İstanbul üyeler buluşma yemeği 1

Site hakkında görüş ve önerilerinizi buradan aktarabilirsiniz. Aynı şekilde site kurucusu herkese yapılacak genel duyurularını buradan yapar.
Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen volt60 » Pzt Eyl 22, 2008 9:01 am

galeria çok sıradan ... marinayada giriş yasak yılmaz abi .... kaç kişi gelir buna göre yer belirlenir
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Eyl 22, 2008 9:45 am

volt60 yazdı:galeria çok sıradan ... marinayada giriş yasak yılmaz abi .... kaç kişi gelir buna göre yer belirlenir
Fatihçiğim dediğin doğru, senden ricam bizim üyelerden senin tarafta ulaşabildiğin kişi saysını ve olumlu olumsuzu bana PM / MSN den dönebilir misin?
bizim şirket taşınmadan önce Yeşilköy'de şirket kahvaltı ve toplantılarını verdiğimiz otel de olabilir. Gerçi Yeşilköy biraz tuzludur ama güzeldir. :)
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzt Eyl 22, 2008 3:37 pm

ahhh emre desme yarami kardesim ins. tartisiriz merak etme kardesim hemde sabaha kadar :) saka bir yana sohbet odasina gel tartisalim sitede imkan var 8) 8)
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
guezel_kiz88
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen guezel_kiz88 » Pzt Eyl 22, 2008 4:11 pm

neden galata köprüsünde bulusulmuyo ne güzel tr ye izine geldigimizde hep köprünün altindaki lokantalara gelirdik cay kave et türü ne bilim hertürlü yemek cesidi var ve güzelde manzarasi var

emre seninle gittigimiz yer nasildi iyi degilmiydi ?

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Pzt Eyl 22, 2008 8:18 pm

Ben bi yer tavsiye edicem biraz ağır gelebilir ama BEŞİKTAŞ YILDIZ PARKI İstanbul'un ortasında harika bir yer hem değişiklik olur... Yeşil ve Huzur dolu bir ortm..
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Eyl 22, 2008 8:52 pm

PlayerBoys yazdı:Ben bi yer tavsiye edicem biraz ağır gelebilir ama BEŞİKTAŞ YILDIZ PARKI İstanbul'un ortasında harika bir yer hem değişiklik olur... Yeşil ve Huzur dolu bir ortm..
Salih yer buluruz bir şekilde, sen etrafındaki (eskiler dahil) üyeleri yokla bakalım. Ne derler bu buluşmaya.. Gelmelerini isteriz. (Cevap PM den lütfen)
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Sal Eyl 23, 2008 12:32 am

kaç kişi gelir buna göre yer belirlenir demiş: Fatih

haklısınız normalde kişi sayısına göre yer ve mekan tesbiti yapılır. Lakin kaç kişinin geleceğini tesbit etmek imkansız gibi birşey...Malum herşerde olduğu gibi, bizler birbiri aramızda koordine olamadığımız için tersden yapmayı daha doğru buluyorum.

İlk önce yer ve mekan' da hemfikir olalım..

Özellikle genç arkadaşlarımı kutluyorum konuya ilgi gösterdikleri için. İnanın tüm samimiyetimle söylüyorum ..şayet böyle bir organızasyonu başarabilirsek hepimizin menfeatine olacaktır. Bazı önyargıların değişmesine vesile olacaktır.

Amaç ve gaye : Büyük bir masa başında toplanıp, çaylarımız yudumlarken fikir ve düşüncelerimizi karşılıklı paylaşmak dikkat ediniz (tartışmak) demiyorum :) forumda yeterince tartışıyoruz.

Çaylar benden.. kekler börekler kimden.. hadi tatlılarda ADMİN' den olsun :D

Sevğiyle ve muhabbetle kalınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

halit_misirli
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen halit_misirli » Çrş Eyl 24, 2008 10:37 am

TAKDİR EDİLECEK BİR ORGANİZE BU ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
organize işleri bazen baş ağrıtır ama tatlı bir ağrıdır.
ben inanıyorumki bu organizeden sonra 2-3 ayda bir tekrarlanması konusunda taleplerin olacağı bir organize olacak
hepinize başarılar diliyorum saygılar sunuyorum
TOKATLI OLMAK BİR BAŞKA
TOKATLI OLAN DOYMAZ AŞKA [font=Arial][/font]

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Sonuç

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Eyl 24, 2008 11:08 am

Arkadaşlar sonuca ulaşmak adına bayramdan sonra yapılacak bu buluşmamızla ilgili birkaç duyuru yapmak istiyorum ;

1- Bu davet ve buluşma sadece (aktif / pasif) tüm DemirciliSelemen.Com üyeleri içindir. İsteyen üyemiz ailesi ile gelebilir.
2- Katılabilecek üyelerimizden alttaki numaraya üye adı, gerçek adı ile kaç kişi katılacağını belirten SMS göndermelerini rica ediyoruz.
3- Buluşma inşallah iki bayram arasında bir hafta sonu olacak. Bu Ekim ayı içindeki bir hafta sonu da olabilir.
4- Buluşma yeri gençlere ve çocuklu ailelere uygun Yenibosna - İkitelli - Şirinevler - Havalimanı civarında bir yer olacak.
5- Ulaşım için ihtiyacı olanlara birbirimiz yardımcı olacağız.
6- Buluşmanın içeriği sadece tanışma ve bir sonraki buluşma için randevulaşma olacak.
7- Dekader'den bu buluşma ile ilgili bu saatten sonra tek beklentimiz, dernekten sitemize üye olanların aynı diğer üyelerimiz gibi katılımlarıdır.
8- Her halukarda bu mütevazi, özel, samimi bir merasimdir.

SMS Gönderilecek no : 0530 408 09 40
Bu SMS için son süre : Bayram tatili boyunca.
Örnek SMS1 : "yilmaz.sahin, Yılmaz Şahin, Ailemle 3 kişi katılmak istiyorum"
Örnek SMS2 : "murat_efe , Murat Taşyürek, tek geleceğim"

Arkadaşlar, bu forum ve site kurulduğunda beri çok şeyler gördü. Biz samimiyetimize inanan ve samimi olduğuna inandığımız herkes için buradayız. Üyelerimizin ve dolayısıyla forumumuzun memleket için ne kadar kıymeti bir oluşum olduğunu artık herkes biliyor. Çünkü asıl kıymetli olan Demircili'li, vatanını millletini seven samimi, DemirciliSelemen.Com üyeleridir. Bizimde artık kendi aramızda yüz yüze buluşma vaktimiz gelmiştir. Bilerek daha samimi ve pratik olacağını düşünerek üyelerin bize SMS ile dönüş yapmalarını rica ettim ki, herkesin bir cep telefonu var ve bu işlerde irtibat en önemlisidir. Bu sayede ben üyelerimize ait bir iletişim dosyası oluşturacağım. Bundan sonraki organizasyonlarda hepinize toplu SMS ler çekebiliyor olacağım. Zaten ben de sizleri elimden geldiğince arayıp bilgilendirip koordine edeceğim. SMS çekmek için bayram tatili süresini zaman biçtik ama şimdiden niyeti belli olan arkadaşlar lütfen hemen SMS çeksinler.

Teşekkürler.

Bu konunun bundan sonraki yorumları için yeni konu başlığına geçebilirsiniz : http://forum.demirciliselemen.com/viewtopic.php?t=2604"(İSTANBUL) ÜYELER BULUŞMA -1" YORUMLAR
"Söz uçar yazı kalır"

Kilitli

“SİTE HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ VE SİTE KURUCUSUNUN DUYURULARI..” sayfasına dön