zalimm ŞIRNAK'TA bağlandımm HAYATA

Şiir, kitap, film, müzik, gösteri önerileriniz ve çeşitli röportajlar bu başlık altında. Ayrıca sanatsal olsun olmasın şiirlerinizi, okuduğun kitap ve roman yorumlarınızı, gittiğiniz tiyatro oyunları ve sinema filmleri hakkındaki öneri görüşlerinizi buradan aktarabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

zalimm ŞIRNAK'TA bağlandımm HAYATA

Mesaj gönderen uA_HELL » Pzt Kas 05, 2007 12:40 am

yalnızlığa sitem etmiş 2güneşi gördüm KAYATEPEDE dokuzgece SİNAT VADİSİNİ IRAKIN ZAHO KENDİNİ SEYRETTİM SESSİZCE kalleş APONUN KIZKARDEŞİNE DÜĞÜN YAPTIĞI DÜĞÜN DERESİNİ SİYAH KAYAYI GÖRDÜM GÖZLERİMLE TERÖRİSTLER TARAFINDAN BASILAN ERCAN ŞAHİN ve ROKETLENEN TAŞDELEN KARAKOLLARINI IRAKTAKİ ÜST BÖLGELERİMİZİ TAŞKULE MEVZİLERİNİ DELİKAVAK BÖLÜĞÜNÜ AYNATEPEDEN SİLOPİNİN YOLUNU EZBERLEDİM HEPSİNİN ÇARESİZLİĞİNİ AKREP,KANCA,TANK,NİCON MEVZİLERİNİ HİLALİN ALT SIZMA YERLERİNİ ŞIRNAĞIN CEHENNEM OLDUĞUNU GÖRDÜM KÖROLASICA ŞIRNAKTA G.3 SİLAHINI HK33 Ü MG3 Ü BİKSİYİ KANASI KELEŞİ UÇAKSAVARI DOÇKAYI HAVANI KOBRA VE SKOSKİ HELİKOPTERLERİNİ GECEGÖRÜŞ DÜRBÜNLERİNİ TERMAL KAMERAYI KOCA SENSÖR ARAÇLARINI GÖRDÜM KÖR OLASICA ŞIRNAKTA GABAR VE CUDİ NAMAZ VE KATO GİBİ TERÖR DAĞLARINI BESTLER DERELERİ GENELKURMAY BAŞKANINI KARAKUVVETLERİ KOMUTANINI PAŞALARI ŞIRNAĞIN AĞASI TÜMGENERALİ GÖRDÜM KÖROLAICA ŞIRNAKTA BAŞINI TAŞA KOYUP YATMAYI KUMANYA KONSERVE VE TONBALIĞI YEMEYİ AKREP VE YILANLARLA YAŞAMAYI KELEŞ SESİYLE UYANMAYI GÖRDÜM KÖR OLASICA ŞIRNAKTA evet bunları yapan bilir yaşayan anlar biz bu vatan uğruna işte bu durumda hizmet ettik allahım ordaki askerelrimize güç versin çünkü askerliğin kralını oralardaki askerler yapıyor saygılar iyi haftalar BEN 13 GÜN MAHSUR KALDIM ŞIRNAKTA ÇIKAMADIK 13GÜN FAZLA ASKERLİK YAPTIK AMA HELAL OLSUN BU VATANA HERŞEYİMİZ FEDA OLSUN KOMANDOLAR VURULUNCA DEĞİL UNUTULUNCA ÖLÜRLER EMRE KAYA

mrt-7
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mrt-7 » Cum Oca 25, 2008 7:32 pm

aferin yegen :( bunları sen yaşadın sen bilirsin :lol:

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Sal Şub 19, 2008 7:37 pm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GZHTyNU010s[/youtube]

GÖRMEYİNCE HİKAYE GELİYOR İNSANA
BURANIN ŞIRNAK OLDUĞU
SİLAHLAR DAYANINCA ALNINA
ANLARSIN BURANIN ŞIRNAK OLDUĞUNU

ŞIRNAK-ULUDERE KIRSALI
DELİKANLI ADAMIN AYNAYA GEREKSİNİMİ YOKTUR!!!

Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen volt60 » Sal Şub 19, 2008 7:48 pm

helal komando yakışır sana kardeşim ---------------( tatbikat kralı .. tank pilotu leopardçıydık baba bizde ne yaparsın işte....)
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

slm

Mesaj gönderen merkez_60 » Sal Şub 19, 2008 7:52 pm

[font=Arial Black]yasamayan bılemez kuzen....hayatın ta kendısı o.[/font]
Resim

Kullanıcı avatarı
volt60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen volt60 » Sal Şub 19, 2008 7:57 pm

Resim
YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )
aklım çok uzaklarda türkiye sınırları içinde istanbul sınırları dışında

GERÇEKLER ACIDIR GERÇEĞİM ACITIRIM....(İSTANBULUM)

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Sal Şub 19, 2008 8:47 pm

sende süpersin kanka herbabayiğit tank kullanamaz HER ASKERDE KOMANDO OLAMAZ bu böle işte :)

çılgın tankçı volt60

Kullanıcı avatarı
5YAGMUR5
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 5YAGMUR5 » Sal Şub 19, 2008 10:19 pm

[font=Comic Sans MS]ASKERLİK ZOR.ALLAH BÜTÜN ASKERLERİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.[/font]

Kullanıcı avatarı
uA_HELL
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen uA_HELL » Sal Şub 19, 2008 11:35 pm

askerlik çoğu yerde kolaydır çünkü çarşı izinleri hertürlü sosyal aktiviteleri vardır heristediklerini yaparlar ama ben şırnakta yaptığım için demiyorum gerçekten şırnakta çarşı izini yok sosyal bi faaliyet yok internet yok insan yüzü göremiyoz yani bir televziyon var tabi onuda operasyonlara gitmekten izleyemiyoduk geliyoduk yorgun argın yatıyoduk yani rahatta uyuyamıyoduk çünkü 4 biryanı terörle çevrilmiş şırnakta hayatta kalmak sağsağlim gelmek yani allahın belkide bir lütfu daha 20 yaşında çatışmaya giriyosun gençliğinin baharında ama tabi bunlar anlatılmaz yaşamak lazım ben yaşadığım halde şuan rüyaymış gibi gelio çok çektik 1hafta gabar da kaldık bir hafta kumanya yedik saatlerce yürüdük hergün başka dağa geçip pusuya yatıyoduk ama bi okadarda maceralıydı başınızı ağrıttım elimde değil azda olsa içimi döktüm

cyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen cyildiz » Çrş Şub 20, 2008 9:24 am

ua_HELL ASIL ASKERLİĞİ SEN YAPMISSINN
[font=Comic Sans MS]EğEr kÜçÜkKeN bİlgİ AğAcInI DiKmSsEnİz BüYüyÜnCe GöLgEsİnE SıĞıNaCAğInIz biR AğAcInIz oLmAyAcAkTıR[/font]

“ŞİİRLERİNİZ, KİTAP, ROMAN, RÖPORTAJLAR, TİYATRO, SİNEMA ve NOSTALJİK” sayfasına dön