Sayın Necattin Yaman Dekaderde Tesekkür Konusmasını Yaptı

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Sayın Necattin Yaman Dekaderde Tesekkür Konusmasını Yaptı

Mesaj gönderen EM-re » Pzr Nis 12, 2009 5:58 pm

Sayın Necattin Yaman BasKan, dekaderde secim sonrası degerlendirme toplantısı yaptı.Baskan konusmalarında herkeze tesekkür etti ve devam etti.Dernek belediye iş birliği halinde olacağını bundan sonraki sürec icerisinde dernegimizin sosyal faaliyetlerinde yardımcı olacagını ifade etti.Daha sonra secilen encümenlerini tanıtarak bana oy veren yada vermeyen tüm Demircili Kasabası'nın belediye baskanıyım dedi.Ve bundan sonraki calısmalarımız demircili icin hayırlı olmasını Cenabı Allah'tan dilerim dedi.

Saygılar

Kaynak:Hacı Ömer SAHİN
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Re: Sayın Necattin Yaman Dekaderde Tesekkür Konusmasını Yaptı

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzt Nis 13, 2009 10:09 am

Teşekkürler Ömer Bey ve Emre, detay yok mu arkadaşlar?
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

S.N.YAMAN .BŞK. SEÇİM SONRASI DEGERLENDİRME VE TEŞEKKÜR

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Pzt Nis 13, 2009 9:35 pm

SAYIN NECATTIN YAMAN
seçim sonrası dekaderde halka teşekkür konuşması yaptı
yaman konuşmalarında bana oy veren veya vermeyen herkesin başkanıyım dedi ikinci defa beni tercıh ettıgınız için teşekkür derım dedi bu süreç içerisinde demircılı için daha çok çalışacagını demircılı nın nufusuyla ilgılı olarak degerlendırmede yaptı dekader ile bundasonra istişare halinde olacagını da ifade etti ben partızan degilim dedi hangi partı devlet olursa ondan yanayım dedi daha sonra encümenlerini tanıtarak toplatıya sonverdi saın başkana başarılar diliyoruz bizde dekader olarak hangi partı başkanı olursa olsun tarafsız olarak herzaman dernek beledıye kordineli bir şekılde olmamızı ifade ettik
yenı dönem beledıye başkanı ve ekıbıne başarılar dıleriz
eski dernek bşk. h. ömer şahin

EM-re
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: S.N.YAMAN .BŞK. SEÇİM SONRASI DEGERLENDİRME VE TEŞEKKÜR

Mesaj gönderen EM-re » Çrş Nis 15, 2009 2:22 pm

vallahi cok güzelbir dayanisma örnegi dekader ve belediyemiz sorunlarin üstesinden bizlerinde yardimlariyla gelecektir insallah
Söz; agizdan cikincaya kadar senin esirin, agizdan ciktiktan sonra sen onun esirisin...!

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön