Murat ŞAHİNKAYA (ile Demircili Okulumuz Hakkında)

Demircili'nin Gençlik Yapılanmaları, Gençlerimizin Organizasyon ve Fikirleri, Demircili'linin Eğitim ve Öğretimi...
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Murat ŞAHİNKAYA (ile Demircili Okulumuz Hakkında)

Mesaj gönderen zeynep » Pzr Mar 22, 2009 12:01 am

Murat Bey,

Öncelikle kasabamıza hoşgeldiniz yeni görevinizde başarılar dilerim. Biraz kendinizden bahs edermisiniz sizi yakından tanıyabilirmiyiz. Kasabamızı nasıl buldunuz :)

Elif Hanım size de çok teşekkür ederim bizleri önemli konularda haberdar ettiğiniz için.

Sağlıcakla kalınız.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: Murat ŞAHİNKAYA (Öğretmenim hoşgeldiniz)

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzr Mar 22, 2009 5:19 pm

Murat Bey,

Kasabamıza hoş geldiniz.Hayırlı ve uğurlu olsun,görüşmek dileiği ile........

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Pzr Mar 22, 2009 6:52 pm

murat öğretmenim kasabamıza hoşgeldiniz.yeni yer ve görevinizde başarılar dilerim.
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

duygu.ogretmen
Aktif üye
Aktif üye

Mesaj gönderen duygu.ogretmen » Pzr Mar 22, 2009 7:38 pm

okulumuza hoşgeldiniz hocam hayırlı olsun.. dilerim elinize aldığınız meşalenin kutsallığına inanır ve daha ileriye taşıyabilmek için yüreğinizi ortaya koyar başlattığımız mücadeleye devam edersiniz.. her türlü zorlukta yanınızda olduğumu bilmenizi isterim.. size sınıfımı, okulumu değil çocuklarımı bıraktım; emanetinizdir, size güveniyorum.. BAŞARILAR..

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Sal Mar 24, 2009 8:12 am

sayın murat bey demirciliye hoşgeldiniz yeni görevinizde başarılar diliyorum eski dernek bşk.hacı ömer şahın inşallah tanışırız

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Kas 11, 2009 11:09 pm

Murat Bey saygılar,
Demircili'deki okulumuzun, öğrenci mevcudumuzun ve güncel faaliyetler hakkında bizleri bilgilendirebilir misiniz? Bir de neredeyse her yıl (öğrenci sayısının düşüklüğü sebebiyle) ngündeme gelen okulumuzun kapatılması ve taşımalı (baydarlı / reşadiye) sistem eğitimle ilgili bizleri bilgilendirir misiniz? İşin bizzat merkezindeki bir eğitimci gözüyle Demircili okulumuzun kapatılması hayırlı mı olur? Bizi ayda 1 de olsa bilgilendirirseniz seviniriz.Teşekkürler
"Söz uçar yazı kalır"

murat.sahinkaya

Mesaj gönderen murat.sahinkaya » Çrş Kas 11, 2009 11:31 pm

yılmaz bey şu an okuldaki resmi kayıtımız 1-2-3.sınıflar toplam 11 kişidir.her yıl gündeme gelen okulumuzun kapatılması ve baydarlı ilköğretim okuluna taşınması öğrenci sayımız düşük olduğu sürece her zaman gündemde olacaktır.ben bi eğitimci olarak çocukların birleştirilmiş sınıflarda eğitim almasından yana değilim.hem öğrenci açısından hem de öğretmen açısından birleştirilmiş sınıfın sıkıntılı olduğu kaatindeyim.çünkü okulumuz eğer taşımaya geçerse baydarlı ilköğretim okulunda çocuklarımız müstakil sınıflarda eğitim alacağından daha faydalı olacağı kanaatindeyim.hayırlı olurmu derseniz ben eğitimci olarak çocuklar açısından baktığım için duruma bence hayırlı olur ama kasaba açısından baktığımız zaman onu ben bilemem.ben burda çünkü çocuklarımı düşünmek zorundayım.ama şu dönemlerde çocuklar taşımaya geçmezse baydarlı ilköğretim okulununda kapanması sözkonusu.çünkü baydarlı ilk. okulunda öğrenci sıkıntısı mevcut şu an.onlarda sayıyı tamamlayamadığı zaman süreç bizim için olumsuz olacaktır.çünkü bu sefer baydarlıya şu an taşımaya giden 4-5-6-7-8.sınıflardaki öğrencilerimiz reşadiyeye taşımalı olarak yatılı bölge okuluna gitmek zorunda kalacaklardır.o bakımdan düşünüldüğünde iki kasaba içinde hayırlı olacaktır.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Cum Kas 13, 2009 3:13 pm

murat.sahinkaya yazdı:yılmaz bey şu an okuldaki resmi kayıtımız 1-2-3.sınıflar toplam 11 kişidir.her yıl gündeme gelen okulumuzun kapatılması ve baydarlı ilköğretim okuluna taşınması öğrenci sayımız düşük olduğu sürece her zaman gündemde olacaktır.ben bi eğitimci olarak çocukların birleştirilmiş sınıflarda eğitim almasından yana değilim.hem öğrenci açısından hem de öğretmen açısından birleştirilmiş sınıfın sıkıntılı olduğu kaatindeyim.çünkü okulumuz eğer taşımaya geçerse baydarlı ilköğretim okulunda çocuklarımız müstakil sınıflarda eğitim alacağından daha faydalı olacağı kanaatindeyim.hayırlı olurmu derseniz ben eğitimci olarak çocuklar açısından baktığım için duruma bence hayırlı olur ama kasaba açısından baktığımız zaman onu ben bilemem.ben burda çünkü çocuklarımı düşünmek zorundayım.ama şu dönemlerde çocuklar taşımaya geçmezse baydarlı ilköğretim okulununda kapanması sözkonusu.çünkü baydarlı ilk. okulunda öğrenci sıkıntısı mevcut şu an.onlarda sayıyı tamamlayamadığı zaman süreç bizim için olumsuz olacaktır.çünkü bu sefer baydarlıya şu an taşımaya giden 4-5-6-7-8.sınıflardaki öğrencilerimiz reşadiyeye taşımalı olarak yatılı bölge okuluna gitmek zorunda kalacaklardır.o bakımdan düşünüldüğünde iki kasaba içinde hayırlı olacaktır.
Murat Hocam,
Öncelikle bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Kısaca Eğitim açısından birleştirilmiş sınıflarla eğitim kalitesinin düşük olduğunu ama belde olarak okulun kapatılmasının iyi olmayacağını anlıyorum. Peki Baydarlı ve Demircili iki belde ve çevre köyler eğitim ve idarecileri bu konuda bir toplantı yapıp okul aile birliklerini de bu toplantıya alıp konuyu görüşmede fayda olur mu acaba? Yoksa MEB konuyla ilgili vereceği kararı beklemekten başka çare yok mu? Bu konuyu gündemde tutmak istiyorum çünkü beldemizde okulun kapatılması belde prestiji açısından hiç de iyi olmayacak gibi geliyor bana. Mevcut imkanlarımız ve sorunlarımız hakkında da bizi bilgilendirirseniz seviniriz. Gelecek sene mezun olacak yada Baydarlı'da eğitimine devam edecek üst sınıd öğrencileri ve yeni kayıt yaptıracak öğrenci saymız belli mi?

NOT: Bu konuya okulumuzdan mezun olmuş, Demircili'de okulumuzda bir yakını okuyan / okuyacak / okuyabilecek forum üyelerimizin iştirakini rica ederim.
"Söz uçar yazı kalır"

duygu.ogretmen
Aktif üye
Aktif üye

Re: Murat ŞAHİNKAYA (ile Demircili Okulumuz Hakkında)

Mesaj gönderen duygu.ogretmen » Pzr Şub 28, 2010 8:09 pm

bildiğim kadarıyla 22 şubatta murat hocamız eş durumundan yararlanarak tayin olup demircili ilköğretim okulundan ayrılmıştır. sayın demircili halkı lütfen bu konuda sessiz kalmayın. çünkü milli eğitim bakanlığı ara atamaları kaldırdı.. bu oluşan boşluklar nasıl dorldurulacak bir bilgi yok.. yanlış biliyorsam lütfen düzeltin ama doğruysa da sessiz kalmayın.. çocuklarımız bir dönemi boş geçirmesin.. bu durumu ağırlığınızı ortaya koyarak ortadan kaldırabilirsiniz..

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: Murat ŞAHİNKAYA (ile Demircili Okulumuz Hakkında)

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Mar 08, 2010 10:38 pm

Demircili Kasabasına Kızılcaörenli emekli bir öğretmenimiz vekaleten geldi.Bakalım bundan sonraki gelişmeler nasıl olacak hep beraber göreceğiz...

“DEMİRCİLİ GENÇLİK ve EĞİTİM” sayfasına dön