 2008 Saat 14:00
Yer : İBB Haliç Sosyal Tesisleri WEB SAYFASI için buraya tıklayınız
Adres : Abdülezel Paşa caddesi Kadir Has Üniversitesi Karşısında - KROKİ için buraya tıklayınız
Telefon : 0212 621 9075
Otopark : Ücretsiz

Yenibosna - Şirinevler - Merter - Cevizlibağ - E5 den devam edip Haliç köprüsüne girmeden önce ilk sağa sapıp körfez kıyısına indikten sonra Eyüp tarafına değilde sağ tarafa 1-2 km gittikten sonra Kadir Has Üniversitesinin orada. Adresi bulamayanlar 0530 408 09 40 ı arayabilir. Katılabilecek tüm üyelerimize duyurulur.

NOT: Hem katılımcı hem de sponsor olarak bu organizsayonda bizlerle olma sözü veren firmamız "mg ÖZŞAHİN KUYUMCULUK"a şimdiden teşekkür ederiz.[/font]
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
demet_kandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet_kandogmus » Prş Kas 06, 2008 11:56 am

[font=Comic Sans MS]DEMİRCİLİLERİN BULUŞMA YEMEĞİ :arrow: :?: + DEMİRCİLİLERİN YAŞADIĞI YER :idea: :?: ++YORUMLAR= :shock: ?[/font]
Resim
Resim

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: Duyuru

Mesaj gönderen EM-re » Prş Kas 06, 2008 8:42 pm

yilmaz.sahin yazdı:
Saygılar.
Evet Erkan Bey,
Sizin nezdinizde tüm üyelerimizide bilgilendirmiş olalım. İstanbul Forum Üyeleri Buluşma yeri ve zamanı netleşti.
[font=Microsoft Sans Serif]
Tarih : 16 Kasım 2008 Saat 14:00
Yer : İBB Haliç Sosyal Tesisleri WEB SAYFASI için buraya tıklayınız
Adres : Abdülezel Paşa caddesi Kadir Has Üniversitesi Karşısında - KROKİ için buraya tıklayınız
Telefon : 0212 621 9075
Otopark : Ücretsiz

Yenibosna - Şirinevler - Merter - Cevizlibağ - E5 den devam edip Haliç köprüsüne girmeden önce ilk sağa sapıp körfez kıyısına indikten sonra Eyüp tarafına değilde sağ tarafa 1-2 km gittikten sonra Kadir Has Üniversitesinin orada. Adresi bulamayanlar 0530 408 09 40 ı arayabilir. Katılabilecek tüm üyelerimize duyurulur.

NOT: Hem katılımcı hem de sponsor olarak bu organizsayonda bizlerle olma sözü veren firmamız "mg ÖZŞAHİN KUYUMCULUK"a şimdiden teşekkür ederiz.[/font]
yılmaz abi inşallah o gün sizlerle beraber olacagım ve cokta güzel olacak emiinim

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Kas 07, 2008 2:00 pm

Sıcak samimi bir ortam olacagını düşünüyorum. Forumun tüm gerginliğinden ve stresinden esame kalmayacak :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Cum Kas 07, 2008 2:54 pm

Zeynep Hanım demiş ki,

''Sıcak samimi bir ortam olacagını düşünüyorum. Forumun tüm gerginliğinden ve stresinden esama kalmayacak.''

Forumu gergin ve stresli mi son zamanlarda sizce,o kadar da olacak aslında kocaman forum değil mi?

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Cum Kas 07, 2008 4:06 pm

:) Forum 10 numara... çeşitli fikir ve düşüncelerin paylaşıldığı forumda gerginlikte olur streste olur mizahta olur..hele hele bu forum biz Demircililerin forumu ise kaçınılmaz...

Üyeler buluşma yemeğinde çoook farkı şeyler paylaşacağımızı düşünüyorum..hani biz bize dostca kardeşce..Muhabbet ve sohbetin tadına doyum olmayacak mütevazi bir akşam yemeği...ayrıldığımızda hepimiz için güzel bir anı kalacak.

Üzülmeyin canım.. gidenler gitmeyenlere anlatır... :D kimbilir belkide sizlere ordan canlı bağlanırız ::icon1::olmaz:: Hmm inandırıcı gelmedi dimi..

neyse uzatmayayım... :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cum Kas 07, 2008 11:00 pm

Abla söyle sok bir baslik atalim canli canli yayin diye,niye birileri gibi bizde beceremeyizmi? :D :)

Kullanıcı avatarı
demet_kandogmus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demet_kandogmus » Cmt Kas 08, 2008 11:21 am

Ugur Ozdemir yazdı:Abla söyle sok bir baslik atalim canli canli yayin diye,niye birileri gibi bizde beceremeyizmi? :D :)
[font=Comic Sans MS]mütevazi bir yemek diyor zeynep abla sevgili uğur abi...DURDUK YERE KOMİKLEŞMEYELİM :wink: [/font]
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Çrş Kas 12, 2008 6:46 pm

Sevdiğim en özel mekanlardandır İBB Tesisleri.
buluşmadan bir sonraki hafta abim evleneceği için çok ciddi şekilde telaşlıyız esasen ailece gelmekten hoşnut olacağımız bir toplantı ama sanırım nasıl geçtiğini okumakla yetineceğiz bu defa...

iyi eğlenceler : )
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Kas 12, 2008 7:25 pm

Gülesevdalı,

Hmmm bizimde düğünümüz var... zira bu güzel ortamda güzel insanlarla olmak birkaç saatliğinede olsa değer diye düşünüyorum.

Hee teklif var israr yok :) zaten tüm üyelerimize zamanından önce forum üzerinden duyuruldu..herkes davetli ..

Pazar gününe birkaç gün kaldı, yaşayacagız göreceğiz, niyetlerimizi rabbim biliyor.İnş. bu buluşma hepimiz açısından hayırlara vesile olur .

Rabbime söyle dua ediyorum: " YArabbi ! samimiyetsiz ve art niyetli kullarını bu davette bulunmayı nasip etme"

Hadi hayırlısı bakayım :)

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Çrş Kas 12, 2008 8:12 pm

gecen aklıma geldı bız gencler sız yaslılarlamı oturcaz yemekte ::kiki:: ::kiki::
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
selemenlihamza
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen selemenlihamza » Çrş Kas 12, 2008 8:39 pm

zeynep yazdı:Gülesevdalı,

Hmmm bizimde düğünümüz var... zira bu güzel ortamda güzel insanlarla olmak birkaç saatliğinede olsa değer diye düşünüyorum.

Hee teklif var israr yok :) zaten tüm üyelerimize zamanından önce forum üzerinden duyuruldu..herkes davetli ..

Pazar gününe birkaç gün kaldı, yaşayacagız göreceğiz, niyetlerimizi rabbim biliyor.İnş. bu buluşma hepimiz açısından hayırlara vesile olur .

Rabbime söyle dua ediyorum: " YArabbi ! samimiyetsiz ve art niyetli kullarını bu davette bulunmayı nasip etme"

Hadi hayırlısı bakayım :)
Amin Zeynep Abla inş. Hayırlı Güzel Hoş Muhabbetler Olur
Radyo ISGESUR _Dj_SeLeMeNLiHaMzA

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Kas 12, 2008 8:39 pm

KIYMET_OZDEMIR yazdı:gecen aklıma geldı bız gencler sız yaslılarlamı oturcaz yemekte ::kiki:: ::kiki::
yoook canıım :D siz gençlere ayrı masa rezerve ettik... artı saz ekibi,darbuka kıymet Hn. hangi sanatcıyı isterdiniz ::hihi::
::hepsi:: yemek menösünüde verde size karşı mahcup olayalım hee ne dersin.

Kıymeeeeeeet :)

Kullanıcı avatarı
gulesevdali
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gulesevdali » Çrş Kas 12, 2008 9:38 pm

Nasip diyelim ablacım, biliyorsun seninle hasbihal etmekten ne kadar keyif aldığımı.

benim için kimlerin geleceği çok önemli şööyle bir listeyi görsem, bilsem : )))

ayrıcaa kıymete katılıyorum : )

birde saz, darbuka pek tarzım değil ?????? hani bir neyzen gelirse değmeyin keyfime : ))

Hayrola diyelim inşaallah.
[font=Verdana]Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün....

-söylenen söz kalmaz muallakta, ya sağa yazılır ya sola-
[/font]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Kas 12, 2008 10:42 pm

Teşekkür ederim Gülesevdalı, :) bir kaç arkadaşımız geleceklerini tehadüt ettiler,fakat tüm samimiyetimle söyleyeyim kimlerin ne kadar samimi olduğu ancak yemekten sonra belli olacak. bakalım... görelim.. yanii bizler içinde süpriz olacak.

Neyzen: ah canım insan en son dakıkada mı haber eder, tüh daha önceden haberimiz olsaydı biçaresine bakardık..dur bi bakalım halletmeye çalışırız :)

Muhabbetle kalınız. :)

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Prş Kas 13, 2008 2:31 pm

tmm askere gidiyorum diye bana böyle bir organizasyon tertip etmenize hic gerek yoktu :D ama yinede sagolun 16 kasım da görüşmek üzere herkez kendine cici baksın ee artık bende bayramlıklarımı giyer gelirim :)
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

ebruli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ebruli » Prş Kas 13, 2008 6:36 pm

KIYMET BİZDE BU GENÇLERLE NE YAPARIZ DİYORDUM
TECRÜBE YOK CAHİL HER ŞEY TOZ PEMBE SORUN YOK NE KONUŞUCAN BU GENÇLERLE
NEYSEKİ ZEYNEP ABLA SORUNU ÇÖZMÜŞ.. ::orgu:: :wink:

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Kas 13, 2008 8:23 pm

Emrah,

Geleceğine çok sevindim. Bana göre yemek biraz daha anlam kazandı,aramızda askere uğurlayacağımız bir kardeşimizin olması çok güzel :)

Ebruli,

Oooo neler neler konuşacağız, merak etmeyin neşeli eğlenceli bir ortam olacağı kesin :) Siz bizi ne zannediyorsunuz.. Gençler bizim enerjimize yetişebilecek mi doğrusu merak ediyorum :D

Kıymet,

Bu kutuplaşmayı sen çıkardın.. şayet orda bir kıyıda sus pus oturursan artık gerisini sen düşün.. ::byeee::

PAZAR OLA HAYIR OLA :wink:

Kullanıcı avatarı
selemenlihamza
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen selemenlihamza » Prş Kas 13, 2008 8:30 pm

Zeynep Abla

Şenol Şahinde inş bizlerle beraber olacak bu güzel ortamda
Radyo ISGESUR _Dj_SeLeMeNLiHaMzA

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön