Özlemimsin ....

Şiir, kitap, film, müzik, gösteri önerileriniz ve çeşitli röportajlar bu başlık altında. Ayrıca sanatsal olsun olmasın şiirlerinizi, okuduğun kitap ve roman yorumlarınızı, gittiğiniz tiyatro oyunları ve sinema filmleri hakkındaki öneri görüşlerinizi buradan aktarabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Özlemimsin ....

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Eyl 18, 2007 12:23 pm

Şu anda cok uzaktasın, beni düşünüyor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni düşündüm bugün, hiç aklımdan çıkmadın, attığım her adımda, yaktığım her sigaramdaydın....
Seni öyle cok özlüyorum ki, zaten cok uzaklardaydın, bugün klevyeme dokunan parmaklarım bile sana kavuşamadı...Bugün bir başka hüzün çöktü yüreğime, ne yapsam ,ne etsem silinip atılamadı.

Seni şimdiden öyle çok özledim ki...İçim acıyor, sanki anlamsız bir keder çöreklendi yüreğime, gitmek bilmiyor...

Seni öyle çok seviyorum ki, istersen sor bugün benimle olan yüreğime akan gözyaşlarıma sor istersen, yüreğime sor, giderken yanına aldığın yüreğime sor, anlatsın seni ne çok sevdiğimi....ne cok özlediğimi...

Seni öyle çok özledim ki, sanki bugün yine şehir benimle ağladı...Gözyaşlarım yağmurun kilere karıştı....hava kasvetli, ben bir büyük acı.. senden başka kim bilebilir, çektiğim bu sancıyı?

Yürüdüm yağmur da, ellerim üşüdü yine....

Gözyaşlarım, yağmura karıştı....Yüreğim ise sıcaktı, Giderken yanında götürdüğün için o hep ılık bir sevda sıcaklığındaydı.....

Biliyor musun? ne zaman biri bana canım dese, senin seslenişin kulaklarımda çınlıyor, irkiliyorum, mutsuz musun gene? Gene yüreğin mi acıyor diye düşünüyorum...Ne zaman yalnız birini görsem, senin suliyetin sanıyorum, ne zaman bir ayak izine takılsa gözlerim, yüreğime geldiğin günler de bıraktığın ayak izleri aklıma geliyor, ürperiyorum.....

Yokluğunda neleri yitirdim... sen yoksan, gül güzel kokmuyor eskisi gibi, ne de güneş içimi isitiyor, ne de yağmurdan sonra toprak kokusu geliyor burnuma, buram buram...
Yokluğunda neleri yitirdim, sen yoksan artık gülüşüm bile içten değil, şen kahkahalar atanlara imreniyorum hanidir...sen yoksan, ipekler bile dalıyor bedenimi, sakin yanlış anlama.. sitemin sana değil bebeğim, sitemim aşka...

Sana aşık olmasam, sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdım, sen, sen diye yakarıp, sabahlara kadar yıldızları saymazdım...Görüyor musun yokluğunda neleri yitirdim..ama sitemim sana degil...sitemim AŞKA!!!

SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BEN SADECE SENİ SEVMESİNİ BİLİRİM...

Dosya ekleri
zlemimsinhh5pf1.gif
zlemimsinhh5pf1.gif (72.46 KiB) 4304 kere görüntülendi
Resim

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Sal Eyl 18, 2007 1:53 pm

ADINI HASRET KOYDUM

Adını hasret koydum
Geleceğin yok senin
Gittiğin o yerlerden
Döneceğin yok senin

Toprak oldum yolunda
Neler çektim uğrunda
Pişman ettin sonuda
Bileceğin yok senin

Ümit olsun içime
Işık olsan geceme
Yağmur olsan bahçeme
Yağacağın yok senin.

Ağıt yaksam dilime
Roman yazsam halime
Ellerini elime
Vereceğin yok senin

Vazgeçtim artık senden
Söyle ne gelir elden
Ayrılığı gönülden
Sileceğin yok senin.
Dosya ekleri
seni_ozledim12.jpg
seni_ozledim12.jpg (29.41 KiB) 4294 kere görüntülendi
ozlem012.jpg
ozlem012.jpg (39.81 KiB) 4296 kere görüntülendi
ozlem021.jpg
ozlem021.jpg (67.72 KiB) 4298 kere görüntülendi
En son merkez_60 tarafından Sal Eyl 18, 2007 1:56 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Eyl 18, 2007 1:55 pm

SÜPER Bİ UYUM SÖZ KONUSU
ELEMTEREFİŞKEMGÖZLERE ŞİŞŞŞŞ :):):)
Resim

Kullanıcı avatarı
mehtap25_60
Aktif üye
Aktif üye
İletişim:

Mesaj gönderen mehtap25_60 » Sal Eyl 18, 2007 3:24 pm

SEN GİTTİKDEN SONRA ÖĞRENDİM...EN SEVDİĞİN ŞARKIYI....
OYSA PAYLAŞMADIĞIMIZ NE ÇOK ŞEY VARMIŞ.........
ŞİMDİ İSTESEKDE >>>KAVUŞAMAMAZLIĞIN<<< ACISI VAR YÜREKLERİMİZDE.......
BİR HAYALDİN .......
ŞİMDİ......
Bİ HAYALLE UYUYUP
Bİ HAYALLE UYANMAK HER GÜNEŞLİ GÜNE..............

SANA BAKAR GİBİ BAKMAK BİR ÇİFT YABANCI GÖZE......
ACIDIR BİLİRSİN......
BİLİRSİNDE SENDE BAKARSIN BE MAHUR GÖZLÜM ...................

YILLARIN UMUTSUZ SANCISI SARMIŞKEN İÇİMİ
Bİ KERE DAHA ELVEDA DEMEK ZORUMA GİDİYOR...........
BİLİYOSUN DİMİ.....
SEN
HEP
BENİMDİN
BENİMSİN......................................................
Resim

“ŞİİRLERİNİZ, KİTAP, ROMAN, RÖPORTAJLAR, TİYATRO, SİNEMA ve NOSTALJİK” sayfasına dön