ANIM ???

Şiir, kitap, film, müzik, gösteri önerileriniz ve çeşitli röportajlar bu başlık altında. Ayrıca sanatsal olsun olmasın şiirlerinizi, okuduğun kitap ve roman yorumlarınızı, gittiğiniz tiyatro oyunları ve sinema filmleri hakkındaki öneri görüşlerinizi buradan aktarabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

ANIM ???

Mesaj gönderen zeynep » Pzt Ağu 07, 2006 12:46 am

selamün aleyküm!

tabiki ben iskevsürde yasamadigim icin malesef sizlerle paylasacak anim yok,fakat büyüklerim yasamis oldugu cok ilginc bir okadar`da komik anilarini dinleyerek büyüdüm .
Son 3 yildir kasabaya kisa dönemli tatil icin geliyorum beni düsündüren, üzen vede güldüren olaylar`la karsilastim

muhabbetle kalin
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
KIYMET_OZDEMIR
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen KIYMET_OZDEMIR » Cum Haz 08, 2007 12:01 pm

Zeynep hanım demişki:
selamün aleyküm!

tabiki ben iskevsürde yasamadigim icin malesef sizlerle paylasacak anim yok,fakat büyüklerim yasamis oldugu cok ilginc bir okadar`da komik anilarini dinleyerek büyüdüm .
Son 3 yildir kasabaya kisa dönemli tatil icin geliyorum beni düsündüren, üzen vede güldüren olaylar`la karsilastim
ama anılardan bahsetmemişsınizzzzz
Güzel konuşmanın sırrı, lüzumsuz sözleri terk etmektir

Cevizi kırıp özüne inmeyen,hepsini kabuk zanneder.

Kullanıcı avatarı
salih.cinar
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen salih.cinar » Pzt Haz 11, 2007 6:57 pm

EWET AMA ANILARINIZI YAZMAYI UNUTMUŞSUNUZ :(
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK, HADDİNİ BİL YETER...

Kullanıcı avatarı
ByUkaLa

Mesaj gönderen ByUkaLa » Çrş Haz 13, 2007 10:15 am

isteriz isteriz, bir adet anı isteriz :)

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Pzt May 19, 2008 1:31 pm

.
En son iskesurlu60 tarafından Cum Haz 13, 2008 11:01 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
nbt.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nbt.sahin » Pzt May 19, 2008 2:28 pm

HER İNSANIN MUTLAKA UNUTAMADIGI ANILARI VARDIR. HATIRLADIĞIMIZDA BAZEN GÜLERİZ BAZEN HÜZÜNLENIRIZ.

BENDE İLKOKUL ÇAĞLARIDAYIM. SANIRIM 1974 YILI O YILLARDA TV LER HENÜZ YOK. SİNAMAYA GİDERDIK. REŞADİYE DE HERKES BİRBİRINI TANIRDI. SİNAMACI DA BABAMIN SAMIMI ARKADAŞI. ABLALARIMIZ ARKADAŞLARI İLE GRUP OLARAK SİNAMAYA GIDERLERDI, TABI BENDEN GIZLI. ANNEM DE BIZI KIZLARI SİNAMADA KACIRIYORLARMIŞ DIYE KORKUTURDU. BIRGÜN ABLAMLARIN SİNAMAYA GİTTİĞİ HABERİNİ ALDIM KİMSEYE SÖYLEMEDEN BENDE SİNAMAYA GIRDİM BIR KÖŞEYE OTURDUM. ARADAN YARIM SAAT GECMEDEN ARKADAN BIR KOL BENI KUCAKLAMASIYLA SİNAMA IZLEMEYE DALMIŞ HALK BENIM CIĞLIKLARIMLA UYANDI.BENIDE KACIRCAKLAR KORKUSU VAR YA BENI KUCAKLAYAN AMCA KENDINI YANITIYOR, ABLAM BANA KORKMA SENI
BENIM YANIMA GETIRIYOR DIYE BANA SESLENMESI İLE KENDİME GELDİM. AMA SİNAMAYIDA ÇIGLIKLARA BOĞDUM. TABİ EVE GELDİĞİMDE HESAP SORULDU .

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Re: ANIM ???

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Çrş Şub 25, 2009 11:33 pm

::orgu:: 9yada 10 yaşlarındaydım .demek ki okul tatilmişki haylazlık peşinde koşuyormuşum.

biz çocukken malum , büyükler küçükleri banyo yaptırır .bizde heralde büyük olmayı istedik.
bilmem hangimizin planı . karar verdik ,bizde bir çocuk yıkayıp büyük olacaktık.neyse komşumuzun ( yaşı 2 yada birbuçuk tam hatırlamıyorum )evden suyu aldık doğru bahçeye .çocuğuda çağırdık .zaten annesi de güvenirdi bize ::blush::
suları taşıdık çocuğu bi güzel yıkadık ,inanın su soğuk mu kaynarmı bilmiyoruz. ::hihi::
aradan fazla zaman geçmeden annesinin sesi geldi .dururmuyuz daha orda. ::dost::
oradan bir kaçış kaçtık ,arkamıza bile bakmadan :tos: sadece arkadan gelen taşların sesi geldi.çocukluk işte .komşunun gözüne bi zaman gözükmedik. ::isinirli:
tabiki ifademiz alındı!! ::bunepeki::
bir başkaydı o günler. ::aglaagla::
*** PAYLAŞMANIN ASALETİNİ ,BENCİLLİĞİN ÇİRKİNLİĞİNE DEĞİŞMEM ! ***

“ŞİİRLERİNİZ, KİTAP, ROMAN, RÖPORTAJLAR, TİYATRO, SİNEMA ve NOSTALJİK” sayfasına dön