GiTTiĞiN GüNDeN BeRi_iÇiMDeKi ÇoCuĞu DiNLeMiYoRuM...!

Şiir, kitap, film, müzik, gösteri önerileriniz ve çeşitli röportajlar bu başlık altında. Ayrıca sanatsal olsun olmasın şiirlerinizi, okuduğun kitap ve roman yorumlarınızı, gittiğiniz tiyatro oyunları ve sinema filmleri hakkındaki öneri görüşlerinizi buradan aktarabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
CaSuSs

GiTTiĞiN GüNDeN BeRi_iÇiMDeKi ÇoCuĞu DiNLeMiYoRuM...!

Mesaj gönderen CaSuSs » Sal Ağu 14, 2007 3:53 pm

[font=Comic Sans MS][align=center]Gittiğin günden beri içimdeki çocuğu dinlemiyorum, sus pus her şey…Artık dört duvar arasında körebe oynuyorum yalnızlığımla.Gittin taş kesildi kirpiklerim, göz bebeklerimden tek bir damla yaş düşmüyor, düşmüyor topraklara.

Oysa bağırımı ikiye ayırıp bir baksan yüreğime, canımın ne kadar acıdığını o zaman anlardın. Görmüyorsun gözbebeklerimin kuruyup yüreğimin delice ağladığını. Yağmurlarla yarışa girdiğim tel tel yalnızlığıma hediye ediyorum yüreğimin çığlıklarını..

“Erkek adam ağlamaz” sözüne inat yüreğim kan ağlıyor her gece.Yüreğimden akan her damla senin mutluluğuna duacı olsun.Yalnızlığın ayak ucuna düşen her kelimem sana helal-i hoş olsun…Çünkü ben gidişine ömrümü adayacak kadar sevmiştim seni. Ve hala çok seviyorum…
Belirtmeden geçemeyeceğim sevgili..! Giderken sadece bendeki seni götürmedinki. Kara kışa inat yüzüme o baharları serpiştiren o kız çocuğunu, buram buram rüzgarların yüreğimin derinliklerine esen yağmur kokusunuda götürdün yanında. Gitmiştin gözyaşlarımı elimle silememişken. Şimdi hangi mevsimin hangi baharını yaşamaktasın, hangi rüzgarın koynunda yaralarını sarmaktasın bilmiyorum, bilmekte istemiyorum. Bildiğim tek bir şey var Sen Hala Bendesin...

Giden sen olmana rağmen bendeki, yüreğimdeki adın hiçbir zaman değişmedi. Adımı unutsanda bendeki ölümsüz sevdan hiç bitmedi. Yalınayak yürüyorum dikenlerin üzerinde, acılarımı acılarınla devşiriyorum ilelebet öyle olacak… Anla sevgili yalnızlığın dururken kapıda kan bürümüş çığlıklarımı ıslatıyorum göz yaşlarımla..

Mutlu olman benim yaşama sebebim sevgili..! Yalnızlığın dururken kapıda kan bürümüş çığlıklarımı ıslatıyorum karanlıklarda..Bensiz uzaklarda mutlu olman benim yaşama sebebim sevgili son sözüm bu, her zaman gülümse ne olur.Acılarına kefil olmuşken ne olur gülümse hayata. Gülüşlerin mutluluklara adanmışken sen her zaman hayatı sev ve hiçbir zaman ağlama sevgili..!

Çünkü; Mutlulukların yaşama sebebimken, gözyaşların ölürken bedenimin örtüldüğü kefen olur…!

(())[[_ ЄfK@Rıм_ΗдΤ_ک@FH@Đą _]](())[/align]
[/font]
[align=center][font=Comic Sans MS]XxxCaSuSsxxX
Resim
[/font]
[/align]

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Ağu 15, 2007 3:24 pm

SILEMESSEN üzerini KARALAYACAKCIN

paylasimin icin tesekkürler. :)
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

“ŞİİRLERİNİZ, KİTAP, ROMAN, RÖPORTAJLAR, TİYATRO, SİNEMA ve NOSTALJİK” sayfasına dön