Sayın H. Ömer Şahin bey'in tercihi....

Beldemizin idare ve yönetimiyle ilgili site sakinlerine ve resmi idarecilere duyurmak istediğiniz fikir öneri ve dozu ayarındaki şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Mesela neden hala beldemizin logosu ya da futbol takımı yok ?
Kullanıcı avatarı
zeynep
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Sayın H. Ömer Şahin bey'in tercihi....

Mesaj gönderen zeynep » Sal Şub 17, 2009 11:54 am

Bahçelievler SP de Bizden Biri

Bu seneki yerel seçimlerde Demircili için aday olmayacagini ve tüm adaylara esit mesafede olacagini daha önce açiklamis olan H. Ömer Sahin, bu seneki seçimlerde Saadet Partisi Bahçelievler Meclis Üyesi olmak için islemlerini tamamladi. H. Ömer Sahin'e siyasi anlamda yaptigi bu tercihinin hayirli olmasini diliyoruz. DemirciliSelemen.Com da bu haberin yapilis sebebi ise memleketimizden bilinen bir kisinen hangi siyasi parti olursa olsun Istanbul'da önemli bir semt'te Meclis Üyesi olarak göreve talip olmasidir. Haberin kaynagi kendisidir, basarilar dileriz. Halkimiza duyurulur…
--------------------------------------------------------------------------------------

Haberi okuyunca şaşırdım desem yerinde olur. Ömer bey keşke bu cesaretini ve eforunuzu Demircilideki siyasi alanda kullanma yönünde tercih etseydiniz daha verimli olurdu.
Hocam sizde çok iyi bilirsinizki.. hayırda ve ve yardımda ilk önce kendi çevremizden başlamalıyız. Bizler varolan gücümüzle Demircilinin kalkınmasında ve ileri gitmesinde önder olacak şeçkin insanları biraraya
getirme yolunda çaba ve gayret sarf ederken tercihinizi metropol bir kente kullanmanıza doğrusu hayret ettim.

Saygılar.
Yarabbi! Hakkımda hayırlı olanı, gönlüme razı eyle. Gönlümde olanıda hakkımda hayırlı eyle.

Kullanıcı avatarı
naci-tasyurek
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Re: H. Ömer Şahin beyi tercihi....

Mesaj gönderen naci-tasyurek » Sal Şub 17, 2009 2:51 pm

Bu konuya her ne kadar yorum hakkı bize düşmesede şu cümleden yola çıkarak cevap yavmayı uygun gördüm iyiligi her kes yapar zor olan adaletli olmaktır der eskiler sayın ömer şahin demircili insanına birey ayırt etmeden bir telefon kadar yakındır o hakkını verelim dedim zaten sorunun içinde sizde buna temas etmişsiniz zeynep hanım evet bencede siz haklısınız demircili siyaseti için bir kayıptır

Kullanıcı avatarı
ERKAN_OZDEMIR
Onursal Üye
Onursal Üye

Re: Sayın H. Ömer Şahin bey'in tercihi....

Mesaj gönderen ERKAN_OZDEMIR » Sal Şub 17, 2009 9:24 pm

Hacı Ömer Bey'e başarılar diliyorum.Hemşerilerimizi değişik yerlerde görmek bizleri son darece mutlu eder.İnşallah hayırlısı olur. .. ... ..

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Sal Şub 17, 2009 10:08 pm

Sayın H.Ömer Şahın'e şimdiden başarılar diliyorum.

sayğı ve selamlarla H.ÖZDEMİR
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Sal Şub 17, 2009 10:45 pm

Bende Amcama hayırlı ugurlu olsun diyorum .
Bu secimde degisik bir cekismeye sahiplik yapan Bahcelievler'de insallah bir bölünme yasanmaz Osman Develioglu Baskanımız yıne yola devam eder ve Saffet Bulut'un Meclıs Uyelerı yerıne amcam gibi Saadet adaylarını AKP adayları ile bir uzlasma icerisinde görürürüz ..
düşünmek taraf olmaktır..

Kullanıcı avatarı
olgun.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen olgun.sahin » Sal Şub 17, 2009 11:01 pm

SAYIN H. ÖMER ŞAHİNE BAŞARILER DİLERİM ::alkis::
En son olgun.sahin tarafından Çrş Şub 18, 2009 1:14 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

necmi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen necmi » Sal Şub 17, 2009 11:08 pm

HOCAM SAYGILAR BİZDEN SANA HERSEY YAKISIR :alkis: :okey:

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Şub 17, 2009 11:11 pm

Sayın H. Ömer Şahin;
Tercihinize olan saygımı ve sorumdaki iyi niyetimi bildiğinizi düşünerek size genel bir soru sormak istiyorum;

Demircili'nin neredeyse tüm meselelerine vakıf bir kişi olarak siyasi tercihinizi niçin Demircili dışında İstanbul'da Bahçelievler'den yana kullanmaya karar verdiğinizi öğrenebilir miyiz acaba? Teşekkürler.
Saygılarımla...
"Söz uçar yazı kalır"

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Çrş Şub 18, 2009 9:23 am

BUNU BENDE ÇOK MERAK ETTİM .GÖZ ÖNÜNDEKİ İNSANLARIMIZIN BU TÜR YAKLAŞIMLARI ACABA HALKIMIZDA NE GİBİ BİR DÜŞÜNCEYE VESİLE OLUR ???
BUNDAN SONRA BELKİ DE BU TÜR YAKLAŞIM VE GÖRÜŞLER ARTACAKTIR .
NEDEN OLMASIN ?SİZE BİR MİSAL VERECEĞİM ;OĞLUMUN OKULDA BASKET TURNUVASI VARDI .MECBUREN KİMLİĞİNE RESİM GEREKLİYDİ .BAHÇELİEVLER BELEDİYESİNE GİTTİM .KALABALIKTI ÜSTELİK .NEYSE SIRAMI BEKLEDİM .RESİMLERİ VERDİM .OLMAZ YAPAMAYIZ ,SİZ TOKAT TA GÖZÜKÜYORSUNUZ DEDİLER .HANİ BELİ BUZA DÖNMEK DEYİMİ VARDIR .AYNEN ÖYLE .İSTERSENİZ ŞURAYA GİDİN KAYDINIZI YAPTIRIN DEDİLER .YANİ 2 DK OLURDU DA .FAKAT YAPMADIM .BU ÖZVERİ DEĞİLMİDİR ?BENDE SÖYLENDİM ,SİNİRLENDİM AMA YİNEDE KAYDIMI BIRAKTIM KÖYDE .SİZCE NE YAPMALIYDIM?BANANE Mİ DEMELİYDİM? ::bunepeki:: EĞER BU ETİK DEĞİLSE ,ETİK OLAN NE? ::olamaz::
*** PAYLAŞMANIN ASALETİNİ ,BENCİLLİĞİN ÇİRKİNLİĞİNE DEĞİŞMEM ! ***

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Çrş Şub 18, 2009 12:08 pm

Yahu ben bir etik lafı kullandım diye bunu carpıtmaya gerek yok .
Devlet 'resmi' olarak senın yasadıgın yere hızmet goturmekle yukumludur sana.
Ben bu anlayısa kesınlıkle karsıyım .Nerede ıkamet edılıyorsa oradasındır .Hop bir secim oluyor,beledıyelık dusuyor denılıyor burdan kımlıkler gıdıyor kayıtlar yapılıyor .Ya Allah askına bu devletı aldatma degılmıdır.kendını aldatma degılmıdır .köyümüz ıcın yapıyorsunuz sözde koyumuze ne katıyor bu cabalar .

Kullanıcı avatarı
oktay.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen oktay.sahin » Çrş Şub 18, 2009 2:29 pm

SLM ENSSHIN KARDESIM :SEN VERMEDINMI KIMLIGIMI : INSALLAH BUNDAN SORNA KÖYUMUZE HIZMET OLUR DILEGIMIZ BASKA KÖYLER GIBI
BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR

Kullanıcı avatarı
muteahhit.mustafa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen muteahhit.mustafa » Çrş Şub 18, 2009 11:39 pm

ENES BİLİP BİLMEDEN KONUŞMAYIN ORASI SENİN KASABAN OLARAK KAYITLI ORDAN HİZMET ALAMIYORSAN KASABANI SUCLAMA TABİKİDE BELEDİYE DÜŞMÜYECEK VE GELECEKTEDE BEN OTURACAGIM BUNUDA BİLİN ....

SAYGILARIMLA

DEMİRCİLİ HABER BÜLTENİ KURUCUSU MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ

ENSSHN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ENSSHN » Prş Şub 19, 2009 1:41 pm

muteahhit.mustafa yazdı:ENES BİLİP BİLMEDEN KONUŞMAYIN ORASI SENİN KASABAN OLARAK KAYITLI ORDAN HİZMET ALAMIYORSAN KASABANI SUCLAMA TABİKİDE BELEDİYE DÜŞMÜYECEK VE GELECEKTEDE BEN OTURACAGIM BUNUDA BİLİN ....

SAYGILARIMLA

DEMİRCİLİ HABER BÜLTENİ KURUCUSU MÜTAAHİT MUSTAFA YILDIZ
Kim Belediye düsücek demis (?)
Ayrıca Belediye mevkıne bile 'ben oturacagım' gibi bir yaklasım bile ne kdr egoistce (!)
Ha buarada konusmalarımı kimseninde bana ithafen yargılama hakkını kimseye vermem (!) Bilirim,konusurum (!)
Bide su 'Demircili Haber Bülteni' neymis bizide bilgilendir Mustafacım (?)

Kullanıcı avatarı
MATRAX:)
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MATRAX:) » Pzt Şub 23, 2009 1:57 am

ARTIK KABUMUZA YIRTMININ ZAMANIN GELDINE DAIR BIR ISARETTIR BU KASABAMIZDAN FARKLI MEVKILERDE YÜKSEK KONULMARDA INSLARIN OLMASI GECERKTEN COK GÜZEL BI DURUM O ACIDAN BEN ÖMER SAHIN BEYI BU ATAGINDAN ÖTÜRÜ KUTLUYRUM ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN :alkis:
Dosya ekleri
nebevi.jpg
nebevi.jpg (64.25 KiB) 25628 kere görüntülendi
MUTLU IKEN HERKEZ IYI OLUR ADAM KAVGADA BELLI OLUR[font=Arial Black][/font]

Kullanıcı avatarı
murat_efe
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen murat_efe » Pzt Şub 23, 2009 10:08 am

zeynep yazdı:Bahçelievler SP de Bizden Biri

Bu seneki yerel seçimlerde Demircili için aday olmayacagini ve tüm adaylara esit mesafede olacagini daha önce açiklamis olan H. Ömer Sahin, bu seneki seçimlerde Saadet Partisi Bahçelievler Meclis Üyesi olmak için islemlerini tamamladi. H. Ömer Sahin'e siyasi anlamda yaptigi bu tercihinin hayirli olmasini diliyoruz. DemirciliSelemen.Com da bu haberin yapilis sebebi ise memleketimizden bilinen bir kisinen hangi siyasi parti olursa olsun Istanbul'da önemli bir semt'te Meclis Üyesi olarak göreve talip olmasidir. Haberin kaynagi kendisidir, basarilar dileriz. Halkimiza duyurulur…
--------------------------------------------------------------------------------------

Haberi okuyunca şaşırdım desem yerinde olur. Ömer bey keşke bu cesaretini ve eforunuzu Demircilideki siyasi alanda kullanma yönünde tercih etseydiniz daha verimli olurdu.
Hocam sizde çok iyi bilirsinizki.. hayırda ve ve yardımda ilk önce kendi çevremizden başlamalıyız. Bizler varolan gücümüzle Demircilinin kalkınmasında ve ileri gitmesinde önder olacak şeçkin insanları biraraya
getirme yolunda çaba ve gayret sarf ederken tercihinizi metropol bir kente kullanmanıza doğrusu hayret ettim.bende sayın meclis üyesi adayımızı tebrik ediyorum.

demircili gibi sülale milliyetçiliğinin çok yaygın olduğu bi yerde siyaset yapmak kolay bişey değildir.
tercihini yaparken belkide bunları düşünmüştür
artı
ille köyümüzde siyaset yapacaz diye bişey yok...
dışarıya açılmak için geç bile kaldık arkadaşlar...
bende dışarıda siyaset yapıyorum ...
belkide birgün burada kazandığım deneyimlerimi tokat veya reşadiye veya köyüm için kullanacak ve memleketime daha faydalı olcağım...
biraz açılmamiz lazım artık arkadaşlar...

saygılar.

Saygılar.

Kullanıcı avatarı
huseyin.ozdemir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen huseyin.ozdemir » Pzt Şub 23, 2009 3:37 pm

Murat efe kardeşim güzel düşüncelerinize katılıyor, bende hep bunu vurguluyorum. Bir gün sizi duygu ve düşüncelerinizi siyaset alanındaki birikimlerinizi sizin gibi ufku geniş vizyonu acık gençleri DEMİRCİ'lide hizmet etmeye davet ediyorum.

Sayğı ve Selamlarla. Hüseyin ÖZDEMİR.
İnsanı etkili kılan,düşüncelerindeki haklılık değil, bu haklılığa yaptığı katkıdır

Kullanıcı avatarı
iskesurlu60
Destekleyen
Destekleyen

Mesaj gönderen iskesurlu60 » Sal Şub 24, 2009 1:30 pm

ben bu konuyu daha önce yazdığımda fırtınalar kopmuştu.bende yaşadığımız yerde oy kullanma taraftarıydım .mantıken de adil bulmadığımı söylemiştim.toplum dan ayrılmamak adına ,gelişim ve hizmet için mecburuz.

BELEDİYELEĞİMİZ DÜŞTÜ, ŞİMDİ BİZ NE YAPACAĞIZ?
başlığı altında yazmıştım.bakabilirsiniz.
*** PAYLAŞMANIN ASALETİNİ ,BENCİLLİĞİN ÇİRKİNLİĞİNE DEĞİŞMEM ! ***

Kullanıcı avatarı
golduzu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen golduzu » Sal Şub 24, 2009 4:20 pm

sayin ömer şahin abimize başarilar dilerim sezgin özdemir

Kullanıcı avatarı
HACI.OMER.SAHIN
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen HACI.OMER.SAHIN » Sal Şub 24, 2009 5:51 pm

bu sitedeki tüm kardeşlerime çok teşekkür ederim tercihimden dolayı beni desdeklemenizden çok mutlu oldum bende eger bahceli evlerd sayenizde kazanır görev alırsam siz degerli doslarımı vede yeni bosnada bahcelievlerde tüm demircilili sevenlerimi hemşerilerimi mahcup etmeyecegime söz veriyorum .hepinize saygı sevgi sıhat salıklı mutlu günler dilerim .saygılarımla H.ÖMER ŞAHİN

Kullanıcı avatarı
geceler_hakimi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen geceler_hakimi » Çrş Şub 25, 2009 2:17 pm

sayın hacı omer sahın abımıze basarılar dılerım ınsallah varmak ıstedıgn hedefe varısın abı..

Kullanıcı avatarı
emrahyildiz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen emrahyildiz » Çrş Şub 25, 2009 10:00 pm

bir asker olarak siyaset yapmam yasak olsa da bu işin espirsi tabi.hacı ömer amcaya başarılarının devamını diliyorum
kız dedigin İSTANBUL gibi olmalı fetihi zor ama fatihi tek olmalı

Kullanıcı avatarı
GURBETTEN SILAYA
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen GURBETTEN SILAYA » Çrş Mar 18, 2009 4:51 pm

SAYIN H. ÖMER ŞAHİN BEY ;

ADAYLIĞINIZDAN KIVANÇ DUYDUM. BAŞARILARINIZIN DEVAMI VE HAYIRLISI OLMASI DİLEĞİYLE.
Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Kullanıcı avatarı
erdinc.sahin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen erdinc.sahin » Çrş Mar 18, 2009 6:59 pm

tabiki ömer şahin beyin böyle bir girişimde bulunması güzel birşey.yanlız :demircili beldsi ve ileri gelenleri arasında bulunan birçok iş ve çalışmalarda öncüler arasında bulunan belli bir zamanda dernekle iç içi olan bir memleket insanımızın memleket den uzakda bir göreve niyetlenmesi bilhassa demircilinin şu gelen dönemde her hangi bir partiden veya partilinin yanında olması daha güzel olurdu fiye düşünmeden de geçemiyorum.
sonuç da tercihine saygı duymakla beraber bu girişiminde
ALLAH YARDIMCISI OLSUN dileğiyle saygılarımı sunarım....
Dünyada dost ararsan Hz.Allah yeter ...

Kullanıcı avatarı
gulyaman60

Mesaj gönderen gulyaman60 » Sal Nis 07, 2009 2:35 pm

Demircilicom ve Demirciliselemen de Ahkam kesenler
Size soruyorum neden siliyorsunuz yazılarımı çok dokunuyorum şunu bilin
bu daha başlangıç.

[Forum Yönetiminden: Bu mesajın devamı arşive alınmıştır]

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Yılmaz bey, arkadaşın birakmış olduğu mesaj bir önceki mesajlar ile tıpa tıp aynısı olduğu için sildim en son cümlelerini özellikle cevaplamanız için bıraktım.

lütfen cevaplarmısınız.

mesajı değiştiren Zeynep ÖZDEMİR.

Kullanıcı avatarı
yilmaz.sahin
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen yilmaz.sahin » Sal Nis 07, 2009 4:28 pm

gulyaman60 yazdı:Demircilicom ve Demirciliselemen de Ahkam kesenler
Size soruyorum neden siliyorsunuz yazılarımı çok dokunuyorum şunu bilin
bu daha başlangıç.

Yılmaz bey, arkadaşın birakmış olduğu mesaj bir önceki mesajlar ile tıpa tıp aynısı olduğu için sildim en son cümlelerini özellikle cevaplamanız için bıraktım.

lütfen cevaplarmısınız.

mesajı değiştiren Zeynep ÖZDEMİR.
Kimsiniz hemşerim? Ad Soyad?

Başka forumları bilemeyiz çünkü ilgi alanımızın dışında ama bu forumda kendini tanıtmayan kişilere cevap yazmaz bizim üyelerimiz, bu da benim size son çağrımdır yoksa başka bir üyemizde cevap beklemeyin kendinizi tanıtmadan.

Burası bir meclis. Ahkam da kesilir, yorum da yapılır ama herkes haddini bilir. Ve yüz yüze, samimi bir şekilde yaparız bu işleri, başka isimlerin ardından değil.

Kimsiniz hemşerim? Ad Soyad? Bu basit soruma cevap yazın, işte o zaman soracağınız tüm sorular cevaplanacak ve yorumlarınız itibar kazanacaktır. Yoksa burada adsız üyelere bizim üyelerimiz itibar etmez. İstediğiniz kadar yazın, değersiz kalır. Küfürlü ve kişi isimleri ile insanlara hakaret etmediğiniz sürece bu yukarıdaki türden mesajlarınıza bir yere kadar müsamaha edilebilir...
"Söz uçar yazı kalır"

“BELDEMİZİN İDARESİ, YÖNETİMİ ve GÜNDEMİ” sayfasına dön