BELEDİYE BAŞKANLIĞI ve BELEDİYE MECLİSİ KESİNLEŞMİŞ ADAYLAR

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

BELEDİYE BAŞKANLIĞI ve BELEDİYE MECLİSİ KESİNLEŞMİŞ ADAYLAR

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Çrş Mar 11, 2009 2:49 pm

Konuyla ilgili DemirciliSelemen.COm Haber linki : http://www.demirciliselemen.com/Anahaber.asp?catid=127
Haberin içeriği :

Baskan Adaylarimiz ve Ekipleri

Resmi ve son rakamlara göre nüfusu 2000 altindaki belediyeler içinde olan Demircili, Anayasa Mahkemesi ve YSK'nin mevzuat ve kurumsal çeliskilerine ragmen 2009 yili seçimlerine belediye olarak girme hakkina sahip olmustur. Bu süreçte basta Anayasa Mahkemesine iptal davasi açan siyasi partiye, belediye çalisanlarina ve emegi geçen herkese tesekkür etmek lazim. Ilçe seçim kurulu karari ile kesinlesmis olan Belediye Baskani adaylarimiz ve ekiplerini, yani Belediye Meclisi asil, yedek ve kontenjan adaylarimizi sizler için biri tabloda toparladik. Iste Demircili'yi yönetmeye talip olan adaylarimiz. DemirciliSelemen.Com olarak tüm adaylarimiza tekrar basarilar diler, hepsine olan esit mesafemizi herkes ile tekrar paylasiriz. Tüm adaylarimizin oldugu taboya ulasmak için BURAYA tiklayabilirsiniz. Bilgilerinize. [11.03.2009]

Haberde bahsi geçen tablo :

Resim
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
Ugur Ozdemir
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Re: BELEDİYE BAŞKANLIĞI ve BELEDİYE MECLİSİ KESİNLEŞMİŞ ADAYLAR

Mesaj gönderen Ugur Ozdemir » Prş Mar 12, 2009 12:04 am

Hayirli ugurlu olsun,Hak dogrunun yardimcisi olsun.

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Prş Mar 12, 2009 8:38 pm

Mevlam hayırlı hizmetler nasip etsin. Hüseyin ÖZDEMİR.
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Cum Mar 13, 2009 9:15 pm

memleketim için hayırlısı ne ise olsun.tüm adaylara seçim arefesinde başarılar dilerim.
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Cmt Mar 14, 2009 9:13 pm

slm tum adaylara basarilar diliyorum hizmete devam
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
esmer_jojuk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen esmer_jojuk » Pzr Mar 15, 2009 2:10 am

Demircili kasabasi icin en hayirlisi olsun.
Ben hayati NEDENSIZ ve TARIFSIZ yasarim,,,,,,

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Pzr Mar 15, 2009 3:35 pm

bugün saadet partisi demircili belediye başkan adayımız sayın şahin altun halka hitap etti konuşmalarında demırcılı de yapılması gereken sorunları dıle getırdı katılım iyiydı şahın kardeşimizın yapmış oldugu bu konuşmalarından çıkacak sonuclar gıne sandıkdan çıkacak ben şahın kardeşımıze bol şanslar diliyorum tercıh sayın halkımızın her 3 adayımızada bol şanslardılıyor kasabamıza kım hayırlıysa başımızın üstünde yeri var
saygılar
h.ömer

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Pzr Mar 15, 2009 3:54 pm

HACI.OMER.SAHIN yazdı:bugün saadet partisi demircili belediye başkan adayımız sayın şahin altun halka hitap etti konuşmalarında demırcılı de yapılması gereken sorunları dıle getırdı katılım iyiydı şahın kardeşimizın yapmış oldugu bu konuşmalarından çıkacak sonuclar gıne sandıkdan çıkacak ben şahın kardeşımıze bol şanslar diliyorum tercıh sayın halkımızın her 3 adayımızada bol şanslardılıyor kasabamıza kım hayırlıysa başımızın üstünde yeri var
saygılar
h.ömer
Sayın Ömer Şahin,
Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. Konuşma hakkında daha detaylı bilgi rica edebilir miyiz?
Teşekkürler.
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Pzt Mar 16, 2009 9:38 am

sayın şahın altunun pazar günkü konuşması tamamen beledıyenin yapması gereken eksiklerı idi .
bizimle beraber belediye olan beldelere bakılırsa 10 yıllık belediyeyiz çok geride kaldıgımız ı vurguladı
en önemlısı hiç bir aday belediye yasasıyla ilgili hıc bir şey anlatmadı ama sayın şahin belediyenın kalması için nufus çalışmasınada degindı beledıye binasınının yapılması hala bitmemiş olması daha önce sayın şahının kendı evinde beledıye hizmet verdıgını oradan miliegtimin okuluna taşındıgını orada bıle hıç degişiklik olmadıgını söyledi selemen pazarımız ın hala tıkenlerı otları temızlenmedıgı tuvalet sorunları su sorunlarını dere ıslahı afet ıçın gelen ödeneklerin yeride kulanılmadıgını daha bir sürü sorunlardan bahsederken beledıyenın nekadar borcu oldugunu tam açıklanmadıgı
eger benı tercıh edersenız beledıyencılıgın nasıloldugunu göreceksınız dedı hayırlısı
ben şahın kardeşıme bol saslar diliyorum hayırlısı
hacı ömer saygılar sunuyorum

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Pzt Mar 16, 2009 9:15 pm

Değerli arkadaşlar,

İnsan ilişkilerine yön veren en önemli husus iletişimdir.İnsanları yönetmek,toplumun duygularını,beklentilerini yönetmek demektir.Toplumu idare edecek kişilerin öncelikle kendi duygularının farkına varması gerekir.Kişinin önce kendini tanıması gerekir,kendini tanıyan kişi,başkalarınıda anlayabilir ve yönetebilir.

İçinde yaşadığımız toplumu ve çocuklarımızın yaşayacağı gelecek ortamlarını şekillendirmek için hepimizin üzerine düşen bir hedef etrafında birleşmektir.Bugün dünyanın en çok önem verdiği,kurumları ve ülkeleri geliştiren tek kaynak bilgi kaynağıdır.

Bilgi çağında başarının tek teminatı vardır: sürekli öğrenmek ve gelişmek. Bugün güncel ve önemli olan yarın demode olmaya mahkumdur. Zamanı yakalamak ancak her gün bilgi ve deneyimi geliştirmeye yatırım yapmakla sağlanır. Bilgi çağındaki insanların gelecek güvencesi biriktirdikleri para değil, yaşam boyu eğitimdir.

Bizler artık geçmişin muhasebesini iyi yapıp,geleceği kurtarmak adına bireyler olarak üzerimize düşen görevleri yapmalıyız.Fakat içinde bulunduğumuz durum da hiç kimsenin gerekli hassasiyeti göstermediğini açıkca bizlere göstermektedir.Buda bizlere toplum olarak değişimden ne kadar uzak olduğumuzu göstermektedir...
.
..
.....

ottomon
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ottomon » Pzt Mar 16, 2009 10:24 pm

herkese selamlar

Belediye başkanlıgı iyide görünüyorki artık toplum tatmin olmuyor
Artık liderlerin savaştıgı degilde projelerin savaştıgı yöneticilere ihtiyac var
Koca memlekette kurulacak bir iş dalı yokmu bunlar üzerine neden yogunlaşılmaz
liderlek demek toplumun önünü açacak insan demektir
İstihdam saglayacak projeler diyorum arkadaşlar kısır döngü tartışmalar artık yemiyor
Mesela bir koparatif kurarsın bir çiftlik oluşturulur kurbanlık satışlarını tek elden yaparsın istanbulda bir kasap kurarsın :) et satışı yaparsın süt satışı yaparsın bunlar çogaltılabilir bu tarz liderlere ihtiyaç var istihdam saglayacak
Tabi bu örnekte yanlış anlaşılmasın bende biliyorum bu tarz hizmetler belediyelerin işi degil ama koparatif altında yapılabilir merdiven altı hayvancılık degilde sistemli hayvancılık daha verimli olur koparatif ortaklarına eşit kar dagıtımı yapılır ve bu koparatife sadece kasaba büünyesinde degilde kasaba dışındanda katılım olmalı bir maliyet çıkartılır isteyen herkes buna ortak olmalı koca kasabayı neden degerlendiremiyoruz

evet evet lafımdayım herzaman kendini düşünen lider degilde toplum odaklı düşünen liderlere gereksinim var ama bilsinlerki gençlik geliyor

AT NALI gibi asıcaksın projeni isteyeceksin oyunu

Kullanıcı avatarı
GURBETTEN SILAYA
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen GURBETTEN SILAYA » Çrş Mar 18, 2009 4:44 pm

KASABAMIZ İÇİN GÖNÜLLER KIRILMADAN İNCİNMEDEN HERŞEYİN HAYIRLISI OLMASINI DİLERİM. UNUTMAYALIMKİ YENİLİĞİ ARAYAN HEP MUTLU OLMUŞTUR VE HEP İLERİYE GİTMİŞTİR. MEVLAM GÖRELİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.
Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön