Filmin Adı:SÖNEN YILDIZ Çekim Yeri :DEMİRCİLİ Bilgi: tarkan

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Filmin Adı:SÖNEN YILDIZ Çekim Yeri :DEMİRCİLİ Bilgi: tarkan

Mesaj gönderen tarkan » Çrş Oca 13, 2010 2:08 am

Bütün Demircili Halkına Selamlar.Köyümüzün eşsiz güzelliğinin değerini tüm Türkiye'ye göstermek ve kültür alışverişinde bulunmak adına ALLAH nasip ederse Mayıs sonlarında gerçekleştireceğimiz "SÖNEN YILDIZ" adlı sinema filminin yaz çekimleri köyümüzde gerçekleştirilecektir...

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: İSKESÜR BİR SEVDADIR

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Çrş Oca 13, 2010 9:53 am

SEVGILI TARKAN KARDEŞİM E TEŞEKKRLER
YEREMIZDE BÖYLE BIR CEKIMIN YAPILMASINA COK SEVINDIM INŞALHAH YAZIN BIZLERDE ORADA OLURSAK YARDIMCI OLURUZ İSKESURUMUZ GECEKTEN TANITILMAYA DEGER BIR YERDIR HELE BIZIM SELENEN YAYLAMIZ DENIZ SEVIYESINDEN 1500 METRE YUKSEKDE OLMASI TAMAMEN DOGAL YAPISIYLA OKSİJEN MERKEZI EŞZIZ GUZELIGE SAHIP OLAN DAHA NICE YERLERI VARDIR ISKESURUN ADINI NERDEN ALDIGINI MERAK EDITIMDE ESKILERE SORDUM İSKEV İSMINDE BIR AGA VARMIŞ HERYAZ ORAYA GELIRMIŞ BIR SENE OKADAR COK KIŞ OLMUŞKI BIR TURLU KAR ERİMEMIŞ İSKEV AGA GELMIŞ YERLER TEPELER OVALAR KAR GERI DONMUŞ BIR ZAMAN SONRA GENE GELMIŞ BAKMIŞKI GENE KARLAR ERIMEMIŞ ŞTE OZAMAN KENDI KENDINE ŞOYLE DEMIŞ İSKEV SÜR GERIYE DEMIŞ GERIYE DÖNMUŞ BU DÖNUŞ ORANIN İSKESUR ADINI OLUŞTURMUŞ DERLER SEVGILI TARKAN KARDEŞİM İŞKESURUMUZUN GERCEKTEN COK ANLATILACAK HATIRALARI VAR İLERKI GUNLERDE PAYLAŞIRIZ ..ESKI DERNEK BŞK. ÖMER SAHIN

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Çrş Oca 13, 2010 11:55 pm

tarkan yazdı:Bütün Demircili Halkına Selamlar.Köyümüzün eşsiz güzelliğinin değerini tüm Türkiye'ye göstermek ve kültür alışverişinde bulunmak adına ALLAH nasip ederse Mayıs sonlarında gerçekleştireceğimiz "SÖNEN YILDIZ" adlı sinema filminin yaz çekimleri köyümüzde gerçekleştirilecektir...

Tarkan bey, filmin ana teması ne? konuyu biraz daha açabilirmisiniz.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Prş Oca 14, 2010 12:38 am

Hayatının en mutlu ve en güzel günlerini çocukluğunun geçtiği köyünde yaşayan,uzun yıllar köyüne ve ailesine dönemeyen fakat yüreğinin en sıcak yerinde her daim memleket hasretini taze tutan ve yakalandığı çaresiz bir hastalığın sonucunda sonsuz yolculuğuna kendi öz topraklarında kavuşmak isteyen dramatik bir öykü...

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Prş Oca 14, 2010 12:53 am

Saygıdeğer Ömer Hocam,düşüncelerin ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.Kültür Bakanlığına sunmuş olduğumuz projemizin kabul görmesi köyümüz adına beni mutlu etti.Yöremizin ve halen yaşatılan birçok değerlerimizin,gerek basın gerek medyada yeralması sizin gibi değerli insanların bu yolda attığı adımlar sayesinde kabul gördük.Oyüzden çekilecek olan bu projede sizlerinde katkısı olduğu düşüncesi içersindeyim ve onun için siz değerli büyüklerime çok teşekkür ederim.Yöremizin sosyo-ekonomik ve yaz turizmi bakımından da bir nevi gelişmesine yardımcı olacağını nacizane düşünüyorum çünkü bu film çekildikten sonra Yurt içi ve Yurt dışı gibi birçok sinema festivalinde gösterilecek.Bunun yöremizin tanıtımı açısından da önemli olduğunu düşünüyorum...Saygılar.

Kullanıcı avatarı
Demircili_kiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Demircili_kiz » Prş Oca 14, 2010 11:31 am

Basarilar dilerim Tarkan bey. ana fikri güzel gercekten yasanmis bir olay...Insallah Avrupada'da Yayinlanir'da bizimde Izleme sansimiz olur...

Basarilar dilerim....
Kendim qurßet eLde qönLüm SiLada !!!

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Prş Oca 14, 2010 2:23 pm

sevgılı tarkan kardeşim yöremızde şimdiye kadar böyle bir fılm cekımi olmadı aslinda bızim yöremız in demırcıiımız in ve selemenimiz in 600 yıllık tarıhı olmasına ragmen 1514 1515 çaldıran seferınden dönen yavuz sultan gıbı cıhan padişahı nın ismını taşıyan bir bedemız var bır selemenımız yaylamız var inan böle bir tanıtım olmadı gerçi son 10 yıdır festıvaller yapılıyor ama fazla bır tanıtım olmuyor inşallah bu film çekımınde daha iyi bir tanıtım olacaktır şimdıden sız lere başarılar diliyorum yöremızı daha iyi tanıma bakımından kasabamız dakı uc ınsanlarla istişare ve paylaşimar devam etmesı dılegıle allaha emanet olasınız hacı ömer şahın epınız e sagı sevgı ve selammarımı sunarım

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Prş Oca 14, 2010 5:51 pm

Tarkan Bey,

Bahsetmiş olduğunun projenin Demircili'de gerçekleşecek olması tanıtım adına Demircili tarihinde bir ilk olacaktır.Bu vesileyle kendi yöremizin kültürünü,yaşam değerini,sosyal ve kültürel gelişimini,ekonomik yapısını,Selimhan Yaylasını sergilemiş olacaksınız.Yörelerin ve mekanların tanıtılması,reklamının yapılması,cazip güçlü ve güçsüz yönlerinin ön plana çıkarılması,mevcut yapısının ileriki zamanlarda kazanacağı kimlik açısından büyük önem arzetmektedir.

Bizler yıllardır aynı eylem ve söylemler etrafında dönüp duran bir toplum haline geldik.Memleketimizi Demircili'yi unutup ,kendi kişiliklerimizi ön plana çıkarmaya çalıştık.Halbuki bunun yerine ortak çalışmalar yapıp,Demircili etrafında birleşip,Memeleketimiz üzerinden plan ve projeler üretmiş olsaydık bugün daha güzel değerlerimizi ön plana çıkarmış olacaktık.Bir yöredeki,toplumsal bilgi ve becerilerin,yeniliklerin hayata geçirilmesi o yöredeki insanların bilgi ve becerilerine kendilerini kanıtlamalarına,insan yetiştirip topluma insan sunmalarına bağlıdır.İşte bir Demircili'li olarak sizin sunmuş olduğunuz bu proje bunun en güzel kanıtıdır.Gerçekleşmese bile düşünce bazında dahi şahsen benim için önemlidir.

Önemli olan tanıtılması gereken yer; ulaşıldığında da bulunulan yerdir.Ben inanıyorum ki,Demircili gençliği eski geleneklerin yerine,kendi özgür iradelerini mutlaka bu topluma sunacaklardır.Bunların hayata geçmesinde hepimize önemli görevler düşmektedir.Kimi arkadaşlarımız tanıtım yapacak,kimi arkadaşlarımız konferans vercek,kimi arakadaşlarımız üretecek,kimi arkadaşlarımız eğitecek,kimi arkadaşlarımız yol gösterecek,kimisi stratejilerini ortaya koyacak bu sayede geleceğimizi daha anlamlı bir şekilde inşa etmenin yollarını arayacağız.

Bundan sonraki aşamalarda size başarılar diliyorum.İnşallah her şey gönlünüzce olur.Bizlere de bireyler olarak görevler düşüyor ise her zaman Demircili adına halisane niyetlerin yanındayız.

Mutlu, başarılı, sağlıklı güzel çekimler diliyorum..
.
.

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Prş Oca 14, 2010 7:37 pm

SEVGİLİ ERKAN ABİCİĞİM; O güzel yüreğinin sesiyle yazmış olduklarına katılmamak mümkün değil.Doğup büyüdüğümüz,bizi biz yapan topraklara hepimiz farklı şekillerde hizmet ederek ve her açıdan gelişmesini sağlayarak katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bizlere.İnşallah yapacağımız çalışma,tanıtım ve hizmet açısından örnek teşkil eder.Ben değil Biz olabilirsek birçok şeyin değişebileceğini mutlaka hep birlikte görürüz inşallah...Saygılar.

Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen zeynep » Prş Oca 14, 2010 9:31 pm

Ben değil Biz olabilirsek birçok şeyin değişebileceğini mutlaka hep birlikte görürüz inşallah.Demiş: tarkan

::alkis:: aynen katılıyorum
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Cum Oca 15, 2010 12:15 am

Allah muaffak etsin, memleketimizin tanitimina cok büyük katkilari olacagi kesin, Insallah hersey gönlünce olsun.

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Cum Oca 15, 2010 4:57 pm

A.S Kardeşim iyi dilek ve temennilerin için teşekkür ederim...

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Cum Oca 15, 2010 7:12 pm

Erkan abi çok teşekkür ederim desteklerin için.

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Cum Oca 15, 2010 7:16 pm

Beyaz bir uğraş...
Bu bizim,
Yaptigimiz....

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Cmt Oca 16, 2010 12:36 am

Erkan abiciğim tekrardan çok teşekkür ederim...

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Cmt Oca 16, 2010 12:41 am

Arkadaşlar özel mesaj gönderemiyorum nedenini bilen var mı?

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tarkan » Cmt Oca 16, 2010 6:47 pm

Sinema filmi gösterim tarihi henüz tam olarak saptanmadı.Ama büyük ihtimalle Allahtan birşey olmazsa 2010'un kasım veya aralık aylarında anlaşmalı olarak aynı anda almanya,fransa ve avusturya da da gösterime girecek.ilerki zamanlarda daha net olarak da tarihi yazabiliriz.çünkü dağıtım firmasıyla da ilintili olan birşey gösterime girecek olan ülkeler.

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Pzr Oca 17, 2010 9:33 pm

tarkan yazdı:Bütün Demircili Halkına Selamlar.Köyümüzün eşsiz güzelliğinin değerini tüm Türkiye'ye göstermek ve kültür alışverişinde bulunmak adına ALLAH nasip ederse Mayıs sonlarında gerçekleştireceğimiz "SÖNEN YILDIZ" adlı sinema filminin yaz çekimleri köyümüzde gerçekleştirilecektir...

ayakta alkışlıyorum sizi...
ve teşekkür ediyorum...

köyümüz için bundan daha iyisini yapamazdık.
filmin dramatik öyküsünün son derece duygusal olan türk milletinin ilgisini cekeceğinden şüphem yok.

umarım bürokratik bir engelle karşılaşmazsınız.
öyle bir durumla karşılaşacak olursanız haberim olsun lütfen...
saygılar.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Oca 19, 2010 2:04 pm

tarkan yazdı:Arkadaşlar özel mesaj gönderemiyorum nedenini bilen var mı?
Sevgili Tarkan,
Öncelikle yıllar sonra seninle memleketimizin forumunda tekrar karşılaşmak güzel. Aramıza hoşgeldin. "SÖNEN YILDIZ" film projesi memleketimiz ve memleket insanımız için de müthiş bir olay. Bunu ayrıca seninle görüşmek ve konuyu daha gündemde tutmak için internet ve yerel gündemde hatta genel medyada gereken bilgilendirmeleri yapmalıyız. İşe bizim sitede (www.demirciliselemen.com) da haber yapıp bu haber linkini (msn facebook diğer haber portalleri, vs...) ulaşabildiğimiz tüm noktalara ileterek başlayabiliriz. Elimden geleni yapmak için hazırım. Ne de olsa 'bizler' senin tabirinle "beyaz bir uğraş veriyoruz".

Yukarıdaki forumumuzla ilgili teknik sorununa gelince, "tarkan" kullanıcı yetkilerini inceledim her hangi bir sorun yok. Özel mesaj göndermek istediğin kullanıcının forumda her hangi bir yerinde altı çizili ise oraya tıkla ve alttaki simgelerden PM yazana bas. Konu başlığı ve mesajının içeriğini yazıp gönder dersen bu mesaj panoya yerleşmez sadece ilgili kullanıcıya gider. O da olmazsa cepten destek olurum...
"Söz uçar yazı kalır"

tarkan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Re: Filmin Adı:SÖNEN YILDIZ Çekim Yeri :DEMİRCİLİ Bilgi: tarkan

Mesaj gönderen tarkan » Sal Oca 19, 2010 5:19 pm

Sevgili Yılmaz

Dediğin gibi seninle yıllar sonra kendi sitemizde karşılaşmak gerçekten çok güzel.Evet beyaz bir taşın altına elimizi koyduk Mevlam utandırmasın.Gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra,basın ve medya tanıtımı sitemizde yer alacaktır.Şubat ayında gerekli izinleri almak ve prodüksiyonu hazırlamak için ekiple yola çıkacağız ve oyunculara nasıl bir güzellikte çalışacakları yerlerin görüntülerini kareleyip göstereceğiz.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
merkez_60
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen merkez_60 » Çrş Oca 20, 2010 4:36 pm

tarkan yazdı:Hayatının en mutlu ve en güzel günlerini çocukluğunun geçtiği köyünde yaşayan,uzun yıllar köyüne ve ailesine dönemeyen fakat yüreğinin en sıcak yerinde her daim memleket hasretini taze tutan ve yakalandığı çaresiz bir hastalığın sonucunda sonsuz yolculuğuna kendi öz topraklarında kavuşmak isteyen dramatik bir öykü...

UMARIM BİR AKSİLİK OLMADAN UNUTULMADAN YAPILIR BENCE ÇOK GÜZEL BİR İMKAN OLACAĞINI UMUYORUM DÜSÜNDÜREN DÜSÜNMEYE NEDENE OLAN VESİLE OLAN TÜM HERKESE YÜREKTEN TESEKKÜR EDİORUM BAŞARILAR
Resim

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön